logo Kaufland Polska

Kaufland Polska

Rokszyce

Opinie o Kaufland Polska

śląsk 2017-03-23 16:00
to już wiadomo było że personalnej ma nie być i pt ,kierowcy mają ściągać auto po paru miesiącach ma być przyjmowanie towaru w nocy ,wbl kas degradacja na lidera
Jakub 2017-03-23 17:38
Podałem przykład o
klientka 2017-03-23 18:05
Wyobraź sobie że nie tylko w kauflandzie pracuje się na zmiany.
dobra rada 2017-03-23 20:48
Przydałoby sie żeby kaufland byl w uwadze na ten.
ania 2017-03-23 20:57
Może w końcu wzięli by sie za caly zarząd co robią i jak traktują pracowników jak niewolników.
mag pt 2017-03-23 21:34
czyli ma sie rozumiec ze po likwidacji pt magazynier i technik sa do zwolnienia czy dostana aneksy na kasjer sprzedawca i jazda na sklep ładować przez cały dzień towar w póły?
Uui 2017-03-24 08:08
Dostaną rozszerzenia czyli wszystko
Mag pt 2017-03-24 09:30
To dlaczego nie dostali aneksów jak pozostali przy podwyżkach?
Kasjerka 2017-03-24 09:30
Mam pytanie czy to pewne ze wbl kas idzie do degradacji na lidera zespołu bo u nas temat ucichł a nasza wblka dostała podwyżkę i teraz już jest tak pewna siebie ze nie da się z nią pracować. Wcześniej bała się degradacji to naprawdę wzięła się do pracy ale teraz powrót do przeszłości oprócz tego że będzie zamykać żadnej zmiany a i tak się ustawi bo to co robią inni liderzy np pieczenie bułek to odwalać za nią kasjerki żyć nie umierać i za to podwyżka naprawdę firma nie ma pojecia o pracy marketu dyrektor tez mógłby ogarnąć temat i zobaczyć jak ona pracuje ale cóż można sobie tylko ponarzekać
Uui 2017-03-24 09:43
Bo kierowcy mają dopiero szkolenia
Kasjerka aaa 2017-03-24 10:22
A dyrektor to ma się za przeproszeniem zesrać? Robiąc i pilnując obsady w grafiku, wkładając towar w półki, porządkując o/w i dopilnować każdego pracownika na dziale oprócz tego jeszcze innych bieżących spraw i jeszcze koleżanka kasjerka życzy sobie aby taki dyrektor stał na kasie, pilnował kolejek, dotowarował je, a przed tym zrobił zamówienie... na koniec je porozliczać i w ogóle jakby marketu nie zazbrajał bo po co ?
Przecież dyrektor sobie sam wszystko ogarnie... koleżanko kasjerko poćwicz lepiej swoją produktywność
On 2017-03-24 10:34
Na naszym markecie dyrektor mało co robi, jedynie o/w, trochę przeleci po markecie resztę siedzi na gorze. W zasadzie to mógłby trochę pomoc
Kasjerka 2017-03-24 10:50
Koleżanko naucz się czytac i dopiero komentuj chodzi aby dyrektor jako organ nadzorujący widząc ze ktoś się opier... Zwrócił uwagę albo jak widzi że jest słaba obsada wtedy kiedy wblki nie ma na zmianie reagował a nie udawał ze nie widzi albo nie chce widzieć bo niektórym wolno dużo a innym nic. Chyba to on jest od zarządzania na sklepie
znajoma 2017-03-24 11:52
Zawsze wbl kas robi obsadę pod siebie , a co nie którzy jeszcze dyrygują Dyrektorem.
grzesPT 2017-03-24 12:36
Do zwolnienia raczej nie, ale myślę że dostaniemy aneks na kasjer sprzedawca. Trzeba będzie się dostosować, narzucają nam że mamy być od wszystkiego, ale nikt nie bierze pod uwagę kto będzie wykonywał "proste" prace magazynowe typu porządek, załadunek zwrotów opakowań, dokumentacja, obsługa belownicy i wiele innych prac. Petowcy zwolnijmy trochę:) Bo tak naprawdę wychodzi na to że tylko my tam jesteśmy od wszystkiego za 2600.
witek 2017-03-24 14:58
porządek pracownik ,załadunek zwrotów opakowań mają robić kierowcy ,dokumentacja lider,obsługa belownicy pracownik (szkolenia u nas były ) wiec dadzą rade :)
Kasjerka aaa 2017-03-24 15:33
A może właśnie tak ma być ;-) a może twoja wblka zdecydowała się odejść dlatego już jej przestało zależeć..
ono 2017-03-24 16:54
Porządek pracownik prosze cie
pracownik nie wie co to porządek
Miśka 2017-03-24 17:00
W Kauflandzie jest za dużo pracownikow i dyrektor w sumie juz menedżer nie ma co robic.W lidlu taki menager stoi na kasach piecze chleb i wszystko robi.Powinni ich tam wyslac na szkolenie jak prowadzić sklep a nie dosc ze maja 9800 na poczatek to biorą kase za nic!
KrystianPT 2017-03-24 17:05
Z papierami problem się rozwiązał, przecież od kwietnia na PT zostają 2-3 segregatory. W nowym rozporządzeniu odnośnie pracy na magazynie napisane jest że dotyczy to wszystkich pracowników marketu. Wydaje mi się że jeśli nawet nas przemianuja na kasjerow to i tak będziemy siedzieć na PT, a kasjerami będziemy tylko na papierze...
Madzia 2017-03-24 17:16
Wiele pt nie podpisze pewnie bo na kasy i tak trzeba będzie chodzić i reszta obowiązków więc robić za kilka etatów za jedną pensje .....
grzesPT 2017-03-24 17:31
Właśnie o to mi chodzi, tak naprawdę to umowy nam zmienią, a obowiązki i oczekiwania pozostaną te same. Jeśli będzie możliwość zrobię wszystko, żeby pracować jak najwięcej na kasie i na pewno z tego powodu się nie zwolnię. Jeśli góra sobie tak życzy trzeba będzie się dostosować, niech się martwią teraz pracownicy z foodu, bo petowcy na pewno nic nie stracą.
Jakiś 2017-03-24 18:34
WOW -nie wiedziałem , że Dyrektorzy tyle mają .Biorąc pod uwagę ,że nie wszyscy dyrektorzy potrafią np.przyjąć tira,czy stanąć na kasie a kierownik dnia to robi za 3300 brutto.No i zastępuje dyrektora.
Mag pt 2017-03-24 20:19
Gorzej jak z petowcami będzie tak ze będą nas miotać po całym sklepie. Jeden dzień tu drugi tam trzeci na kasy...Sam nie wiem czy szukać coś innego czy przeczekać te burzę na razie...
nmnm 2017-03-24 23:18
ja dziś usłyszałam plotkę ze nie bedzię kas samoobsługowych wycofują sie bo sa straty i żle kasują ponawiam pytanie czy sa tu osoby gdzie sa kasy samoobsłuowe
Krycho 2017-03-25 09:22
Myślenice mają np
ONA :) 2017-03-25 10:21
Czy w związku z tym ludzie chętnie z nich korzystają? Czy kolejki zostały zmniejszone tak jak oczekiwała "góra"? Ciekawe jak wyjdzie remanent jak klienci będą sami pieczywo wybierać na kasie
Jakub 2017-03-25 15:34
Którzy kierownicy
Iza 2017-03-25 16:36
Kaufland zmodernizował ostatnio swoje sklepy i teraz jest w nich super.
Witek 2017-03-25 16:36
O co ci chodzi?
Ja 2017-03-25 20:29
Ta firma schodzi na psy...wiadomo cos o likwidacji info?
Wszystkowiedzaca 2017-03-25 20:50
Informacja jest była i będzie....
Krycho 2017-03-25 21:33
Wg tego co było ostatnio na hl sitzung w wawie to informacja będzie zlikwidowana do 2020roku chyba ze im sie odwidzi. Będą szafki dla klientów + fakturomat + tomra. Informacja to będzie taki mały pulpit przy kasach samoobsługowych. Telefony testują że wszystko będzie przechodzić przez infolinie 0 800 a jak już się dodzwonisz na sklep to odbiera kierownik dnia/dyrektor.
Re: "ONA"
Cięzko mi powiedzieć jaki oddźwięk mają te kasy samoobsługowe...byłam tam przejazdem tylko i widziałem jak mają te wyglądać te nasze markety przyszłości...

PS: Czy ktoś słyszał czy ktokolwiek wie czy testują gdzieś w Polsce na jakimś markecie piekarnie zaraz przy wejściu na sklep a dopiero dalej ow i cała reszta?
Ja 2017-03-26 10:56
U nas w markecie przebudowa info ma byc w sierpniu tego roku i kasy samoobslugowe tez...ciekwa jestem co bedzie dalej
Ja 2017-03-26 11:10
Tak bede robic w markecie testowym we wrzesniu,najpierw beda o/w zaraz potem piekarnia
Dragon 2017-03-27 10:42
Na prezentacji wysłanych dla dyrektorów istnieją stanowiska, które vkl zlikwidował. O co tu chodzi? Myślę, że Niemieccy koledzy o niczym nie wiedzą. Kilka informacji nadesłanych do nich pomogły by nam. Bo to, że ciągle narzekamy to nie znaczy ,że nie chcemy pracować. Pozbywają się starych, oddanych pracowników, którzy przez kilkanaście lat dla Nich lojalnie, rzetelnie i z oddaniem pracowali. Wystarczy by Nas docenili i szanowali.
pablo 2017-03-27 15:02
74172 Neckarsulm
Tel.: +49 71 32 / 94 30 58
Fax: +49 71 32 / 94 43 38
nero 2017-03-27 19:29
Znam market w którym są kasy samoobsługowe. Stanowisko pracowników informacji zostało zlikwidowane a panie nie zostały przeniesione na działy ani na kasy tylko zaproponowano im przeniesienie do innego marketu ( najbliższego) lub wypowiedzenie. Część przyjęła przeniesienie i poszła na L4 a reszta wypowiedzenie z odprawą...
nero 2017-03-27 19:30
Niestety jesteś w błędzie...
Misia 2017-03-27 19:40
Najpierw straszyłeś Scanning i Haus teraz wziołeś się za Info.A może by tak do roboty sie wziąć Kolego?
nero 2017-03-27 21:13
Nikogo nie straszyłem haus jest połączony ze scaningiem i tak pisałem.Pani haus nie została zlikwidowana tylko przeszła na kasę lub salę. Zobaczymy na jak długo. Nie wiem w jakim markecie przebywasz ale zmiany prędzej czy później dosięgną i twój markecik a wtedy zobaczysz jak fajnie się pracuje i jaka jest atmosfera...
nero 2017-03-27 21:19
A jeśli chodzi o info to zależy oczywiście od GBL-a czy zlikwiduje stanowisko czy nie w danym markecie.
Ale najpierw montują kasy a potem jest dopiero jazda. Ale wszystko przed tobą albo i nie. Zależy od wielkości marketu i obrotu.Najgorzej mają małe i niskoobrotowe markety bo zmiany przed nimi i już za niektórymi marketami. Niebawem montaż kas ma mieć niby Świecie...
Wbl 2017-03-28 07:48
A co z wbl kas zostaje narazić?
Grażyna 2017-03-28 08:36
Spytaj się swojego vkl to Ci powie. Chyba ze się boisz poznać prawdę i wolisz czerpać wiedzę z forum to poczytaj historie tych rozmow.
Była 2017-03-28 15:35
Podkarpackie już nie ma :-( i tak po kolei ....
Wbl 2017-03-28 17:38
Pytałam powiedział ze do końca roku zostaje a potem niewiadomą zero konkretów wiec dalej nie wiem czy degradacja czy do zwolnienia a tobie co odpowiedział?
nero 2017-03-28 18:33
Nikt Cię nie zwolni to ty decydujesz czy podpiszesz prawdopodobnie degradację lub przeniesienie lub wypowiedzenie. Niestety na dzień dzisiejszy nie wiem co zaproponują wbl kas. Jak dowiem się coś konkretnego to napiszę. Na razie nie martw się może będzie tylko degradacja i zrobią stanowisko lidera kas...
Nowa 2017-03-28 19:30
a gdzie jest wbl kas ze piszesz ?
Grażyna. 2017-03-29 10:01
Podobnie sie dowiedzialam jak ty. Narazie nie panikuje robie swoje. Nie ma sensu zaprzatac sobie tym glowy. Pamietaj ze zwolnic moga Cie zawsze z 3 miesiecznym wypowiedzeniem a ty dostalas deklaracje ze masz stanowisko do konca roku. A w dzisiejszych czasach w kauflandzie nic nie jest pewne.
Roman 2017-03-29 13:20
Pani Magdaleno vbl żygać się chce jak się czyta pani wpisy . Pracuje pani w kauflandzie i sra pani wswoje gniazdo .
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Rokszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska