logo Kaufland Polska

Kaufland Polska

Rokszyce

Opinie o Kaufland Polska

Zenek 2017-02-19 07:28
Piszecie o rzeczach o których nie macie pojęcia. Już od roku OHB jest zmienione. Teraz market może zamykać i otwierać każdy pracownik wyznaczony przez HLa. Także mylicie się jeśli myślicie że zamknięcia będą mieli tylko kierownicy. Na markecie gdzie pracuje, po degradacjach zostało tyle kierowników że nawet gdyby tylko oni mieli zamykać to nie ma ich na tylu.
Misia 2017-02-19 08:58
Odpowiada "głową" za odpisy, przeceny, wyniki rewizji, inwentaryzacji, gwarancje sprawnej obsługi, obsadę na działach, prawidłowy przepływ towaru, świeżość na o/w, świeżość na frische itd itd ?
Misia 2017-02-19 09:19
Ciekawe,to za co odpowiada w taki razie Hl???bzdury
Misia 2017-02-19 09:19
Ciekawe,to za co odpowiada w taki razie Hl???bzdury
!!! 2017-02-19 09:44
Głową to chyba dyrektor odpowiada wiadomo w pewnym stopniu ma odpowiedzialność ale chyba do chol... Za to bierze pieniądze i to nie małe w porównaniu do pracownika i grfow którzy maja na równi moim zdaniem odpowiedzialność z wbl, wiec jeśli wbl dobrze pracuje i organizuje prace na swoim dziale to raczej nie ma się czego obawiać a jeśli uważa że jest tylko od wydawania poleceń to sorry
Misia 2017-02-19 09:53
Nikt Wam nie broni awansować, ogłoszeń o rekrutacjach wewnętrznych nie brakuje, czemu nie weźmiecie życia w swoje ręce ? ;-)
O! 2017-02-19 10:49
Niech im dają ale nie dyskryminuja innych! Każdemu się podwyżka należy... Ja nikomu nie liczę ale wiem jakie mam obowiązki i jak wygląda praca moja i wbl i aż takiej różnicy nie ma A nawet częściej mi zostaje do zrobienia. Poświęcać też się trzeba wizytacja lecisz na wolnym, ktoś nie może Ty idziesz.... za co? Za darmo. Robisz wszystko począwszy od otwarcia i zamknięcia przez palety i obsługę po sprzątanie kibli. Nie ma codziennie wbl jak i dyrektora więc robi grf. Jest taki zapis odpowiedzialność za wyniki na markecie ponosi dyrektor! wbl dostaje upomnienia, jeździ na dywanik ale przychodzi urlop, wolne i co ? I nie chodzi o uzalanie się tylko o sprawiedliwosc... której brak!
Qaz 2017-02-19 11:19
O co chodzi z tymi programie zaczynamy od początku?
mimi 2017-02-19 12:33
hej a o co chodzi z tymi elastycznymi godzinami pracy wszędzie tak ma być ?
Misia 2017-02-19 12:45
1. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma
2. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Tyle w tym temacie.
nowy 2017-02-19 12:52
Czytając wypowiedzi na forum , jestem w szoku, Jak niewiele wam potrzeba , aby oczernić pracę ludzi na każdym stanowisku. Piszecie o sprawiedliwości i szacunku do Was , ale czy Wy macie szacunek do swoich koleżanek i przełożonych ? Piszecie że to niesprawiedliwe że Wbl dostali podwyżki , ale czy to Oni sobie je przyznali? Tak , zgadzam się że GRF - został pominięty i to jest niesprawiedliwe, ale czemu winicie za to Wbl -i , tego nie mogę pojąć ! Piszecie że kasjerka ma tyle samo co 912 , ale czy Wy chcielibyście szorować kible ? Każdy ma swoje obowiązki , które musi wykonywać . Nie doceniacie pracy swoich koleżanek na markecie, A chcecie żeby docenili was w Zarządzie ?!!!!!
A 2017-02-19 12:58
Dokładnie TO SAMO chciałam napisać.
Owszem, GrFowie zostali mocno pokrzywdzeni, po raz kolejny zresztą, ale czy to jest wina Waszych kolegów/koleżanek z pracy ??
Plujecie jadem na Bogu ducha winnych ludzi.
Mało to jest koleżeńskie i kiepsko świadczy o Waszym szacunku do pracy dla innych bez względu na stanowisko.
Lejla 2017-02-19 15:15
To ile teraz będzie miał podwyżki sprzedawca/kasjer
Misia 2017-02-19 15:20
2600 zł brutto
wyszków 2017-02-19 17:36
czy ktoś może napisać ile od marca będzie miała kasa główna i informacja teraz mają po 2500zł
ja 2017-02-19 17:58
rys 2017-02-19 18:15
Dlaczego nie czytacie poprzednich wpisów i zadajecie ciągle te same pytania?
Forum powinien być dla Kasy głównej pod tematem "dwa tysiące sześćset ".
ja 2017-02-19 18:18
za chwilę będzie a ile to :P
gift 2017-02-19 19:02
a jak ktoś ma 2600 to nic nie dostanie ?
Dragon 2017-02-19 19:13
Komu podlega taka osoba jaki ma zakres obowiązków czy ma tylko 1 zmianę i wolne niedziele
/// 2017-02-19 19:14
jak masz 2300 , 2400 lub 2500 dostaniesz 2600 , jak masz 2600 dostaniesz 2700 , jak masz 2700 dostaniesz 2800 a jak masz 2700 , 2800 dostaniesz 2900 . i na tym się kończy !!!
ola 2017-02-19 19:14
I tak ciagle ile, ile? Poczekajcie zaraz będzie wiadomo kto , co i ile. Po co bić pianę bez celu.
zyta 2017-02-19 22:46
Podlega dyrekcji,ma jeden weekend pracujący ,wbl kas ma u nas zamknięcie
kaka 2017-02-19 23:20
my nadal czekamy na zmina jeseli o wbl to jest granda tyle kasy zarabiac i za co za grafiki sa wbl którzy siedza na kasie a drugi parzy kasa i maja biała goraczke jak maja usiadz na kasach a co do pracowania po 10 h na kasie to zapraszam tych z góry na kase z której nie wolo schodzi i siedzi sie na niej non stop czyli dla inwalidów straszyli nas kasami samoobłsugowymi u nas jeszcze ich nie ma a sa market gdzie sa samoobłsugowe kasy wypowiedzcie sie jak to jest u was
Jw 2017-02-20 10:31
U nas jeszcze nie powiedziano nam o podwyżkach wiadomo ze przyszły podwyżki z tabelką...Coś tam każdy mówi po katach ale o zmianie stanowiska pracy na kasjer sprzedawca to nie ma nic wspomniane .Więc pozostaje bez zmian ...Pewnie będzie zebranie... Czy u was było zebranie i przekazano informacje ...?
Qaz 2017-02-20 12:00
U nas też tylko po kątach szepczą,nie żałuję wbl niech mają, ale cała reszta uważam że jest ok w miarę sprawiedliwie, grf przynajmniej u nas nie robi wiele więcej niż zwykły pracownik więc te 400 więcej jest jak najbardziej sprawiedliwe, dobrze że wkoncu zdegradowali tych kierowników, bo każdy pracownik może to robić co oni i robi, nie mówię tu o leniwcach którzy są pewnie na każdym markecie chodzą i sciemniają to teraz niech wezmą się do pracy albo odejdą, tak naprawdę jeśli kasy są obsadzone to jeżeli dziewczyny nie sciemniają można na zmianie zrobić wszystko
Dragon 2017-02-20 14:58
Jeden weekend pracujący czy wolny kto ja zastępuje a co z pers
krystyna 2017 2017-02-20 15:37
U nas grf owoce i mopro są osobno.A właściwie po co?powinni ich zlikwidować.Moim zdaniem tylko grf non food powinien zostać-robi zwroty ,przebudowy ,sezony itp .A wbl kas porażka !!!!! -za grafiki na kasach bierze sporą kasę ,a bilon liczy maszyna to co on tam robi?
ANETA2017 2017-02-20 15:53
Powinni zdegradować grf-ów zostawić tylko grf non food -robi kawał dobrej roboty-przebudowy,sezony.zwroty-niech mają.Wbl kas do likwidacji-co on robi GRAFIKI NA KASY????????!!!!!!
zyta 2017-02-20 19:35
Jeden weekend pracujący , jak ma wolne zastepuje ją personalna .Personalna u nas też ma jeden weekend pracujący ( inny niż haus- scan)
Rud@ 2017-02-20 19:39
Zgadzam się z tym, że grf-owie po raz kolejny zostali pominięci tylko nie wiem dlaczego?? Czy ludziom na tym stanowisku sie nie należy podwyżka? ? Dziwne są te progi bo są niższe od tych które obowiązują w tej chwili. Większość osób na tych stanowiskach raczej nie jest początkująca więc mają pensję na poziomie progu 2, 3 A nawet czwartego podejrzewam więc zostaniemy na tej samej pensji z podwyżką 100 zł za rok. To nie jest sprawiedliwe. A do wbl-i nic nie mam im tez się należy przecież i to nie ich wina ze dostaną tyle ile dostana
Były pracownik 2017-02-20 20:39
To teraz robisz za 2500 to co kiedys grf za 3300 sadzac po tej wypowiedzi chyba gdzieś Cie żal sciska że Cię nigdy nie awansują? I kariera zawodowa upadła bo nie ma już na co awansować wszyscy za marne grosze robia wszystko żenujące typową zawiść
Job 2017-02-20 21:01
To co personalna u was robi w weekend?
krystyna 2017 2017-02-20 21:04
Gdzie tak jest ?
Weq 2017-02-20 22:11
U nas pers nie schodzi w ogole na sklep, nic nam nie pomaga
grf 2017-02-20 23:42
Qaz nie wiesz co piszesz .grf zastępując Dyrektora robi wszystko to co Dyrektor i odpowiada za funkcjonowanie marketu tak jak wbl.Ale widzę ,że Ty nie masz o tym zielonego pojęcia. A skoro grf nic nie musi umieć to czemu Ty nim nie zostałeś?
ania 2017-02-21 06:45
A jak wy pomagacie jej? Widząc panującą tutaj nienawiść to jestem pewna że utrudniacie jej pracę. O grafiki musi walczyć, uzupełnione ewidencje, masa zaświadczeń tabelki, tabeleczk i wiele innych o których nie macie pojęcia plus oczywiście księgowanie i niekiedy ciężki dyrektor. Tutaj każdy twierdzi ze tylko on pracuje reszta leży i pachnie , zamiast każdego krytykować bo każdy zły to lepiej weź się jeden z drugim do roboty. Kierownicy sami sobie podwyżek nie dali i po co ich atakować albo 912 komu przeszkadza ile będą zarabiac. Na koniec żeby było jasne nie jestem personalna i nigdy nie byłam kiedyś tylko zastępowałam jak szła na urlop lub chorobowe i dziękuję bardzo wcale nie jest to takie przyjemne jak się wydaje. I zamiast ciągle atakować zacznijmy sie szanować .
Katrin 2017-02-21 12:02
Hej,
mam pytanie, jak u Was przedstawia się sytuacja z pracownikami płci męskiej, ilu ich jest w Waszym markecie bo u mnie łącznie 7, czy nie uważacie że jest ich za mało? Od czego to zależy?
mag pt 2017-02-21 13:19
To proste...po prostu faceci nie chcą przychodzić do pracy za takie pieniądze. A na nowo otwieranych marketach gdzie dają 3/4....dajcie spokój...sam sie zastanawiam czy nie zmienić pracy bo to śmiech za takie pieniądze pracować...
pt 2017-02-21 13:28
U mnie nie jest pod tym wzgledem chyba zle dyro i wbl food 2 na napojach 3 na wo i 2 na pt ale wszyscy na pelen etat
??? 2017-02-21 15:18
Może ktoś z Was wie o co chodzi z pasażami? Podobno stoiska mają likwidować.
Qaz 2017-02-21 16:22
Chyba już zaczynają wypowiadać umowy, przynajmniej u nas
michu 2017-02-21 18:02
Komu umowy wypowiadać?
Niezapominajka 2017-02-21 18:31
U nas jest 1 mężczyzna
Qaz 2017-02-21 18:33
Tym na pasażu, ale niewiem dlaczego
Facet 2017-02-21 19:48
A mały masz wybór u siebie wydaje mi się że ogranicza nas tylko kg dźwigania a stanowisko nie rozroznia płci i obowiązków ale znam takich pracowników myślisz, że będziemy za Ciebie dźwigać my też mamy ograniczanie w tym a każda inna pracę może wykonać kazdy
Lusia 2017-02-21 20:19
10 a pracują na O/W, mięso, napoje, kasy, pt.
/// 2017-02-21 20:22
umowy będą teraz zawierane w centrali , a nie na markecie od. 1 marca
Ania 2017-02-22 09:34
Po pół roku pensji na 2600 dostaniesz podwyżkę, czyli np. jeżeli od grudnia masz 2600, to od czerwca dostaniesz 2700.
Misia 2017-02-22 10:57
Drążycie temat który jest jasny bo każdy moze podejść do Personalnej i zapytac o swoja podwyżkę.Stawki powinny zostac wywieszone razem z Regulaminem Wynagradzania.W czym macie problem???
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Rokszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska