Opinie o Carrefour . w Piotrków Trybunalski Juliusza Słowackiego 123

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour .. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour . o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour . w Piotrków Trybunalski Juliusza Słowackiego 123

Bez zakupów

Robiąc zakupy w sklepie, usłyszałam niemiłą rozmowę pomiędzy Panią w białej koszulce, która niestosownie odnosiła się do Pani wykładającej makarony z wózka na półkę. Myślę, że przy klientach takie zachowanie jest karygodne a atmosfera stała się tak nieprzyjemna, że odechciało mi się zakupów.

Zuzanna Nowy wpis
@Bez zakupów

A czego dotyczyła ta rozmowa, że tak Cię oburzyło? A teraz odwróćmy strony to jak kogoś spotkasz ze znajomych koło np., pieczywka czy działku mięsnego to też masz mieć zakaz rozmów? Może też nieprzyjemne słowa by poleciały, kto to tam wie jak się czasami ludzie sprzeczają... ;)

Nooo Nowy wpis
@Zuzanna

Ewidentne poniżanie pracownika nazywane "spotkaniem znajomego na sklepie.... i sprzeczką"? Kogo Zuzanno chcesz oszukać Twym postem. Widać, że coś jest nie tak z pracownikiem, który pokazuje wyższość nad drugim pracownikiem. Może w tej pracy zastraszanie to dobrze tuszowana praktyka. Dla mnie nie ma wytłumaczenia taka osoba, po prostu aut kim by ta nie była.

Częsty klient Nowy wpis

Czas może zmienić osobę na słodyczach, ta starsza Pani nie dość, że sobie nie radzi to jeszcze bardzo opryskliwie odzywa się do klientów. Ja szanuje starsze osoby ale odnoszenie się drwiąco do klienta i bez poszanowania to coś z tą kobietą jest nie tak. Często robię zakupy w waszym sklepie i nie jest to jeden przypadek zachowania tej Pani do klienta więc dlatego ten wpis, należy reagować i informować . Niecodzienne zachowanie obserwuję nie pierwszy raz i łaskę wobec kupujących. Psujecue sobie wizerunek takimi pracownikami.

Zuzanna Nowy wpis
@Częsty klient

Ale co ona takiego dokładnie mówi, że brzmi wręcz drwiąco? Przytoczysz sytuację?

Klient

Bardzo niemiła obsługa w punkcie obsługi klienta. Pani blondyna nie dość, że niewyraźnie mówi to obraża klientów podczas reklamacji. Z wielkim dąsem odpowiada, kto zatrudnia takich ludzi? Jak się praca nie podoba zmień lub siedź w domu kobieto. Nikt za karę w pracy Cię nie trzyma.

Zofia
@Klient

zawsze staram się stawiać w sytuacji drugiej osoby, nawet w sklepie, może sprzedawczyni miała zły dzień nadmiar pracy bo nie ma kto robić i pracuje za 3 osoby dlatego była niemiła? nie patrzysz na to w ten sposób?

Sylwia

Dobrze rozumiem że niestety nie ma opcji na jakikolwiek rozwój w ramach pracy tutaj? Płace dalej tak niskie w porównaniu do konkurencji czy już się ogarnęli troszkę w tym temacie?

?
@Sylwia

Zmiany są tylko na gorsze. Co jakiś czas ktoś ucieka. Dziwni ludzie i atmosfera, coraz bardziej się przekonuję, że szkoda czasu na pracę w tym miejscu.

cappp
@Sylwia

Za te grosze, które ludzie zarabiają to tylko ich podziwiam ale to nic, styczność z zarządzającymi osobami z pdk.... takiego prostactwa i (usunięte przez administratora) to jeszcze nie było mi dane widzieć i przeżyć. Obłuda, kłamstwa aby na swoją stronę było dobrze opracowane perfect. Wyrachowanie godne Oscara.

§
@cappp

Niestety gnębienie nadal funkcjonuje i jest coraz gorzej. Najgorsza zbieranina nierobów zebrała się i rządzi na całego.

Zofia
@?

Czemu dziwnie, czemu ktoś ucieka co jakiś czas? Straszysz tą pracą, ale żadnych konkretów nie podajesz, chciałam tylko to zauważyć

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carrefour .? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Klient

Mam dość słuchania starszej pani z kas o jej problemach z mężem. Kobieto daj żyć, zakupów spokojnie nie można zrobić. Jakiś psycholog czy coś...

Wyzyskiwacze

Brak szacunku dla ludzi zdolnych i chcących, tolerancja dla ludzi obiboków, najczęściej bez wiedzy i kwalifikacji.

Irenka

Jakie zarobki jako kasjer? Jest ciężko ?

Kobieta chętna do pracy

Witam. Czy sa przyjęcia do pracy w Piotrkowie?

Aneta

Kupowaliśmy ostatnio żywność dla dzieci okazała się po terminie, starsza kobieta kierowniczka działu drwiąco powiedziała do męża, który zwrócił jej uwagę, że jak ma Pan czas po pracy to zapraszam do nas po godzinach do pomocy bo ona nie ma czasu na sprawdzanie dat !!! .

Aggii

Widać w nowym z końca 2017 roku carrefourze nic się nie zmieniło co do zatrudnienia a dodatkowo rządzące osoby chamowaci, że sami pracownicy się zwalniają nawet liderzy. Najniższe płace w Piotrkowie. Uciekać i omijać jak najdalej. Carrefour stawia na pracowników tanich z firm zewnątrznych, które nie pracują z zaangażowaniem przychodzą odwalić 8 godzin a niektóre osoby z tej firmy zostają po godzinach dopisują sobie godziny a nic nie robią poza wrażeniem.

arecki822

[usunięte przez moderatora]umowa na okres prubny najlepiej przed swietami kjedy maja durze zapotrzebowanie na ludzi a puzniej dziekuiemy trzymaja tylko taka ilosc ludzi rze jak troche wiecej ruchu to stoimy godzine w kolejce bo rzekomo ludzi nie potrzeba lapia tylko przed swietami .

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour . - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Carrefour .?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour . tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour .?

Carrefour .