Kaufland Polska

Rokszyce

Opinie o Kaufland Polska

mag pt 2016-08-19 16:49:28
jaki to region jest bo jak dla mnie nazwiska całkiem nieznane...
I o jakich zmianach chciałbyś usłyszeć bo zmiany są cały czas jakieś xD
0o9i8u7y 2016-08-19 23:20:59
@ mag pt not o ja osobi ście chciałabym usłyszeć tutaj o wsyztskich zmianach, zeby nie być potem zaskoczona
ewa 2016-08-20 18:33:43
a co to za zmiany, skoro piszecie, ze są one cały czas? chodzi o kadrę kierowniczą, pracowniczą? czy może chodzi o rewolucję w wynagrodzeniach czy może umowach? w sumie to wszedzie jest jakaś rotacja, ktos odchodzi a na jego miejsce poszukiwani są nowi
kazach 2016-08-21 08:49:34
U nas na markecie zlikwidowali już dawno spaistkę. od 1 sierpnia grf o/w, food też dostali aneksy połączyli o/w z mopro. Słyszałam że zostaje grf n/f. Co do personalnych to podobno mają likwidować od marca 2017 czyli nowego roku obrotowego. Zatrudnienia tylko na 3/4 etatu. Czy u Was też przyszła informacja że wykładanie towaru tylko do 10:00 rano? - zachodniopomorskie
ewa 2016-08-21 08:55:24
to faktycznie jakies zmiany tylko szkoda, ze nie na plus tylko na minus, ucicnanie etatow ;/
Nio 2016-08-21 10:36:57
U nas też już od kilku miesięcy niema sapistki , grf zdegradowani , został grf ow / mopro i grf frische, no i wbl food , frische i kas . Na nf niema kierownika .
Nio 2016-08-21 10:37:46
kadet 2016-08-21 10:44:17
Ale wiem, że teraz chociaż w końcu pojawiło się jakieś ogłoszenie do nas na Rokszyce na magazyniera, ja już pracę znalazłem ale wiem jak jest ciężko dlatego wklejam. Podobno można zarobić 2800-3000 brutto plus premia do 3000 brutto ale wszystko zależy od doświadczenia. pzdr!
michal poznan 2016-08-21 17:54:00
Od września grf o/w + grf mopro = 1 kierownik - zwany będzie grf ware ;-) albo grf food , ma być prawą ręką dla wyżej postawionego wbl food (błękitna koszulka).
Pracownicy 3/4 etatu - tylko i wyłącznie!
Wbl nf już nie ma od pół roku. Zostali sami grf nf z którymi nie wiadomo co dalej..
Ale nie na wszystkich marketach są z tego co wiem..
inga t 2016-08-21 19:04:58
jakby ktoś szukał zatrudnienia w tej fiormie to się pojawiło niedawno ogłoszenia - Koordynator roznosicieli gazet reklamowych jest potrzebny - szkoda że od razu w ogłszeniu napisali że to tylko praca dodatkowa i diostaje się jedynie umowę zlecenie
ona 2016-08-21 19:29:48
Czy gdzieś już dają porozumienia na 3/4 etatu lub połączyli gdzieś już grf co ze scanning hauscontrola też ich ponoć mieli połączyć
damian 2016-08-21 20:05:10
Region wrocław nowy regionalny i vkl Zmiany zmiany .Widać ludzie Lidla działają .Szkoda tylko ze sklepy są dużopowierzchniowe aaa ludzi coraz mniej. To nie jest jak w lidlu czy biedornce okrojony asortyment i wszystko w kartonach.W kauflandzie na starych marketach przebudowy leyauty. Zamiast towarować siedzenie na kasach.Sklep wyglada jak chlew smietnik , zakaz fejsowania to jakis absurd w płynach do toalety mozna wszystko znaleźć kwiatki masło cukierki i łupinki po orzeszkach. Ciężko się pracuje w upały 0 klimatyzacji. Klient ma tyle praw ,że pracownikowi nie można się odezwać, absurd bon 5zł za kolejki gdzie wiadomo że jest zakaz wypłacania bo po kieszeni leci albo wyjaśnienia bez sensu. Wrzutki z MC a pozniej wyjasnienia za odpisy i przeceny. Usiadzcie z boku pracownicy Kauflandu i zadajcie sobie pytanie Czy my pracujemy w wariatkowie? Czy ci do góry od ilosci pieniedzy maja juz problem z głowa. Regionalni jezdza wymyslaja pomyslow co nie miara .Kiedy to robic jak nie ma rak do pracy.Ludzie juz maja dosc pracy w tym KAUFSHWITZu. Nie dbaja o pracownikow . Jak ma byc atmosfera w pracy jak oni wszystko psuja. Mieszaja w cholerke stanowiska liwkiduja szukaja kasy wszedzie zeby zaoszczedzic
elka 2016-08-21 20:43:25
a jakie umowy daja na koordynatora roznosicieli gazet/ to stałe stanwosiko pracy gdzie dają umowę o pracę? ma sie cały eteat czy jendka na jakas czesc jak pisaliscie wczesniej,ze 3/4 zazwyzaj oferuja? Jak tak to niezadowala mnie to, a pracy jest duzo? kierujesz zespolem?
ona 2016-08-22 06:34:21
Jak oni chcą pracować jak wszyscy będą na 3/4 etatu
basia9 2016-08-22 09:45:09
a ten Koordynator roznosicieli gazet reklamowych też ma 3/4?
Karola 2016-08-22 13:46:59
Co powiecie na temat nowego ubezpieczenia grupowego w kauflandzie. ...Allianz?
paweł 2016-08-22 13:54:08
w zasadzie to i dobra jest praca jako Koordynator roznosicieli gazet reklamowych u nich, bo spokojnie można dobrze zarobić.
mimi 2016-08-22 17:04:03
Jestem zachodniopomorskiego i u mnie nie połączyli jeszcze scanningu i huscontrol jestem ciekawa czy to się zmieni w najbliższym czasie. Mamy już jednego kierownika na owocach i mopro. Jedna osoba tego nie ogarnie przecież. Rąk do pracy ubywa a pracy samej w sobie jest tyle co zawsze.
maja 2016-08-22 18:34:25
A pracownikom poobniżali etaty
awe 2016-08-22 19:25:10
dobra rozpisujecie się odnośnie warunków umowy i zatrudnienia, ale nic nie ma jeśli chodzi o zarobki. Napisze ktoś jakiej pensji można się spodziewać? I od czego to jest zależne? Bo też zastanawiam się nad wysłaniem cv tylko nie wiem czy się opłaca w ogóle
kazach 2016-08-22 19:39:37
cały etat ma 2300 brutto na dzień dobry ale teraz tylko 3/4 etatu z możliwością dopracowania do pełnego
Mika 2016-08-22 19:46:51
Wiecie może jakie zmiany nas czekają?ktoś coś wie?ilu kierowników ma zostać?
zuza 2016-08-22 19:52:23
Złota zasada żeby w tej firmie wytrzymać to trzeba mieć nie oszukujmy się BARDZO MOCNĄ psychikę bo w tej firmie nie dostaje się pochwał tylko same opieprze i to nie raz takie że dziewczyny płaczą po kątach. Miliony pomysłów na górze, nie raz tak absurdalnych, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...wprowadzają duże zmiany na wzór lidla tak że pewnie z czasem piątki za kolejki znikną no bo trzeba szukać oszczędności (piątki za przeterminowane towary już zmienili więc wycofanie się z tego albo zmiana zasad ich wydawania to kwestia czasu). Tylko patrzeć jak będziemy aneksy na 3/4 etatu dostawać...
Trzeba mieć dobry stan zdrowia bo tony się przez zmianę przerzuca szczególnie pracownicy lady ale i inni bo w 1 dzień jesteś na napojach a w 2 dzień jesteś na drogerii i pchasz towar w póły.
ania 2016-08-22 20:31:29
@awe ja też dołączę się do Twojego pytania jeśli pozwolisz :) też zastanawiam sie nad zarobkami u nich szkoda, że nikt nic nie pisze konkretnie to na pewno pomogłoby przy podjęciu decyzji czy jednak aplikować czy też sobie darować. Czekamy nic innego nam nie zostaje :)
mag pt 2016-08-22 21:33:10
Jak chcesz Aniu dowiedzieć się o zarobkach to przeczytaj sobie inne posty na tym forum a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Wszystko jest wcześniej napisane tylko trzeba poszukać a nie wszystko na tacy od razu. Troszkę chęci. To samo się tyczy wszystkich spragnionych koordynatorów od gazet i roznosicieli...
mujko 2016-08-22 21:52:51
@ mag_pt - trochę chęci? Czasem trzeba sie cofać duzo wstecz wiec nie rozumiem, czemu nie możesz udzielić takiej informacji, nbie każdy ma czas żeby wszystko tak szczegółowo przeglądać. Fajnie że ty masz.
mag pt 2016-08-23 11:11:07
to żadna filozofia cofnąć się 1 lub 2 strony wstecz, użyć ctrl+f i wpisać słowo "brutto" albo "zarabia" i znaleźć odpowiedni post. Uczcie się samodzielności już teraz bo w kaufie nikt Was za rączkę nie będzie prowadził ^^
paweł 2016-08-23 11:49:48
słuchajcie, a jak wygląda tutaj praca jako Koordynator roznosicieli gazet reklamowych? Wydaje mi się, ze jest u nich też praca dobra no i premie na pewno z tego też są.
Wrocław 2016-08-24 10:24:07
Od nowego roku mają likwidować personalne i info. Tak mówią we Wrocławiu.
Wrocław 2016-08-24 10:24:35
Od nowego roku mają likwidować personalne i info. Tak mówią we Wrocławiu.
paweł 2016-08-24 10:33:20
Ja widziałem, że propunują teraz współpracę polegającą na przygotowaniu, zorganizowaniu oraz stałej kontroli nad procesem rozprowadzania materiałów reklamowych firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. Jest to praca dodatkowa w wymiarze ok. 10 godzin tygodniowo.
zuza 2016-08-25 10:37:33
I to prawdą jest? Ze info nie będzie?
agat 2016-08-25 10:44:34
paweł dziesięć godzin? to jaka to jest w takim razie część etatu i jak to na umowie oficjalnie wygląda? w sumie i tak warto bo jak na Tarnowskie Góry to wiadomo że ciężko o tak dobre warunki pracy więc nie ma co narzekać
Wielką Lipa 2016-08-27 13:03:25
Nie wyobrażam sobie braku info. Rany..stali roszczeniowi klienci rozszarpią każdego pracownika napotkanego na swojej drodze. A piątki, a faktury, a bo cena inna.. wszystko spadnie na KG. Ciekawe jak to zamierzają rozwiązać..
lola 2016-08-27 13:11:42
Pewnie to wielka ściema jak każda inna plotka ...
ona 2016-08-27 13:15:01
Może to i plotka ale niektóre się sprawdziły.Ciekawe gdzie by klienci wszystko oddawali bo im się już coś nie podoba.
2ws 2016-08-27 17:47:23
ale dlaczego mieliby oddawać skoro im się cos podoba? nikt raczej czegos takiego przciez nie zrobi wiadomo ze to może się czasem zdarzyć ale bez przesady
zorro 2016-08-27 19:41:22
A w Biedronce jest INFO, a może w Lidlu?
młoda 2016-08-27 20:12:26
Fakt nie ma w biedronce ale też mówili ze będzie jeden kierownik warzywa i mopro a jest każdy swoim dziale
zorro 2016-08-27 21:37:13
Nim rok dobiegnie do końca - zmiany nastąpią.
Nio 2016-08-28 00:17:09
U nas już jest jeden od kilku miesięcy
karolina 2016-08-28 04:50:57
niech sobie obecną pomysły bo k pomysł to idiotyzm oni wogule nie wiedzą czego ludzie chcą wielkie badanie rynku gówna prawda ludzie się wkurzają odchodzą a oni walą towar na sklepy bo chcą zwiększyć sprzedaż jaka sprzedaż jak klientów brak magazyny zawalony nowym starym towarem na sklepie brud cz orne półki nie ma czasu na nic ciągle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ciągle regionalnym jest mało jak to ostatnie usłyszelimy od pani S...... katastrofa tragedia itp. niech wszyscy się walną w główkę bo coś tu nie działa.....
2ws 2016-08-28 10:51:47
teraz widze ze caly czas szukają koordyantora do pracy
karolina 2016-08-28 19:38:26
to prawda ale to czy jest kierownik mopro i ow zależy od powierzchni i od obrotu
karolina 2016-08-28 20:26:07
tak to jest na porządku dziennym klienci mają nas za nic myślą że w marketach pracują ludzie z marginesu a u nas większość po studiach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co nie
pola 2016-08-28 21:36:15
Ale mamy teraz rynek pracownika i po studiach nie trzeba tam pracować to wybór człowieka...
romek 2016-08-28 22:29:18
A wiecie jaka jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie? Znajomość języka niemieckiego czy angielskiego nie są dużymi wymogami, a wypłata dobra.
Reno 2016-08-30 17:39:53
Ciekawe co to się dzieje, że tyle ofert na dyrektora marketu jest teraz na ich stronie. Nawet na teren woj. małopolskiego i podkarpackiego szukają. Będą jakieś zwolnienia dyrektorów czy się jakieś nowe markety otwierają?? Wiecie może coś?
dg 2016-08-30 18:24:51
No nie wiem czy aż tyle jest teraz to szukają koordynatora roznosicieli gazet reklamowych w Tarnowskich Górach tylko to jest oferta sprzed miesiąca ale raczej by nie widziała gdyby była nieaktualna prawda?
ona 2016-08-30 20:19:10
Szkoda że nie potrafią docenić dobrych pracowników i ich awansować tylko zatrudniają przypadkowe osoby
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Rokszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska