Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Alinka

Czy warto iść na managera do Brodnicy,jak ekipa,zarobki?Co się stało z poprzednikiem?

Ja.
@Alinka

nie warto, anka nie wytrzymała naciskow z gory ;]

Grażyna

W Sosnowc Kaufland na ulicy 11 listopada na sklepie pracuje pani szczupła sylwetka niska włosy krótkie ciemne układa towar na pułki kiedyś to paniom spytałam gdzie są proszki do prania to powiedziała że by se samemu poszukać więcej tam nie zrobię zakupiuw nie miła obsługa tak samo jest w przy kasie.

Ciekawa

Cześć czy firma udziela pożyczkę zakładową? Czy może ktoś coś wie? Pozdrawiam

Kika

Po ile w bonach na Wielkanoc?

@Kika

50 euro

Dominika
@123

Zawsze jest tyle? Na inne okazje tez dostajecie jakieś bony czy tylko na święta?

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Klient

Super sklep.Uwiebiam robić tu zakupy.

wrocławski robol

Po kilkunastu latach pracy żałuję przejścia do tej firmy. (usunięte przez administratora) delikatnie mówiąc.

@wrocławski robol

zwolnij sie. po co robisz i nie nazekaj jak nic nie umiesz prostaku zeee wsiiiu

@123

No ale aż kilkanaście lat od tak zostawić to za sobą? Nie szkoda podwyżek jakiś?

Ciekawa...

Witam. Mam pytanie. Zostałam zatrudniona w Kauflandzie od listopada na stanowisku kasjer-sprzedawca. W lutym koleżanka zaproponowała mi , żebym spróbowała pracy w kasie głównej ponieważ potrzebowali dodatkową osobę. Miałam mieszane uczucia i opinie innych , żeby lepiej tam się nie pchać bo dużo obowiązków a za te same pieniądze i niepotrzebny stres ... Spróbowałam , podoba mi się , nie jest tak źle . Pytanie moje dotyczy tego czy osoba pracująca w kasie głównej też zalicza się do administracji i też dostała jakieś podwyżki . Umowę mam do końca maja i z tego co słyszałam to oczywiście chcą mi przedłużyć umowę ale nie jestem pewna czy nadal być w kasie głównej jeśli ma się więcej obowiązków i odpowiedzialność a za te same pieniądze ... Proszę o pomoc ????

@Ciekawa...

Ta sama kasa, to samo stanowisko.

Ciekawa

Ale miało być , że podwyżkę dostanie administracja a z tego co wiem to nadzór kasowy to też jest administracja.!

Rita
@Ciekawa

Nadzór to kasjer-sprzedawca.

@Ciekawa...

Wbrew pozorom to praca " na kasie" jest bardziej obciążająca i stresująca niż w kasie głównej. Sama przyznałaś, że nie jest tak źle. I nie przesadzaj z tymi obowiązkami, bo nie ma ich tak dużo.

@Ktoś

Co Ty za brednie opowiadasz. Po pracy tylko na kasie zabierasz się i idziesz do domu nie obchodzi nic . Nikogo nie obchodzi co dzieje się w kg tzn. konwoje,info,braki w kasetkach i cała góra papierów do zrobienia. Notoryczny brak kasjerów do pracy i zawyczaj masz 15minut na zamknięcie dnia. Zapraszam spróbuj.

JA
@Ciekawa

ADMINISTRACJA TO TYLKO MM I SABA

@Zyta

To chyba ty wyolbrzymiasz. W kasie głównej też po pracy zabierasz się i idziesz do domu. Nie ma żadnej góry papierów do zrobienia. Konwoje nie przyjeżdżają codziennie, a wszystkie czynności związane z obsługą konwoju to 15 min. Z brakami w kasetkach też nic nie robisz. No chyba że sama coś namieszałaś. Jeśli jesteś ogarnięta, znasz procedury i postępujesz zgodnie z tymi procedurami to na koniec dnia nie powinno być żadnych problemów. Systematyczność i dokładność mile widziane.

nie hcesz robic nie rob wy byscie hcialy nie robic i zarabiac 2000 euro

Zyta

Wam też już zapowiedzieli że nie mamy co czekać na podwyżki bo firma musi zapłacić karę. Dlaczego jak zwykle oberwie się pracownikom którzy coś mi się zdaje mało mieli do powiedzenia w kwestii za co firma dostała karę Nasz dodatek też będzie pewnie zabrany bo trzeba szukać oszczędności.

gocha
@Zyta

zwolnić kierowników z marketów zabrać bmv nieudolnym dyrektorom a oszczędności przeznaczyć na podwyżki

Były

No..już to widze

@gocha

Nie wszyscy kierownicy to nieroby, u nas pracują razem z nami.

Miro
@gocha

A ile taki dyrektor może zarobić?

Jarek
@Miro

9-10k brutto+ służbowe BMW - to faktyczny brak życia prywatnego

Kamila
@Zyta

Masz rację, nie powinno być tak że pracownicy zostają pokrzywdzeni... a jak teraz ze stawką w firmie? Podwyżka by dużo zmieniła?

@Miro

3000 euro

Czym w Kaufland Polska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Cher

Dodatkiem jest możliwość wyrośnięcia garba po 10 latach garb jest ogromny

@Cher

A zarobki?

tak zachencajiom ponizajom jest super

Normalna

Czy u was też na ow trzeba robić te głupie równe poziomy?

była lala

czy peacuje u was jeszcze moczymorda Gerardzik B. wielki spec od ochrony?

Dominika
@była lala

a czemu Cię tak interesuje jego osoba?

Ala
@Dominika

chodzą słuchy ża wyskoczył za całokształt?prawda?

Piszesz, że wręcz wulgarnie się odzywają czyli jak np? Bo aż ciężko jest to sobie wyobrazić tak szczerze

Mati

Kaufland w województwie podkarpackim.. Dzieli się na Pana Wojtka K. będziemy gi nazywać Killer oraz spoko kobietę Pania Annę S. Oni są regionalnymi. U Pani Ani można wytrzymać jest to osoba miła i kulturalna, tak u killera się nie da. Uwaga na nowo otwierający się sklep w Rzeszowie, którym będzie zarządzać killer. Do tej pory od roku czasu nikt nie wytrzymał, ze szkolących się osób. W firmie nie ma pracownika, który zarządza szkoleniami, więc te są na bardzo niskim poziomie. Nikt niczego nie szkoli, tylko każą lądować w półki. Menedżer Marketu - siedzi grubo po godzinach bo się nie wyrabia. Tak przez 2-3 lata póki go nie zwolnią.Menedżer Zespołu najczęściej ładuje w poly bo jego pracownicy są na ZLA. Weryfikuje raporty jak mu pokażą na szkoleniu co i jak.. Jak nie to a hoj przygodo. Lider zespołu to nikt inny jak ladowacz w poły, który ma trochę wyższa stawkę od zwykłego Crew. U killera wygląda to wszystko tak samo tylko gorzej. Bo jeśli wyobraźcie sobie najgorszego szefa taki niski, gruby typ, który jest wiecznie spocony i taki charakterystyczny fryz handlarza Mirka z Pakuńczy gdzie się droga "kóńczy" to będzie obraz waszego nowego Bossa. Muszę dodać, że twarz sugeruje jego wieczne zażenowanie otaczającym go życiem. Praca męczy bardziej psychicznie niż fizycznie. Generalnie nie polecam, takie 3/10.

Praca na warzywach. polecacie?

@Nowy

To chyba lepsza opcja niż mięso, co nie?

Praca jako MZ w innym mieście Czy jest możliwość wynegocjować np większa kasę za dojazdy lub np auto służbowe?

Pytanko

Czy u was na markecie tez jest problem z obsadą na działach , na kasie ?

Brando
@Pytanko

Powiem tak niech jeszcze wymagają większy skan to wszyscy uciekną, są markety gdzie da się pracować normalnie, a my kasjerzy naprawdę ciężko tyramy żeby wyrobić te 33-35...to jest rzucanie towarem klienta, komu to potrzebne, z działów chodzą na kasy też nie ogarniając swoich działów...

Anika
@Pytanko

Wielkopolska. U nas tak. Mało kasjerek. Mega kolejki to dziewczyny z działów pomagają. I towar zalega na mazynie. To jest wieczna nie kończąca się smutna historia.. :( ile jeszcze można!!???

Ktos
@Brando

Na skan 33 nie trzeba rzucać towarem. klienta. A braki w obsadzie to efekt niewłaściwej organizacji pracy w dziale kas. M. In. nieodpowiedniego grafiku

123ert
@Ktos

Ha ha to zrób odpowiedni grafik mając 12 kas i 4 kasjerów ... w markecie gdzie obroty sięgają w powszedni dzień średnio 180tys a w hot day Ok 250. A i na drugiej zmianie często tylko kierownik i 912 do 18.00 ????????... a kolejki prawie przez cały sklep ???? U nas po wymianie kas - skany spadły z 33 na 30 a pracujemy tak samo - więc?

Brando
@Ktos

Ty masz pojęcie, normalnie przez takich jak Ty tak się źle dzieje, nie pozdrawiam

margo
@123ert

i jak to robicie ze macie takie dobre skanowanie?

@margo

Nie wiem, w czwartki piątki czy sobotę dobijam do 30,ale na tyg. Nie ma szans.

sonia
@Pytanko

tak brakuje ludzi na działach tylko kierowników przybywa do zarządzania duchami

@Anika

Kraków i Wrocław mają dodatek aglomeracyjny 600 zł. Czemu Poznań ma tylko 300?

Maria
@Ania

Może w Krk i w Wawie są droższe te bilety ?

Menedżer Zespołu w Dziale Art.

Menedżer Zespołu w Dziale Art. Świeżych i Spożywczych Jakie zarobki ? Czas pracy ? Jest sens ?

Nowa
@Menedżer Zespołu w Dziale Art.

Też jestem ciekaw...

MZ
@Menedżer Zespołu w Dziale Art.

Zarobki to 4.5 tys na rekę praca 8 godzin. Sens zawsze jest. ;)

@Nowa

Zarobki MZ to około 7 tys. brutto, LZ około 5 tys. brutto w zależności od stażu pracy. Odpowiedzialność żadna, bo zawsze winni są zwykli pracownicy. Praca na pierwszej zmianie ( tylko kilka dni w miesiącu na 2 zmianie).

Ona
@Ktoś

Skąd takie zarobki chyba że w dużym mieście MZ 5000 Lz 4000 od marca podwyżka 100

Pati
@Ona

No z tą podwyżką to poszaleli...

Pytanie z innej beczki
@Pati

Hej mam pytanie jak wygląda wyjście w czasie pracy na szczepienie przeciwko (usunięte przez administratora) trzeba to odpracować czy należy się dzień wolny ?

@Pytanie z innej beczki

Trzeba odpracowywać

@Zyta

czas na szczepienie to wyjscie służbowe WSP i nie trzeba odpracowywać

Ktos
@Ona

Wszędzie MZ 7000 brutto, LZ od 4500 brutto wzwyż w zależnosci od stażu pracy. Pytanie: tylko za co?

@Ktos

Witam. Mam pytanie czy są tutaj pracownicy działów którzy mają powierzone obowiązki konserwatora np małe naprawy / testy pożarowe itp ???? Bo mam taką propozycję i jestem ciekaw czy wiąże się to z jakąś gratyfikacja finansową ??? I czy na innych marketach dostali jakiś dodatek z tego tytułu?

@Ktos

Nieprawda . Są widełki stażowe na tym stanowisku .

Aaa
@Michał

Za testy od dyra do ręki zero napraw tylko serwis wzywać niech płacą a zarobek taki jak wszyscy

@Michał

Nie ma stanowiska konserwator i nie ma dodatku. Jest sprzedawca-kasjer. I dostaje zadania do realizacji.

Paula
@Ona

No to w końcu ile można zarobić, na stanowisku MZ ale nie wliczając dodatku za duże miasto Jedni piszą, że 5tys. a inni,że 7 tyś.

Sara
@Paula

Wielką tajemnicą owiane.....

@Paula

LZ minimum 5 tys, MZ 6,5 do 7 tys.

Seba

Piszesz głupoty dopiero podpisałam umowę i Lz ma 4000 brutto +dodatek za niechorowlanosc 500 to co piszesz minimum 5000 brutto

Gg
@Seba

Dlatego ,ze jesteś w 1progu .są różne widełki.

Seba
@Gg

Chyba ktoś się pyta jak chce pojąć pracę to trzeba powiedzieć że jak się zaczyna na jakie zarobki może liczyć a nie po 3 latach pracy to nie piszczę że minimum 5000 brutto bo wprowadzacie w błąd

Mariusz

Szukam pracy, jakie jest wynagrodzenie bazowe i premie lub inne dodatki?

edge

Witam , pracowałem najpierw jako PT potem był awans na kierownika food i szczerze harowałem po 10/12 godzin nie było mowy bym wyszedł punktualnie ( słowa (usunięte przez administratora)gdzie idziesz ) zwolniłem się i szczerze jestem zadowolony , mimo że teraz nie pełnie funkcji kierownika to zarabiam więcej weekend wolny Co do kadry zarządzającej mmhhh będę obiektywny - połowa dyrektorów , kierowników po przejęciu stołeczka nie liczą się z pracownikami , pomiatają tzw. nadludzie tak bym to określił - sam byłem świadkiem Wiedza z zakresu zarządzania pozostawia wiele do życzenia. Na koniec pozdrawiam wszystkich pracowników , trzymajcie się zdrowo i nie dajcie się !!!

nowa
@edge

Masz rację kierownictwo w 100procentach do wymiany i zmniejszenia ich w marketach o 90procent bo są oni niepotrzebni dla kauflandu

@edge

Wielu kierowników nie ma odpowiedniej wiedzy, umiejętności ani predyspozycji do pelnienia takich funkcji. Stąd bierze się większość problemów w marketach.

@nowa

Kierowników jest rzeczywiście za dużo w marketach. Ponadto większość z nich pracuje na pierwszej zmianie i każdy rości sobie prawo do wydawania poleceń, bo przecież jest kierownikiem. Tak powstaje chaos decyzyjny. Skoro nie otwierają marketu, towar przyjmują bardzo rzadko, wiele swoich obowiązków przerzucają na pracowników to po co aż 7 Kierowników? Wystarczyłoby 2 LZ i 2 MZ.

LZ

To kto otwiera market jeśli nie LZ lub MZ ? U na tylko LZ i MZ otwiera. A na sklepie pracuja równo z pracownikami. Kiepska organizację pracy macie

????

Bo to prawda

Ruda

Oczywiscie w 100,%

Agusia

A czy u Was zamyka market kasa glowna z LZ Kas? czy LZ Food zamyka

@Agusia

LZ kas nie może zamykac. Zamyka każdy inny LZ,MZ plus pracownik kasy głównej lub sprzedawca

Mm
@LZ

Nie ograniczaj lz kas tylko do siedzenia na kasie bo to nie sztuka .

Zxds
@Agusia

LZK może zamykać, nie może mieć służby kluczowej.

Zxds
@LZ

Może zamykać, nie może mieć służby kluczowej.

@Zxds

U nas ma jedno i drugie i w dodatku często nie ma kg

LZ

Jaki staż trzeba mieć by z LZ awansować na MZ?

Gg
@LZ

Najpierw to musi być miejsce na sklepie na Mz ,bo jeśli jest obecny to trzeba szukać miejsca w regionie (czy opłacalne?!) Wysunięcie swojej inicjatywy przed szereg dać jasno zakomunikować MM czy regionalnemu o awansie .ocena roczna ,doświadczenie i do przodu .

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska