Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

NA FACEBOOKU NA GRUPIE PRACOWNICZEJ CZLONKINI ZWIAZKOW ZAWODOWYCH W KAUFLANDZIE POINFORMOWALA, ZE 28 STYCZNIA ODBEDZIE SIE OSTATNIA ROZMOWA NA TEMAT DODATKU ZA FREKWENCJE W PRACY I PREMIA ZA POLECENIE PRACOWNIKA. SA TO KWOTY 400ZL MIESIECZNIE ZA 100% OBECNOSCI I 900ZL ZA POLECENIE. SZCZEGOLY NIEZNANE.

@.

Dziś nasz regionalny chwalił się mega wypasioną bryką oczywiście nową a oni jeszcze się zastanawiają chore.

Robol tej machiny .
@.

Ktoś tu czegoś nie doczytał , premia ma być kwartalnie a nie co miesiąc i to w kwocie brutto więc proszę sobie odliczyć ile to wyjdzie na miesiąc . A kasa za polecenie to pewnie będzie na takiej zasadzie jak w innych firmach , ze się dopiero to dostanie jak osoba przepracuje okres próbny i podpisze umowę na stałe . Ja to bym się tak nie cieszył za prędko tymi premiami bo jak cos dają to coś zabiorą , np. dodatki za duże miasto oraz dodatek stolica .

@Robol tej machiny .

Wlasnie nie doczytales, bo pani pozniej kilkukrotnie pisala ze to premia MIESIECZNA a nie kwartalna jak ktos napisal.

Konopia
@.

Na tym samym fejsbuku wyczytałam 400 zł ale kwartalne i 500 zł za polecenie :)

Adam67
@Robol tej machiny .

Ale nie wszyscy mają te dodatki

@Konopia

Ja podaje informacje od czlonkini zwiazku zawodowego a nie plotki pracownikow.

robol tej machiny
@.

Spokojnie zobaczymy za jakiś czas , najlepiej się nie łudzić na nic :-) .

Stokrotka78
@.

Już jest informacja potwierdzona o dodatku do pensjii za frekwencję 400 zł co miesiąc brutto

Ona

Ile teraz ma brutto kasjerka bo przeczytałam że 3400

luidzi

chyba w snach

FLAGA
@Ona

A gdzie tyle maja to się przenoszę???

ARa
@Ona

2800 brutto - małe miasto ( żadnych premii, 2 x do roku bony na świeta i raz na dwa lata wczasy pod gruszą) chyba nic nie ominęłam, bo tyle tego ,że można coś ominąć :)

Marti

Hahaha

Klient 88
@Ona

Jesteście zatrudnieni na pełny etat czy 3/4. Zastanawiam się nad zmianą pracy, a z strony klienta kaufland mi się podoba.

Pepo

Możliwe, owszem daty minęły No cóż hehe. Można się ośmielić ???

Żółwik

Jak to nie napisze słodka ci poko, chodź twojej myszki smaku nie znam. A kto się spytał ? Kogo ruchaa w tej chwili ;) Aś ty pomocna dla wszystkich tylko nie dla idiotów heheh

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Asix

O co chodzi z dyżurem na markecie w niedziele? Jak to jest rozliczane? I czy dostaje się coś jak mam przyjechać na alarm?

Czy niedziela czy święto po 12 godzin dyżuru masz niecałe 18 zł jest to kpina

Prscownik
@Sara

Ciekawe który MM by ruszył tyłek za 18 zł aby przyjechac na alarm.Oni maja roboli od tego

@Sara

Czyli za 18 zł nie mogę się napić piwa i nigdzie wyjechać ani nic planować bo mam być pod telefonem? Słabe mega słabe.

@Asix

To znaczy że masz o tym poinformować PIP

@Adam

A myślicie że PIP pomoże zasłonia się przepisami wewnętrznymi i tyle na temat tych dyżurów nikt nie potrafi udzielić konkretnych odpowiedzi chodzby dlaczego to jest 18 zł kto to obliczyl

@Sara

A jak wygląda to jak mnie wezwą na sklep bo się np. "Drzwi ewakuacyjne od wiatru się otworzyły". Mam zapłacone od interwencji czy za czas jaki jestem na sklepie? I czy mam się odbijać kartą na wejście i wyjście? Dużo niewiadomych jest w tym temacie a nikt na sklepie nie wie co i jak.

Buuuuuuuuu
@Asix

Przedewszystkim nie możesz wejść sama zasada 4 oczu a masz płacone tylko za dyżur i nie odbijasz się kartą

Śląsk
@Buuuuuuuuu

Wejscie na market jest zaplacone,wchodzac rozbrajasz market i na wydruku z centralki widac kiedy rozbrojenie,zazbrojenie i kto otwieral i ile czasu spedzil na sklepie

@Asix

My mamy wstawić się na wezwanie sami powiedziano że już niema zasady 4 oczu grupa z ochrony z nami ma wejść a płacą tylko za czas spędzony na markecie i są to grosze

Doswiadczona
@Prscownik

Dyzur moze pelnic jedynie lider lub menadzer nikt inny u nas tak jest takie kauflandowslie przepisy

@Doswiadczona

A co w przypadku kiedy osób na stanowiskach funkcyjnych jest mało? Bo mają urlopy, L4... Czy można mieć dyżur na wolnym weekendzie?

Rewelka
@Asix

Na wolnym weekendzie nie można pełnić jeśli oczywiście to jest jedyny w miesiącu , a dyżur może pełnić nie tylko kierownik . Może go mieć tzw służba kluczowa , więc każdy pracownik który otwiera lub zamyka market .

@Asix

dyżur to może mieć jedynie lider albo menadżer nikt inny u nas tak jest i takie są te całe procedury

@Rewelka

dyżur może pełnić jedynie lider lub menadżer takie są zasady w firmie jesli dyzur pełni ktokolwiek inny to jest złamanie zasad i oszukiwanie pracowników

Tosia
@Sara

Z tego co wiem to jak masz dyżur to 18 zł bez interwencji ale wyrazie alarmu muszą oddać wolny dzień.

Tosia
@Asix

Od kiedy mam wolne niedziela Kaufland nie musi wydawać wolnego weekendu

ona33

Jakiego dyżuru?

Natasza

Witam .Czy ktoś posiada wiedzę na temat niemieckiej rewizji którą jeździ po marketach.Moze u kogoś już była i podzielcie się swoimi uwagami.

roksi
@Natasza

u nas nie bylo warszawa

Zaradny5
@Natasza

W Oleśnicy byli dzisiaj

@Zaradny5

Rozwiń swoją wypowiedź. Czego szukali.

@zyta

Skarbu i prawdy Bo zakłamanie samo wyjdzie

roksi
@Zaradny5

sprawdzali kasy ?

Zainteresowana

Koleżanki /koledzy czy na Waszych marketach MK zostali już zdegradowani ?

Smart

Wiecie co można zrobić? podać firmę o mobbing napisać zbiorowy pozew że te wszystkie zagrywki tzn."jadą"produktywność"i " jest pan nie wydajny"to wszystko już pokazuje jak MM znęca się nad pracownikami. A Kaufland jako sieć sklepów,ma to gdzieś. Liczą się tylko obroty,i ich premię.A my biali murzyni jesteśmy od czarnej roboty. Więc jak piszemy pozew zbiorowy???

Robert Z
@Smart

Serio myslisz ze nazbierasz choc 10 osob ? Sami odważni a jak przychodzi chwila żeby coś zdziałać to "ogon podwijają" Sami tchórze w tej firmie i połowa leni.

Smart
@Robert Z

Spokojnie napewno się na zbiera

@Smart

Tak jak było z paczkami miał nikt nie brać ale jak MM ich postraszyła to prawie wszyscy wzięli.

Mati 45
@zyta

To zależy ma jakim markecie. U nas jeden za jednym nie brali paczki mm też nie wzial. Jak komuś tak bard,o zależało to wziął.

Stokrotka78
@zyta

U nas na Mazowszu nikt nie wziął paczki

Śmiech na sali
@Smart

Z chęcią bo już dość traktowania nas jak głupców a z racji tego że mamy skopane związki zawodowe, które w niczym nie pomogą to trzeba się samemu ratować

Greta70
@zyta

Z Hajnowki paczki wyjechaly z powrotem.Nikt nie wzial .

Jan

Sklepy upadają ,pracownicy uciekają i w żaden sposób nie zapobiegają tym czynom.A najnowszy News.....”Ryby „jeżdżą BMW.....na to ich stać .To świadczy o tej firmie -grube mln poszły dla Nich a nie dla pracownikow.

Co się dzieje w Nowej Soli?Towar przechowywany na naczepach pod rampa bo się nie mieści na magazynie?Kto na to pozwala?

Alexix
@Anna

(usunięte przez administratora) auto-dispo A półki "oddychające" hahahaha

@Anna

a co ma sie dziać standard ustawka goni ustawkę jak to w kauflandzie wszystko do góry nogami

Mocna w ustach

Jak myślicie, ile podwyżki można się spodziewać w tym roku ? Ile dostane jako kasjerka a mąż lider ? Czekaliśmy na dodatek za niechorowalnosc ale nic z tego.

@Mocna w ustach

Całe 0?

Luna

Wystarczy sprawdzić w aneksie do umowy. W zeszłym roku podpisywaliśmy aneksy i tam są podwyzki.

Adam67
@Luna

Nie chodzi i aneks. Miały być podwyzki i premie za niechorowalnosc od marca

Mlody

No i wiadom9 coś o podwyżkach i premiach za niechorowalnosc. Kos już coś wie czy to sciema

Milioner !
@Mlody

Wez nie pytaj.....Cwir Cwir. Wiadome tylko to, że większość wymiotuje tą pracą i szuka normalnej. Wtf nie łódźcie się, lepiej nie będzie. Niemuec Wam dokręci śrubę na nowy rok. Jak Beduini !!!

Karo
@Milioner !

Zastanawiam się nad pracą u was ale komentarze straszne, na jaki etat jest ta praca i jakie wynagrodzenie macie. Dajcie odpowiedź.

@Karo

Nowi 3/4, około 1400-1500 na rękę.

Anna34

Wie ktoś może co z tymi dodatkami za niechorowalnosc. Czy beda i jakieś podwyzki? Bo tak głośno było A ucichlo. Nikt nic nie mówi.

Ananas45

Wiadomo już coś po wczorajszym zebraniu

Maja
@Ananas45

co z dodatkami za niechorowalnosc ?

Myszka
@Ananas45

Po jakim zebraniu ? Proszę o info. Czy będą jakieś podwyżki w tym roku i czy przeszedł dodatek frekwencyjny ? Może już coś wiecie bo mówią że trzeba poczekać niby od marca ale już przestaje wierzyć w te ich zapewnienia. Roboty za 3 i każdy już ma powoli dość

Romex

Omijać szerokim łukiem roznoszenie ( dystrybucję ) ulotek z Kauflandu płacą 0,62 grosza (większa połowa GROSZA ) brutto za 1szt ulotki .

Alexxia
@Romex

Uwazasz ze to malo ?Jest bardzo duzo firm które płacą po 0.30 grosza za 1 szt. Jako praca dodatkowa fajnie można zarobić. Chyba że się nie chce.

Romex
@Alexxia

Uważasz że tygodniowo ponad 1600 ulotek w 6 godzin ( w jednym dniu )x 4 tygodnie = miesięcznie 322,36 zł netto to jest dużo deszcze śniegi burze upały a tutaj nawet wody dodatkowo nie dadzą i to ze stażem 6 lat jestem sumiennym jeleniem nie wyrzucam ulotek do śmietnika kiedyś za dwa rejony zarabiałem nie mniej niż 420 zł a teraz co roku niby podwyżki a realnie jest coraz to mniej miałem nawet zarobki po 540 zł a teraz nie można minąć 350 zł Na obecne czasy to jest dużo a gdzie to za ulotki płacą nie całe pół grosza za sztukę bo minimum jest od 3 groszy a na Kauflandzie jest 1/5 tego Mam nadzieje że PIS i tym się zajmie

Sławek
@Romex

Może w końcu PIS sforsuje tą całą skorumpowaną UE i KE na smyczy Niemieckich lobbystów i nałoży porządny podatek na markety w Polsce ile to można być pod okupacją Hitlerowców

Alex

Ktoś coś wie już o dodatkach za niechorowalnosc

Pinkykitty

Stanowisko lider swieze piszcie czy warto....szczerze.

Pinkykitty

To napisz na priv

@Pinkykitty

W tej firmie nic nie warto jak nie zatrudnią osob to to walnie

Nikita

Szok... właśnie przeczytałam że pracownicy Kauflandu zarabiają bardzo dobrze ...ja twierdzę odwrotnie ..posadziła bym tych wszystkich ..modrych.. praca nie do zapłacenia za te obelgi i poniżanie..Nie wiem co tam jeszcze robie

T.T.
@Nikita

Możesz napisać +- jakie są zarobki. Różnie gadają, a cały etat czy jak?

ono
@T.T.

2600 brutto

Ciekawy
@ono

Taka suma to na cały etat. A umowy na jaki etat macie.

@Ciekawy

Nowi 3/4

Ciekawy
@Ono

A po jakim czasie pełny etat, O ile złożę podanie, bo opinie dostarczają.

@Ciekawy

Tym na 3/4nie nadają całego etatu

@Ono

Audiolki, bo taki jest standard firmy :] Nasz regionalny nawet żonę do pracy wkręcił i dostała a3 :]

Gość ...
@Nikita

Nikt Cię tam na siłę nie trzyma ????

Nikita
@Gość ...

Serio co ty powiesz...jest więcej takich jak ja ..a tu tylko wyzysk

Polka

Jest szansa dostać pełny etat nowoprzyjętemu.

Gośka
@Polka

Tak. To zależy od regionalnego.

Kaufi

Siema. Jakie auta mają dyrektorzy marketów? Pytam o marek i model

@Kaufi

audiolki, mialybyć bmw, ale cofnęli decyzję :]

@ja

No o fajnie. Pewnie A3.. Dzięki za info ja

A4 :] Nasz ma quattro kombi za 200k z salonu :]

Kaufi

No to nieźle Ja. My w lidlu mamy skody fabie, ale fakt, nówki z salonu

@Kaufi

Teraz BMW miało być, ale jakaś mądra głowa cofnęła decyzje. Regionalny ma a6 ???? Wcześniej były octavię Na furki jest, dla ludzi nie ma.

Kaufi

Na to zawsze jest kasa.. A ludzi w sklepach brak.. Ciekawe jakie nowi managerowie dostaną auta..

Najlepiej paleciaki Albo taczkę

Taczka byłaby wporzo :)

Kaufi

Żonę?? Na jakie stanowisko?

ono

912 :P

@ono

Coś z tym Oliwierem i próbował ja na mm wcisnąć w innym regionie.

Kaufi

No piękne rzeczy.. Rączka rączkę myje...

Gośka
@Kaufi

Tak. To zależy od regionalnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska