Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

kiki

Jak Wy chcecie zrobić porządek jak u nas na markecie dupowłazy pracują po 16 godzin gratis a także przychodzą na urlopach do pracy. Zgadzają się na pełnienie obowiązków kierowniczych bez żadnej umowy żeby tylko założyć niebieską koszulę i żeby MM był zadowolony że jest w gronie przypie.....onych w łeb. I wszyscy są zadowoleni a Ci którzy wychodzą o czasie i chodzą do pracy według grafiku są be. Więc co można zrobić jedynie poszukać innej pracy. A przydupasy wraz z MM niech zapieprzają do końca ostnienia Kauflandu.

Miszcz sensei

Mamy najniższe bezrobocie od 26 lat może warto to wykorzystać i zmienić pracę tak jak wielu pracowników Kałlandu już zrobilo.

Felvita

Wszędzie w Kauflandach jak kraj długi i szeroki taki sam syf. Góra zrobiła sobie z nas niewolników i to bardzo dobrych . Z pochylonymi nisko głowami zapiepszamy między półkami.( Po pracy nie nadajemy się już do niczego, bo ledwo człowiek usiądzie to zaczyna się kiwać i jedyne o czym marzy to położyć się na chwilę. )Na stołówce i forach internetowych niewolnicy sobie ponarzekają i idą dalej do tego kieratu. A ja się pytam dlaczego ? Dlaczego godzimy się na to, co sobie białe kolnierzyki do góry wymyślą, skoro dobrze wiemy że to tak nie ma racji bytu. Dlaczego nie możemy się skrzyknąć i stanąć wszyscy , nie jak biedronka jeden dzień ale tak długo aż będzie tego efekt. Dlaczego w Czechach czy w Niemczech tak w Kauflandach źle się nie dzieje tylko u nas? Bo sami sobie na to pozwoliliśmy ,dokręcali nam śrubkę powoli a polaczki pokazywali że co my nie damy rady oczywiście że damy . I teraz mamy co mamy jesteśmy pod ścianą. Ale dla góry to jeszcze za mało i dalej dokręcają . I tylko od nas zależy jak długo sobie jeszcze pozwolimy. A pamiętajcie jedno w jedności siła, wszystkich nie zwolnią bo by musieli zejść ze swoich stołków i sami zapierdzielać . Jak myślicie dali by radę. .. wątpię.

Felvita

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Pracownik☺

Mobing o tak .... Ja jestem tego najlepszym przykładem.Pracownik z 14 letnim doświadczeniem nagle stał się zbyt wolny,prześladowany.Nie ogarniałam tego i tamtego... a jeszcze powinnam być tu i tam i zrobić tyle rzeczy.Kończyłam pracę z poczuciem, że nie daję rady...Ciągłe niezadowolenie ze strony przełożonych i na końcu mój upadek zarówno fizyczny jak i psychiczny.To nowy system.System niszczenia pracownika... Praca w Kauflandzie teraz to wieczne niezadowolenie,poniżanie,wykańczanie. Kauflandzie opamiętaj się bo jutro będzie za późno... Zarządzie nie tędy droga... Bezczelne zarządzanie pracownikami obróci się wkrótce...

@Pracownik☺

Cierpliwość pracownika-czlowieka też ma swoje granicę w końcu zacznę nagrywać jedną z drugą i będzie zdziwienie

rtr

u nas powoli się pytaja czy robimy na akord bo ludzie nie maja jak sie pakowac a ja juz kasuje nastepnego

ghg

ludzi z działów też

hgh

jak staracie sie robić zeby miec skanowalnosc 30 produktu i czy tez u was jest nagonka na to bo u nas nawet ludzi z działów sciagaja

Kauf Bolesławiec. U nas wchodzi system oliwiera i jest to przerażające. Ktos na urlopie. Ktos na l4 a pozostale pare osob tak dostaje w d..e ze na koniec dnia nie wie jak sie nazywa.Ten nowy system to porazka.Rozpie...wszystko to ,na co zesmy latami pracowali. Poza tym puste pułki.,syf na sklepie,kolejki na kasach i na ladzie .Temat nie do ogarniecia .Dybiesz za troje i ciagle malo.Nie jestes w stanie ogarnac wszystkiego.

mc

U nas podobnie

A najgorsze jest to, że pani nad Tobą wyżywa się nad tymi co pod nią. Ciekawe jak to się skończy...oskarżeniami o mobbing?

jak można

Ja proponuje zagonić do roboty centalę,regionalną oraz menadżera marketu. Tak żeby robiły za wszystkich.Zapier...ały jak mały helikopter. Żeby pot po (usunięte przez administratora) ach się lał.Życzę żeby kiedyś wszedł taki system że 1 MM na 7 marketów. 1 regionalna na pół polski. Bo w moich oczach każdy pracownik na markecie ma trochę więcej pojęcia o tej pracy niż oni wszyscy razem wzięci

doremi
@jak można

Moja MM pracuje na sklepie. Mam wrażenie ze bardziej wydajnie niż niektórzy pracownicy.Mało kiedy można ja zastać w biurze. Pewnie padnie pytanie jaki market? Wiec ten o ktorym ostatnio było głośno na tym forum...

bxon
@doremi

to że pan menadżer czy pani menadżer pracuje to jest bardzo dobrze lecz nawet najlepsza praca jakiegokolwiek menadżera nie zastąpi 10-15 osób których brakuje do pracy na markecie a brakuje osób na każdym markecie

ciekawa

Mam pytanie jakie są zmiany w kauflandzie w sensie godzin pracy i czy kasjerki też wykladaja towar ,jak ktoś może to niech opisze dzień pracy

ciekawska
@ciekawa

Jedna osoba pracuje za cztery co więcej tłumaczyć

kiki

Ale dla kogo te 300 złotych i od kiedy?

kiki

Od września mają wszyscy dostać 2700 brutto. To tyle to wiadomo było już od dawna.

Zong
@kiki

Mowią ze po 300 na ręke

Geg
@Zong

Chyba procent normy

Lilka

///Hej słyszeliście coś o podwyżkach ??????????????

Hl
@Lilka

Zadan i obowiazków????

Skunksd
@Hl

NA serio ja myslałam ze będą podwyzki u nas na markecie tak gadaja

ciakawska

Jeżeli tak to szykujcie się na zwolnienia

Pracus

Zobaczymy co będzie po szkoleniu w Żywcu,jakie kolejne zmiany nas czekają.

prima
@Pracus

W Żywcu wchodzi system Olivier?

Pracus
@prima

A o co chodzi z tym Olivier system?

Tola z Terespola
@prima

Jakie zmiany jakie szkolenia w Żywcu..Wyjaśnijcie.....

ciekawska
@Pracus

Krótko jedna osoba pracuje za cztery

Śląsk
@Pracus

system Oliwier to przede wszystkim produktywność produktywność i jeszcze raz produktywność wyśrubowana do granic możliwości. To co kiedyś robiły 3 osoby to teraz musi zrobić jedna. Ludzie są przemęczeni ,ciągną resztkami sił a jeszcze na hasło JADĄ muszą postawić sklep i pokazać ,że wszystko jest ok i że system oliwier doskonale funkcjonuje co jest kompletną bzdurą.Gdzie są związki zawodowe . Nikt nie staje w obronie pracowników.

agata

W Kauflandzie nie liczy się już ani pracownik ani klient. Ważne aby była kapucha.

Agat
@agata

Tak to prawda jezeli by liczyl sie klient tak jak nam wpajali do glowy ze najważniejszy jest to by nie robili tych durnot co robia. Klienci wyzywaj nas za kolejki na kasach , na miesie, ze nie ma pracownika co mu odpowie na jakies pytanie. Nie ma kogo zawolac nawet z kierownikow . Bo jak oczywiscie wzywasz kierownika to ci krzyczy do sluchawki ze on nie ma czasu a ty stoisz i swiecisz oczami bo taki kierownik ma w (usunięte przez administratora) klienta. Najlepiej do biura sap zaniesc kierownikom ciasto i kawe podac. To sie nie miesci w glowie co sie dzieje duzo by opowiadac a kazdy market ma podobnie wiec niech gora otworzy oczy zanim nie jest za pozno. Pozwalniali ludzi i mysla ze 15 osob pracownikow bo reszta l4 na sklepie wystarczy. Jestesmy za duzym marketem i za duzo przez 7 lat sie klienci nauczyli zeby teraz z tego zrobic lidla. Duzo klientow tracimy ...

Smutasek
@Agat

Święte słowa klienci chcą iść do lidla to do niego idą, chcą iść do biedry to idą , a do nas chcieli przyjść , ale po co? Kauf spadł na psy .

----

W Centrach dystrybucji 75% pracowników to ukraincy! Wszędzie gdzie nie ma klienta na miejsce Polaka zatrudniają ukrainca!

Odp
@----

Jeszcze syryjczykow brakuje i będzie kompljet :)

Była pracownica

Praca w Kauflandzie sponiewierała moją godność...rozbiła wszystkie morały jakimi się kierowałam ...posożyty z tych rządzących...

Wlkp

Kultura pracy w zespole Kładziemy duży nacisk na pozytywną atmosferę pracy, opierającą się na uczciwości i szacunku wobec Klientów, pracowników i partnerów zewnętrznych. Dobre co nie tylko zero w tym prawdy niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska