Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

xy

Nikt i nic nie jest w stanie usunąć MM ze stanowiska w Inowrocławiu nadal nie potrafi okiełznać języka co nie przeszkadza nawet pani regionalnej ręka rękę myje!!!

@xy

Nikt nie jest w stanie poniewaz "Góra" chwali sobie taką musztre... Bez szans na lepsze jutro, chyba że w innym miejscu ????

@xy

Bo dla góry nie liczą się dobrzy pracownicy tylko układy. Ilu MM dobrych poleciało a Ci których nie powinno być są...kilku w mojej karierze się przewinęło...

abc
@xy

Niepokonana chyba w końcu pokonana, bo l4 się przedłużyło o kolejne dni ;)

Piątek
@abc

Fiu fiu fiu no nie do wiary... Jak ten sklep sobie teraz poradzi... Heh

Nikita

Jaka katastrofa kolejki jak za komuny klienci bardziej wyrozumiali niż szefostwo masakra ręce bolą jak nie wiem....

Zyyata
@Nikita

Jakie związki zawodowe śmiech na sali. Przecież jesteśmy bandą nierobów.

Monia

Czy w Waszych marketów pracowników foodu i kas szkolą na lade? .. u nas już Takie info poszło. Mamy za mało ludzi. Zastanawiam sie czy mają oni prawo odmówić.

kulą w płot
@Monia

Czy wy naprawdę nie czytacie co podpisujecie? Przecież w umowie wyraźnie są wyszczególnione zadania w dziale artykułów świeżych.

zyta
@Monia

U nas zmieniają umowy kasjerów na sprzedawca-kasjer pewnie żeby chodzić na mięso.

Gosc
@zyta

Nie kazdy ma nowa umowe. A na miesny mozna isc jesli masz zrobione badana w szczegolnych warunkach (chlodnia mrozna). Jesli nie masz takich badan to nie musisz tam isc.

Zyyata
@Gosc

U nas nikt nie pyta czy chcesz czy nie .

@Zyyata

Co robią związki w tej patologi jaka cywilizowana firma tak funkcjonuje żeby pracownik robił wszystko , to po co liderzy czy MZ czy MM istny (usunięte przez administratora) na kółkach ,kto tym zarządza jakiś naćpany (usunięte przez administratora) !!!!

Igrek

Uważam że to jest naprawdę zwykly cyrk na kółkach, kompletny brak szacunku do człowieka, ale czego się spodziewać po firmie w której rządzą jedynie układy.(usunięte przez administratora)

Aw

Jak to jest z dodatkiem wczasowym przy 2 tyg urlopu. Jaka jest kwota i Czy przysługuje mi taki dodatek po powrocie z wychowawczego?

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.

Jak u was z palarnia Większość która nie pali musi wdychac smród bo drzwi z palarni nieszczelne

Anty

Człowieku ty przychodzisz do pracy jarac czy pracowac ?fajeczka na przerwie i koniec tematu

...

Niepalący muszą siedzieć, wdychać, wąchać a później sami śmierdzieć nie do zniesienia.

MajaLand
@Anty

Tak jasne. Ciekawe na przerwie. Tych przerw to jakos dużo na te fajeczki. Przynajmniej po 4 razy. Egoisci. Powinni premie obcinac za uciekanie palić. Zakaz albo oddaj premie. Ta sama wyplata co wszyscy (usunięte przez administratora) pol godz i 4 przerwy po 10 i 15 min. a ktos inny pol godz tylko. Brac sie za tych palących egoistów.

Zgadzam się w 100:

@MajaLand

Tak jasne nie wszystkie osoby pałace chodzą 4 razy na fajeczke A jak ktoś często chodzi do łazienki to też obciąć premię A może przpayrzcie się osobą nie palącym jak pracują zresztą niech każdy siebie pilnuje A nie innych A ta osoba co pisze że osoby tak chodzą na fajeczke to skąd wie chyba nie ma co robić tylko obserwuje innych. Kierownictwo i tak się czepia to nic dziwnego że jest taka atmosfera w pracy skoro sami jesteśmy przeciw sobie i robimy (usunięte przez administratora) bo nic nie wolno niedlugo zastanówcie się jak co wy wypisujecie

@Jola

Serio poruwnujesz jaranie fajki z toaleta.. Dno...

@Nikita

a nawet jak pójdziesz na chwile 5 minut usiąść złapać oddech to coś złego przecież to praca wymaga ciągłego wysiłku więc po co piszczcie głupoty i nie macie się czego czepiać wiadomo że ci co palą i tak muszą swoją pracę zrobić czasami ma się wrażenie że ci jak to napisaliście osoby palące robią więcej i szybciej , wiadomo że nikt nie przychodzi do pracy i tylko pali więc ogarnijcie się ,najlepiej nich każdy pilnuje siebie to sami napędzacie się, jest coraz mniej ludzi pracy coraz więcej wszystko trzeba robić na już. a odnośnie palarni to raczej pretensja to pracodawcy ze palarnie są zaraz przy jadalni więc to nie wina palących że jak jesteście na jadali to ktoś pali i wam dym przeszkadza .

@Jola

Lenie i tyle nałogowcy.. Nie będę robić za was.. .

@Nikita

Leniem to chyba Ty jesteś więc nie obrażaj nikogo bo to że osoba pali to wcale nie oznacza że nie pracuje na swoją wypłatę choć za taki zapierdziel to powinna być większa. Dużo osób niepalących też się slizga na innych więc tu niema nic do rzeczy czy osobą pali czy nie.Ale jak się nie ma czego czepiać to zawsze się coś znajdzie. Tak jak napisałam niech każdy pilnuje siebie i robi to co do niego należy .nic dziwnego że każdy ucieka z tej firmy jak sami sobie jesteśmy wrogami.

Edyta
@MajaLand

Ciekawe jak tak piszesz to premia to jest za co chyba podpisywalas to wiesz

Jola

Zarzucasz wszystkich do jednego worka widzę że poziom to Ty pokazałaś dość niski

Jola

Oceniasz pracownika ludzi po tym czy ktoś kara czy nie jesteś śmieszna i tyle w temacie

Jola

A i naucz się polskiej ortografii jak się wypowiadasz na forum bo mówiac pisze się przez "ó" a nie "u"

@Jola

Ale się rospisalas.. Zabolała prawda a błędy dla ciebie.. Kumasz poziom.... Nie będę odpisywać szkoda mi czasu na... Jaranie

@Nikita

Tak kumam poziom ale Twój bo jak się nie zna zasad pisowni to zawsze to wyjdzie A we wcześniejszych wypowiedziach to też pokazałaś. Zresztą ja nikogo nie obrażam tak ja Ty to robisz.

@Nikita

u mnie w pracy niepalący więcej siedzą niż palący ,pretekst jaka ja jestem głodna zaraz padnę ,albo mam spadki cukru muszę coś zjeść kij ma zawsze dwa końce ,i nie palące po między regałami na telefonie

Xxx
@MajaLand

Skoro wiesz ile razy chodza to czyli sam tez tam ciagle chodzisz,osoba zetelnie pracujaca tego niewie. Palacy po fajce nadrobią,a ile wy osoby nie palace stoicie w alejkach i tylko plotki siejecie. To jest dopiero masakra. I wypowiadam sie jako osoba niepalaca. W tej firmie niech kazdy patrzy na siebie ,a nie na innych i wtedy bylo by super. Nie mowie,bo sa osoby przeginajace,ale nie koniecnie jest to osoba palaca. Nie dosc ze jest nas coraz mniej to jeszcze jeden drugiego by w łyżce wody utopil. Takie jest moje zdanie po 13 latach pracy wtej firmie.

Xxxy

Bardzo się cieszę.. Pozdrawiam. Hehe

@Jola

Ale się tłumaczysz.. Fajnie.

Smród jak smród ale ile przez to przerw mają... I czy to jest takie sprawiedliwe?

@.

A ty widziałaś kiedyś sprawiedliwosc w tej firmie są osoby mimo że nie palą też się oprerdzielaja i mają taką samą kasę o czy wy mówicie zajmijcie się lepiej tym że jest nas coraz mniej A pracę wykonujemy za 2 lub 3 osoby a co my jesteśmy robotami czasami mam wrażenie że pracujemy na akord więcej i szybciej A to nie są dobre warunki pracy

Andrzejek 2

Mówiąc piszemy tak????jesli chcesz sie wypowiadac to najlepiej popraw swoją ortografię.Pozdrawiam

@Andrzejek 2

Serio masz problem.. Nie kumacie nic albo robisz albo jarasz nałogowcy i tyle nie piszę dalej bo zamiast coś se sobą zrobić zasmradzasz resztę i koniec tematu powtarzam.. Za niski poziom dla mnie...

gość
@.

a jak myślisz osoba która jest na kasie lub ladzie ile może mieć przerw czasami ciężko zejść o czasie na swoją i tak jak cały czas siedzi na kasie albo są dwie osoby na obsłudze tak powiesz może ze ciągle lata na fajkę tak chyba w myślach

@Jola

Jeszcze nie widziałem żeby (usunięte przez administratora) pracował więcej niż niepalący. Skąd taka teoria? Myślisz że oni chcą nadrobić przerwę na faje? Zapomnij. Czysty egoizm

@.

Chodzi o to że to czy osobą pali czy nie to i tak musi zrobić to co musi więc A jaka wasza teoria jest że jak pali to jest leniem tu ktoś i nie tylko ja napisałam że wiele osób nie palących też robi sobie przerwy w inny sposób więc o co wam chodzi .ile razy przchodzicie do domu padnieci wypuści i nie macie siły na nic .sami siebie nakrecacie jak wam nie pasuje to znajdzie pracę taka że nie będzie osób palących i cały czas róbcie i nie miejcie siły na nic.pracuje jakiś czas i kiedyś było więcej osób i można było spokojnie pracować nie robić tysiąc rzeczy na raz że nawet nie wiesz za co się zabrać bo i tak te 8 godzin nie starczy Ci na zrobienie połowy. Chyba że życie osób tu wypowiadających polega tylko na pracy w tej firmie i niczym więcej nie macie życia prywatnego .jeszcze jedno nikt z osób palących nie twierdzi że papierosy pachną ale tak jak napisałam wcześniej to nie nasza wina że palarnie są nie szczelne więc może odpuscie to ile kto gdzie chodzi i może bądźmy dla siebie milsi i nie wrarczmy jedno na drugiego bo nie o to chodzi w życiu

p

niech ktoś z Zarządu przejedzie się po kauflandach i porozmawia z pracownikami oni chyba nie wiedzą jak jest żle zarządzany a pracownicy za wpisy i prawdę są zastraszani

były robol tej machiny
@p

Już widzę grono chętnych którzy rozmawiają z Panem A.U . Prawda jest taka że wszystkim wszystko nie odpowiada ale jak ma się wypowiedzieć ktoś to wszyscy trzymają buzię na kłódkę . Inna praca czeka otworem trzeba podjąć tą jedyną decyzję , i dać wypowiedzenie jak najszybciej póki jeszcze ktoś pracuje w tej firmie i można dostać wypowiedzenie miesięczne a nie 3 . Odwagi odwagi i jeszcze raz odwagi , życie nie kończy się na kauflandzie ja po 6 latach odszedłem i jak na razie jest zdecydowanie lepiej niż w tej firmie .

Monia

Czy w Waszych marketów pracowników foodu i kas szkolą na lade? .. u nas już zaczęli. Zastanawiam sie czy mają oni prawo odmówić.

Meeryy

Nam nic nie wiadomo. Dolnośląskie

Kaja

Moi drodzy co to ma być aby ciągle brakowało ludzi do pracy,a nawet jak się zwalniają i od nas nie którzy odchodzą na emeryturę to nikogo nie zatrudniają? Czy jest coś na rzeczy? czy tylko zwykła oszczędność oczywiście nie wiem czemu ma to służyć.

Adam67
@Kaja

Czekają najgorszego. Jak przyjdzie taki dzień że nie będzie żadnego pracownika popoludniu na sklepie tylko sam kierownik to wam zatrudnia. u nas też zwlekali aż wyrazili zgodę nawet na 3 i osoby na weekendy. Tylko brak chętnych do pracy.

xy

gdzie można napisać skargę na MM, tak żeby ktoś się faktycznie zainteresował ? bo w Inowrocławiu się ktoś za pewnie zaczął po wizycie Gintera czuć

Piątek
@xy

Tylko Centrala! Bezpośrednio! Inne osoby uciszą tylko sprawę zamiast ja rozwiązać. Bo ten temat chyba nie ma rozwiązania od dawna?!

Xyz
@xy

Jest pracownik od górny który zajmuje się sprawami pracowników i jest jakoś raz/dwa razy w miesiącu na sklepie zawsze można z nim porozmawiać ewentualnie zostaje jeszcze rozmowa z regio

@Xyz

Hahhahahhahaha spoko! Jak ty wierzysz w pomoc regio to ok, nie mam pytań! Żyj dalej w tym przekonaniu! Zazdroszczę wiary!

@Xyz

w Inowrocławiu MM i regio to psiapsióły, a osoba ds pracowniczych to pic na wodę, jeszcze nie słyszałam aby w czymkolwiek pomogła :) ilekroć ją słyszę, to zawsze próbuje wybronić kaufland w oczach pracowników i na wszystko ma argument

Xyz
@xy

Nam bardzo pomogła gdy nasz poprzedni MM nie podołał

Witajcie . Czy u was tez zmiany GF i VKL!!!!!! W poniedziałek był @ market ze Śląska i dostaliśmy GF Madeja nic ino płakać . Zero zatrudnień na wakacje, kasjerka jedna na zmianie to jakaś kpina. Pracownicy maja dość wszystkiego ,a dopiero zaczęły się urlopy i tekst macie kolejki !!!!!!!!

@Kasia

Racja. Jestem wrakiem człowieka stałe mysle o innej pracy.. Lub zwolnieniu jestem wyczerpana.. Leżę cały dzień że zmęczenia........ aż się boję co będzie dalej

@Kasia

(usunięte przez administratora) współczuję i łącze się w bólu że firma nic nierobi z takimi ludzmi...komuś to widocznie na rękę

były
@Nikita

odejdź jak masz gdzie. na kauflandzie świat sie nie kończy.

Krasnal

Jak już się bierzecie za rozliczanie wszystkich, to ja proponuję ogarnąć temat "serwisów pracowników " Bo kasę za serwis jest komu brać ale wszystko się robi w godzinach pracy ,ni minutę dłużej !!! Tym sposobem wychodzi, że jedni pracują 8,15 dla Kafla a inni w 8,15 mają dodatkowy zysk !!! U nas na markecie po 5 serwisów potrafią mieć ,niby umowy na dzieci ,mężów lub inną rodzinę i pyk pyk kasa wpada.

Anty
@Krasnal

Pracownicy nie mogą mieć serwisow ,jak wam MM pozwala to sobie tez załatwcie

MajaLand
@Krasnal

Od kiedy pracownicy mogą mieć serwis ? Nawet na czlonka rodziny jeśli jest wpisany to pracownik nie może miec. Przynajmniej u nas tak jest - Slask. Wiadomo że nikt dłużej nie zostanie tylko serwisy w czasie pracy będzie robić.

Wieloletni pracownik

Korupcja u nas menadżerka bierze kasę lub inne rzeczy od przedstawicieli w zamian zwiększ optykę ,zamawia więcej towaru który wystawia na markecie w czołówki a potem się dziwić że magazyny zapchane. oczywiście wszystko niby gratisy , tylko czemu jak kontrola to w panice wszystko chowa .

Kokos T
@Wieloletni pracownik

Znam MZ Food któremu przedstawiciele sami towar do domu potrafią zawieść, więc to jest dopiero przekręt, nawet magazyn się nie zapełni, wszyscy wiedzą nikt o tym nie mówi. Ekstremalnie? Nie! takie rzeczy się dzieją i dziać będą! Nie wspomnę o przelewach za wystawienie towaru! A ty szary polaczku (usunięte przez administratora)

Hej.
@Wieloletni pracownik

O tak to jest normą, ciągle przedstawiciele handlowi zostawiają faktury i zapełniają swoim towarem magazyn.Ale mają przyzwolenie od góry więc po co się tym zajmować a by tylko inwentaryzacja wyszła dobrze.

Obserwator.

Jak tak czytam te opinie to się zastanawiam czy ci co rządzą to nie chcą z tego sklepu zrobić sklepu bez obsługi. Ludzie którzy tam pracują za parę lat i tak zmienią pracę na inną.

FLAGA
@Obserwator.

U nas ludzi garstka teraz dwie zaciażyły jedna się zwalnia (ich teoria bo się nie zwalnia tylko nie dali jej umowy) i dwie odchodzą na emeryturę jakas masakra zajada nas

Roksana
@Obserwator.

Zrobią sklep samoobsluhowy. Klienci będą sobie sami brać towar palet bo nie będzie miał kto wykładać i sam i beda się kasować bo kasjerki mają dość poganiania i odejdą. Do tego właśnie duzy naszą wspaniała góra

Nik

Mam pytanie dlaczego usuwane sa niewygodne wpisy przez administratora prawda w oczy kole najlepiej brudy zamiatac pod dywan i udawac że wszystko ok nie jest ok zapraszam na jeden dzien tych msdrali to zobaczą co to praca

Rokson67

Słyszeliście już o (usunięte przez administratora)

ARa
@Rokson67

Czyli ? Możesz wyraźniej ?

Yeti
@ARa

Z dniem wczorajszym już nie pracuje dla kauflandu.

Karma ją dopadła :))

Karma jego dopadła :))

Anna56

A wiadomo dlaczego ?

nadchodzi kolej na nastepne pozegnania :)

Alex g
@Gość

Chodzi ci o koleżanki tamtej pani

@Alex g

nie o koleżanki

Michaela
@Alex g

I dobrze. Na pracownikach oszczędzają, zakaz zatrudnienia, nadgodzin. I swoje głupie projekty z niepowedzieniem, wciskają pracowniką. Brać się za nich. Tam są oszczędności firmy. Za dużo osób rozkazujących i dyrektorów. Atak.

Mohito
@Michaela

Pora wziąść sie za innych geniuszy wysoko postawionych.I to jak najszybciej.Bo w tym tampie dlugo nikt nie wytrzyma.

@Rokson67

Równo rok po wprowadzeniu swojego autorskiego projektu Payback Ajć co poszło nie tak czyżby zawiało chłodem i jakby zmarzło! ????

Yrek
@Yeti

Za co poleciała? Konkrety, ktoś coś wie?

Olek too
@Yrek

Pewnie będzie to tajemnica narazie. Ale i tak ktoś się wyspie. za nic nie zwalniają. cos musiało być grubo że tak z dnia na dzień.

@Olek too

zmieniła fach, została prokuratorem.. plotki ploteczki

byłyrobol tej machiny
@Yeti

Jeżeli chodzi o Panią Sylwię to bardzo dobrze że jej podziękowali za pracę . Za jej rządów w latach 2017/2018 się kupa dobrych pracowników pozwalniało . Ciągle blokowała zatrudnienie nowych osób , lada niby była jej słoneczkiem bo tam zatrudniać pozwoliła ale na sklep i kasy już nie . Zawsze mnie to smieszyło jak wpadała z Erwinem ( czy jak on tam się zwał ) na wizytę na sklep i ona w tych swoich szpilkach paradowała jak na wybiegu , ubaw był przedni z niej :-P :-P . Miejmy nadzieję ze AU naprawi to co ona spie…...a .

TEKLA

Pytanie co będzie teraz z osieroconymi z SABATU.Jak one biedne dadzą sobie radę bez przywódczyni? Sabat był ważniejszy niż prawda,uczciwość i jakość pracy. Zamieść pewne sprawy pod dywan, żeby gronem z sabatu obsadzić stołki. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę. Może SZ.P. domyśla się kto to pisze ten post. W razie chandry proszę o priv, umówimy się na kawę. :-)

JCC

Szybciej niż się spodziewałam. Dobrze jej tak.

Karola
@Yeti

Prawdopodobnie wyleciała przez to że zwolniła mnie z roboty Karolina nie doszło do was jak zostałam potraktowana

@Karola

Zaciekawiło mnie to :)

Kryska
@Karola

Opowiadaj , podziel się z nami , ciekowasc mnie pochłania

Uśmiech.
@Rokson67

Ale jaja, putanie...czy to mit vzy legenda.Wszystkie osobniki wychowane na cudzych komórkach tak kończą.Szkoda,że przed zniszczeniem siebie ,niszczą zdrowe komórki macierzyste.......

@byłyrobol tej machiny

Witaj -P.(usunięte przez administratora)to blisko marketu gdzie prasuje !!!ale racja wszyscy mądrzy ,a my jak woły zapierd...... ich powinny wszystkich pozwalniać

Czy u was na marketach są przedłużane umowy próbne ??

Mirakol
@Kasia

Zakaz zatrudnienia. Mimo zwalniających się osób zakaz. Je..c je....c polaczki. dewiza zarzadu.

@Mirakol

Dokładnie.... Też tak myślę.. Trzeba coś z tym zrobić.. Co wy na to

miracle
@Nikita

Jestem za. Co proponujesz ? Bo póki co to tylko dokręcają śrubę. Centrala i zarząd mają gdzieś, że ludzie padają na pysk....Raz sie wstawiłam, niby wszyscy mają dość. A przyszlo co do czego nikt sie nie odezwał i wyszło że ja jestem jakaś wiecznie niezadowolona. Odradzam tą firme. Co można zrobić?

@miracle

A czemu się tak dziwicie wypisywanie z Solidarności zrobiło swoje ,tak wszyscy narzekali to i macie

Roksana
@Nikita

Możemy tylko co? Paczek na święta się nie brało to na Wielkanoc wypasione były. Może strajk

@Roksana

Mam. Dość trzeba.. Poszukać pomocy.. Wyżej.. Tylko do kogo..?

były
@Nikita

do innej pracy. polecam to rozwiązanie sprawdzone na sobie.

Dissh

Jako klient widzę co się dzieje w Kauflandach a szczególnie w Jeleniej Górze , Kierownictwo traktuje pracowników jak roboty przejść nie można bo palet z towarem poustawianych masa od samego rana,nie można zakupów spokojnie spakować bo tylko patrzą z góry szybciej i szybciej co stresuje kasjerów. Szkoda mi tych ludzi.

JaWiem
@Dissh

To nie tylko Jelenia Góra, tak to wygląda w całej Polsce :) Ludzie nie kupujcie tu! Niech im obroty polecą, to może z Audi i BMW za ~250000 zł się do fiatów przesiądą :]

Mirakol
@JaWiem

Dno i kompletny wyzysk. Odradzam prace w tym miejscu. Dorobisz sie ale tylko garba. Traktowanie lizusow polubownie nigdy sie nie skonczy. 4 przerwy papierosek i lekkie rzeczy reszta zapier...... odradzam !!!!

@JaWiem

z tego co wiem to dużo więcej ok.36 tys ale euro

Andoid 6

Sklep kaufland ktury znajduje sie w mławie jest troche nieogarnienty na cenie pszy produkcie pisze co innego aa wpsz kasie co innego wychodi slamie to jest roch egłupie np. ktoś ma tylko 2 zł a ponczek kosztuje 2 65 zł chociasz na cena pszy produkcie to 1 59zł

Śląsk
@Andoid 6

A nie przyszlo co do glowy że po prostu nie bylo komu tych cen wymienic,pracownicy nie ogarniaja wszystkiego,taki natłok obowiazkow.

Jadzia

Wiadomość z ostatniej chwili resztę pracowników przyjęcia towaru dostaje od lipca aneksy na kasjera .pomorskie

pracownik PT
@Jadzia

A z kont takie informacje? w takim przypadku nie dam się poniżyć temu (usunięte przez administratora)wezmę 3 miesięczną odprawę i dowidzenia

Opel
@pracownik PT

Tylko w tym problem, że odpraw nie chcą podobno dawać bo Cie nie degraduja.

małopolski
@Opel

dają dają odprawy wiem bo sam wziąłem To jest likwidacja stanowiska pracy i dostaje się wypowiedzenie zmieniające. Jeśli się nie zgodzi na porozumienie to podpisuje Wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia i odprawa wg kodeksu pracy. Nie wprowadzać ludzi w błąd.

Opel
@małopolski

Dostałeś to teraz czy rok temu?

Bobek
@Opel

Przepisy w tym temacie się nie zmieniły.

Bogna

(usunięte przez administratora)ktoś coś? Jakieś opinie? :)

@Bogna

Opinie wyrażam Pozytywna o tym Panu.

Super facet!

Saba
@Bogna

Człowiek AU. Produktywność, procesy, koszty. Współczuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska