Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

ciekawska

Dobry skecz

znak zapytania

Ale przecież hauscontrolle ani personalnych ma nie być więc to chyba żart?

@znak zapytania

Ty tak na poważnie????

znak zapytania
@912

No a co coś się zmieniło w tej kwesti. Wszystkie czekają na zmianę warunków lub wypowiedzenie.Żadna tajemnica

petuś
@znak zapytania

a papierów jak nie było ta nie ma,firma chyba się przeliczyła-myślała że większość zostanie-a tu pomyłka.Teraz przeliczają żeby nie było zwolnień grupowych,bo nie będą mieli zgody na nowe zatrudnienia..

Zmelanżowany

Wtam Już od września najprawdopodobniej wejdzie w życie i mocno ruszy z kopyta zupełnie rewolucyjny projekt przy którym bledną dotychczasowe zmiany w naszych marketach.Projekt ten wstępnie zatytułowany został "Petowiec dzwoni zawsze dwa razy" (raz w rynnę i raz w parapet) Na razie owiany jest on jeszcze mgiełką tajemnicy,lecz jak to zwykle w życiu bywa tu i ówdzie wyciekło kilka drobnych szczegółów z ogólnego zarysu i zapewiam Was moi drodzy że szykuje się prawdziwe wejście smoka. Chodzi o to że firma zamierza mocno zwiekszyć obroty.W tym celu wychodzi z ofertą bezpośrednio do klienta,a właściwie to wchodzi do domu klienta.Jak to będzie wyglądało? Primo,planowana jest dodatkowa dostawa z mc.Towar z nia dostarczony bedzie przepakowywany bezpośrednio z naczepy tira na zaprzężoną w konia furmankę i rozwożony zgodnie z layoutem danej miejscowości do domu klienta.Przepakowywaniem zajmowć się będzie 912 albo personalna-tu decyzja jeszcze nie zapadła.Jeżeli chodzi o rozwózkę to tu do gry wkracza petowiec,który po odbyciu specjalistycznego szkolenia otrzyma certyfikat furmana i lejce.Dodam tylko że stanowisko furmana zgodnie z wizją firmy mam być mocno rozwojowe,będzie on miał mozliwość podniesienia swoich kwalifikacji kolejno do stopnia wozaka,dorożkarza i stangreta.Wracając do projektu, wsparciem dla petowca ma być hauskontrola przekwalifikowana na przekupkę.Będzie ona odpowiedzialna za odbiór zamowień ,skup butelek,a w drodze powrotnej zajmować sie będzie przygotowywaniem faktur i robieniem przecen( tu mała innowacja z przecen korzystać będą mogli tylko emeryci i renciści).Tak jak w przypadku petowców-furmanów,planowane są kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe przekupek do poziomu wróżki i kabalarki czy nawet szeptuchy(w zależności od regionu). Na koniec nadmięnię że nad całym procesem projektu czuwał będzie nowo zatrudniony jakiś przypadkowy frajer spod budki z piwem,który jak wieść gminna niesie sprzedawał kiedyś nielegalnie truskawki pod Lidlem.To na razie tyle.Jak tylko będę wiedział coś więcej to wrzucę tu żebyśmy byli na bieżąco.Pozdrawiam A byłbym zapomniał.Niestety i tym razem nie udało sie wygrać.Kolejne starcie Łysego z Grubym przyniosło druzgocące zwycięstwo temu drugiemu.To tak ku pokrzpieniu serc dla wszystkich którzy przeżywają ciężkie chwile w związku z "ulepszeniami" firmy.Narka

rozbawiona
@Zmelanżowany

DOBRE, DOBRE!!!! Prosimy o jeszcze!!!

mc

Czy w ostatnim czasie były u was już degradacje dla PT? U mnie nadal cisza

@mc

małopolska, podkarpacie już po zmianach na pt. albo dostaniesz aneks na kasjer-sprzedawca albo dostaniesz wypowiedzenie z powodu likwidacji stanowiska pracy

@Miszcz sensei

No to ładnie się dzieje. Ja jestem świętokrzyskie i jak na razie nikt nic nie wie, albo nie chcą powiedzieć.

@mc

pewnie przyjdzie wcześniej czy później to do was...za dużo ich wymyślenie tych wszystkich nowych zasad kosztowało żeby teraz tego wszędzie nie wprowadzić

@Miszcz sensei

A ty byłeś na pt? Nie wyobrażam sobie jak siedzę na kasie :)

@mc

ja nie akurat, ale u nas w rejonie przynajmniej w tych kilku marketach o których wiem to część petowców mając do wyboru albo zostac jako kasjer-sprzedawca albo wziąć wypowiedzenie to wzięła właśnie wypowiedzenie bo wtedy należy ci się odprawa. Ale były też takie przypadki że od razu dostawałeś wypowiedzenie bez możliwości wyboru czy zostać czy nie...moja rada? Brać wypowiedzenia i odprawy i poszukać czegoś lepszego na spokojnie.

PT
@Miszcz sensei

Wiadomo co z konserwatorami? Również dostają aneksy bądź wypowiedzenia?

@PT

Póki co konserwatorów nie ruszają...chodzą słuchy jakieś różne dziwne ale na razie nic się tam nie dzieje

@Miszcz sensei

Ja z kolei jestem od 7 lat na PT, zdecydowanie większość prac wykonywałem więcej od kolegi konserwatora, praktycznie to ja odpowiadałem za magazyn i dokumentację. Przez te wszystkie lata byłem na każde zawołanie dyrektora, wywiązywałem się zawsze ze swoich obowiązków, nigdy nie byłem na zwolnieniu lekarskim. Niebawem Kaufland odwróci się ode mnie i kopnie mnie w (usunięte przez administratora) za rzetelną, sumienną i uczciwą prace. Dziękuję za współpracę ale już nie zasługujecie na dobrych pracowników, przyjdzie jeszcze taki moment że obudzicie się z ręką w nocniku.

Im bardziej
@mc

No taki mamy klimat niestety ja też się poświęcam od 12lat i co z tego coraz gorzej tylko czekam na papier ale powiem ci tak każdy kto odszedł jest szczęśliwy o nie chodzi do lekarza po tabletki na uspokojenie tylko my wierni i głupi tacy jesteśmy te wszystkie zmiany to od czasu tego gościa z Lidla tylko że Lidl i kaufland to dwie różne historie albo będziemy wytrwali i się nie damy albo tak jak oni chcą sami odejdziemy żeby mogli według swojego. Planu zatrudniać na 3/4zeby mieli na nawe skody i Audi w klasie a 7:)wiec głowa do góry bądź twardy i jak kiedyś mówił mój były (usunięte przez administratora) facet regionalny im bardziej mam (usunięte przez administratora) tym lepiej...

Zombi
@PT

W niektórych marketów nie ma i nie będzie już konserwatora.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

Kaufland wszystko co kochasz :)

To wszystko co się ostatnio dzieje w tej firmie to jakiś żart ja wiem ze wszędzie trzeba pracować zaznaczam pracować a nie biegać do utraty tchu tu towar rozłożyć tu na kasy tu na kible zaraz gdzieś jeszcze jak wchodzę do lekarza na luz med i pyta gdzie pracuje to się już śmieje wszyscy się mu zala a o proponuję l4bo widzi w jakim stanie psychicznym jesteśmy i potrzebujemy resetu od tego wszystkiego na cóż zostaje się tylko koniowi pozalic :)

Cytaty
@Kaufland wszystko co kochasz :)

Dobre zacytuję Z. Nałkowska.,, to ludzie ludzia zgotowali ten los...

Logika

Najlepsze jest to żadnych nadgodzin a ostatnio jechał Niemiec to nawet mogliśmy być po godzinie dłużej żeby wszystko było cacy i jak on ma zobaczyć co się dzieje, gdzie tu logika

Wlkp

Nie macie wrażenia że jest coraz gorzej a nikt z tym nic nie robi a będzie jeszcze gorzej im o to chodzi chyba żeby połowa była sklucona a połowa na l4, i gdzie ten szacunek i kultura która nam tak wpajaja na tych durnych szkoleniach.......

ściana wschodnia

Ufff jestem w końcu wolna. Po 10 latach mogę powiedzieć jedno ...to już nie ten Kaufland co kiedyś. Zmiany zrujnowały firmę i rujnują ludzi. Powodzenia dla wytrwałych i tych którzy zaryzykują.

Polska centralna
@ściana wschodnia

Wszystkim odchodzącym z tej firmy życzę z całego serca wszystkiego dobrego a przede wszystkim pracy, w której będzie się Was szanowało. Ja jeszcze posiedzę tu chwilkę i też zmykam. Już się rozglądam za nową robótką. Nie dajmy sobą pomiatać!

zawiedziony
@Polska centralna

Nie ma rady, trzeba się ewakuować...

sevi

Na jakim stanowisku ?

duza
@ściana wschodnia

CZy dostałaś odprawę?Jakie stanowisko zajmowałaś?Teraz ucichło z odprawami ....czekam jeszcze nie mam papierów żeby pójść do innej pracy

swiezak

Jestem po szkoleniu i dzis minał mój drugi dzień pracy.. Obsługa kasy rzeczywiscie banalna, z tym że problem z kodami.. Nie dostałem żadnej kartki ani nic, ciagle musze sie dopytywać.. z tego co wiem to zostawią mnie tylko i wyłącznie na kasie bo jest za mało pracowników.. Sporo osob ktore chca odejsc z firmy to są poprostu kierowane na różne działy.. Nie wiem czy długo pociągnę, bo o ile obsługa kasy nie jest meczaca, to nie wiem czy tych kodów dam rade sie nauczyc i czy będzie ktoś kto jest chetny pomóc.. A czy w kazdym sklepie są jednakowe kody? Np. na rzodkiewke 1805, sałata 1810, kajzerka 2113.. Ktoś chętny pomóc?

jednakowe kody na całą Polskę

swiezak
@Śląsk

a mozesz podać kody na warzywa, owoce ktore sa na sztuki?

@swiezak

poproś kogos z kasy głównej to ci wydrukuja wszystkie kody PLU

CentralnaPolska
@swiezak

W każdym najwyraźniej takie same. Kody z czasem wejdą w głowę. Jak w porządku są pracownicy to pomogą, oni też kiedyś zaczynali. Pozdrawiam

ciekawska
@CentralnaPolska

A zmiany w Wielkopolsce już są

KAUSCHWITZ

Kiedy Kaufland zacznie płacić NORMALNE podatki i prześladować pracowników ???

Janusz
@KAUSCHWITZ

Co to znaczy normalne ppdatki? I dlaczego chcesz aby Kaufland przesladowal pracownikow? Jak cos piszesz to pisz to z sensem...

Mika

Jak u was jest z otwarciami i zamknieciami?kto to robi?

rys
@Mika

U nas już otwierają szeregowi pracownicy

@Mika

Liderzy,menadzerowie i sporadycznie osoby,które kiedyś były kierownikami

Sara

cd Menadżerowie może nie powinni być menadżerami skoro nic nie mogą... Menadżerowie też za chwilę wysiądą... Mój menadżer nie potrafi inwentury na skanerze rozpocząć... Menadżer,który na zegarku zna się bardzo dobrze,bo wymierza mi czas ta godzina a to nie zrobione?ta godzina a tamto nie ruszone? a zrobila pani to ?a tamto?ta godzina a ja czuje się jak upośledzona jak debil. Dziekuję Menadżerowi i tym wszystkim super zarzadzającym tak silnym za te przykre i bolesne dla mnie chwile... Powodzenia.

panika

Panikę to sieją menedżerowie marketu którzy trzęsą portkami przed vklami a tamci przed gfami. MM boi się o własne (usunięte przez administratora) e straci pare tysięcy wypłaty plus coroczna premia kilkadziesiąt tysięcy. A biedni ludzie popierda...ją za grosze. Jak patrze na to wszystko to mam ochotę przyłożyć tym pracownikom za głupotę.

ona 3

Witam mam pytanie jak u was wyglądaja godziny pracy na dziale frishe +piekarnia , u nas weszły zmiany i teraz chodzimy do pracy na 6 piekarnia i lada , dziewczyny z lady jedna na 6 druga na 7 , a druga zmiana na 14:15 , pracownicy piekarni przychodzili na 5:15 a teraz 6 a buda otwarta od 7 i człowiek nie wyrabia sie z wypiekiem ...jak to wyglada u Was .Pozdrawiam

Felvita

No i jeszcze słynne hasło -JADĄ !!! No wtedy co się dzieje, armagedon to pikuś. Teoretycznie nie ma już fejsowania, ale wtedy nagle jest i to jakie... wszystko na baczność. Ludzie ściągani z wolnego, bo jadą, trzeba towarować. Piekarnia na full , lada na full to nic że się nie sprzeda, no ale przecież jadą... My biegamy nie wiadomo gdzie ręce wsadzić " pani zrobi to, a potem tamto, a w międzyczasie jeszcze coś. Bo jadą" Ciśnienie i atmosfera osiąga zenitu, bo jadą. .. Jeszcze brakuje malowania trawników na zielono i krawężników na biało i byłby komplet, no bo jadą. A oni co? Nie dojechali:( tyle pracy , stresu , wszystko psu na budę... Ale nic straconego, do następnego razu, może wtedy dojadą i zobaczą jak jest pięknie... I taka zabawa w kotka i myszkę trwa jak kaufland długi i szeroki. Komedie Bareji to przy tym marne farsy. Śmiejemy się z komuny a pod tym względem nic się nie zmieniło. Więc cóż komedio trwaj i kręć się dalej....

Robak

Czyli to samo co w Lidl.. ja nie potrafię gnoić pracowników - a tu tylko kierownik szuka pretekstu aby opieprzyć pracownika, o bzdurę.. masz by (usunięte przez administratora) każdy nadawać na każdego.. jak tak można pracować ? Jak podpadniesz to zasuwaj na mroźnie.. a jak jest z produktami po 1 gr.. jest jakaś lista ogólno dostępna ?

bzdura

Kto normalny idzie pracować na kasie ludzie szanujcie się.

arekk

A ktoś może powiedziec jak moze wygladać moje pierwszy dzień pracy jako kasjer sprzedawca? Zero doswiadczenia, podobno prosta obsługa kasy.. Zarobki jako dla mnie, młodego człowieka nie najgorsze wiec sie chwyciłem i czytajać wasze opinie, jestem ciut przerazzony :/

Kasjer
@arekk

Rano pewnie szkolenie bhp. Pozniej popatrzysz jak ktos kasuje, szkolenie z obslugi kasy i dalej siadasz i pracujesz.

Bhp
@Kasjer

Jak to mozliwe??? Szkolenie bhp to kilka godzin, w pierwszym dni pracy. Na prace na kasie nie powinno byc szans. Chyba ,ze szkolenie Bhp to fikcja.

Kasjer
@Bhp

U nasz szkolenie bhp to max 2 godzinki

xxx

Program UWAGA czeka.

Felvita
@xxx

Witam. Ja nie rozumiem pojęcia produktywność. Bo jak mam być produktywna skoro nie mam podstawowych narzędzi do pracy? Za mała ilość paleciaków , zabrano nam wózki platformy a nie mamy nic w zamian. Co prawda niby już ktoś podpisał jakieś umowy na nowe " super wózki " ale kiedy będą tego nikt nie wie . A nam no cóż ... zostały przebieżki po działach za paleciakiem który krąży jak meteor . Zaczynamy skakać sobie do oczu bo każdemu jest w tej chwili potrzebny. Ale może o to chodzi w końcu ludźmi skłuconymi lepiej się rządzi. I gdzie ta ich produktywność skoro tracimy czas na bieganie po działach.chodzi o maximum zysków dla kamuflandu a nie o to żeby pracownikowi było lżej . My mamy zapierdzielać i głów nie podnosić. A to że kręgosłupy strzelają jak zapałki to już inna bajka. Przy takim systemie pracy to kamufland jest wylęganią inwalidów fizycznych i psychicznych.

załamana
@Felvita

I to jest kolejna ŚWIĘTA PRAWDA!!! To co napisałaś nic nie odbiega od tego co się dzieje w naszym sklepie. (centralna Polska)

Kika

Do tego puszczają z radia "jeżeli nie wszystkie kasy są otwarte otrzymasz bon ........... Wszystkie kasy ?????-wiedzą ze nie ma ludzi to jeszcze śmieją mam się w twarz

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska