Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

mc

Tutaj chodzi o to, że u Ciebie zmiany zaszły już dużo wcześniej, myślę że gdyby ich nie było nadal tkwili byśmy w tym bagnie. Osobiście uważam że dobrze postąpiłeś, na pewno zrobię tak samo, każdy ma swoje wartości i nie stwierdziłem że jesteś wyjątkiem.

brak słów

A co żeby myć kible trzeba mieć kwalifikacje albo umiejętności?

Sanepid
@brak słów

U nas był sanepid i się przyczepil do tego że pani która sprzątalam ubikacja sprzedaje w tym samym stroju na lądzie i siedzi na kasie

@Sanepid

słabe

onix
@brak słów

nie trzeba. ale może być to nie zgodne z zajmowanym stanowiskiem i zakresem obowiązków jaki sie ma.

ktos
@onix

Za chwilę nic nie będzie zgodne w tym zakładzie pracy. Robimy wszystko a-z .Jedno zaczęte drugie nie skończone .A jak ci się nie podoba to powiedzą ci nara i się bardzo ucieszą że pracownik pełnoetatowy idzie w c...

be

U nas też petowiec siedział na kasie ale się zwolnił.

Lolotaa

Hej czy informacji i kasie glownej zmieniaja umowy na kasjera -sprzedawcę???????????????

Wlkp
@Lolotaa

Tak

@Wlkp

Piszesz co chwile coś innego

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
ono

U nas na kasie siedzą wszyscy od 912 po pt i nawet ladę kasjerki są na popołudnie z rana nie ma nikogo . Więc tam gdzie są kasjerzy to macie raj. Bo u nas sklep stoi do góry nogami

@ono

Ale kasjerka to też czy człowiek,ma rodzinę , dzieci dlaczego mają przychodzić tylko na drugą zmianę?

@ono

Czy aby na pewno petowcy wchodzą? Jeśli tak to jest niezgodne z umową, kto wyrobił magazynierowi numer kasjerski i z kogo polecenia?

@mc

Co Ty wiesz w szafie śpisz...przecież już nie ma takiego stanowiska jak pracownik działu przyjęcia towaru bo to stanowisko zostało zlikwidowane. Jeśli petowiec nie dostał wypowiedzenia to dostał aneks na kasjer-sprzedawca zresztą taka sama sytuacja czeka i kasę główną oraz pracowników informacji. I jeśli ktoś twierdzi że to się nie dzieję to znaczy, że nie doszły jeszcze do was nowo wprowadzane zasady tzw program olivier wyman. Jeśli ktoś nie wie co to jest i co się z wprowadzaniem tego procesu wiąże to niech się cofnie na tym forum kilka stron wstecz.

@Miszcz sensei

Właśnie tak się składa że od kilku miesięcy jestem stałym obserwatorem forum i doskonale doinformowany przez wpisy forumowiczów. Osobiście pracuje na pt i póki co u mnie takie stanowisko jeszcze istnieje i nie chodzę na kasy, tak jak napisał @ono. Jeśli zajdą takie zmiany w całej Polsce na wszystkich marketach wtedy można stwierdzić że takiego stanowiska jak przyjecie towaru nie ma. Raczej chodziło mi o to że jeśli petowiec nie podpisywał żadnego aneksu to nie można go zmusić do pracy na kasie. Chyba że nie mam racji to proszę Cie uświadom mnie w przekonaniu.

@mc

Z chodzeniem na kasy przez petowca to osobiście się nie spotkałem (przynajmniej na tych marketach przez które się przewinąłem, a było ich kilkla). Nie było tam takiego zwyczaju. Petowcy co podpisali aneksy na kasjer sprzedawca to byli zazwyczaj wysyłani na sklep do napojów w większości i skakali z doskoku na pt jak cos przyjechało. Ale wiem, że po Polsce są markety że petowcy tak samo na kasy są wołani. Co sklep to obyczaj jednym słowem.

@mc

To przeczytajcie swoją umowę. Macie takie coś jak pomoc na wszystkich działach. Wykonywanie polecen przełożonego tak wiec kasa i kibelki nikogo nie ominą

mała
@ono

No, niestety, ja po kloszardach sprzątać nie będę. WC dla klientów , to jakaś porażka. Wchodzi kto chce i robi co chce. Nie chciałabym się doigrać jakiejś cięzkiej choroby. Gdybym chciała sprzatać kibelki to bym zatrudniła się w firmie sprzątającej.

onix
@ono

jest cos takeigo ze mozna wykonywac inne prace ale zgodnie z umiejetnościami kwalifikacjami i zgodnie z zajmowanym stanowiskiem

@Miszcz sensei

Jeśli tylko są takie ewenementy to tylko i wyłącznie dlatego że się na to zgadzają, petowcy tego nie muszą robić, dajcie spokój nie dajcie się wrobić, wystarczy być asertywnym tak jak ja.

@ono

Ja czegoś takiego w umowie nie mam.

@mc

zobaczymy jaki będziesz asertywny jak dostaniesz aneks na kasjer sprzedawca i wtedy w zakresie obowiązków masz wszystko od otwierania marketu po mycie kibli

pick
@Miszcz sensei

Dokladnie..to nie jest asertywność...zobaczysz jak dostaniesz umowę sprzedawca/ kasjer. W nowym wydaniu Kauflandu nie ma stanowiska PT . A w nowym zakresie obowiązków min mycie kibli i kasowanie

@Miszcz sensei

Jasne zgoda z tym co piszesz, mój zakres zwiększy się ale tylko wtedy jak dostanę aneks do umowy. Na tę chwilę pracuje na przyjęciu i od trzech lat na dziale napoje dodam że jestem jedynym pracownikiem w tej sekcji. Może zaskoczę co nie których ale od dawna otwieram już market, co nie stanowi dla mnie żadnego problemu, pewnego czasu jak byli ala kierownicy uważali że robią wtedy coś wielkiego. Jeśli chodzi o moją asertywność po prostu nie boje się odmówić kolejnych obowiązków bo i tak pracuję na "cztery ręce". Nie zrozum mnie źle ale tak jak widzisz niczego jeszcze nie podpisywałem a wykonuje więcej niż Ty. Na pewno nie zgodzę się na dodatkową pracę jako kasjer, mam na kogo pracować i mam swoje poczucie wartości. Powiem tylko dość już tego mobbingu w kauflandzie.

@mc

No tak sie składa kolego mc że już od dłuższego czasu tam nie pracuje gdyż moje poczucie wartości chyba jest większe niż Twoje i podziękowałem za tak wyglądającą pracę i takie zarobki...

kamyk
@mc

To w końcu jesteś asertywny? Skoro tak to siedzenie na kasie nie powinno być dla Ciebie problemem.Problebem natomiast jest właśnie ta twoja asertywność. Dzięki takim jak Ty mamy dzisiaj to co mamy.

@kamyk

Sorki ale nie rozumiem twojego pytania na które sobie sam odpowiedziałeś. Wcale nie musimy tutaj pracować tym bardziej, że praca za te pieniądze jest wszędzie i dziwie się że mężczyźni tak ubolewają. Moje podejście wynika z tego że potrafię ocenić swoją pracę i umiejętności, nie dam się wrobić w jeszcze dodatkowe zajęcia, jestem tylko zwykłym podrzędnym pracownikiem i nie pisz że dzięki mnie właśnie tak się dzieje , kasa dla mnie nie byłaby problemem (jeśli dodatkowo mi za to zapłacą) ale przepraszam co nie których za stwierdzenie: to nie jest robota dla faceta. Zrobię tak samo jak napisał mistrzuniu sensei i zakończę pracę w markecie. Przecież można iść do "odlewni", narobić się jak wół ale przynajmniej przynajmniej dobrze zarobić. Ja przynajmniej się stawiam, jak Ty chcesz to dawaj się urabiać za niecałe 2000zł.

@mc

dokładnie mc. Myślę że obecna koniunktura sprzyja poszukiwaniu pracy. Mamy najniższe bezrobocie od 26 lat i bez problemu coś ogarniesz. Nawet w mniejszych miejscowościach zaczyna brakować ludzi do pracy a co dopiero w większych miastach...

Kl
@mc

Wasza klotnia Panowie nie ma sensu. Kazdy z Was jest wartosciowy i z pewnoscia pracowity, inaczej nie wytrzymalibyscie zbyt dlugo w KL. Jestem w stanie zrozumiec tych ktorzy nie chca od razu odchodzic z firmy pomimo tego co sie dzieje. Mimo wszystko jest to zapewnie lojalnosc i wiara ze gorzej juz byc nie moze. Mam jednak wrazenie, ze bedzie jeszcze gorzej i tego nie wytrzymaja juz nawet najbardziej lojalni pracownicy.

@Miszcz sensei

wczoraj rozmawiałem z dyrektorką i pytałem czy coś już wie, nie chciała mi nic powiedzieć konkretnego.

@mc

Chłopie w tej firmie nikt Ci nic nie powie na temat zmian. Ja się pytałem regionalnego swojego i mi nic nie powiedział udał że nie słyszy, a w innym regionie vkl powiedział wprost do petowca i konserwatora żeby sobie pracy szukali bo te stanowiska są likwidowane. Tak jak było już wcześniej pisane. W zależności od tego w jakiej kondycji jest market: jesli w dobrej to dostaniesz aneks na kasjer-sprzedawca jeśli market z cyframi stoi niezbyt to dostaniesz wypowiedzenie z powodu likwidacji stanowiska pracy. Nie wiem do kiedy ma być olivier wszędzie w Polsce wprowadzony bo to od niego zależne.

@Miszcz sensei

Dyrektorka jest w porządku ale też mi się nie chce jej wierzyć że nic nie wie, na temat oliviera również cisza. Dziwna ta firma, przynajmniej daliby czas na podjecie decyzji.

nero
@Miszcz sensei

Olivier wchodzi w każdym markecie w którym jest lub będzie przebudowa i będą montowane kasy samoobsługowe. Teraz na czasie to jakieś 10 marketów. Po urlopach zaczną się zmiany powoli market po markecie.

@nero

Olivier będzie wchodził na każdy market bez względu czy jest/będzie remont i bez względu na obecność kas samoobsługowych. Pomijam fakt, że większość marketów bez względu jakie stare są to przechodzą jakieś remonty czy to malowanie czy to zmiana oszyldowania itp

LP
@nero

U nas ostatnio -P.MM często na markecie hmmmm pewnie już coś kombinują!!!!! Dyrektor nic nie powie bo dalej będą się zwalniać !! Niech sami pokażą co umieją

personalna

A ciekawe kto pomoże personalnej?

ciekawska

Chociażby kasjerek dzisiaj rano na kasie była tylko jedna kasjerka i pomagała jej personalna

nowa

Dokładnie tak jest znalezienie nowej pracy zajęło mi 2 dni! Ale stwierdziłam że taki sam syf jak Kaufland więc szukam dalej. Pozdrawiam

Spokojny

Nie mogę zrozumieć dlaczego tak źle piszecie i dalej tu pracujecie? Jest tyle innych firm można przejść!

ann

Jutro będą jeździć bo otwarcie marketu w opocznie

znajoma

Ha ha prędzej Niemcy zwolnią takich robili jak Ty niż wezmą się za szefostwo. To jest mafia. Człowieku obudź się!

@znajoma

Oczywiście że Niemcy wiedzą co się dzieje. Jak obozy zagłady pobudowali, też udawali że o niczym nie wiedzieli i w pełnej świadomości tworzyli filmy propagandowe. Dzisiaj dyrektorzy kauflandu pełnią funkcję tak jak Kapo. W obozach pracy kapo był szefem komanda roboczego. Wtedy na kierownicze funkcje wybierano często pospolitych bandytów. Mimo że był więźniem, cieszył się wieloma przywilejami np. w zamian za pełnioną funkcję dostawali m.in. dodatkowe porcje wyżywienia (dziś dostaje darmowe paliwo). Miał bardzo dużą władzę nad podległymi więźniami. Niemcy tego chcą.

Komuno wróć

Tczew się szykuje na projekt Oliwier będzie ciekawie

@Komuno wróć

ojj będzie, jak nie będziesz miał z kim się witać rano pod drzwiami otwierając market .

Cichy pracownik

Dzień dobry Najlepsze szefostwo Kaufland Polska.E mail do Niemiec wysłany. Proponuję wziąźść się do roboty albo pożegnać z firmą... Tak jak wspaniale zarządzacie i cudownie nami poganiacie tak też teraz macie... Regionalni i wszyscy którzy tylko jeździcie i hamstwo przywozicie na markety do roboty!!! Gardzę Wami!!!

Uui
@Cichy pracownik

Wkoncu ktoś powiadomił Niemców

Lepsze jutro
@Cichy pracownik

Jeżeli napisałeś to jesteś spoko jeżeli kłamiesz to robisz, wszystim nadzieje na lepsze jutro...

ddd

wiecie czemu jeszcze niemieckie szefostwo nie zareagowało na to co dzieje sie w kaufah , bo oni tego nie widzą czytaja tabelki i jest ok produktywność rośnie (bo ludzie się zwalniają) OBROTY rosną(bo 500+) wpadną na market to ustawka gotowa bo VKLe wiedzą nawet w którym hotelu śpi prezesostwo. na wizytację stawiają market a potem syf jaki był taki jest. mam nadzieje że kiedyś uda im się zobaczyć jak teraz wyglądają markety na co dzień jak brakuje ludzi do pracy, jakie puste póły jaki brud. Myślę że już za niedługo straty poszybują w górę a obroty zaczną spadać. a wtedy posypią się głowy tych od ustawek bo matematyki już nie da się oszukać. POwodzenia w mydleniu oczu Niemcom oby jak najkrócej bo szkoda tylko ZWYKŁEGO PRACOWNIKA

lola

Pytanko do ludzi gdzie są zamontowane czytniki czasu pracy .Jaka jest tolerancja przy skanowaniu karty bo u nas ma być co do minuty skanowany kod.Woj .małopolska w T.

@lola

Rozlicza czas pracy co do minuty,spóźnisz się do pracy masz niedopracowanie,spóźnisz się z przerwy to samo.Jeden plus to że za każdą minutę dodatkową ci zapłacą , i przerwę jak masz pół godz. to pół godz jesteś nie mniej .Moim zdaniem jest lepiej.

@Pracus

To jest dobre a inne rzeczy ile osób zwolnili

@ciekawska

U nas jeszcze nikogo, robimy obrót i na razie zatrudniają za nasze ciążowe dziewczynki.

wykonczona

mamy dosc wszendzie to samo popoludniu u nas namarkecie gora dwie osoby plus jedna kasierka a wedlug gory jest nas za duzo pot sie lej z d y i jeszcze jest zle pracy innej niema bo to najgorsza dziura w Europie a kazdy jakos chce godnie zyc ale jak kiedy praca wykancza nas psychicznie fizycznie

Dluga

Jak oceniacie reg. Soloweja w mazowieckim?

Sceptyk

Kraków wypowiedzenia dla Info i KG którzy nie zgodzili się na nowe warunki plus odprawa i wynocha

anna
@Sceptyk

A jakie warunki dostaliście?

pendolino
@Sceptyk

U nas jest wstrzymane ,czekaja ludzie na dokumenty

Spring
@Sceptyk

Kto tam przejął obowiązki kasy głównej i info? ( jeżeli tam jeszcze tam jeszcze jest)

Sceptyk
@Spring

jeżdżą z innych marketów na gościnne występy , mają szkolić kasjerki. Porażka i chaos

Lol
@Sceptyk

Bzdura kasa główna jest i informacja tez wielkopolska...

@Lol

Ale brakuje innych ludzi

Zaradna

Ciekawe jakich ????????????????

Wlkp
@Lol

W kazdej bzdurze jest troche prawdy......????????????

@Wlkp

To nie bzdury to prawda na kasę wchodzą dosłownie wszyscy

Karola
@ciekawska

To sie okaże...Nie ma co.się nakręcać...Pracować trzeba wszędzie...????

@Wlkp

Na pewno macie lepsze utargi

@ciekawska

Nie wszyscy bo konserwator nie wchodzi i petowiec tez

Masz rację

To chyba żart

Agnieszka

co wiecie o Kauflandzie w Piasecznie o dziale mięsnym podobno ktoś kapuje ale ja nie wiem o co chodzi

pick
@Agnieszka

Laska z Piaseczna puknij się w głowę. Jakis ferment robisz, ktos, cos, podobno, a Ty nie wiesz o co chodzi. Bzdura jakas

wiesiek
@Agnieszka

Ale czad, ja wiem ale nie powiem

Agnieszka
@wiesiek

chodzi o to, że dużo się dzieje i chce widzieć opinie kto to

@Agnieszka

Twoje zachowanie jest nie normalne Zastanów się co piszesz do mnie jesteś zwykłą plotkarą

lis
@Agnieszka

Laska zrób dochodzenie na swoim markecie, a przestań siać ferment na forum. Kto, co , gdzie... Rany roboty za malo masz ze głupotami sie zajmujesz???

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska