Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Xxx

Witam. Jak nazywa się strona, na ktorej możemy ocenić swój market???

Ktos
@Xxx

Golden Line.pl

zzx

Czy u Was SABA pracuje z reguły tylko od pon do pt na pierwszą zmianę?

@zzx

a czy to stanowisko jest wogóle potrzebne ?

@zzx

powinna pracować od poniedziałku do piątku w godzinach administracyjnych czyli od 6 do 15 góra.tak jest narzucone odgórnie poniewaz korekty czasu pracy należy wprowadzić do godz.7.

@ja

U nas jest pracownik kasjer sprzedwca- zadania administracyjne. Robi to co peraonalna i jeszcze przeceny, mhd kontrole. U Was tez tak?

Klaud

U nas od pon do piątku od 6 do 14

Darek
@Klaud

U nas chodzi normalnie w soboty a za to ma 1 dzien w tyg wolny

SABA
@ja

Powinna, ale tak nie jest. Wszystko zależy od MM i VKL. Ja pracuję w soboty.

@Karolina

tak .dokładnie tak samo

@SABA

u nas też saba pracuje w soboty choc w wytycznych jest dokładnie określone ze od poniedziałku do piątku

xy

To jest forum do dyskutowania na temat warunków pracy w Kauflandzie, a nie o życiu prywatnym pracowników.

Uśmiech.

DO KOLEDZY I KOLEŻANKI, czy z Twoim rozumem jest wszystko ok?Zapewne nie,bo nie dopatrzyłeś/aś się co stało się z poprzednimi obelżywymi postami na temat tego Pana.Domyślam się,że już niedługo po pachy to będziesz usrany/a ,ale Ty.Widocznie macie zbyt mało pracy.Niemcy powinni takim jak, Ty "dokręcić śrubę".Wstydzę się,że dane mi było kiedyś pracować w tej firmie z takimi ludźmi jak Ty.Jak w tej fimie ma być dobrze,skoro zespół tworzą tacy pracownicy...

@Uśmiech.

Jeżeli (usunięte przez administratora)wykonywał połączenia ze służbowych tel. kauflandu , to dlaczego inni mają mieć "dokręconą śrubę"?

@Uśmiech.

Hej Uśmiech skoro nie pracujesz po co tu wchodzisz? Tęskno CI?

@xy

Wiecie, że kadra dyrektorów centrów logistycznych i wyżsi menadżerowie dostają służbowe auta głównie auta i co najważniejsze mogą je kupić jak się chwalą za 50%? A zwykłym pracownikom za wszystko chcą potrącać. (usunięte przez administratora)

jolka
@do Uśmiech

moze zwolnijmy i nie nakrecajmy sie bo i tak wieksza wypłata nie wejdzie

Cdb

W tym roku chyba pierwszy raz paczki na Wielkanoc będą. I moim zdaniem będą o niebo lepsze nie z na Boże Narodzenie. Słodycze, kawa i jakieś wędliny. Przynajmniej widać że coś tam jest A nie karton wypełniając pustą przestrzeń.

ABC
@Cdb

Pierwszy i ostatni raz, juz powtierdzono, ze sa one rekompensata za zeszloroczne badziewne paczki na Boze Narodzenie.

Aw
@Cdb

Dostał ktoś już paczki? U nas cisza

Scanerate

Jeszcze raz dla Wszytkich ,ktorzy nie osiagaja 32 scany w VIs-ie.Kasować pojedynczo ,używać "x",wciskać sume od razu po skoczeniu kasowania,potem jesli zajdzie potrzeba(dobicie fajek lub niezwazobe owoce czy doładowanie tel-wtedy bezwzglednie jasowac na osobny paragon).Pamiwtajcie Wcale nie Musicie kasiwac szybko .Zaczynajcie nowy paragon z otwarta kasetką.Przeszkolcie kasjerow i hale z powyzszych .I pilnyjcie by kazdy kto stoi na kasie stosował sie do powyższych. Wtedy to zadziała. UWIEŻCIE

Acy
@Scanerate

Z tego co słyszałam jest zakaz na otwartej kasetve

@Scanerate

A co z kartą Payback? Mimo że prosimy o nią na początku i tak wielu daje jak już się spakuje. Czy to opóźnia skanowanie?

T
@.

Dokladnie

centralna ojczyzna.pl
@Scanerate

A po co ta szopka z tym skanowaniem...

Kasjera
@.

Podbijam Dają na końcu Suma dawno wbita a klienty payback jak wtedy jest liczone?

Wera
@Acy

A kto zabronił?

Acy
@Wera

Tak słyszałam z kg

Szpilka
@Scanerate

Nigdy nie robie osobnego paragonu na nie zważone ow czy fajki i kończe dzien zawsze powyżej 32

Skan
@Scanerate

Można jeszcze inaczej kombinować kasjerka kasuje duży wózek towaru po załączeniu paragonu zaraz się wyloguje i jedzie na innym numerze pracownika z działu np I automatycznie skan jest większy dla takiej kasjerki takie cuda robi vkl.kasy głównej w Bydgoszczy

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.

Jame

Dotyczy marketu Jelenia Góra

xy

Inowrocław żegna panią menadżer zespołu :D :D Oj ta karma..

;D

Inowrocław
@xy

Którą. Proszę o konkrety dla czego ją żegnają.

Zołza
@xy

Jeszcze nie ten czas nie ta pora na pożegnania ktoś coś wie ale nie wie co w trawie piszczy !!!!

@Zołza

kaufland już opublikował na swojej stronie, że szuka nowego MZ do Inowrocławia

@Inowrocław

smoka

Inowrocław
@xy

No coś ty myślałam że ta Pani jest nietykalna. Ale tak serio czy jaja sobie robicie.

@xy

Ogłoszenie jest już od miesiąca.

@xy

Czy to prawda co słyszałam że w sobotę porzuciła miejsce pracy?

Wyga
@Misia

Nie chce mi się w to wierzyć. To muszą być jakieś plotki. Ta Pani ma silny charakter i nawet jakby wytrąciło ją coś z równowagi to ona napewno by tak niepostąpiła. Chyba że też już psychicznie nie dała rady i powiedziała dosyć.

@Misia

ogłoszenie wisiało przez miesiąc na lidera, mz jest od wczoraj.. i tak to prawda

ByłyRobol
@xy

Ah ten Inowroclaw☺️ Ktoś tu chyba stracił wiarę w swoją silna osobowość... Karma wraca, i bardzo doooobrze! Salute princesse!

@ByłyRobol

zobaczymy jak sobie druga pani mz poradzi solo, bo do tej pory wszystko było w duecie

Mówią że wróci :C

ByłyRobol

Jakoś się kula, to kogo obchodzi jak to jest zarządzane, ważne żeby euro się zgadzało... Sytuacja patowa... Ludzi żal... Niestety często się tak zdarza za często...

xy

Ciężko się nie zgodzić. Niestety ;) Z tego co wiem, już są kolejne osoby u nas na wypowiedzeniu, w tym takie, które dopiero co przyszły. No i hot news dla wszystkich z Inowrocławia, w przyszłym tygodniu wjeżdża do nas Günther :D Szykujcie się na kolejne sprzątanie, jak tydzień temu na Urbańczyka.

@xy

Super! MM znowu będzie świrować ????.

Kpax

nie tylko Inowrocław ma takiego menadżera w Wielkopolsce okplica Poznania też jest "wyjątkowy menadżer " i chyba dyrekcja z Wrocławia też nic nie widzi ,lub nie chce widzieć

@xy

My na Gunther szykujemy się już od dwóch dni A on ma być dopiero w następnym tygodniu?

@Kpax

W Inowrocławiu są aż trzy 'wyjątkowe menadżerki' wymiana jednej lub nawet dwóch niczego nie zmieni :P

jak to 3 ? jest MM i MZ reszta to liderzy

@Kpax

Mamy dwie MZ

@Buc

Smoczycy nie ma, została A.

A. wróci?

@Buc

Chodzi mi o panią A., która jeszcze do niedawna była liderką. Aczkolwiek nie widziałam jej też od zeszłej feralnej soboty..

LukyStar

Feralnej ¿ czyli?

YX
@xy

PILNE,INFO Z OSTATNIEJ CHWILI.ZMIANA TRASY OD PONIEDZIAŁKU ŁODZIE I OKOLICE.

Hugo
@xy

A co się stało w tą feralną sobotę?Czy może ktoś przybliżyć temat.

@Hugo

Wiadomo tyle, że coś tak doprowadziło smoczycę do gorączki, że zabrała wszystkie swoje bety i wyszła z marketu w połowie pracy. W poniedziałek przyniosła l4, a razem z nią poszła na nie druga MZ, która miała nockę z piątku na sobotę i wtedy ostatni raz była widziana. Kilka osób, które były w sobotę na popo wspominało, że smoczyca dostała/przekazano jej list z Wrocławia, w którym jej nie oszczędzili i nie wytrzymała, wybuchła awantura.

Love
@xy

Ale jaja. Jestem w szoku. Musiała niezle u góry sobie przeskrobać. Pewnie cyferki się nie zgadzały, coraz słabsze utargi, (usunięte przez administratora) na sklepie. No i ktoś musiał za to oberwać. I niestety wypadło na MZ. A znając życie MM się za nią nie stawiła.

@Love

Podobno MM nie chce podpisać jej wypowiedzenia. Takie głosy chodzą po markecie.. Ale jednocześnie na stronie Kauflandu wisi ogłoszenie, że szukają do nas MZ, więc to jest raczej przesądzone, bo ona nie chce wrócić.

buc

Ze strony Centrali zero reakcji, nawet nie udają że ich to obchodzi. W innych firmach by takiego MM przynajmniej do innego marketu przesunęli. To nie są pierwsze MZ ki , które na zwolnieniu wylądowały. A ilu liderów i zwykłych pracowników odeszło to nawet nie wspomnę.

Koniczynka

Ile teraz zarabia lider zespołu bez żadnych dodatkow ?

Ono
@Koniczynka

Mniej niż Mz więcej niż pracownik

NIE SIEJCIE FERMENTU

JAKIEŚ *** SIEJĄ FERMENT!!! PODWYŻKA NA 2.900 ZOSTAJE TAK JAK BYŁA - 01.09.2019 I UŻ NIE ODBIERA CAŁKOWITEJ PREMII - DWA DNI NIEOBECNOŚCI TO POŁOWA PREMII, TRZY DNI TO BRAK PREMII!!! CZYTAJCIE ANEKSY I TO CO DOŁĄCZAJĄ DO PASKÓW!!!

@NIE SIEJCIE FERMENTU

U na dodatek jeszcze ma cały czas na rano i grafik robi tak że ma do pomocy kasę główną i osoby które prawie wcale nie chodzą na l4 tak więc nie musi się martwić że kogoś nie będzie. A Ty możesz być i sama na drugiej zmianie kogo to obchodzi.

Milena

Powiedzcie mi , czy u Was tez lizusy maja lepsze grafiki tzn wolne min. 2 weekendy, glownie na 5 i mniej obiazkow ? Podczas gdy inni caly czas na 14 i 9 czy 10 majac 2 razie wiecej obowiazkow nie mowiac o trzech sobotach na 14... Nie pojmuje tej chorej niesprawiedliwosci w tej firmie..... Pracowalam w różnych sieciach. Przechodziłam do Was z myślą że bedzie ok. Widze że nie warto było .... Tylko zostac lizusem......Oby grafiki robila centrala albo regionalni może w końcu by było sprawiedliwie

@Milena

Totalna normalka i albo sie przyzwyczaisz albo szukasz nowej roboty. Przykre ale prawdziwe

Lizusy
@Milena

Nie tylko lizusi tak mają ale też pani kierownik z kasy głównej ma dwa wekendy wolne .

Gdzie jest Regionalna M.B?zrezygnowała z funkcji?

Daga
@Ania

Podobno na chorobowym

@Daga

Podobno była niezniszczalna

Beata
@Ania

I co wiadomo co z Panią Moniką?

Ja haha
@Beata

To ta MBP co była MM w Sochaczewie, a teraz region we Wrocławiu?

@Ja haha

To nie ta.

Zarobki w Kauflandzie

Zarobki kauflandzie to jedna wielka sciema .. pracownicy po ponad 2 lat pracy w większym mieście maja 2800 brutto .. wprowadzili dodatek motywacyjny ucinając dodatek stolica .. z 500 zł na 400 zł.. A podwyżki zapowiedziane we wcześniejszej umowie które miały być we wrześniu 2019 r .. przenieśli na styczeń 2020 r ...jedno wielkie kłamstwo , oszustwo , manipulacja .. Kto jest poważnie chory będzie chodzil na zwolnienia żaden dodatek tego nie zmieni .. A Ci rozsądnie myślący będą szukać lepszej pracy .. W lepszej atmosferze .. A nie w takim (usunięte przez administratora) gdzie liczy się tylko kasa.. A nie człowiek.. Człowiek traktowany jest jak śmieć .

@Zarobki w Kauflandzie

A jak to w końcu jest za Uż jest pół premii czy nie

Zarobki w Kauflandzie
@FLAGA

Nie wiem

NIE SIEJCIE FERMENTU
@Zarobki w Kauflandzie

PODWYŻKA NA 2.900 BRUTTO -ZOSTAJE- TAK JAK BYŁA, NA 1GO WRZEŚNIA 2019. UŻ NIE ZABIERA PREMII, DWA DNI NIEOBECNOŚCI ZMNIEJSZAJĄ PREMIĘ O POŁOWĘ, A TRZY DNI JUŻ ODBIERAJĄ PREMIĘ!!!

Ananas

Z tego co się dowiedziałem tym skanem to jest mobing.

Jan67
@Ananas

Zrinny porządek z tym. Niech przyjadą i pokażą ile wyciągnę. Oby mieli 15 to będzie dobrze.....

ono
@Ananas

Klientom też mamy mówić, że mają się szybciej pakować? co z tego, ze kasjer skasuje klienta raz dwa skoro taka starsza pani lub pan nie są aż tak obrotni a niech im jeszcze coś spadnie a niech zapomną pieniędzy a klienci za nimi ? ciśnienie 1000

@ono

Jak wciniesz sumę i nic już nie kasujesz to czas się już nie liczy

T

Dziękuje bardzo za podpowiedz

Ni

Czy u was pojawilo sie szkolenie na rok 2019 33 cel skan I czy macie kasy tak jak na zdjeciach z tymi rurkami I ze mozna przedzielic bo u nad nie ma sa te krotkie I skan przy szybkim 27/31 zakezy ja mam juz dosc wysiadam

Scanrate
@Ni

Im dłuższy paragon tym lepsza produktywność, tzn.kasować wszytko pojedynczo i uzywać "x".

@Ni

Ciekawe gdzie są takie kasy z taśma po drugiej stronie i przedziałka bo ja nigdzie takich nie widziałam

Niki
@Scanrate

Wiem robie to uzywam x I pojedynczo tylko czy to mozliwe ze za szbko lepiej wolniej I kiedy ta sume robic od razu czy jak dopiero wyjmie kase lub karte

julita

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dyrektorka traktuje ludzi jak śmieci, ciągle wszyscy są za powolni,bardzo okrótne teksty słuchamy

julita
@julita

tak jest w radzionkowie,ludzie mają dość

Ara

A co się stało z dyrektorem S.B. z Nowej Soli??

gość
@Ara

w jakim sensie ?

Ara
@gość

W takim sensie że podobno miał dobre wyniki, gasił pożary w innych marketach, pracował od switu do nocy również w weekendy i poleciał???

Menedżer
@Ara

Poleciał ponieważ poszedł na l4 gdzie był zmuszony.Vkl dążyła do jego końca i jej się udało ......a teraz sama płaci za wssystko

Daga
@Menedżer

Co się dzieje z Panią Biernacką?.. słuch o niej zaginął...

@Daga

Karma ja dopadła. Dużo dobrych ludzi przez nią odeszło z marketu w Nowej Soli

Ciekawy

Co słychać na Łodziach i w okolicach.Zduńska Wola co tam u Was się dzieje? Co się stało z dawnym liderem i dumą dawnego rejonu Śląska? Szok, jazda na czerwonym i na wstecznym biegu, aż się wierzyć nie chce :)

Darek

Nie tylko w Nowej Soli.Duzo pracowitych ludzi odeszło przez nia w wielu marketach .Pracowac z nia to masakra ....miała ludzi za śmieci i się szczyciła tym.

@Darek

Darek ona nie miała ale ma ludzi za śmieci i masz racje szczyciła się widząc jak kogoś może poniżać i nękać psychicznie.

yx

Czas rozliczeń za pracę nadchodzi.Czerwone dywanik w centrali u (....) już się wietrzą, wkrótce będą rozkładane.Niektórzy mają się czego bać.Czym wyżej się siedzi, szybciej się spada.Lata ciężkie dla roboli będą się kończyć.(usunięte przez administratora). za zachodnią granicą już nie ma.

Xyz

Czy kwota za dyżur pełniony zmieniła się?

@Xyz

Też chętnie się dowiem. Czy ktoś coś wie???

17zł

xy

Jest już jakiś market po wizycie Gintera?

roksi
@xy

oni zawsze szaleją przed dziesiątym, niezuwazyluście? zeby tylko sklep ustawic

Ziuta

Mam pytanie. Jakie trzeba spełniać warunki żeby dostać bony na święta wielkanocne?

Broszka z Kołobrzegu

Skanrate:1.kasować wszytko pojedynczo i używać "x" przy hurtownikach.im dluższy paragon tym lepiej-tak nam kazał kasować regionalny.2.produkty niezwaxone kasowac na osobny paragon3.zaczynać paragon od otwsrtej kasetki.4.jak zmienia scanery automatycznie wzrośnie scanrate Wdzytkie powyzsze zostaly sprswdzone u nad w Kołobrxegu i wkoncu osiagamy CEl:)

Alahama
@Broszka z Kołobrzegu

Nie rozumiem punktu 4. Możesz doprecyzować?

Dokładnie, o co chodzi z punktem 4

Bobek
@Broszka z Kołobrzegu

Wy robicie "cel" a ktoś z tego tytułu ma premie :D no chyba że walczycie o puchar hehe :D

Broszkaz Kołobrzegu
@Alahama

Po zmianie scerow i kasetek produktywnosc skoczyla automatycznie o kika puntow.Bo nowe scenery sa bardziej czule i szybciej lapia kodt.pozatym kart i kupony payback kasujemu na scanerze od towaru.to dodatkowo skraca czas kasowania.

Szpilka
@Broszkaz Kołobrzegu

U nas wymienili tylko monitory.Scanery i kasetki stare,ale dzięki nie zamykaniu kasetki,kasowaniu x dużych ilości każdy dzień zamykam u siebie 32-33. Co do Paybacka.... kupony i karty skanuje na skanerze do towaru,tylko tel na skanerze paybecka.

rozweselony
@Szpilka

Czy wyście ludziska pogłupieli z tym skanowaniem??? Będą Wam windować co trochę produktywność jak tak będziecie robić. A w pewnym momencie przyjedzie po Was karetka psychiatryczna. Po co Wam to??? Walczycie o Puchar?????? He,he,he. Biorą Was na ambicje, szczują jakimiś nędznymi nagrodami.A sami wezmą pokażną premie. Puknijcie się w te swoje głowiny.

@rozweselony

Tak masz rację. Specjalnie mydlą oczy nagrodą żebyśmy jeszcze więcej i szybciej robili .Potem powiedzą że potrafimy. Pokażemy że można to tylko nam normy podniosą a sami mają premie za wszystko i dodatki o których nawet nie mamy pojęcia. Lidl i biedra mają podwyżki a my figę.

Były lider
@Broszka z Kołobrzegu

Nie martw się nie martw w przyszłym miesiącu wam zwiększą

Mimi
@Broszka z Kołobrzegu

Ja staram robic tak ale problem jest z pakowaniem strasznie powoli to robia I czemu tak szybko kasuje robia nazlosc pakuja sie po woli to nie wyscigi

@Zyyata

Nam niczym nie mydla nikt nie mówi o konkursie a jak masz zły wynik to do MM na dywanik i tak codziennie niektórzy to już mają dość tej pracy

@FLAGA

I co Ci zrobią zwolnią Cię? A gdzie znajdą drugiego na Twoje miejsce jak nikt nie chce przyjść do pracy.

Zozizu

Czy wprowadzony został zapis w regulaminie o premii za polecenie pracownika? Komentarze typu po co kogoś polecać i inne negatywne uważam za zbędne bo nie pytam was o opinię tylko o konkretny fakt.

Myszka
@Zozizu

Tak. Wszystko jest zapisane w regulaminie .

Ptaszyna

Pytanie od kiedy ta niechorowalność ma być wprowadzona bo u nas cisza nikt nic nie wie... czy opieka na dziecko tzn ta 2 dniowa która przysługuje w roku dyskwalifikuje z premii???

@Ptaszyna

Jest od marca. Wszystko w regulaminie jest ujęte.

@Aaa

w którym regulaminie? w tym, którego jeszcze większość na oczy nie widziała? uprzedzając - nie, u nas nie wisi

Ptaszyna
@Aaa

Dobrze a gdzie ten regulamin?? A co z opieką2 dniową ktora przysługuje w roku matce??dyskwalifikuje z premii??

@Ptaszyna

100% frekwencji - 100% dodatku do dwóch dni - 50% trzy dni i więcej - odbierany Do dyskwalifikujących nieobecności zaliczają się: choroby, wychowawcze, macierzyńskie, pobyty w szpitalu, l4 na dziecko lub członka rodziny, urlopy na żądanie, urlopy bezpłatne. Niepełny dzień nieobecności w pracy jest zaokrąglany do jednego dnia. Za urlopy wypoczynkowe nie jest potrącany. Dodatkowo MM może unieważnić dodatek w danym miesiącu, jeśli pracownik będzie przychodził wyraźnie chory i w niedyspozycji do pracy tylko po to, aby dostać pieniądze. Opieka na dzieci te 2 dni nie wpływa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska