Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

ciekawska

Tak tylko w tym przypadku zresztą masz racje po co się czepiać drobnostek.Martwmy się tym czy nas nie po zwalniają po tych zmianach

ciekawska

Zgadza się pozwalają bo sami palą Prawda jest taka ze czytnik się nie sprawdza .

@ciekawska

Sprawdza się za to w przypadku jeszcze 5 minut jeszcze to wynieś lub zrób. Odbijasz się jak kończysz pracę i już nie wracasz na halę a każda minuta jest rozliczana i płacona.

ciekawska

Przerwa jest półgodziny zgoda ale ile jest przerw bez czytnika na papierosa .

@ciekawska

Tyle na ile im pozwolisz. Prawda jest tak że jak nie macie zgrania i będziecie tylko biadolić i patrzeć jeden na drugiego ile to on mniej zrobił niż ja to prędzej w psychiatryku wylądujesz. Ludzie ogarnięcie się. To forum powinno mieć nazwę czy mogę iść na fajkę w pracy czy nie. Każdy market ma tak jak pozwalają na to menadżerowie.

szok

Miliony wydają a złotówki oszczędzają. Bzdurna polityka firmy bidas. Od przebudowy ostatnio u nas na markecie przyjechało 20 osób i wszyscy stali i na siebie spoglądali. Później poszli na sklep i po 10 minutach pojechali.Szok. Ale najgorsze jak byliśmy ostatnio w centrali a tam wielki bilboard budujemy restauracje dla 124 osób i klub fitnes. Da się?

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

zxx

U nas jakis czas ty byla przebudowa. Nie zainstalowali kas samoobsugowych. Zlikwidowali tomte butelkibprzyjmuje info. Caly sklep przeszedl remont nawet informacja. Tobjak by mieli nas sie pozbyc to napewno by to chyba zrobili

Krycho
@zxx

W kaufie logicznego myślenia czasem brak, więc wiesz.... Przykład? Myślenice, market otwarty od grudnia 2016 roku. Za kilka tygodni zaczyna się tam gruntowna przebudowa warta pewnie z kilkaset tys złotych. Piekarnia będzie przenoszona zaraz za dział ow + zmiana układu półek całego sklepu. Zmiana miejsca dla tomry i tak dalej...wszystko to oczywiście na nockach a w dzień sklep ma sprzedawać. Ludzie z całego regionu ściągnięci do tego... market otwarty od 7 miesięcy....i gdzie tu logika?

Krycho

Gdyby ktoś rzeczywiście się interesował czy mu się należy odprawa i jak cały proces wygląda to niech będzie łaskaw cofnąć się kilka stron wstecz na tym forum, tam już było to opisywane przez kilka osób. Informacja dla tych osób które twierdzą, że takie rzeczy jak likwidacja stanowiska pracownik informacji się nie odbywa: takie procesy nie są wprowadzane w całej Polsce jednocześnie!!! Dziewczyny z marketu w którym pracowałam już przez to przeszły. Pisząc w skrócie: Podpisujesz aneks zmieniający gdzie jest zmiana stanowiska z pracownik info na kasjer-sprzedawca i w większości robi się to samo co przedtem tylko, że już furtka jest otwarta na przyszłą likwidację informacji dla opcji tomra+szafki+fakturomat+kasy samoobsługowe. Nie podpisujesz aneksu więc dostajesz wypowiedzenie zmieniające do umowy o pracę gdzie po otrzymaniu takiego wypowiedzenia nie zgadzasz się z przedstawionymi nowymi warunkami pracy w związku z likwidacją twojego stanowiska pracy. Czyli masz wypowiedzenie umowy o pracę z przyczyn niezależnych od pracownika (likwidacja stanowiska pracy) gdzie okres wypowiedzenia i wysokość odprawy reguluje kodeks pracy.(jest to zależne od długości pracy w kaufie)

Witam. Czy kg ma sznase na odprawe w przypadku nie podpisana zmiany stanowiska?

Cb

U nas kg i info dostały zmiany umów na kasjer sprzedawca w dziale kas. Likwidacja stanowiska pracy rowna się odprawa chyba nie?

Czy kg i info maja szanse na odprawy w razie nie podpisania zmiany stanowiska?

Józefina i Balbina

Jakie odprawy przestańcie wprowadzać chore tezy..Kasa główna jest i informacja też. Na pewno do końca 2018 roku...

Ola 34
@Józefina i Balbina

W regionie M. już są degradowani.Czesc od czerwca, reszta od lipca.Zadzwon na market i zapytaj pani na info to ci powie jaka ma umowę.

cero
@Józefina i Balbina

Juz nie.dostaja aneksy do podpisania albo zostajesz albo Cię zwalniają.Należy sie odprawa

babetka
@cero

Ja też dostałam aneks w czwartek.Jutro mam dać odpowiedź co wybieram Malo dni jak na taką decyzję.Na sklepie ma być mniej osób.a praca zostaje ta sama.Nie wiem co będzie w przyszłości ..

Czy kg i info maja szanse na odprawy w razie nie podpisania zmiany stanowiska?

Londek

Czy Kaufland wyremontował wszystkie sklepy? Jak to jest z tymi papierosami?

ciekawska

Jak długo będzie dodatek duże miasto

ona

A liderzy mogą liczyć na podwyżkę?

lala
@ona

Hej z tego co wiem nie dostaniemy podwyżki.Jestem Liderem Frische i mam dość a od Września mamy warzywa i nabiał więc czaś się zdegradować i tyle

ON

U nas jest zakaz palenia,tylko na przerwie można

Hemingway

U nas od lipca wprowadzone zostaną czytniki kart. Jak to się sprawdza w praktyce u Was. Co z palaczami którzy po 6 razy dziennie po 10 minut lecą zapalić, czy tez biedą wtedy się odbijać, bo jakby nie było, to godzinka w ciągu dnia już odpada.

The end
@Hemingway

Palic pala dalej. I raczej nic sie nie zmieni. Co do czasu to stoisz jak idiota pod czytnikiem i czekasz na swoj czas.

@The end

Jak przychodzisz za wcześnie to stoisz jak idiota. Jak przychodzisz na czas to nie. Palacze palą ale nie ma ściemniania z przerwami. Pół godziny to pół godziny nie 40 minut. Jak nie było zgrania w zespole przed czytnikami to nie będzie i po wprowadzeniu czytników. Zmieni się tylko to że nie będziesz chodzić do personalnej podpisywać listy. Ja jestem z czytnikami. Widać u nas w zespole większą dyscyplinę jeśli chodzi o czas praca. Maruderzy są wszędzie więc i bedą tacy co im się to nie spodoba. A gdzie jest mój market? Gdzieś w Polsce :)

zyta

U nas personalna jest zachwycona bo chcą jej dać obowiązki haus i scanniga ciekawe rozwiązanie. Już teraz nic nie można z nią załatwić a po tym dodatku to szkoda gadać.

Zdziwiona ciszą

Koniec pisania nie prawdy

Ciekawska

2lata to za długo żeby o tym już mówić

kto wie

kto opisze stanowisko kierownika regionu

zainteresowany

jak jest na prawdę

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska