Kaufland Polska

Rokszyce

Opinie o Kaufland Polska

of 2016-09-04 17:17:14
Info będzie, ale z kasą do kilku artykułów. A pracownik info, ma zmianę na kasjer sprzedawca. No i kasjerki wszystkie przeszkolone z info.
2ws 2016-09-04 18:06:49
@auto z tego co mi się wydaje to chyba nie maja ..
Djana 2016-09-05 20:17:41
Ale od kiedy tak ma być z tym info?
N 2016-09-05 20:36:42
No ja uwazam, że to naprawdę spoko firma, dobre produkty
mimi 2016-09-06 12:57:45
A co ze scanningiem ? będzie czy nie w końcu
cool 2016-09-06 13:02:53
A może wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś inne ogłoszenie pracy niż na takiego koordynatora roznosiciela gazet? Na pewno jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, co znacznie urozmaica teraz pracę.
Anna 2016-09-06 14:01:31
Dwuskładnikowe wynagrodzenie he he ,pomarzyć dobra rzecz...........
feel 2016-09-06 14:23:17
A wypłata jaka u nich jest teraz? Dzięki za odpowiedź
Do feel 2016-09-06 17:35:54
Teraz wypłaty nie ma
Będzie w piątek
Tyle co na umowie
W jednej racie
Anton 2016-09-06 18:57:48
No i doskonale w takim razie, ja uważam, że wypłata powinna być terminowo, na czas i w całości, to niby nie powinien być plus, ale wiele firm nie umie się uczciwie zachować, ta przynajmninej jak najbardziej tak, więc to jej główna dobra rzecz, ja polecam
Anna 2016-09-06 19:25:25
Nie rozpływaj się tak nad tą terminowością ,całością itd ,wypłacanie wynagrodzenia to psi obowiązek pracodawcy wynikający z obowiązującego prawa.Forumowicze nie uważacie ,że niektórzy piszący to upośledzeni są i to w stopniu znacznym ?
kasia 2016-09-06 19:48:58
No coś jest na rzeczy @Anna nie da się ukryć..jako jedna z normalnych wiesz może czy bd przyjęcia?
ONA :) 2016-09-06 20:07:49
Co do wypłat muszę przyznać że firma jest wyjątkowo terminowa, zawsze przed nigdy po. Co prawda kokosów się nie zarobi jednak zaplanować coś już możesz bo wiesz że tego konkretnego dnia wypłata będzie na koncie.
2ws 2016-09-06 21:03:37
no to ejst jednak duzy plus uważam ze taka wyplata jest terminowa przecież wiadomo jak to bywa z tym niestety- roznie chodzic to z drugiej strony nie powinien być zadnej rarytas tylko cos oczywistego no ale jak jest w diszijeszych czasach każdy wie..
Jaa 2016-09-07 00:40:51
Mam pytanie czy do wniosku o tzw "wczasy pod gruszą " wliczanie jest 500+ czy z tytułu, ze jest to swiadczenie na dziecko/dzieci nie trzeba tego doliczac do dochosu na osobe?
kluska 2016-09-07 10:01:33
@onja:) jeśli nie są to kokosy to o jakich stawkach mówimy? podaj chociaż ciasne widełki proszę, dzięx
ONA :) 2016-09-07 20:16:51
Teraz podstawą jest 2300 brutto więc około 1700 zł netto. U nas (województwo mazowieckie) zarobki netto kształtują się w granicach 1700- 2200 (oczywiście nie wliczając kierownictwa)
ONA :) 2016-09-07 20:21:40
Może i "psi obowiązek" jak to napisałaś ale najwidoczniej nie masz kompletnie pojęcia że w tych czasach trafić na pracodawcę który wypłaca pensję na czas wcale nie jest tak łatwo. Co jak co ale akurat ta terminowość jest jedynym plusem pracy w kauflandzie.
2ws 2016-09-07 20:27:22
heh czyli dobrze rozumiem ze to wszystko zależy od tego gdzie się pracuje i na jakim stanoiwksu taak? ale to oni w gole nie biora pod uwagę tego jaki ktoś ma na przykład no nie wiem staz pracy albo jakie ma wyklsztalcnie? zawsze myslalem ze to wpływa na zarobki
ONA :) 2016-09-07 20:31:04
Aż się przysłowiowy scyzoryk w kieszeni otwiera na takie teksty. W dzisiejszych czasach obowiązuje rynek nie pracownika a znajomości. Jeśli ich nie masz to żadne studia Ci nie pomogą. Jestem magistrem ekonomii oraz magistrem resocjalizacji i co? Siedzę na kasie bo znajomości brak.
mhbj 2016-09-07 21:54:28
@ ONA :) - a może po porstu nie umiesz szukać? Ja jestem licencjonowaną ekonomistką i magistrem zarządzania i mam dobrą pracę w biurze i to bez znajomości. Więc można jak się bardzo chce. Naprawde .
ONA :) 2016-09-08 18:46:55
Oczywiście są wyjątki więc nawet nie neguję iż uda się coś znaleźć bez znajomości jednak to naprawdę niewielki procent. Być może nie mam szczęścia w tej kwestii
kacper 2016-09-08 18:48:41
Wydaje mi się, że na to nie ma reguły. To zależy od miejsca gdzie mieszkasz, od pracy do której trafiasz... no i oczywiście, a może nawet przede wszystkim od tego, czy jesteś w czymś naprawdę dobry (tak ponad wybitnie), bo nie zapominajmy, że nie awansuje się za nic :)
Ania 2016-09-12 10:54:43
tak szczególnie wtedy kiedy wszyscy wiedzą, że tajemniczy klient jest na sklepie, bo wszyscy już go znają :)
olenkja 2016-09-12 10:59:24
jak widzę to nadal jest nowa osoba potrzebna na stanowisko Koordynator roznosicieli gazet reklamowych w Tarnowskich Górach - pozostaje tylkop kwestia że to ogłoszenie jest dostępne i aktualna od lipca - dlaczego więc mimo takich warunków nie znaleźli jeszcze nikogo?
zara 2016-09-13 18:21:57
witam wczoraj dowiedziałam się iż pracownicy na działach muszą sprawdzać autodispo? jestem z regionu Sędzińskiej porostu masakra się jakaś dzieje pracownicy robią ceny chodzą na kasy robią przeceny towaru ja jednym słowem wszystko i jeszcze nasza droga pani drektorów śmie twierdzić źe my nie umiemy sobie zorganizować pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za trzech i jej ciągle mało i jeszcze ciągle jakieś zmiany zarombany magazyn co już widzimy światełko w tunelu znowu nam walą. Taki apel do góry klienci widzą ze jest źle a tam na górze to chyba nie chcą zwiększyć obrotów bo jak na razie to wasze pomysły służą chyba temu abyście zachowali swoje stołki bo klienci się skarga źe ciągle towar zmienia miejsce albo nie ma towarów które się sprzedawają bardzo dobrze nie wiem do czego zmierzacie ale nie do pozyskania klientów tylko do ich utraty bo moje badania to potwierdzają. zamiast ciągle mieszać w rozmieszczeniu towarów moźe należałoby wziąść się za pożądane sprzątanie w sklepach bo jak narazie jest brudno a klientowi zależy na czystości i dostępności towaru. Zastanówcie się nad sobą!.
zara 2016-09-13 18:23:03
kano 2016-09-13 18:29:58
Czy w Tarnowskich Górach nadal można się rekrutować na Koordynatora roznosicieli gazet reklamowych? Widzę, że oferta jest i naprawdę wydaje mi się fajna
Buuu 2016-09-13 23:43:46
Nie zazdroszczę. Bo to chyba dyrektor, kierownik..powinien wiedzieć i czuwać jaki towar schodzi i czego brakuje, a czego jest za dużo. A może nie wiedzą jak to zrobić?! Zmiany idá to zwalają odpowiedzialność na pracowników.
kad 2016-09-14 08:16:43
A to o tym nie decyduje też magazyn @buu no i pewnie jakaś osoba od logistyki? Na kierowników też nie ma co zwalać bo chyba wszyscy razem pracujecie więc nie wszystko to wina tego na górze..a co do zmian to możesz się podzielić o co dokładnie chodzi?
mag pt 2016-09-14 17:04:18
Jak ktoś nie wie skąd się biorą zawalone magazyny w kaufie to przybliży mu kilka głównych grzechów:
--po 1 źle przewidziane ilości promocyjne-efekt? po promocji zostaje dużo towaru który nie zszedł i z promocji na promocje zaczyna go na magazynie przybywać....(wina kierowników, źle planowane ilości promocyjne, brak interwencji w odpowiednim dziale)
-- po 2 źle ustawiona optyka (jak ktoś pracuje w kaufie to wie co to jest) efekt? w półce mamy pełno towaru a przychodzi dalej więc zjeżdża na magazyn (wina kierownika bo nie pilnuje ustawień optyki do non stop zmieniających się layoutów w tym cyrku
-- po 3 brak ludzi którzy ten towar będą pchali w póły jak przychodzi lub ich mała wydajność i towar najczęściej stały zaczyna zelegać na magazynie w nawet nie rozpoczętych paletach bo nie ma kto go wykładać bo albo ludzi jest za mało albo siedzą na kasach...
-- po 4, ostatnim czasem ciągłe ale to ciągłe przebudowy czego efektem jest zjeżdżający na magazyn towar który w nowym planie nie potrzebuje tyle miejsca co kiedyś + towar wylistowany + części regałowe

Ot i to cały kaufshit.
jhhjhj 2016-09-14 21:50:28
@ mag pt - nawiązujac do punktu pierwszego - w trakim razie czy tam nie pracują marketingowcy, którzy powinni to wszystko ogarniac żeby nie było takich akcji?
mag pt 2016-09-15 18:48:15
marketingowcy?? Przecież każdy wie, że przy wyborze obsad kierowniczych w kaufach w 90% decydują znajomości. Dyrektorzy, kierownicy działów to ludzie w wielu przypadkach bez studiów co najwyżej z jakimś doświadczeniem w handlu. Zresztą żeby ogarnąć wszystko co kauf na ciebie nakłada to musiałbyś chyba zamieszkać w sklepie bo nie jest sie tego w stanie w 8h ogarnąć a nadgodzin broń boże nie wolno robić bo i tak nie zapłacą ewentualnie dostaniesz odsiadkę i zjebe że się nie wyrabiasz w swoim czasie pracy...
kad 2016-09-15 19:03:45
Tak - firma zagraniczna, o wielu punktach sprzedaży w całej Polsce, ale Ty wiesz, jak to działa na terenie kraju i poza nim? Czy to zwyczajne "nie znam się, to się wypowiem"? Naprawdę nie powinno się tak szybko wyciągać wniosków
mag pt 2016-09-15 19:14:57
Wypowiedziałem się na temat obsadzania stanowisko w strukturze sprzedaży czyli najprościej mówiąc od dyrektorów marketów przez kierowników działów na kierownikach grup towarowych zakończywszy
żabka 2016-09-15 20:10:45
mnie nie ukrywam bardzo kusi najnowsze wasze ogłoszenia o pracę na stanowisko Koordynator roznosicieli gazet reklamowych - zastanawiam się jednak czy jak wymagają jedynie dyspozycyjności we wtorki to czy w ogole mozna się jakichś sensownych spodziewać pieniążków
Blondyn :) 2016-09-19 23:10:27
Witam, z tej strony dawny sympatyczny piątkarz. Jak tam tam euforia po zmianach? ;-)
paweł 2016-09-20 10:09:37
Wiecie jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki
ktoś 2016-09-20 18:23:08
Czy to prawda że w Krakowie wszyscy kierownicy nie podpisali aneksów
:j 2016-09-20 18:37:26
Wiesz co czy kierownicy podpisywali aneksy to jest już zupełnie prywatna sprawa, generalnie jednak między nami Ci powiem, że chyba jest z tym różnie kochany
Belzepyu 2016-09-20 19:28:53
Jeśli chodzi o odpowiedzialność / ogólny wygląd sklepu to u nas jest tak:
Kasjerki - 5% odpowiedzialności za market
Personalna - 70 % odpowiedzialności za market
Kierownik WBL - 80% odpowiedzialności za market
Dyrektor - 100% odpowiedzialności za market
______________________________________________

Jeśli chodzi o ciężkość pracy na działach:
Słodycze - najlżej
Napoje - hardcore

4561 =)
(=
Maniek 2016-09-20 19:53:13
Ale czy tak naprawdę da się tutaj wyliczyć odpowiedzialność i to w stopniu procentowym, bo to jakaś dziwna sprawa, no ale w porządku, @belzepyu wierzę Ci
Reno 2016-09-21 15:11:46
A jakie aneksy były do podpisania w krakowie? Podzielcie się tymi informacjami bo z tego samego regionu jestem.
RE:Belzepyu--> Skąd Ty takie wyliczenia wziąłeś?? Z tą ciężkością pracy na działach to bym polemizował...na kolonialu lekka praca?? Zapraszam na zbudowanie promocji gdzie są oleje, mąki albo jakieś inne dziwactwa ciężkie...na o/w bardzo trudno to jest rano przy rozkładaniu do którego idzie cały sklep potem tylko sprzątanie ewentualnie dokładanie promocyjnego bo resztę już się całą pcha rano w dział od jakiegoś czasu. zresztą firma rezygnuje z podziału na działy typu słodycze kolonial...po tych wszystkich przebudowach i z produktywnością wyśrubowaną do takiego poziomu że żeby się do niej zbliżyć markety z mniejszymi obrotami będą musiały z kilka osób zwolnić...
romek 2016-09-21 15:52:12
jak nadal jesteście zainteresowani pracą to widze, że jest oferta ciekawa jako Inspektor / Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowch tylko nie wiem jak tak naprawde wygląda tutaj syste premiowy.
maja 2016-09-21 16:01:19
Ponoć z kierowników na pracowników
paksbjhedj 2016-09-21 18:01:57
@ maja - ale co massz konkretnie na myśli? doprecyzuj
mag pt 2016-09-21 23:28:32
No tak...likwidacje grfów pewnie dalej postępują....np likwidacja grf kolonial czy tam słodyczy, grf pt, grf kasy głównej
amber 2016-09-22 09:35:38
a taki koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych to dużo więcej zarabia niż taki zwykły koordynator?
Aa. 2016-09-23 21:19:34
4561 Kutno? Czy się mylę?
mff 2016-09-23 21:39:22
@ amber - no sadze że wiecej, bo jednak ma zdecydowanie bardziej odpowiedzialna funkcję niż ten od gazet
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Rokszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska