Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Niki

Ktos sie orientuje,czy wroca wczesniejsze godziny otwarcia?Czy bedziemy juz zawsze (usunięte przez administratora) do polnocy? Dla jednego czy dwoch pajacow lazacych po sklepie???

Zyyata
@Niki

No właśnie bo czasem musimy pracować po 11 godzin żeby zmiany się nachodziły.Nikt tego nie widzi że przez tyle godzin nikomu nie uda się być produktywnym.Po tyłu godzinach na kasie ciężko zachować logiczne myślenie a jak się pomyślisz to twoja wina.

marcin

u nas brakuje rąk do pracy a zatrudniają enter kierownika po to żeby siedzieć na palarni z resztą kierowników

jola
@marcin

zgadzam się po co nam ta armia kierowników zatrudnianych po znajomościach

@jola

Zgadzam się. Kierowników jest za dużo. O co najmniej 2. Często tworzy się decyzyjny misz masz. Pracownik otrzymuje kilka różnych poleceń, czasami sprzecznych.

Ko

A co to teraz centrala wymyśliła już nie liczy się scan?? Jak jest zakaz używania przycisku "X" ??

@Ko

Nie wierz w takie rzeczy. Scan jest najwazniejszy. W naszym sklepie dyr jakby mogla to zwalnialaby za najgorszy scan a tak tylko przenosi na inne dzialy. Np. panie z lady ida na kase i na odwrot.

Gg
@Ko

Jeśli na kasie na panelu jest przycisk x to znaczy , że do czegoś służy i można do używać .

@Gg

No ale w ostatnim newsletter jest że jest zakaz X bo wydłuża to proces kasowania i zwiększa zużycie papieru

@Gg

Jest możliwość że np 6x i scan

Gg
@Koka

Szkoda ze do paragonu dają kilometry niepotrzebnych wydruków typu Bp kody bonusy po co to

Gosia
@Koka

Czyli teraz szukaja oszczednosci w rolkach do kas-za duzo papieru idzie. A nie ma przypadkiem za duzo liderow albo za duzo aut sluzbowych

@Gosia

Na to wygląda. Liderów coraz więcej a robić nie ma komu :)

@Ko

Nieużywanie "x" nie ma żadnego wpływu na scan.

@Monika

A to dziwne. Bo u nas scan się nie liczy. Jest wręcz odwrotnie. Lepszy scan oznacza gorsze traktowanie.

Związki

Dogadali się wszyscy dostaniemy podwyżki 600 zł rozplanowane na 3 raty co 2 lata po 200 zł. I za miesiąc luty dostaniemy ostatni raz dodatek frekwencyjny. jest dobrze z zarządem da się rozmawiać.

Wolanin
@Związki

To teraz zarobimy mniej no nie będzie dodatku??

@Związki

Jak jest dobrze że dostaniemy mniej. To jakieś nieporozumienie.

Zyyata
@Związki

Jak jest dobrze do tej pory ten dodatek powstrzymywał lewosow od chodzenia na L4 a teraz to każde święta długie weekendy będą obstawione przez te same osoby niby chore.

@Związki

No to zwiazki sie popisaly jesli to prawda to szkoda gadać zamiast zarobki w górę to w dół

alutka

przestancie placic na solidarnosc bo oni nic nie robia tylko kase biora ja przestalam dawac

Związki

W tamtym roku była podwyżka 100zl i cicho siedzieliście oczywiście w forum każdy wszystko wie najlepiej. I jeszcze dodam że zarząd ma plany likwidacji dodatku za duże miasto bo z powodu covidu mają straty z wynajmu i ogólnie że słabszej sprzedaży.

@Związki

A zwiazki co zrobily podpisuja sie pod wszystkim co im zarzad da do podpisu nic nie walcza jaki to jest spor wasz z zarzadem żaden nie bedzcie smieszni nic nie robicie i tylko chcecie składki.a pozniej sie dziwicie ze tak malo osob jest w tych waszych zwizkach.a jak tak dalej bedzie to w duzych miastach nie bedzie mial kto pracowac bo za najnisza krajowa to znajda inna prace i nie beda robic za 3 osoby w mniejszych jest troche inaczej bo ludzie nie maja wyjścia i zamiast otwierac to beda zamykac sklepy.a odnosnie sprzedazy to moze niech przyjrza sie dzialowi zmowien skoro zamawiaj betony takie co nie schodza a dobrze rotujace tobwary nie da sie zamowic to czym chca zrobic obroty a moze tak niech zostana trzy osoby na sklepie to wtedy sie ockna szkda tylko zdrowia dla takiej firmy

Związki

Jest takie bezrobocie że ludzi do pracy w sklepie zawsze się znajdzie. Nie jest źle bo mogły być zwolnienia i cięcia etatów a są podwyżki.

@Związki

O jakich podwyzkach mowisz bo z tego co bylo napisane to zarobki beda nizsze niz obecnie to gdzie te podwyżki jak zabiora premie za ferekwencje to za 2 lata bedziemy mieli dopiero taka pensje jak obecnie wiec jakie podwyżki może wytlumaczysz

marila

co z podwyzkami ? ktos wie ile ? i dodatek frekwencyjny czy zabiora a jak juz to kiedy. Dzieki

@Związki

Po co siejesz Panike osobo podajaca sie za Zwiazki.. Z tego co wiem nie ma oficjalnej informacji dla pracownikow. Pojawily sie juz artykuly w ktorej wypowiadaja sie pracownicy zarzadu z informacja, z ktorej wynika ze z dodatkiem motywacyjna i planowana podwyzka osoby z najwyzszym stazem osiagna 4100 brutto od marca. Sadzisz ze po takich artykulach w mediach Kaufland osmieszylby sie, zabral dodatek i tym samym z jednego z najlepiej placacych marketow (o czym sami ciagle mowia,ze chca byc naj) spanda na przecietna place? Bylby to strzal w kolano.

Aaa

No niby masz rację ale w tamtym roku mieliśmy dostać 800zl i też to w artykułach pisali i dostaliśmy 100zl.

Nowa
@marila

Hej, mam możliwość zatrudnienia się na stanowisku lidera zespołu, czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie? Nawet orientacyjnie i co byłoby moim zadaniem?

@Nowa

Nawet się nie zastanawiaj. Kasy więcej a obowiązków mniej.

@Związki

To by była obniżka i gratyfikowanie leniuchów.

Nowa
@Ktoś

A czy wiesz może ile się zarabia? Nawet tak orientacyjnie, a jeśli chodzi o pracę, to lubię pracować, to z tym też nie byłoby problemu ????rekrutuje z innego miejsca pracy, stąd pytania..dzieki za odpowiedź

NIE SIEJCIE PANIKI
@Związki

Ludzie zloci wezcie sie (usunięte przez administratora). w leb! Przeciez Kaufland juz wypuscil informacje prasowa ze zarabiamy do 4100 (3200 podstawa + 400 duze miasto + 500 FREKWENCJA). I juz. Prosta kaukulacja, ze PODWYZKA WYNIESIE 200zl.

Nikola
@Ktoś

No nie powiedzialabym ,kasy duzo wiecej nie ma to raz ,a dwa roboty jest wiecej i odpowiedzialność nie współmierna. Chociaż może to zależeć od marketu . Na każdym jest inaczej.

@Nikola

Odpowiedzialność zawsze spada na zwykłych pracowników.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Jan

Dolnośląskie-Czy ktoś miał egzamin na wózek szczapralke jak to wygląda zdawaja wszyscy czy jednak nie niebawem mamy jest nas 10osob i słyszeliśmy że muszą kogoś obalać bo nie może być 100%zdania nie ważne czy teoria czy później przy wózku może ktoś wie jak to wygląda????

Karina

Cześć. Jestem z Wielkopolski. Jak w innych regionach jest z zatrudnieniami? U nas nie można zatrudnić. Wciąż nas za dużo. Koszty personalne za duże. Od tamtego roku nie pracuje już 6 osób. Nie rozumiem tego :/

@Karina

Witajcie dolnoślązacy.! Może ktoś z Was coś wie na temat rekrutacji MM w Waszym województwie. Na jednym z portali widnieje ogłoszenie na 26 wakatów MM, to chyba na wszystkie Kauflandy Waszego województwa. Może coś wiecie w tym temacie? Czy to sprzątanie kadry, a może błąd? się

@Kandydat

Pierwsze słyszę :) gdzie widziałeś takie ogłoszenie na MM?

@Karina

Na portalu (usunięte przez administratora) :). Pozdrawiam mój ulubiony Dolny Śląsk.

Witam, pod jaki dzial podchodza batoniki musli? Kolonial czy slodycze? Bo to wieczny problem na naszym markiecie

Matko jedyna
@.

A masło masz na drogerii ? Musli jest obok paprykarzu ....

Piła

Kolonial

@.

Na skanerze w apce Artykul Info jest wykazane jaki dzial, regal i modul! TAKIE PODSTAWY!!!

Kosmita
@.

Od tego jest leyaut tzw.plamogram

@Kosmita

LAYOUT albo PLANOGRAM, jeszcze inaczej FBB.

@...

Podstawy.. Ciekawe od kiedy firma uczy pracowników takich rzeczy, gdyby pracownik to wiedział to jak mogli by wywyższać się kierownicy, już nie byli by "niezastąpieni"

Do 123
@123

Wiesz pracownik od czegoś jest tak samo jak kierownik .odrobina wiedzy nie zaszkodzi .

@123

No podstawy... Ja jestem zwyklym pracownikiem, nie kierownikiem. U nas kazdy zna takie rzeczy, bo to wlasnie podstawy...

kot$

Czy zamiast zaglądać im w portfele nie lepiej zajać sie ich zachowaniem.Tym co wyprawiaja z ludźmi,mobbingiem,zastraszaniem,rosnacą ilościa osób ,które same odchodzą po wielu latach przez właśnie tych dyrektorów z taka czy inna pensją.Ludzie wspierajmy sie ,wymieniajmy pomocnymi wiadomosciami a nie kto ile i dlaczego.

@kot$

Aż ciepło się zrobiło na duszy :)

Jr
@kot$

Ja też odeszłam po 16 latach pracy. Miałam dość nierównego traktowania. Jedni mogą wszystko, iść na L4, wcześniej wychodzić, udawać że wszystko umia lub mieć czas na palenie i donoszenie na kolegów. Tacy są super pracownikami.

sonia
@Jr

Masz racje Są gwiazdy , które mają po 3 przerwy , fajeczki, wolne weekendy ( grafik pod nich robiony) a jeszcze donoszą na kolegów kolezanki..... Wstyd. Zero godności .

Koko
@Jr

To nie powinno tak być.Odchodze po 17 latach.Kaufland ma hasła które szanują pracowników ale za tymi hasłami stoją ludzie bez godności Tak bardzo chcą się wykazać że niszczą wszystko po drodze.Grunt że cyferki się zgadzają no i własny tyłek jest zadowolony.

Mam nadzieję, że dodatek motywacyjny za frekwencję zostanie. Bo zrównanie pensji uczciwych pracowników i cwaniaków kombinatorów byłoby baaaardzo niesprawiedliwe.

bol

(usunięte przez administratora) A pracownikom będą wmawiać że obroty im spadają, że nie ma pieniędzy na zatrudnienie nowych pracowników (na BMW są), w marcu powiedzą że podwyżek nie będzie bo pieniędzy nie ma. Zaraz utną premię by szukać oszczędności kosztem pracownika. A na marginesie czy przypadkiem Urlop na żądanie nie powinienen być płacony jak za urlop wypoczynkowy skoro jest jego składnią (przecież 26 dni urlopu to 22 dni urlopu wypoczynkowego i 4 dni urlopu na żądanie), a nie za karę potrącane z premii 400 brutto za wzięcie jednego urlopu na żądanie. Urlop chyba jest po to aby w razie nagłej sytuacji z niego skorzystać. 400 brutto to bardzo dużo i powino zostać zmniejszone.

cała prawda

Bol
@bol

Po raz pierwszy, spotykam sie czyms takim że za urlop na żądanie jest kara w postaci zabrabia 400 brutto skoro zgodnie przepisami prawa za ten dzień pracownik powinienen mieć zapłacone skoro uz stanowi czesc 26 dniowego planu urlopowego. A najdziwniejsze jest to ,że nie można znienic UZ na urlop wypoczynkowy. Nie wiem regulamin pracy to na podstawie jakiego prawa polskiego, niemieckiego czy widzimisie ? Tym powinna zając się inspekcja pracy.

Xxx
@bol

Tej premii nie musisz brać jest to dodatkowy pieniądz za frekwencję a urlop na zadanie możesz zabrać kiedy chcesz .

malina
@bol

co to za pomysł bmw dla dyrektorów a dla pracowników nie ma na podwyżki, chodzimy w obskurnych koszulkach a dyrektorzy regionalni to totalny niewypał zarzadzie może totaly szacunek dla tych którzy pracują na was jesteśmy za strajkiem generalnym w kauflandach jest zbyt duża ilość przełożonych w stosunku do pracowników

@bol

Taaaa... Zwłaszcza jak ta nagła sytuacja zawsze jest w sobotę na 2 zmianie. Leniuch dzwoni o 13.55 że bierze uz i niech inni za niego pracują. A on będzie zarabiał tak samo.

Kolo

A może zabrali za zwolnienia a będzie to wliczane w wypłatę normalnie. Czy całkiem to zabrali wiecie

ZASTRAJKUJMY

Dyrektorzy dostaja znowu nowe BMW a my marne 150zl w bonach... swietnie...

Samo życie.

(usunięte przez administratora)'.Gratuluję za talent. Masz rację, wiem coś w tej kwestii. Dane mi było brnąć w tym teatrzyku, ale mój honor i, ambicja i szacunek dla własnej osoby był ważniejszy niż te dobra pańszczyźniane.. Pozdrawiam Wilka.

Xo
@ZASTRAJKUJMY

Ciesz się że masz bony nie wszyscy mają taki zaszczyt

@ZASTRAJKUJMY

To startuj na dyrektora. Za narzekanie nikt BMW nie dostanie.

Muuu
@Adam

Ale za (usunięte przez administratora) i znecanie sie nad ludzmi tak.

Były pracownik.
@ZASTRAJKUJMY

Z tego co kojarzę kierownicy, czy dyrektorzy płacą za auta służbowe, jest im to odciaganie z wypłaty.

@Były pracownik.

Płacą za nie?? Hmm nie zaglądając nikomu w portfel -ich na to poprostu stać.

pyza
@Były pracownik.

Komu wy wciskacie takie kity?Nic nikomu nie odciagają.

Anty
@pyza

Masz błędne informacje i nie siej zamętu... nawet przepisy prawa zmuszaja pracodawce do potracania opłat za używanie aut służbowych...

On

Nie pozdrawiam info z Kaufland Bielsk Podlaski. Pracownicy nie mają za grosz kultury, i odwalaj maniane. Do zwolnienia!

Ona
@On

A co takiego zrobili że Pan taki zły jest?

Blondyna

Kierownictwo jak i pracownicy regionalni nic nie robią sobie z pracowników. Robią wszystko byle dyrekcja i kierownicy jak najmniej pracowali na hali sprzedaży. Każdy z pracowników jest traktowany z góry i wręcz wyśmiewanym przez "górę". Pracowałam tu ponad dwa lata i stwierdzam, że każdy jest traktowany jak typowy robol i nie ma prawa mieć swojego życia albo czegoś zaplanowanego.

@Blondyna

Przykro mi że pracowałaś na markecie bez wsparcia kierowników czy nawet dyrektora .Uwierz nie na każdym markecie tak jest .

lulu2
@Odp

Niestety na każdym bez wyjątku a zwłaszcza w Kujawsko -Pomorskim i jeśli do tego menagerem jest kobieta bez życia prywatnego.

Koko
@lulu2

Znowu chodzi o Włocławek jak sądzę.

gosia
@Blondyna

to prawda u nas niedługo będzie więcej kierowników niż pracowników na hali a ich rola ogranicza się tylko do wałęsania się po markecie a regionalna zatrudnia kolejnych kierowników, gdzie brakuje ludzi na działach czy zarząd zauważy ten problem bo na regionalną nie ma co liczyć

Bzzz
@gosia

U nas też ich praca ogranicza się do przejścia przez market i z powrotem na papierosa .. zaczynają pracować kiedy jest akcja jadą...z ludzi robią sobie sługusów...a jak zrobisz coś nie po ich myśli...zaraz cię objadą..z góry do dołu...

Milko

W Biedronce podwyżki a u nas nawet zabrali pieniądze pod gruszą bo po co, oszczędności na nowe samochody muszą być. Kaufland nigdy nic nie dał od siebie tak nas szanują. Życzę wesołych i spokojnych świąt wszystkim. (usunięte przez administratora)

Milko
@Milko

To idź do Biedry , wiecznie narzekanie ,że jeżdżą BMW czymś muszą.Na kauflandzie świat się nie kończy .

Odp

Wiesz , że niektóre firmy nawet czekolady nie dadzą ,a co dopiero gotówkę . Nigdy się nie dogodzi .

Zofia
@Milko

To chyba czas zmienić pracę na Biedronkę i przestać narzekać.

Bbb

Hej. Czy widział juz ktoś tegoroczne paczki?

1qq
@Bbb

?????

Ona33
@Bbb

A co było w poprzednich paczkach??pracuje od nie dawna w Kauflandzie i ciekawa jestem jak wyglądają te paczki:-)

Abc
@Ona33

Pączki super .dziekujemy

Dodatek

Premia za COVID to 150 zł do bonów świątecznych dla wszystkich pracowników, nawet tych co są na zwolnieniach. Polecamy, świetny pracodawca co szanuje swoich pracowników.

CBD

Netto już wiadomo że daje premii covidowej 500zl

@Dodatek

A do tego zaraz czynne 24h będzie. By żyło sie lepiej. ginter, urban, leniwe regiony - 3 wam w 4.

@Dodatek

Ja ciągle , po 12 latach pracy dostaję najniższy bon świąteczny , taki to świetny pracodawca!

basia
@CBD

jakie 500zł netto my mamy bony od dochodu 350 plus 150 kowidowego (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nazwać nie można

Anty
@basia

Jakiego covidowego podobno 150zł to za brak imprezy integracyjnej w tym roku :)

Zorro

Dzien dobry. Czy obowiazuje jeszcze gwarancja za kolejki ( bon 5)?

@Zorro

Pewnie BON PIĘĆ + . Piątka i nara.

Ada

Są tu szanse na awans?

@Ada

Jak jesteś rodzinkom regiona to na pewno :]

gosia

to prawda na kierowników zatrudniają po znajomościach nam starym pracownikom stażem nawet nam nie proponują a wszystko za przyzwoleniem regionalnej

Niestety nie ma żadnych

beata
@Ada

wciskają po znajomości ludzi którzy nie mają pojęcia o handlu nie masz, znajomości to nie awansujesz taka jest prawda o pracy w kauflandzie

Kto pyta nie błądzi!

Ma ktoś wiedzę jak firma traktuje wolny weekend? Jak na markecie są nocki i ktoś schodzi o sobotę o 6 czy 7 rano i na sobotę ma wstawione W to liczy się jako wolny weekend? Bo u nas takie kwiatki i nikt nie ma normalnego weekendu z nocnej zmiany :]

Odpowiadam
@Kto pyta nie błądzi!

W sobotę byłeś w pracy od północy do 6 ,7 . To nie jest wolny weekend.

Kto pyta nie błądzi!
@Odpowiadam

I mnie się tak wydaje, ale zasłaniają się jakimś równoważnym czasem pracy i że zachowany odpoczynek blablabla.

Virgo76
@Kto pyta nie błądzi!

Jeżeli schodzisz z nocki to nie jest twój weekend wolny.

Kto pyta nie błądzi
@Virgo76

No wszyscy schodzimy z nocki w sobotę o 6 rano. I tak 2-3 weekendy, żadnych więcej wolnych. Na co się można powołać? Bo o jakimś równoważnym czasie pracy bredzą i w necie kazali doczytać...

@Virgo76

Po nocce można przyjść do pracy na 16 także jest rozwiązanie .

no
@Odp

jak się przyjdzie po nocce na 16 (nie można na 16 bo nie ma 11h przerwy od 6.15 :]) to w dalszym ciągu przychodzisz w sobotę. A oni traktują zejście z nocki w sobotę jako wolny weekend i tu jest problem.

Ono
@no

To się tak dogadajcie z kierownikami żeby zrobił grafik dobrze nie musisz być na nocce do 6:15 można zrobić do 5 :15 godziny poskracać i uwierz , że grafik przyjmie na 16 czy 17

no
@Ono

sam sobie przychodź po nocce na 16 :D dajemy się szmacić to nas szmacą, jak ktoś po nocce zgadza się przychodzić tego samego dnia

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska