Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

ciekawska

U nas info wchodzi na kasę i wykłada towar

jOLA

Bzety piszesz raz na tydzień pytałam sie ...NIEEEE PRAWWWWDDDAAAA

@jOLA

Co ty do mnie piszesz

Happy

Skoro kg na 912 czy za 912 to co z Paniami z 912 ??? Do zwolnienia ???

Wlkp
@Happy

To wszystko jest chore te zmiany logiczne że żadna Dziewczyna nie przejdzie na 912 chodzi im o to żeby się zwolniły same ale te polskie Niemcy maja głowy niech sami sobie Ida obce gówna i podpaski sprzatac damy zasrane

Info
@Happy

Czy na którymś markecie są już kasy samoobsługowe i co się stanie z info też do zwolnienia czy na parkingowego :)

Ja pracowałam jako 912 i dalej pracuje jako sprzdawca kasier

Irek

To co kiedys nalozalo by do kierowników teraz będą robić pracownicy nazywa sie to administrator czasu pracy. 3 osoby z marketu wyznaczone sprawdzają rano czy wszystko jest ok czy wszyscy dobrze sie odbili i zgodnie z grafikiem oczywiście za free

Gocha co Kaufland kocha ????

5 osób z Ukrainy na cały etat umowa chyba zlecenie, nie wiem nie dopytywałam z drugiej strony Ukraińskiego nie znam. Swoim pracownikom co przedłużali umowy dali na 3/4. O zatrudnieniach ani słowa. Klientów coraz więcej. Hala stoi na kasach. A i coraz więcej osób na L4.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

ciekawska

Dobrze ze obydwoje mamy poczucie humoru.Panie z kasy głównej może pajdą na kasę a może je poprostu zwolnią.Pozdrawiam

Wikuś

witam info z ostatniej chwili 100% potwierdzone -kasetki będą rozliczane raz w miesiącu -kg przejmuje 912 (od 1 lipca) -liczba kasetek,redukcja do 3 per market i 4 per market(duże miasta)

@Wikuś

Wikuś nie dodał szczegółów. Kasetki będą gabarytowo trzy razy większe, zasilone trzy razy większym bilonem i zainstalowane na samojezdnych automatach szorująco - zbierających z siedziskiem oczywiście. Rozliczenie zlecane będzie osobom spoza marketu, które ewentualne nadwyżki zagospodarują na dodatkową imprezę integracyjną, bezalkoholową ale za to z mnóstwem konkursów w których nagrodą będzie np. dla kg chwilowe przejście z 912 na inny dział.

@Wikuś

Ha od lipca w całej Polsce czy na ukrainie ha ha

ciekawska

A co będzie z paniami z kg

@ciekawska

Panie z kasy głównej latem wyniosą sobie leżaki na zewnątrz i będą pilnować czy wózki są dobrze odpinane i zapinane, a zimą będą rzeźbić przed marketem ozdoby z lodu, ale tylko zwierząt i okazów przyrody żeby nie było przypadkiem zbieżności osób i zdarzeń. Moja ciekawska przecież nie mogą za bardzo ich obowiązki odbiegać od dotychczasowych.

Luiza

Takie narzekanie na tym forum a jak patrzę na ofertę pracy to zupełnie nie ma zapotrzebowania i co wy na to? Gdyby było tak źle jak niektórzy piszą to Kaufland szukałby dawno ludzi do pracy. Pracowałam w firmie i nie było źle, natomiast handel jest ciężką pracą.

Krycho
@Luiza

A może dlatego Pani Luiza nie widzi ofert pracy gdyż wg nowych zasad obecnie wprowadzanych na markety już nie trzeba będzie takiej obsady jak dawniej. Jak tu ktoś dawniej wspomniał docelowa obsada dla marketów starego typu III ma być nie tak jak dawniej ok 65 tylko od 38-42 etatów (nie mylić z aktywnymi etatami). Nowe usprawnienia będą, poprawi to pewnie prace na marketach (cyferki) ale kosztem obsady. Co do ofert pracy proszę sobie zajrzeć na strone kaufa w zakładkę kariera. W chwili gdy pisałem tego posta znalazłem ok 80 wakatów na cały bądź na 3/4 etatu. Głównie większe miasta gdzie na 3/4 bez dodatku nawet nie ma się krajowej minimum. Proszę spojrzeć na forum magazynów centralnych by się przekonać, że firma dąży do pozyskania taniej siły roboczej w postaci naszych sąsiadów ze wschodu kosztem naszych rodaków którym pracę uprzykrza się w taki sposób by sami odchodzili z firmy. Na ogrodzeniach magazynów centralnych wiszą ogłoszenia, że przyjmą do pracy magazynierów, zarobki 6k. Z mojego starego marketu w którym pracowałam odeszło w tylko jednym miesiącu 4 osoby i nikogo na ich miejsce nie zatrudniono...

kasia

Kasa główna u personalnej pewnie uczy się beznadziejnego rcp który wejdzie już nie długo na wszystkich marketach.

zyta
@kasia

Co to znaczy i na czym polega rcp

takie pytanie

A nie można by napisać które to województwo

Tola
@takie pytanie

kasetki raz na tydzień nie jest mozliwe ...Bo u nas jest kasetek 20 ...Więc trzeba roliczac codzienniee

marta
@Tola

Tak będzie

Helenka
@Tola

Co to jest 20 kasetek ;) u nas jest 29 kasetek i 16 kas ....to dopiero będzie jazda, jeśli oni chcą rozliczać je raz na tydzień....średnio po czwartku ,piątku lub sobocie rano KG z rannej zmiany rozlicza 8-11 kasetek.Pominę już fakt ,że średnio w kasetce jest 650-700 zł w bilonie na start...po dniu obrotowych wartość bilonu spada do powiedzmy 200zł i co ?Jak ktoś je będzie rozliczał raz w tygodniu to rozumiem ,że zasilane bilonem też będą raz w tygodniu ?Nawet nie chce sobie tego wyobrazić :-))))

Pole

Region Madeji

aaa

Szkola ludzi zenby kazdy umial wszystko. Jest nas coraz mniej. Duzo ludzi odchodzi reszta zaszla w ciaze albo ciagle na l 4. Zabezpieczaja sie

aaa

Ciekawska

A pisałam że kasa główna uczy się czegoś u personalnej

Krycho

Jakie województwo z tą kasą główną Pole?

Pole

Jednak likwidują kasę główną, szkolą wszystkich do rozliczania kasetek. Rozliczanie kasetek będzie się odbywać raz w tygodniu, bilon będzie się sam zamawiał. Ciekawe kto nad tym zapanuje jak wpuszczą tam wszystkich. Pieniądze będą cały czas znikać...

Kg
@Pole

Z jakiego województwa jesteś? Czy to znaczy że dali wam już umowy zmieniające na kasjera/ sprzedawce.

@Pole

Co Ty pleciesz?! Chyba nie masz pojęcia o funkcjonowaniu kas. Jak można rozliczać kasetki raz w tygodniu??? Ok rozliczyć kasetkę każdy w miarę rozwinięty osobnik może się nauczyć. Bilon i tak już zjeżdża 2 razy w tygodniu. Czy Ty kiedykolwiek pracowałeś na stanowisku kasowym? Czy wiesz jak wygląda zawartość kasetki? Itp. Itd. Piszesz pierdoły nie zastanawiając się nad sensem. Żenada

Małopolski
@Spring

Nie chce Cie wytrącać z Twojego sposobu myślenia ale już nie raz jakaś osoba była "zgłuptokowana" za to co pisała a jednak większa część tego co tu było pisane się spełnia więc nie byłbym taki pewien...

@Małopolski

Nie twierdzę, że się nie sprawdzają tutejsze wpisy. Jak również nie twierdzę, że będzie kasa główna, a raczej MZ kas. Bo pewnie zdecydują, bądź zlikwidują. Jedynie niepojęte jest twierdzenie, że kasetki raz na tydzień będą rozliczane.

@Małopolski

xxx
@Spring

spring - to prawda kasetki będą rozliczane raz w tygodniu. takie rozwiązanie funkcjonuje już w KL w innych krajach.

@Spring

Jak można kogoś atakować samemu nie mając racji i bladego pojęcia, właśnie widać z czego potem wynika atmosfera pracy. Jest bardzo możliwe aby kasetki były rozliczane raz na tydzień np. przez siedem dni dana kasjerka ma cały czas jedną i tą samą kasetkę gdzie jest robione tylko pobranie i dosypywany bilon. I po robocie kasetka rozliczana raz w tygodniu. 99% wpisów na tym forum z czasem się sprawdza, a co niektórym wcale nie szkoda, że likwidują kg być może dziewczyny trochę odetchną.

@xxx

Jeśli kasetki będą rozliczane raz w tygodniu to co niektórzy zrobią sobie kasy zapomogowo pożyczkowe, :-)

Ale bzdury piszesz

@ciekawska

Jeśli pracujesz w kg to wiesz że sa kasjerzy którzy regularnie maja manka,chyba u was jest takich brak.

@Lola

Manko nie jest takie złe jak superata bo to oznacza oszukanie klienta

ona
@Lola

i tak co niektórzy robią sobie pożyczkę a później dokładają albo świnie podkładają aby uciszyć pracownika

@xxx

Tak to prawda karetki raz w tygodniu

ZONG
@Marta

Kasetki wejda za dwa lata a nie od lipca...Głupie pisanie

@ona

Się zgadza.

zadziwiona
@ona

No nie do wiary... naprawdę tak się dzieje?

Niewolnica ze Śląska

Czy te rewizje i kontrole nie moga wpadac niezapowiedzianie ? Moze czas przyjrzeć się jak zachowują sie "menagerowie i menagerki" w kaufschwitz Polska Markiety. Brak szacunku dla pracownikow i skandaliczne zachowania w stosunku do podwładnych. Nie polecam tej firmy. Sama mam dosc tego kolchozu.

KaufNieDlaPolaków!

Zapraszam do przeczytania co się dzieje na magazynie w Bydgoszczy: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,37087 Najgorzej jest tam gdzie klient nie widzi!

Mandarynka

U Nas też nie ma chętnych do pracy na 3/4 etatu, przyszła jedna osoba na napoje ale pracował może 3 tygodnie, kilka dni temu wyszedł na przerwie po kebaba i już do pracy nie wrócił. Ale spokojnie żyje, bo raz odebrał telefon od kierownika, tylko jak usłyszał kto dzwoni to się rozłączył i już nie odbiera(:

Takie małe to nie są

Ale szału nie ma.

@Lola

Z tym dodatkiem na miasto może być w mojej miejscowości nie ma dużo zakładów pracy

rozczarowana
@Ciekawska

to jak masz dodatek to spoko, my dodatku nie zobaczymy i robimy to samo za pare stowek mniej

Kasjerka
@Ciekawska

No to ładnie się dzieje .... Powiedzcie co z tymi mamami ktore sa na urlopach macierzynski / wychowawczy ??? Co je czeka gdy wrócą do pracy ???

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska