Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Marika

Czy wiecie co z dodatkiem za niechorowalność, który ma byc od marca ? Wszystko ucichlo. Liczylam że w końcu coś ustalą. Koleżanki też na to czekają. A może dodatek stażowy będzie. Ktoś coś wie ?

@Marika

Nie wierzę w żadne dodatki. Nic nie będzie. Co roku takie plotki.

Staż 15 lat
@Marika

Nie będzie żadnych dodatków za niechorowalnosc Polecam L4 co jakiś czas odpocząć i spędzić czas z rodziną

Myszka
@Marika

Duża jest szansa ale dopiero od marca czyli od nowego roku obrachunkowego. Dlatego na razie jest cisza. Trzeba poczekać zobaczymy

X

Czy pracodawca może zabronić planowania urlopu wypoczynkowego w okresie letnim (lipiec, sierpień ) Czy jest to zgodne z prawem , z kodeksem? Co z pracownikami którzy mają dzieci ? Czy jest to gra fair play jeśli część pracowników dostanie go , a druga część nie ? Co jeśli to to (usunięte przez administratora)widzimisie rejon wlkp

WlkpRejonMB
@X

Zacznijmi od „góry”(MM i VKL) niech sobie wezmą urlop czerwiec wrzesień......

WlkpRejonMB
@WlkpRejonMB

Parobkom tylko można narzucać to czego samemu się nie chce.....Większość z nas ma dzieci i chce spędzić raz do roku czas z dziećmi ,wiec zacznijcie myśleć o tych którzy pracują na Was

@X

U nas nie zabraniaja jak już coś to mówią jak ktoś nie musi mieć w lipcu czy sierpniu urlopu to niech weźmie w innym terminie jak akurat mam takie szczęście że zawsze mam na wakacjach urlop Ale fakt jest taki że ja nie jestem taka osoba która da sobą pomiatac i potrafię się odezwać a ci którzy nic nie mówią to mają tak jak im każą

@X

No niestety sprawa z urlopami nie jest taka prosta ale napewno osoby mające dzieci idą w pierwszej kolejności a reszta musi się dostosować nawet jeśli to nie są już wakacje

robol tej machiny
@X

Wydaje mi się że powinniście już zacząć szukać nowej pracy skoro firma zaczyna wymyślać coraz to nowsze błazenady , gdzie tu szaczunek do pracownika a no nigdzie potem się dziwią że nikt nie chce pracować . Ja zazwyczaj brałem tak urlop by rodziny z dziećmi mogły go brać wtedy kiedy są wakacje i wszyscy inni pracownicy też takie podejście mieli , za zwyczaj nie mogły w jednym czasie brać dwie osoby z jednego działu (nie dotyczy lady i kas ) ciężko to szło ułożyć ale dało się . MM I MZ to są praktycznie osoby nie do ruszenia i mają wtedy urlop kiedy im się podoba , ale czego się tu spodziewać skoro w firmie jest kolesiostwo . Każdy stara się pracować uczciwie i sumiennie , a mimo tego jest kopany w zadek z każdej strony .

Niutka

Nie ma to jak wywalić MM. Wszyscy ludzie chodza, a może latają 5 metrów nad ziemią. I praca jakoś idzie. Każdy wie co ma robić.

Inowrocław

Halo Inowrocław :) Wiecie może, czy zwolni się u Was niedługo etat? Bo poszukuję pracy i zależy mi na Kauflandzie.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Normapny

To chodźmy na l4 przed świętami. Ale pewnie nie wszyscy pójdą. Tak jak było z pączkami.

Kasjer 25 skanow

Helka 29.11.2018 20:38 Halloooooo Hallooooo Nysa !!!! Zdradzicie co bierzecie, że macie skan 36 ???!!! :-) :-)

@Kasjer 25 skanow

To akurat jest proste. Skanrate to ilość art na minutę. Im więcej art szybko skanujesz tym lepszy wynik. Czyli musisz szybko pezeskanowac każdy art osobno. Znać kody. Każde szukanie kodu obniża na maksa wynik. Im więcej masz produktów które musisz ręcznie wpisywać tym gorszy wynik. Wszystko trwa nawet dwie trzy sekundy ale trwa.

Kicia

I wszystko jasne.

Misia
@Killler

A nam mówią że ta masa źle wydrukowanych kodów z tradycji i warzyw, którą wpisujemy ręcznie nie ma znaczenia dla wyniku skanowania.

@Misia

Bzdura. To jest czysty rachunek matematyczny. Im dłużej od otwarcia do zamknięcia rachunku w stosunku do ilości art tym gorszy wynik.

Misia
@Killler

No i jeszcze do średniej są wliczani pracownicy hali , którzy mają 14-16 skanów na minutę. Ale za wszystko są winne kasjerki :)

@Misia

Na to ma wpływ masę czynników. Np zawsze będziesz mieć gorszy wynik jak pracujesz rano. Jest od 7 może 1 czy 2 klientów kupują 4 bułki różne które musisz wklepac ręcznie i np warzywa przy których nie wejdzie ci kod z siatki. Na dodatek ktoś będzie Ci odliczal drobne. Dlatego wyniki jest usredniony miesięcznie. Takich przykładów można by setki podać.

@Misia

Każdy pracuje na swój własny wynik. Nikt ci się nie doczekałem jak będziesz mieć wynik 36 a pracownik hali 23. To już nie twój problem

@Misia

Wiesz co pracownicy hali jakoś nie wymagają od was takiej efektywności pracy na sklepie jak nasza , więc wy nie wymagajcie naszej na kasach jak wasza . Każdy ma indywidualnie mierzoną wydajność a nie wszystko razem .

@Killler

Wydajność jest mierzona od pierwszego do ostatniego skanowania , dlatego karta peybek zawsze na początku , kończymy kasować towar klient szuka karty i ten czas jest doliczony i wydajność leci w dół . Jak ktoś nie zwarzył warzyw owoców , to kończymy paragon i nabijamy na nowy by znów nie doliczyło czasu do wydajności . Płacenie przez klienta nie ma wpływu na wydajność , bo wtedy nie skanujesz produktów .

@elomelo

To zanim pójdę zważyć, muszę poprosić klienta żeby zapłacił??? I tę jedną rzecz osobno skasować?. Już widzę jak się na to godzą

@Ewa

A czemu ty masz chodzić ważyć ??? , jak nauczycie klientów że ważycie za nich to co chwilkę będziesz chodzić a wydajność będzie kiepska . Na moim sklepie regionalny powiedział kończymy paragon klient płaci idzie ważyć w międzyczasie kasujemy kolejną osobę , a tamtą kasujemy gdy podejdzie ze zważonym towarem .

@elomelo

Nie dajmy się zwariować mamy placone na godzinę a nie na akord to musieliby zmienić umowy to są całkiem inne umowy sami pozwalamy aby nas zastradzali nic nam nie zrobią

@Sara

czy niski scanrate może być powodem do zwolnienia lub wpisania w akta nagany?

Zmeczona
@Kasjer 25 skanow

Gorzej jak osoby z hali maja wyższa produktywność niż kasjerki.. :)

@123

123 ja myślę że nie może być nagany a już na pewno zwolnić pracownika mamy wykonywać swoje obowiązki w umowie nie jest napisane ile czasu mamy na wykonanie danego zadania dlatego tak szybko zrezygnowali z Oliwiera był niezgodny z naszymi umowami

Gośka
@Zmeczona

Stojąc godzinę na kasie łatwiej zrobić dobra produktywność niż stojąc 6 godzin. A najlepsza maja Ci co stoją najmniej.

Bueno@
@Gośka

Byłam kier. działu kas i w okresie kiedy najlepsze skanowanie było opłacane premią, ja tą premię otrzymywał, ale na linii byłam tylko od 1- 2 godzin... i to się zgadza, że osoba pracująca 8 godz. nie uzyska wymaganego poziomu.... po 5 godz. opada z sił i skan idzie w dół, dla ogółu skan mogą podnieść osoby wspierające kasy=info, lider kas(często ma kier. dnia) to zostało sprawdzone.

Kasjerka
@elomelo

Jaki mądry regionalny! To. Jechać stanie na kasie i pokaże jak to się robi.

Isia
@Zmeczona

Nie słyszałam o takim przypadku.

Isia
@Kasjer 25 skanow

U nas najwięcej do powiedzenia na temat wydajności skanowania mają osoby które nigdy na kasie nie siedziały albo robią to sporadycznie. Na dodatek to właśnie z ich działów kody notorycznie nie wchodzą.

Robol
@Killler

Proste.jak ktos kupuje np .zgrzewke wody to pykasz jedna butelke a potem"x"dobijasz do 6 szt.I tak robisz co jakis czas ,rowniez z innymi produktami????

PACZKI

PACZKI JUŻ SĄ! Standardowo Exquisit i oliwa, do tego pralinki, czekoladki, risotto. Zadowólcie się paczką za 50zł. Nie wspomnę o tym durnowatym i debilnym pomyśle z czapkami Mikołaja dla kasjerów, SCO i info.

Stokrotka
@PACZKI

Może wszyscy nasi "wielcy" szefowi powinni sobie po 8 godzin w czapce posiedzieć w pracy na czele z AU. Boże ta firma już zeszła na psy...

@PACZKI

Paczki źle , bony źle, Wy to się nawet do czapek przyczepicie. To WY sami takim podejściem psujecie atmosferę. Jak pracowałam kilka lat temu w innej firmie to załoga sama nosiła czapki Mikołaja i to nie dla szefa czy klientow a dla samych siebie! Bylo wesoło i choć pracy było w ciul atmosfera była ekstra . O szefach nie dyskutuje raz są lepsi raz gorsi ale żeby taki ferment wpuszczać samemu do załogi ? PO CO?

Artek123
@PACZKI

Paczki żenada, nie odbieram,nie chcę się poniżać do takiego stopnia.Podpiszę na liście'rezygnacja z odbioru paczki''.A niech mi tylko zabiorą podatek od paczki to zawiadamiam INSPEKCJĘ PRACY. PODAJCIE DALEJ.

Mikołaj
@PACZKI

i czym się tu podniecasz ??? . Te paczki to już można było zobaczyć na kauflandowym profilu pracowników w sobotę , oczywiście pracownicy je dosadnie skomentowali .

solidarność ponad wszystko
@PACZKI

Paczki nie odbieram. Czapki nie założe. Mam 55 lat i nie będę z siebie błazna robiła.

Maniek
@solidarność ponad wszystko

Nasza cała załoga oddaje paczki bo są do bani i nie chcemy za byle co płacić podatku. Robią z nas idiotów. Marna pensja a roboty full.

Anika
@PACZKI

Ha ha...jak temperatura na markecie spadnie do 12 stopni to wszyscy po czapki polecą i będą się cieszyć że nie są ????

@Anika

Czy ktoś wie kiedy będą bony na święta i czy w ogóle będą skoro po rezygnowało się z paczek?W jakiej kwocie będą?Coś się zmieniło?

Anika
@Ona

350,450 I 550 zł. Od 1.12 mają być aktywne.

solidarność ponad wszystko
@Maniek

BRAWO!!!!!!

@Stokrotka

Hahahah dało nam czapki bo oszczędzają na ogrzewaniu u nas w markecie jest tak zimno że szok dziś na info 16.8C na kasach 20.3C porażka niech nam dadzą też rękawiczki

W nas sila
@PACZKI

My nie odbieramy jutro tych paczek. I liczę na to że inne markety też się przylacza

ONEEIN

jak chcesz to sobie załóż nawet kondona na głowe jak cie to bawi ludzie z siebie (usunięte przez administratora) nie chcą robic żeby w jakis czapkach chodzic ginter niech sobie czapke założy albo odrazu korone na głowe bo to przeciez pan i wladca niemiecki

ktoś
@FLAGA

Trzeba to zgłosić doPIP

@ktoś

Ale co? Czapki nie są niezgodne z prawem.

buszczanka
@W nas sila

Busko w większości też nie wzięło paczek. Podpisaliśmy rezygnację.

Ryba
@PACZKI

Te paczki nie są nawet za 50 zł a za 42 niespełne. Ale MM dostał komplet noży firmowych itp. to już pomijam że nasza paczka tyle warta a menadżera dziesięcio kroć od naszych. Dlaczego takich samych dla wszystkich nie ma???

ostry dzik
@Anika

to zapraszam do siebie ja mam w pracy max 2 stopnie a robimy w tej samej firmie

Rewelka
@Ryba

U nas MM dostał taką samą paczkę jak my i tak jak my zrezygnował z niej , żadnych noży tam nie było !!?

Ciekawy
@Rewelka

No i tak powinno być. Niech je sobie wsadza w .... . Ciekawe kto wymyślił dla nas takie paczki.

Zdzisław
@Ciekawy

Hej

on
@solidarność ponad wszystko

W wielu firmach zakładają czapki. I nikt nie robi z tego problemu.

Brrrr

Jakie paczki jałmużna bony 50 zł wiecej masakra a czapki niech sobie zarząd na łeb założy debile

Praca w centrali, pozostawia dużo do życzenia, atmosfera bardzo mocno średnia, jedna osoba ma wykonywać obowiązki 3 osób, najlepiej mają Ci co podlizują się szefowej działu, reszta traktowana z góry, cieszę się że szybko uciekłam. Nie powiem są też bardzo fajne i pomocne osoby ale takich można na palcach jednej ręki policzyć, reszta to istne dno, obgadywanie, wywyższanie się ile to ja nie pracuje itp. najlepsze jest to że osoba która wcześniej nigdy z pewnymi rzeczami nie miała doczynienia i dopiero w tej firmie się uczyła to teraz uważaj się za Bóg wie kogo. Polecam ale tylko tym osoba które chcą pracować za 3 osoby, dostawać po głowie za coś co nie było z ich winy......

małopolski

Napisz proszę coś więcej o pracy w Centrali. Jakie zarobki w poszczególnych działach, jakie stanowiska, jakie benefity może jakieś premie?? mało tu takich osób sie wypowiada więc prosimy o dużą pigułke wiedzy :)

robol tej machiny

Skoro wy w centrali pracujecie za 3 , to my na sklepie pracujemy za 6. Chyba nie muszę wymieniać co musimy robić , jak by ktoś nie wiedział to : praca jako kasjer , pomoc na ladzie , 912 , praca na kilku działach ,o wczesnym nocnym wstawaniu nie trzeba chyba przypominać, przy czym jeszcze trzeba dbać o fifo oraz o mhd . Pracownicy centrali nie muszą się obawiać niezapowiedzianych najazdów góry , która lubi sobie wpadać po wolnych niedzielach gdzie sklep praktycznie nie istanieje i trzeba robić rzeźbę z niczego . W centrali jest tak źle , mimo tego salę do yogi posiadacie , jakiś pokój kreatywności też , super bar , umowa z korporacją taksówkową która dowozi pracowników , a nawet godziny pracy dogodne (ponoć można przychodzić do pracy po między 7-9) , a nawet samochody służbowe (które nie zawsze są wykorzystywane do celów pracy ) . Najsmutniejsze jest to że to my pracownicy sklepów na was wszystkich robimy i nie jesteśmy doceniani , wręcz przeciwnie wszystkie ciecia zaczynają się zawsze od nas ,

@małopolski

Zarobki różnie bo są widełki, ale za to stanowisko i za taki zakres odpowiedzialności uważam że zdecydowanie za mało, premii brak, benefity jak dla mnie opieka medyczna i Multisport i grupowe ubezpieczenie to każda firma ma, wczasy pod grusza raz na dwa lata, naprawno nie żałuję że odeszłam. Uważam że jest więcej fajnych miejsc gdzie człowieka doceniają i chcą w niego inwestować, a tutaj nie oszukujmy się nie masz pleców to przez lata siedzisz na jednym stanowisku

@robol tej machiny

Szczerze to Wam współczuję, naprawdę, myślę, jeśli chodzi o dodatkowe rzeczy typu sala do yogi itp. uwierz mi że ja chciałam z tego miejsca jak najszybciej wyjść po całym dniu i po przebywaniu z niektórymi osobami, nie dość że głowa bolała to jeszcze oczy od patrzenia na nich.....

...

Podobno od nowego roku fiskalnego czyli od marca 2019 mają wprowadzić dodatek za obecność, nawet 300 złotych. Wszystko jest gotowe, tylko Niemiec blokuje bo dla niego niepojęte, że Polak nie idzie na chorobowe tylko chce kasę za bycie w pracy. Informacje podał Ekspert ds. pracowniczych.

JaJaJa
@...

podobno to kopernik nie żyje będzie na papierze to będzie można o tym dyskutować na razie to marchewka dla ludzi, którzy chcą odejść :]

@...

Tak jasne. Eksperci to średnio dobre źródło informacji. Rozwiązał u was jakiś problem kiedyś?

Ono
@...

Podobno nic nie jest mówione i co ty na to ??

Motywacja super na swieta
@...

Trochę późno. Bo ludzie w grudniu chcą odejść bo dość mają. Zamiast ich trochę zmotywować premia to czekają do marca. He he.

@...

Prawda kolejna ściema pozabierali nam wszystkie premie a roboty dali trzy razy tyle Jak zobaczę na papierze to uwierzę A swoją drogą to kiedyś było też stażowe a teraz ja pracuje 11lat i jest dziewczyna która pracuje parę miesięcy i zarabiamy tyle samo w innych firmach doceniają starych pracowników a u nas jak zawsze nie

Pracownik_01

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat współpracy z vkl Wojtkiem K.? Jaki jest i jak układa się współpraca z nim?

Zuza 3
@Pracownik_01

Zobaczycie co Wojtek może. Współczuję.

Ananas

Od jutra rybka w gazetce . Będzie miał kto go sprzedawać. Bo jak zwykle kaufland zapomniał zatrudnić ludzi na święta.

@Ananas

Po co przecież można nas sklonowac haha.. Już sobie wyobrażam te kolejki od rana...

@Ona

Przecież teraz za 3 pracujemy niedługo za 5. Tylko szkoda bo jak będzie tak dalej to ludzie lada dzień pójdą na zwolnienia masowe. Bo jak jeden to pójdą za nią następni bo teraz nie ma kto pracować. Ściągam chyba tych nierobów z centrali i beda zakrzaniac na marketach. A my pracownicy będziemy mieli w tym roku udane święta bo się nienarobimy .posiedzimy na l 4. ????

Kata
@Idźcie na zwolnienia niedługo

Już widzę jak ktoś z centrali wykłada towar albo stoi na ladzie. Pewnie ich wyślą jak w zeszłym roku. Tylko przeszkadzali a dyrektor bal się cokolwiek im powiedzieć

@Ananas

U nas nie ma kto sprzedawać więc stał wczoraj w białej koszuli MM a kolejka jak za komuny hahhahaha

Flaga

A jak tam czapeczki nosicie przyszedł Email że czapki są nieobowiazkowe ale bardzo nas proszą o założenie a nasz MM od rana robi awanturę że mamy mieć wszystkie czapki założone wrrrrr

@Flaga

Unad wszyscy ubrali nawet MM świetnie się bawiliśmy a klienci się usmiechali i mówili że fajny pomysł

@Sara

Fajny pomysł w Mikołaja a nie przez cały moesiac

@Flaga

U nas zapomnieli powiedzieć nam, że to jest nieobowiązkowe... Ale ok w mikołajki jeszcze ujdzie ale siedzieć w tych bobach do Wigilii????? Kto to wytrzymie ? Ani to twarzowe ani wygodne. Porażka. kolejna

@Ania

I właśnie o to mi chodziło że założyć od święta można ale nie cały miesiąc u nas już wczoraj nikt tych czapek nie miał założonych a MM chyba dał se spokój bo widzi że my nieugiete jesteśmy i w czapkach cały miesiąc siedzieć nie będziemy

Mama

Witam Wracam z macierzyńskiego na swoje stanowisko kierownika działu czy mogę być kierownikiem i pracować tylko 7 godzin? Chcę skorzystać z przerwy na karmienie

Powodzenia.
@Mama

Moim zdaniem na papierze to przejdzie ale w realizacji będzie Ci ciężko. Prędzej czy później nie wytrzymasz ciśnienia. Rzadko który kierownik robi 8,15 i do domu. Próbuj. Powodzenia. A jaki dział? I MZ cz lider?

Mama
@Powodzenia.

U nas kierownicy 8,15 i nara Lider także luz Ważne żeby na papierze właśnie przeszło Ja już 13 lat kierownik to ja już "wycisnieta" najazdy objazdy mnie już nie ruszają????

William

To kiedy te podwyżki....i co z dodatkiem za duże miasto w Wejherowie..i jak zwykle cisza o premium za niechorowanie ????bo już cierpliwość się kończy

@William

OD marca Ale którego roku.

Strajk przed swietami

To od kiedy na l 4 idziemy . Żeby pokazać całemu zarządowi że potrafimy się zjednoczyć najlepiej niedługo. Ktoś chetny. Nikt nie będzie nami pomiatal i traktował nas jak robotów.

pracownik ze stażem

Ludzie , czy naprawdę tak Wam zależy na tych paczkach ? Nie pogrążajmy się !!! Firma już nie mówi że są to paczki( tak jak opisują w rekrutacji , co pracodawca oferuje ) tylko podarunek . Manipulacja żeby wybrnąć z sytuacji . ŻENADA

@pracownik ze stażem

Dlatego nie odebralismy. Ale to nie koniec niespodzianek w grudniu. Teraz wszyscy na l4

@Idźcie na zwolnienia niedługo

Jjesteśmy górą. Tak malo pracowników jeszcze nie było. A ci co zostali to potrafią się zjednoczyć.

Ananas

I co paczki odebrane?

"Była".

Sprawiedliwy,"kasjerka" ze "Zduńskiej"czy wiesz,że "Każda żmija umiera od własnej trucizny.Po prostu...daj jej trochę czasu".Pytanie jaki artykuł i paragraf zniesławienie,czy znieważenie.Stówka,czy roczek?Może obydwa i podwojone wartości.Trudna zagadka.Przecież można jeszcze jakiś tekst dopisać.....Cieplutko pozdrawiam.????

Dużo wiedzący
@"Była".

Super,oliwa zawsze sprawiedliwa!

Kicia
@"Była".

Widzę,że się zanosi na grubszą sprawę?

@Kicia

To może napiszcie o co chodzi? Jakieś dziwne aluzje nie wiadomo po co i do kogo?

Gośka

Ja paczkę wzięłam . Szału nie było. Dzieciaki zjeść c nie chciały, zjadłam sama. Risotto oddałam koleżance która lubi. Trufle takie sobie. Czekoladki nawet dobre. Oliwa się przyda.3....2...1...Fala hejtu start. Dają biorę gorzej jakby nie dali.

Sroska
@Gośka

Prowokatorka!!!

Sroska
@Sroska

Ale przynajmniej dzieci masz mądre.

Dezerter

Witam czy kauflandowi opłaca się robić nockę dla 2 lub 3 osób? Trochę to nie pojętne. Druga sprawa czy gdzieś na Kauflandzie jest osobny kierownik piekarni? Tzn. Kierownik piekarni, lady, nabiału, przemyslowki, warzyw czyli 5 kierowników???? Wszystko dotyczy się regionu regionalnego T. Sz

tadam
@Dezerter

Jest tak mało pracowników na sklepie , a wolne trzeba wydać więc czasem mogą się takie sytuacje wydarzyć . A 2 sprawa to pep nie zawsze idzie wszystkie zmiany wprowadzić , bo czasem system nie przepuszcza i blokuje .

@tadam

U nas też dwóch trzech pracowników na nocach i jakiś serwisant. Ogólnie porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska