Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Adam 54

Co p . U chce wymienić kadrę kierownicza. Zaczął s.z.. ciekawe kto teraz . Pewnie niedługo się dowiemy kto ten zaszczyt otrzyma.....

Pers
@Adam 54

W końcu czas rozliczeń nadchodzi. Tak, będzie sukcesywna wymiana całej kadry kierowniczej. W pierwszej kolejności Ci, którzy narazili firmę na straty (pogorszyli wynik finansowy). Kolesiostwa będą "tępione."Protegowani s z mają się czego obawiać. Nareszcie...

ABBN

Czy SABA zarabia więcej od zwykłego sprzedawcy - kasjera?

Vera
@ABBN

Nie. Tyle samo co sprzedawca/kasjer

@Vera

Czy u Was tez SABA robi przwceny, kotrole mhd?

@Ania

Nie, u nas jest jeszcze scanning

tak u nas robi

w0w

Ludziska lepsza praca na sklepie czy kg??

kri
@w0w

kg

CzarnyKruk
@w0w

Najlepiej odrazu do Centrali. Wszyscy niżej zamiatać sprawę pod dywan, Nie rób głupoty i nie zgłaszaj tym weszącym Paniom ds. Pracowniczych, nazwa ich stanowiska nie ma nic wspólnego z pomocą pracownikom. Co chcesz zgłosić?

kulą w płot
@kri

Ciekawe dlaczego kg lepsza. Może jakieś szczegóły. Łatwo napisać że lepiej kg , sprecyzuj.

Kapsien
@kulą w płot

Ja osobiscie pracuje w kg i nie wydaje mi się żeby było lepiej niż na sklepie. Czasami wolałabym iść na dział, tylko że nikt nie chce przyjść do kg. Muszę ogarnąć sprawy w kg, cały czas siedzę na kasie, pozmieniać dziewczyny na informacji na przerwę jeżeli ktora z dziewczyn zachoruje z informacji to my ja zastępujemy i oczywiście idziesz na dział w międzyczasie jeżeli nie ma klientów. Dodatkowo zatowarowanie kas, sprawdzenie dat, uzupełnienie cenowek, przygotowanie wywozu skrzynek i butelek. Nie mówiąc o tym że sejf na koniec dnia musi się zgadzać na 0. Jeżeli na koniec dnia niezgadza ci się sejf to szukasz gdzie jest blad, najczęściej to źle wyjeta końcówka albo rozmieniona kasetka, ale nie możesz puścić sejfu dopóki nie masz go na 0.Odpowiadasz za przygotowanie utargu.Hala wylozy towar zrobi ceny porządki i tyle.

ARa
@Kapsien

Jestem tego samego zdania . Duża odpowiedzialność , pieniadze takie same jak 912( nie ujmując nic paniom 912 ). Praca praktycznie na 3 stanowiskach (KG, kasa, info ) oczywiscie na dzial tez trzeba chodzic i towarowac, choc kasy swieca pustkami bo nie ma kto zatowarowac. Wszystkie awarie , sprawy sporne , jakies utrudnienia ,to tez musisz ogarniac i zalatwiac, najlepiej nie schodzac z kasy .Zapomnij o zwolnieniu , bo nie ma zastepstwa za ciebie a KG musi byc obsadzona. Zabija cie wzrokiem jak bedziesz chorowac :) lub odbije ci sie w inny sposob ( np. zaje.... grafik). Osobiscie nie polecam , staram sie zrezygnowac z KG tyle tylko, ze nikt nie chce u nas przejsc na KG. Życze trafnego wyboru :)

xy

Zarząd Kauflandu się sypie.. Najpierw S.Z., teraz pan K.SZ. ...

@xy

Żałuje ze Pani S.juz nie ma.Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Kobieta bardzo ludzka.

Chwilowy pracownik
@xy

Czy w Waszych marketach dzieją się takie historie, zatrudniają nowych pracowników, a po kilkudziesięciu dniach zwalniają jak niepotrzebne przedmioty. Wywieszają ogłoszenia o zatrudnieniu na drzwiach marketu, a jak się pojawisz to skamlą jak pieski, żeby zwerbować pracownika, rekomendując jacy to są fary play, jak szybko można w firmie Kaufland awansować. Sielanka długo nie trwa,zwalniają po kilkudziesięciu dniach bez skrupułów, bo nie wyrabiają jakiejś tam produktywności.Ludzie rezygnują z poprzednich firm łudząc się stabilizacją życiową i poprawą bytu, a za chwilę są nie potrzebni !!!!!!! i warci mniej od złomu. Może ktoś się zainteresuje tymi manewrami kadry kierowniczej, bo takie praktyki są niemoralne.Zarządzający zadajcie sobie pytanie co Wy sobą reprezentujecie?????. Zadbam o to, by" pies z kulawą nogą" tam nie trafił.Najgorsza firma w mojej pracy zawodowej.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Mimi

Mam pytanko o skan czy s jakes nowe trik

Anna 35
@Mimi

Ostatnio chyba coś podkrecili bo wszystko spadło. Ci co mieli 36 to ledwo wyróżniają 30 31. A ci co mieli 30 to 27 26 nie mówiąc o reszcie. A u was

Trik
@Mimi

Najnowszy trik to olać to (usunięte przez administratora)

@Anna 35

Masakra jakas ja mialam po30 teraz po, 25 24 kombinuje x I pojedymczo masakra poddaje sie

Alex
@Mimi

Zwolnić nas za to nie mogą.

Staż 15 lat

My cały czas otwarta kasetka z 38 nie schodzimy

Nikita
@Staż 15 lat

Co to znaczy otwarta kasetka cały czas przecież jedynie 2 żeczy nabijesz i co dalej jak to zrobić..????

Staż 15 lat
@Nikita

Na nas na 15-letniej budzie całe paragony na otwartej jedziemy Stare kasy wszystko puszczą

@Staż 15 lat

A jakie macie bo nam wchodza 2 produkty po zeskanowamiu I trzeba zamknac kasetke

Macie stare kasy

Masakra jest ze skanem

Zazdraszczam bo ja nawet 29 nie mam teraz a mialam po 30

Zoska
@Mimi

Na otwartej kasetce mimo nowych kas też można więcej nabić. Reklamówka nie z kodu tylko z pulpitu i jak są dwie lub więcej to x jak masz kolejno jakiś produkt którego jest więcej niż 1 to skanujesz 1 resztę x, kolejny nabija z i zamykasz kasetke. Jeśli nabija się z kodu kreskowego to wchodzą tylko dwa produkty to fakt.

Zocha
@Staż 15 lat

Wydawanie kart payback spowalnia produktywność.

k37

Witajcie-powiedzcie mi na jakiej strony można pisaccskargi!!!! pilne

YX
@k37

Pytanie, czego skarga dotyczy np. przełożonego,marketu?

Czy ktoś z Was sam lub może zna kogoś kto składał w niosek o podwyżkę?

pomocna
@Monika

stawki są narzucone

Małólat

Czy ktoś w 100% może potwierdzić, że 2x uż w miesiącu = połowa zabranej "premii"?

Janka
@Małólat

Też chciałabym wiedzieć???

Ulala
@Małólat

Jest to prawda. Wszelkie nieobecności za wyjątkiem OP (opieki na dziecko) pomniejszają premię. Jedynie urlop wypoczynkowy i wyjście prywatne które jest odpracowane, nie pomniejszają premii.

Pola

Po 8 latach ciągłej charówy ,zrobiłam to i odeszłam z dniem 31.05.Czuje się wolna jak ptak .Ewakujcie się kto może bo już lepiej nie będzie .Nigdy więcej Kauflanda nigdy więcej rewizji huraaaaaaaa !!!!!!

były
@Pola

to tak jak ja po 9 latach. i czuje sie rewelacyjnie w nowej pracy.

były
@Pola

i nigdy więcej "jadą!"

Mała

Jestem obecnie na zwolnieniu płatnym 100 % ponieważ jestem w ciąży. Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego moje wynagrodzenie za luty jest o 200 zł niższe niż za styczeń i pozostałe miesiące ??! Osobiście nie potrafię tego kompletnie zrozumieć! Jak to możliwe że skoro dostaję 100 % wynagrodzenia zgodnie z umową, ktoś Zabiera mi jego część. Nie jest to przypadek odosobniony. Proszę o pomoc. Dziękuję.

@Mała

Niech pani zadzwoni do osoby z centrali która odpowiedzialna jest u was za rozliczenia. Na fiszce powinna mjeć Pani jej imię i nazwisko.

Sara
@Mała

Niestety to jest zapisane w umowie nawet jeśli masz 100% L4 a nie świadczysz pracy dłużej jak 3 miesiące to zmienia się podstawą i podczas zwolnienia omijają Cię podwyżki a jak wrócisz to 3 miesiące musisz przepracowac aby wszystko wróciło po staremu

Alahama
@Mała

To jest normalne i wszystko zgodne z prawem. Teraz płacone masz za ilość dni pracujących w miesiącu, a nie za cały miesiąc tak jak wtedy gdybyś normalnie chodziła do pracy. Po za tym brana jest średnia z przepracowanych ostatnich 12 miesięcy. Co do podwyżek to są one wstrzymane. Po powrocie i przepracowaniu pełnego miesiąca wejdziesz na kolejny próg.

Bożenka
@Alahama

Po miesiącu? Czyli to normalne że wracając z macierzyńskiego czekam teraz 2 lata aż będę miała tyle ile pracownik na całym etacie?.. :/ można jakoś się od tego odwołać żeby ten czas mi skrócili?

Greta Van Szplin
@Mała

Idź na EEG, wszystko będzie na pasku

Aletka

Bo luty miał mniej dni

olka
@Ania

tylko nie dzwon do p. bruce lee u niej nic nie zalatwicie. Proponuje dzwonic od razu do jej szefowej.

@Mała

Ponieważ luty jest krótszy od stycznia .

Kiki
@Sara

Dokładnie tak. Przechodzilam przez to

Ann
@Mała

Jesteś w ciąży nie pracujesz i co chcesz tez cały cash?

Misia

W Inowrocławiu już od kilku miesięcy nie ma MZetek i wiecie co, sklep lepiej funkcjonuje niż z nimi. Pracownicy liniowi wiedzą co mają robić , no i na dodatek teraz są mniej zestresowani bo tylko MM podnosi ciśnienie.

Kryśka

PAYBACK stworzony tylko dla "hurtownika" ,przedstawiciela handlowego a nie dla zwykłego klienta !!! Wystarczy popatrzeć na punkty klientów...a punkty "hurtowników " masa kasy utopiona ... Teraz VKL robią wyścigi kto ile kart wyda ...a że z 500 szt dziennie w koszu na śmieci ląduję to przecież nic ...Liczą się wyścigi ;) Upychanie kart na siłę nie zachęca do zakupów -tylko zniechęca !!! A że kolejki do połowy sklepu to mało kogo obchodzi...że 3 kasjerki na krzyż na całe 15 h otwartego sklepu to też nic ... że FOOD siedzi pół dnia na kasie to w ramach relaksu ;) Można by tak wymieniać i wymieniać ale czy AU jest w stanie ogarnąć ten cały bałagan hmmm ....się okaże ... Powodzenia ! -)

Nikita

Masakra jak zawsze pracuje tyle lat i czuję brak akceptacji za strony szefostwa nie czuje się doceniona brak stażowego.. Raczej ciesz się że masz robotę szczerze zaczęłam szukać pracy nowej zostawię ich z nowymi pracownikami będą mieli napewno lepiej a ja w końcu poczuje ulgę....

Piątek
@Nikita

Problem nie polega w pracownikach, tylko w osobach które zarządzają, wydaje im się że są Bogami wywierają presję, a nie mają często podstawowego przygotowania do zarządzania. Tak to wygląda niestety ponieważ ciężko znaleźć osobę która chciałaby pracować w takim miejscu, a jeśli już się zatrudni to odchodzi po krótkim czasie. Reszta to Kierownicy z łapanki... Którzy nie potrafią zmotywować i rozmawiać elokwentnie, dlatego "zabawa w sklep" trwa w najlepsze.

Bobek
@Piątek

Prawda. Zarządzają pracownikami ludzie, bez jakichkolwiek predyspozycji i przygotowania. Nie każdy dobry pracownik może zostać kierownikiem. Szkoleń w kierunku zarządzania brak. Kaufland to tabelka. Tutaj nie ma miejsca na ludzi, tylko liczy się liczba w tabelce . Spychologia wymagań, często podyktowana widzimisie kogoś wyższego szczebla, a nie standardów firmy. Jestem zawiedziony kierunkiem w jakim idzie firma i kadrą zarządzającą.

Mariola1208
@Nikita

Zgadzam się. Szczególnie MM nie są wigóle przygotowani na prace z ludźmi. Są lepsi którzy nie muszą robić nic tzw lizuzy czy przyd....asy. I Ci niby gorski bez których sklep by nie istniał, i tych właśnie nikt nie szanuje i nie docenia. Życzę abyście mogli znaleźć lepszą pracę i uciekać z tego bajzlu. Zero szacunku dla pracowników.....

@Nikita

Jak było gdzie to bysmy odeszli juz dawmo

Piątek
@Niki

Bezsensowne gadanie, jest gdzie odejść tylko ludzie wola narzekać jak im źle, zamiast zmienić pracę, z takim nastawieniem życzę powodzenia...

Marzena
@Nikita

Czy u Was na markecie też daje się do zrozumienia pracownikom, żeby odbijali się po pracy i wracali dalej pracować np na warzywa czy wykładać? Bo zakaz nadgodzin i oszczędności ale lepiej zostan bo będzie złość i zemsta w grafiku ? Około 5 godzin na każdą osobę przepadnie z tego co zostają bez odbijania. Jeśli tak dalej będzie sprawa pójdzie dalej bo jest to niezgodne z prawem i jakimkolwiek kodeksem pracy. Markety Śląsk Pozdrawiają.

ABC
@Marzena

Marzena, normalka, szczególnie wśród kierownictwa... Nieoficjalnie tak jest, ale oficjalnie "nikt nikogo do niczego nie zmusza".

S
@Marzena

Inspekcja pracy nie jest w stanie tego zweryfikować, w papierach zawsze wszystko się zgadza dba o to pracownik saba dobrze przygotowany na to aby ukrywać tego typu historie. Temat rzeka. Kompletne łamanie czasu pracy, karygodne, niedopuszczalne, nadużycie nadające się do sądu pracy.

Miska
@Marzena

Dziwię się że jeszcze tego nie zglosiscie ale nie do dyrektora regionalnego bo to nic nie da tylko do cenrali. Jak zostaje po godzinach to odbija się o tej o której wychodzę, potem mam nadgodziny do odebrania u nas na markecie tak to działa.

CzarnyKruk
@Miska

Widocznie Twojego MM stać na nadgodziny, w rzeczywistości na wielu Marketach wygląda to tak że dyrektorzy wola wymuszać zostawanie po godzinach charytatywnie.... Już od jakiegoś czasu nie biorę udziału w tym cyrku, i służę wsparciem dla osób w ten sposób wykorzystywanych. Sama odeszłam, ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa.

Brygida

Są u Was na markecie stanowiska scanning i housecontrol? Jestem personalną i mam obowiązki scanningu ( u nas nie ma ani scanningu ani hausecontrol) czy oni chcą zlikwidowac stanowisko scannigu? Pozdrawiam :)

mmm

Centrala mogłaby się zainteresować i wysłać jakiegoś tajemniczego klienta do Inowrocławia, żeby sprawdził jak dyrektorka traktuje swoich pracowników, bo nasza pani ''ds pracowniczych'' jest głucha na wszystko. Do każdego się dobiorą, każdego są w stanie zwolnić i zgnoić, ale queen nienaruszalna.

wlkp
@mmm

nie tylko w Inowrocławiu jest taki dyrektor,a Pani od spraw pracowniczych ,chyba rzeczywiscie jest tylko po to by wysłuchać a nie pomóc

Krt
@mmm

Do Torunia też niech zajdzie ten tajemniczy klient .... Prześwietlajac "czyste" sumienie manipulanta Pana MZ.

Kaufland
@mmm

Dokładnie w Bydgoszczy też pani głucha jest więc nie wiem w czym pomaga Napewno nie pracownikowi :(

S
@Kaufland

Prześliczna Pani O..? Zachowawcza! Stanowisko typowe do węszenia na sklepach i donoszenia "do góry" nie mające nic wspólnego z pomocą pracownikom, idealny kamuflaż, idealnie beznadziejny...

Twarz

Na twarzy tego kogoś widocznie uwydatnia się i wydobyła się frustracja.

Pik
@Twarz

Syfy wyszły na twarz.

Były

Nie polecam firmy do dłuższej współpracy

NigdyWiecej
@Były

Ja nie polecam tej firmy do żadnej współpracy... Wycisnąć z człowieka wszystkie soki, i pozbyć się jak "za dużo wiesz" lub za dużo chcesz się stawiać. Firma kompletnie nie licząca się z człowiekiem, dużo czasu zajęło mi podjęcie decyzji o odejściu, ale była to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Ludzie są w Polsce miejsca gdzie ludzi traktuje się z szacunkiem....

xy

I co? Wiadomo co z naszymi MZ-kami w Inowrocławiu? Bo coś cicho..

Buc

Będą nowe MZki ????

...
@xy

Chyba tylko takie organizacyjne spotkanie, jak zebrania na marketach. Z informacji jakie posiadam, tak wynika.

Gets

Szykujcie się na grafiki dayForce. Jedyny plus jest taki że koniec ulg w grafikach dla lizusów i chronionych przez mm i mz.

Milena
@Gets

O co chodzi z tymi grafikami ? Czekam na sprawiedliwość. Dlaczego są pracownicy którzy mają prawie 4 tyg na rano i 3 weekendy wolne, a są też tacy z trzema sobotami na 14 i 90% zmian na 14. Oby się to skończyło!!!

ARa
@Gets

Czekam z niecierpliwościom , od kiedy te grafiki ? Może wreszcie będzie sprawiedliwie ....

Zyyata
@Gets

Napisz o co chodzi z tymi grafikami bo u nas cisza. 90%na 14 to i tak luz ja mam 98% i ponoć mam się cieszyć jak mam 2 dni na rano.

Maris
@Zyyata

Grafiki będą robione przez komputer, komputer będzie układał ci grafik sam. Grafik będzie robiony według ruchu i utargów.Jesli są u ciebie większe zyski dla firmy po południu więcej będzie popolodniowek,koniec ustawiania grafików przez mm i mz dla (usunięte przez administratora)jak przedmówcą tu mówił.

Bobek
@Maris

Kolejna poroniona rzecz w firmie. Jeszcze niedawno był projekt olivier... no i co? Nie istnieje :D Ktoś się wysypie na l4 i już będą zmiany :) System też widzi wszystkich w jednym worze. a przecież nieformalny podział na działy jest cały czas. Kolejna fala syfu na sklepach... a już było widać światełko czystości ^^

@Maris

A jak bede potrzebowac wolne

@Maris

To jesli mam dobry scan to non stop popludniu

Zyyata
@Maris

To jak miałam popołudnie to dalej bedę miała co to za ulepszenie.

żona
@Gets

Wytłumaczcie szkoleniowcom by kadrze menadżerów przekazała, że w domach jest dom, po pracy normalne życie. Wasi menadżerowie po wyjściu z pracy nadal (usunięte przez administratora) wydają dyspozycje, wobec normalnych ludzi by osiągnąć zamierzony cel.(usunięte przez administratora)Niech się zajmą dziećmi, bo w Niemczech mają na takich Jugendamt.(usunięte przez administratora)

Dorota

Czy na każdym markecie jest stanowisko scanningu (od cen)? Oraz Stanowisko kontroli mhd i przecen? Czy personalne (nie regionalne) wykonują zadania wyzej wymienionych stanowisk?

Juz nie ma scanningu

Maybe

unas jest

Yyy
@Dorota

Oficjalnie podobno nie ma Scanningu, ale u nas nadal jest. Wyznaczona osoba robi kontrolę dzienną KDP, przeceny, odpisy, bank żywności i wsparcie na kasie. Oficjalnie nie ma jeszcze Haus Kontrolle, ale podobno ma wracać. U nas wyznaczono do tego jedną osobę z KG. Drukuje rano ceny, pracownicy jak kiedyś podpisują odbiór, a potem HK wszystko sprawdza czy wymienione. (usunięte przez administratora)zajmuje się sprawami personalnymi na markecie + KG i info.

To jest forum dla pracowników . ....

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska