Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Mario

Witam z tego co czytam wasze opinie to wszędzie robi się SYF! Nie ma kto pracować,a Menadzer i Lider to się zesrają od obowiązków na markecie!!!!!!!!!!!!!!!! Więc czas ja jako Lider dać papiery . Tylko szkoda ,że ludzie pracują po 11 lat na markecie i takie rzeczy się dzieją ,a ludzie fizycznie siadają ,a jak ktoś napisał mamy rodziny!!!żony!dzieci!itd,a przychodzisz do domu i leżysz plackiem mając 34lat,

Ślask
@Mario

Praca ,którą kiedyś wykonywaly 3 luk 4 osoby teraz przypada na jedna osobę. To już jest harówka. Codziennie to samo ,kłopoty z obsadą. Ida ludzie wykladac towar to kolejki na kasie,klienci zostawiają koszyki z zakupami i wychodza ze sklepu. Idą ludzie na kase to magazyn pęka w szwach. Nie wspomnę o kolejkach na ladzie. W końcu klienci stracą cierpliwośc . A resztka pracowników,która jeszcze ciągnie resztkami sił w końcu się podda. A co robią związkowcy ? .........

www
@Ślask

a związkowcy zarabiałą kasę nic nie robiąc

beti

witam a czy wiadomo cos na temat HAUS... KASY GŁÓWNEJ I INFO, SKAN. może już gdzieś dali wypowiedzenia czy zmianę stanowisk ? dzięki za odpowiedzi

Miszcz sensei
@beti

Haus i Skan- likwidacja stanowiska pracy. Jeśli nie dostaniesz wypowiedzenia to dostaniesz aneks na kasjer-sprzedawca. W większości sie robi co się robiło ale częściej siedzisz w półach i wykładasz towar niż zajmujesz się tym co dawniej na tych stanowiskach. Nowy zakres obowiązków kasjerów sprzedawców ma wszystko łącznie z myciem kibli po obsługę na ladzie i piekarni. WBL kas-likwidacja stanowiska pracy. Tu było różnie. Albo aneks na grf kas albo wypowiedzenie. Reszta kasy głównej i info- aneks na kasjer sprzedawca. Szerzej to było opisane kilka stron wstecz.

Tośka
@Miszcz sensei

A kiedy w końcu ta likwidacja scanningu bo już od maja o tym się mówi i nic???

Kajetan

Po co tak narzekacie? Jak jest źle to macie tyle firm z wolnymi etatami że spokojnie znajdziecie pracę. Przecież ten wątek to jedno wielkie larum, litości nic innego tylko narzekanie. Firma normalna, rodzaj pracy znacie.

@Kajetan

Bez przesady ale firma się zmieniła i to na gorsze... Ktoś to pracuję od wielu lat to wie o czym mówię, owszem zawsze był zapier... ale to co jest teraz to przegięcie. I co to jest za metoda na zmiany, że mamy się zwalniać? Bo ludzie zaczynają protestować to od razu wypier....? Naprawdę nic nie można zmienić odgórnie? Szukają oszczędności to niech zaczną od siebie . I mniej mobbingu, bo jak narazie to ludzie chodzą do gabinetów psychiatrycznych, ale za chwilę pójdą do sadu

Never get back

A wy dalej biadolicie... cóż trzeba mieć jaja zeby się zwolnić! pozdrawiam Ząbkowice śl.!

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.

Masakra co się robi w tej firmie!!!! Od Września się zacznie rypanie ale to ludzie sami już odchodzą i sie degradują!!!

renata
@Kasia

Dlaczego od września skąd ta pewność, czy wiesz jaki region?

lupa

Handel handlem liczy się honor człowieka. Niech do Ciebie to dotrze. Ten kto go ma już dawno z tąd spier...ił.

Jakubek

Tak narzekacie ale może to takie biadolenie na zapas? Wszędzie trzeba pracować, natomiast handel szczególnie spożywczy jest trudny i ciężki.

macius536@o2.pl
@Jakubek

O Jakubie życzę Ci tego co co Nas spotkało haha

Frisch

U nas MZ Frische jest wielce przerobiona... ciągle gada jak jej ciężko a na ploty czas zawsze znajdzie... truteń...

Gosia
@Frisch

Na naszym markecie MZ Frische pod-piep-sza wszystkich do vkl. Tylko ona świetne pracuje reszta to tłumoki i do zwolnienia. Przykra jest...

Na zwolnieniu

Ja też na zwolnieniu lekarskim.Psychika nie wytrzymała całego oliwierskiego hamstwa w którym jesteś właśnie nikim...czułam się jak piątek koło...całkiem niezaradna nienadążająca za całym hamskim stadem mróweczka... Nikt się do mnie nie odzywa i czekają tylko kiedy przyjdę się zwolnić... Pracownik z piętnastoletnim stażem pracy.

mądra

Protest to możesz wyrazić zwalniając się. Zrozumcie że nikogo nie obchodzi biadolenie albo byle jaka skarga że tobie jest źle.Ty masz zniknąć z Kauflandu bo teraz zamiast człowiekiem jesteś tylko cyferką. I nikogo nie obchodzi że masz dzieci że pracowałaś ileś tam lat. Ja już zrozumiałam i jestem na L4. Ciągnę ile mogę i dowidzenia i uwieżcie nikt nawet nie zadzwonił czy wracam czy zdechłam. Bo tą skur.....ńskie wyrachowane świnie.

@mądra

Tak trzymaj ☺

Bolo

Tak sobie myślę jakby każdy wysłał ANONIMOWĄ skargę z opisem sytuacji na marketach to chyba ktoś musiałby zareagować na kilkaset takich wiadomości, takim sposobem nikt personalnie nie naraziłby się "bogom kauflandu" a my wyrazilibyśmy swój prostest przeciw "obozowym warunkom "

Realistka
@Bolo

Sprowadzę Cię na ziemię co do tych Twoich skarg....to jest tak jakbyś skarżył się złodziejowi że za dużo Ci ukradł...przecież oni doskonale wiedzą co się dzieje na marketach i jak to wygląda. Oni dążą do tego żeby się ludzie sami pozwalniali bo wg nowych standardów ma być jeszcze mniej pracowników. Będzie jak w Lidlu a tam to jest dopiero obóz pracy...wiem co mówię bo pracowałam tam 4 lata i uciekłam przed tym systemem do Kauflandu. Teraz gdy widzę co robią w Kauflandzie już wiem że chcą wprowadzić ten sam model pracy. Tu już nic dobrego nas nie czeka, przestańcie się oszukiwać.

Aaa

A wiecie coś na temat kasy głównej i wbl kas? Podobno degradacje się szykuja i likwidacja kg.

To co napisałem było pisane już wielokrotnie.
@Aaa

Zdegraduja MZ do poziomu lidera a kasjer główny będzie się nazywał sprzedawca kasjer i będzie osobą wyznaczona do pracy w kasie głównej. Jeśli wszyscy podpiszą zmianę stanowiska to będziesz robiła to samo w tym samym składzie tylko nazewnictwo stanowisk się zmieni.

Wlkp
@To co napisałem było pisane już wielokrotnie.

Od kiedy zmieniają wszystkim na kasjera -sprzedawcę tzn kasie głównej i informacji

Reno
@Wlkp

Idzie to od południa kraju małopolska, podkarpackie, Śląsk, dolny Śląsk i w górę Polski. Jest to związane z wprowadzaniem tego całego procesu usprawnienia pracy pt olivier.

kran

Ta firma jest zje...na a nie dziwna.

Pracownik☺ jednak już były

Sami sobie zgotowali ten los... Apropo Wrześni. Poniewieranie,hamska postawa,brak wysłuchania pracownika,brak jakiegokolwiek dialogu z pracownikiem,tylko bezczelne rządy ,poganianie pracownikiem,"bądź cicho bo ty tu nie przychodzisz by się odzywać tylko do roboty,, vkl,menager i liderka z Marketu Września tak jak postąpujecie tak teraz macie... Każdy normalny wysiądzie fizycznie i psychicznie... Wykończyli najlepszych pracowników i dalej to robią...

0na78

nawet menadżerowie marketów jeżdżą na swoich dniach wolnych na różnego tupu szkolenia spotkania zebrania itp nawet oni sie boją i (usunięte przez administratora) w gacie

Leonid

Czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Kaufland ma już od dłuższego czasu takie braki kadrowe? Czytam opinie i również narzekacie a przecież firma robiła takie remonty sklepów, wyglądają bardzo ładnie. Przecież jest ruch w sklepach, macie związki trzeba cisnąć!

Naiwna

a 1200 zł za przepracowanie w lipcu 15 dni, to dużo czy mało? Oświećcie mnie proszę? Nadgodziny prawie codziennie i trzy nocki....

Dość

Serio mam dość tego co się dzieje pracuje 11lat i nie było jeszcze tak źle wróciłam z pracy. Nie ma już siły nawet się umyć kurde nikt z tych w górze nie widzi tego wlkp we Wrześni kilkunastu osób na l4 od psychiatry łącznie z dyrektorem tak źle nie było nigdy......

Cubus
@Dość

Dziwne że jeszcze nikt od was nie podał tego tematu do "uwagi" jeśli tyle osób na zwolnieniu od psychiatry na pewno by się tym zajęli a jeśli dalej tylko będziemy na forum się zalić to nic się nie zmieni firma boi się takiego rozglosu

mc
@Dość

Września u was sie tam dzieje lol

Dziwne
@mc

Dziwi mnie jedno dlaczego nikt się nie zainteresuje dlaczego aż tyle osób jest na l4 od psychiatry bo to nie jest normalne że nawet. 01 oszalał...

@Dziwne

A mnie to nie dziwi, za dużą presja, wymagania i ludzie nie wytrzymują

@Cubus

Wszystko jest do czasu, ludzie muszą dojść do siebie.

Halinka Kiepska

Krótko. Kaufland w Sosnowcu otwarty w lipcu tego roku. Już w dniu otwarcia wiadomo że obsada jest zbyt mała. Wprowadzone nadgodziny do odwołania. Dodatkowe polecenia: - przyjścia do pracy w dzień wolny, - pracy w porze nocnej. Szkolenie w dzień wolny od pracy. Wakaty zostaną uzupełnione gdy sklep wyrobi budżet - czyli wielkie nie wiadomo kiedy. Zgłaszanie bieżących problemów w funkcjonowaniu stanowiska pracy skutkuje z reguły milczącym przyjęciem do wiadomości przez przełożonego. Codzienne pretensje o to że coś nie jest zrobione, argument że jedna osoba nie jest w stanie pracować za dwie jak nie trzy zbywany milczeniem. Ciąg dalszy nastąpi, albo i nie... :)

Pracus

A czy w nowootwartym markecie też macie umowy na 3/4 etatu,

Ferdek Kiepski
@Halinka Kiepska

Oj tak zgadzam się z kolezanka. Chłopak pracuje na mięsku A dziewczyny wyglądają alkohol i napoje. Żenada Ludzi za mało do pracy,i kolejka przy kasie. Ciekawe co będzie dalej

J
@Ferdek Kiepski

Co oznacza, dziewczyny wyglądają alkohol i napoje.. piszcie po polsku

polonistka :)
@J

Bo to chyba pisane jest gwarą. Może są z Kaszub...

kauszwic
@polonistka :)

Sosnowiec jest na Śląsku a nie Kaszubach

Zagłebiaczka
@kauszwic

Sosnowiec leży na Zagłębiu a nie na Śląsku. Na geografii chyba się spało albo i co innego robiło... A gwara jest na Śląsku.

ciekawska
@Zagłebiaczka

Ale jesteście dociekliwe czepiacie się takich drobnostek.Żal mi Was

Zagłebiaczka
@ciekawska

To nie jest drobnostka. Tylko bardzo ważny szczegół. Ważny i dla Zagłębiaków i dla Ślązaków. Kropka

ciekawska
@Zagłebiaczka

To jest tylko błąd w pisowni a nie jesteśmy na lekcji języka polskiego Piszemy o naszej pracy.

@Pracus

Tak. Większość ma 3/4 etatu, reszta pracowników ma pełen etat - głównie przeniesieni z innych sklepów. W pierwszym "starym" markecie w Sosnowcu na analogicznych stanowiskach przy tej samej obsadzie pracownicy są na pełen etat.

@Ferdek Kiepski

Dalej zapewne będzie tak, że powiedzmy po trzech miesiącach wycisną z ludzi maksimum możliwości i na stanowiskach na których okaże się że pomimo zap.........a na wysokości lamperii nie da się ogarnąć obowiązków zatrudnią może po jednej osobie. Tam gdzie z tabelek wyjdzie, że jednak człowiek to robot zostanie zapewne bez zmian. Równie dobrze może nic się nie zmienić, bo przecież jak "jadą" to wszystko jest na tip-top, więc centrala stwierdzi że sklep daje radę.

Pracus
@Halinka Kiepska

Ale kg , info czy kierownicy jak to ogarnąć na 3/4 etatu?

akai
@Halinka Kiepska

Jeśli "Góra" kombinuje na czym by tu zaoszczędzić, to niech zrzekną się o połowę swoich pensji, bo te sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy. (Uwierzcie mi, są i tacy w tej firmie). Obecnie nie ma już bezrobocia i ludzie powinni się wypiąć na ich 3/4 etatu, bo to jest jałmużna, ochłap!

akai
@akai

A w ogóle,to gdzie są związki zawodowe??? Za co oni pensję biorą? A pieniążki dostają z naszych ciężko zrobionych utargów . Związki zawodowe są, bo być muszą i tyle. Od czasu do czasu niby to wywalczą 100 zł brutto podwyżki i na tym koniec. W tym Wrocławiu to wszyscy dbają o swoje posadki. Z nas robotników na prywatach się śmieją i kombinują jak by tu jeszcze śrubkę dokręcić. Myślą, że z prostymi i bezrozumnymi ludźmi mają do czynienia.

Ferdek Kiepski
@Pracus

Tak wszyscy mają na 3/4 i mają wpisane kasjer sprzedawca lub sprzedawca kasjer. Czyli wynies przynieś pozamiataj raz kasa za chwilę sklep potem mięsko i tak w koło Macieju

Raflo642

Kolejny etap programu Oliver to likwidacja dyrektorów teraz już menedżerów ,tzn będzie jeden menedżer w swoim regionie na kilka marketów . Będzie rządzil wbl a menedżer jeździł po wyznaczonych marketach.

MZ
@Raflo642

A co w takim przypadku z VKL?

Malinowa
@MZ

Po co komu vkl ? To pasozyty i tylko koszty wytwarzaja. Menadzerowie 95% to lenie. Wbl spokojnie da sobie rade.

kukułka
@Malinowa

Moja wbl nadaje się na kopa w tyłek nic nie potrafi.

ola
@Malinowa

a jeżeli MZ nie daje rady to wtedy rządzi Lider? .. bzdury piszecie dla zagęszczenia i tak gęstej już atmosfery

MZ
@ola

Oto chodzi ze MZ ma dać sobie radę :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska