Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Ruda

Mam pytanie kiedy likwidacja informacji w wielkopolsce??????????/

Wlkp
@Ruda

Niech Likwiduja wszystko i zwalniają wszystkich a za nas te pluszaki będą stały rozkładaly i pracowały... Same durnoty to wymyślają bo nikt mądry by na to niewpadl

Longin

Chyba przesadzacie z tym swoim narzekaniem. Kaufland zrobił piękne remonty sklepów, zupełnie inaczej teraz wszystko wyglada a le dla niektórych najgorsze jest to, że towar trzeba ciągle przestawiać! Chyba po to idziemy do pracy, za leżenie nikt będzie płacił.

Janek
@Longin

Ale sikasz tylko z jedn (usunięte przez administratora) na dwóch weselach się nie da być mam nadzieję że zrozumiałas...

Janek
@Longin

Straszne rządy... Straszny klimat... Z dnia na dzień pracownik przegrywa... Przegrywa z nieludzkimi rządami. Przegrywa z własnymi siłami. Pewnego dnia psycha siada. Coś umarło,potrzebna porada. Kilkunastoletni staż pracy nagle przestał mieć znaczenie. Jesteśmy traktowani jak najgorsze lenie. Nieroby,co nie wiedzą co robić mają. Chociaż po markecie nie chodzą a biegają. Kończymy na zwolnieniu takim psychiatrycznym. Mobingiem wykończeni,fizycznie ,psychicznie. Zastraszani ,niepewni co jutro z nami będzie. Nagle coś pęka.bum... Nagle cisza... Nie ma już nas... Jesteśmy tu. Tu na zwolnieniu. Tu na lekarstwach takich wyciszających. Kauflandzie? Dlaczego?Za co? Po Co? Nam to zrobiłeś???...

Jogi

To nowy tekst? Chyba piosenka o 9.00 powróci????

ono
@Jogi

Do hymnu Kaufland mój świat gdzie klient liczy się a pracownik już nie ...

Monia

Za lat parę po Kauflandzie zostaną wspomnienia...i to wszystko dzięki tym cudownym zmianom...to prawda klienci widzą co się dzieje,są niezadowoleni bo towar znowu przełożony,albo brak,tu niemiła obsługa,Bo na kimś biedny pracownik musi wyładować atmosferę. Klienci już zaczęli odchodzić a będzie ich coraz więcej.Konkurencji nie brakuje.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Monia

Mysz
@Monia

Raczej to po nas zostaną wspomnienia ale na pewno nie po Kauflandzie

Agat
@Mysz

Robi sie coraz gorzej. Kto to Czarna Mamba. ????

Zamosc

W Zamościu jak w Biłgoraju nie ma Pani menadzer głownej ,a czarna mamba szaleje

Wielkopolska
@Zamosc

A kto to czarna mamba?

InfoLaska
@Zamosc

Czy to prawda ze info u was polecialo i wogle u Was sa zwolnienia. Jak to wyglada ?

hugo

a co z kierownikami nadal będą czy ich z likwidują ???co z wbl KG ??

Miszcz sensei
@hugo

Cofnij się kilka stron wstecz to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Jest tam to obszernie wytłumaczone.

GRF

Kilka lat temu już tam pracowałem ale widzę ze nic się nie zmieniło PEŁNA KULTURKA :-) pozdrawiam

luka

A mnie wysłali na inny market na trzy tygodnie więc wzięłam L4 bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie zostawi rodziny i pojedzie pomagać komuś tam żeby poprawić cyferki niech zatrudnią odpowiednią ilość pracowników albo zapie....ją sami.

Śląsk
@luka

Tak trzymać. Jest nas coraz mniej a praca ta sama. Nie pozwólmy traktować się jak śmieci. Niech teraz oni się martwią jak załatać braki personalne.

Kiku

Oni to maja w (usunięte przez administratora) to kaufland zatrudnił firmę do wdrożenia tych durnych zmian wydali kupę kasy na ten projekt wiec co ma sie nie zgadzać teraz nie ma odwrotu a jak świat stary na ludziach zawsze oszczędności robili a ciekawe czy ten kredyt dostali prawda jest taka ze popłynął kauf przez p kaudewiza niestety na wszystkim i teraz trzeba odrobić a na czym najprędzej na ludziach głupki z nizin

liliput

Czy wiecie coś na temat GRF, czy mają degradować ,bo mi się o uszy obiło .

Bxon

Tez wysylaja ale niewiem czy moga bo mamy w umowach wpisane miejsce wykonywania pracy np kaufland warszawa kaufland rzeszow itp

Śląsk
@Bxon

Ale niestety w umowach mamy też taki punkt inne prace zlecone przez przełożonego ,więc wsparcie na iinym markecie może być właśnie taką pracą zleconą.

ciekawska

Czy w waszych marketach odsyłają do innych miast na wsparcie u nas dziewczyny odmówiły

bxon

jesli chodzi o mierzenie czasu to niezaleznie jaki ten czas by byl i niezaleznie jakbysmy wszystko wolno i zle robili na koniec szkolenia ci trenerzy i tak musieli powiedziec ze wszystko bylo dobrze i zgodnie z zakladanym planem. przeciez ci trenerzy to vblowie i dyrektorzy na wdrozeniu jakby powiedzieli inaczej to by posade stracili lub nie dostali stanowiska, wiec to taka ustawka.jakbysmy nie zrobili i tak bedzie ze system olivier jest dobry a my jestesmy nie wydajni wolni i nieproduktywni, jak bedzie tak malo osob ze zamiast wykladac towar pracownicy z dzialow beda od 7-8 rano na kasach to powiedza ze to nie wina malej ilosci pracownikow tylko zle ulozonego grafiku i tak w kolko. kazdy wie ze ten system nie dziala moze z wyjatkiem niemcow

anna

To w koncu trzeba sie za to dziadostwo wziasc.

nie

Nie pokazaliśmy zostaliśmy zmuszeni a to różnica.

niestety, kaufland od kilku lat jest pod kreską, teraz sięga dna, ciągłe przebudowy zniechęcily klientow, ktorzy źli i zdegustowani na nas wyładowują swoje frustracje, to my jesteśmy winni, ze poprzekładaliśmy towar w nocy, to nasza wina, że wylistowano towar, po który tu przychodzili, to nasza wina, że jest kolejka, bo kasjerka sracz myje, że stare mięso, które się nie sprzedało przez kilka dni trafia za ladę, bo tak chce kierownik, my tu do gadania nic już nie mamy, mamy się uśmiechać.....ważne że centrala ma tabelki w porządku

Trochę kodeksu pracy

Przyczyna uzasadniająca rozwiązanie umowy o pracę w trybie wypowiedzenia powinna być rzeczywista, istniejąca, prawdziwa a także konkretna, i uzasadniona. Nie jest wystarczającym działaniem wskazanie przez pracodawcę likwidacji stanowiska pracy jako przyczyny uzasadniającej wypowiedzenie umowy o pracę jeśli jest to czynność pozorna i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, np. gdy po upływie okresu wypowiedzenia i rozwiązaniu z pracownikiem umowy o pracę, pracodawca zatrudnia inną osobę w celu wykonywania przez nią tych samych czynności, które wykonywał zwolniony pracownik.

ono

Wszystko wszystkim zmiany zmianami Ile czasu w takim tempie damy rade pracować ? Będziemy padać jak ćmy? Aż dojdzie do tragedii ...

anna

A co z punkt info tez likwiduja. Kto wtefy wystawia faktury ,obsuguje klientow, zahmuje sie serwisami I zwrotami no I kto pilnuje zeby ludzie niewychodzili z niezaplaconym towarem.

InfoLaska
@anna

Z tego co wiem to nie ktore dziewczyny z info juz dostaly wypowiedzenia z likwidacji stanowiska i z tego co wiem to kasjerki stoja. Ale info likwiduja

Miszcz sensei
@anna

Kto wystawi fakture?- fakturomat już takie są na wielu marketach Kto odbierze serwis,zwrot?- tak jak w biedronce będzie się to odbywać na kasie Kto odbierze butelki?-tomra Ubrania,zakupy etc?-szafki klientowskie jak w biedrze W biedronce jakoś nikt nie pilnuje drzwi wejsciowych i jakoś sobie dają radę więc i u nas poradzą z tym sobie zresztą nowe markety nie mają już punktu info przy wejściu i jakoś to działa. Tak że czas info jest policzony. Kwestia czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska