Opinie o Jagoda Sam w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagoda Sam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jagoda Sam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagoda Sam w Gniezno

klientka

TAKIE JESTEŚCIE POKRZYWDZONE???????Mniej pomyłek przy kasach na niekorzyść klienta bo ja już byłam kilka razy oszukana.........KSIĘŻNICZKI........

klientka22222
@klientka

To idź do innego sklepu jak cos ci nie pasuje.nie tylko jagoda jest w gnieźnie

KOLEZANKA 6564564

KOLEZANKA SIE ZBULWERSOWALA "JACY WSZYSCY TU MADRZY A W PRACY SIE NIE ODZYWAJA" HEHEHE DZIWISZ SIE WTEDY BY MIALY TAKI PRZYPAL OD CIEBIE I SIOSTRY ZE SIE DO PRACY NIE CHCE CHODZIC A CO DO TEGO ZE TY NIBY W SWIETA NIE JESZ SNIADANIA TO PROSZE CIEBIE TY Z 8GODZIN PRZEROBISZ 4 BO CO CHWILE KAWKA I FAJECZKA A JEZELI NIE CHODZISZ NA SNIADANIE TO MUSISZ POSKARZYC SIE KIEROWNICZCE BO TAK BYC NIE MOZE A PRZECIEZ DOBRZE ZYJECIE ZE SOBA I NAPRAWDE NIE PISZ TU JAK TAKA BIEDA I SKRZYWDZONA PRZEZ LOS BO W PRACY JESTES NIE DO WYTRZYMANIA I TEZ PISZE NA FORUM BO W PRACY KAZDY SIE BOI KAZDY KTO Z TOBA NIE LATA NA FAJKI !!!!!!!!! CO DO DEPRESJI JEST WYWOLANA PRZEZ TAKIE OSOBY JAK TY !!!!! A CO DO NADGODZIN SAMA JESTES CHETNA NIKT NIE MA MAZLIWOSCI ISC NA INWENTURE BO NAWET DZIEWCZYNA KTORA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA INWENTURE SWOJEGO DZIALU NIE IDZIE BO JESTES TY NA CZELE !!!!!!!!!!TAKA SPRAWIEDLIWOSC

jagoda warszawska

jakim cudem w jednej firmie pracownicy przy ul gdańskiej maja przelana pensje 8 a pracownicy przy ul warszawskiej dostana wypłaty 12? czyżby pani ksiegowa myslała tylko o swojej (usunięte przez administratora) ...chyba tak. taki proceder powtarza się co miesiąc.

maciek 1983

NIE WIEM JAK TRAKTUJĄ PRACIWNIKÓW ALE JAK KLIENT TO CHYLE CZOŁA DLA WSXYTKICH PRACUJĄCYCH TAM ZAWSZE POMOCNI UŚMIECHNIĘCI AŻ MIŁO PANIE Z MIĘSNEGO TO PO PROSTU KLASA SAMA W SOBIE ZAWSzE DORADZĄ CO KUPIĆ SMACZNEGO na kasach Panie miłe pomogą pakować sam pracuje w handlu i życzę sobie aby każdy mój klientj klient był tak obsługiwany ja ja w tym sklepie. Ps właściciele powinni docenić taką kadrę tracę tam spokojnie pobad 1000zł na miesiąc tylko dlategi że lubię obsługę myślę że warto docenić taki personel

Firma Jagoda Sam w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca szuka fryzjera. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
kamil

jaki kierownik????

alu45

Kierownik bardzo niemiły,wiecznie niezadowolony,fatalna

Zadowolona

No w końcu któraś się odważyła i napisała o darmozjadzie i ściemniaczu L. Taka prawda jest o Twoim podejściu do pracy L. Brawo za szczerość.

anty linda

Linda, dziewczyno zejdz na ziemie, bardzo proszę. Ty ciężko harujesz? Ile kaw pijesz w pracy? Cztery- pięć? A nie wspomnę o ilości wypalonych papierosów i pogaduszek na tyłach. Twoja praca to kpina, żenada. Skończ, wstydu ... ŻENADA.PL

Vici

SZOK! tyle powiem, byłem świadkiem jak pracownicy są traktowani przez szefostwo. Pomiatani, ludzie to pracownicy pracują na was a jeszcze tak na nich jeździcie? Pracownice były tak zestresowane, straciły uśmiech a blondynka się wyżyła. Nie ma co, współczuje pracownikom, przecież wszystko idzie powiedzieć spokojnie. Klientów tracicie za to ponieważ nie patrzycie czy klient słucha czy nie tylko pracownik dostaje opier.... Pracowników macie NAJLEPSZYCH a są poniewierani... Szkoda słów

...

lindo ty to w ogóle to jestes taka biedna ze szok wez w ogole sie nie wypowiadaj bo piszesz same bzdury i uwazaj zaczniemy pisac o tobie troche lepiej niz ci sie wydaje bo kim ty jestes ksiezniczka ktorej nie mozna z tamtad usunac juz nie jedna byla taka madra jak ty

klient

Nie ma obowiązku zostawania po godzinach w pracy charytatywnie. Jeżeli pracownicy się nie wyrabiają to albo maja za dużo obowiązków, albo kierownictwo nie potrafi odnaleźć się na stanowisku i leżą logistycznie. Jak w małej Jagodzie tak i w dużej. Jedyny dział który działa dobrze, to dział mięsny w Jagodzie na Gdańskiej. Przyjemności z robienia zakupów już tam nie ma. Kiedyś dbano o klienta i pracownika. Teraz tylko MAMONA PRZYKRE PANIE KRZYSZTOFIE POZDRAWIAM

Linda

No prosze jacy tu wszyscy madrzy ale wszyscy anonimowi a w pracy nikt nie umie sie odezwac tylko dupe za plecami (usunięte przez administratora)wici ty chyba nie wiesz co to jest mobing a teraz niestety ale pracuja młode dziewczyny ktorym jak sie zwroci uwage to zaraz sa obrazone a poparcia kierowniczki nie mamy a ja za kogos pracowac nie bede kregosłup mam tylko jeden a to ze młodym sie nie chce pracowac to juz nie moj problem szkoda ze nikt nie patrzy jak nie idziemy na przerwe w swieta albo jak jest ruch ani ze nikt nie patrzy ze zostajemy po godzinach w swieta lub inne dni zeby nie zostawiac syfu i pomoc tym młodym a one 8 godzin i czy jest zrobione czy nie ida....wiec zanim sie zaczniecie wypowiadac spojrzcie najpierw na siebie...!!!!!!!!a tez bym chciala sobie isc na L4 i imprezowac a niby ma sie depresje fajne takie l4...

wici:)

z tymi kawkami to racja są tam trzy osoby które nic nie robią tylko walą w h i nikt im nie podskoczy bo mają poparcie kierowniczki stosują mobing i wszyscy się ich boją na sklepie to sie nie dziwię ze dziewczyny chodzą na l4 ze są wykonczone bo niedługo to tam nikt nie bedzie pracowal bo one robią wszystko najlepiej mowa tu o lindziee i malwinie jak by ktoś nie wiedział zzzzzzzzzzzzal

powiem tylko tyle co nie które osoby mogą wszystko nawet godzinne pogaduchy przy kawie a gdy kasjerka zejdzie na chwile to od razu robi sie hałas nie ma równego traktowania.... ! a co do rzeżnika to tam dziewczyny sie narobią ale dają rade :)

była pracownica

powiem wam szczeze ze z jagoda daj sobie spokój jak nie chcesz być wykonczony psychicznie popytaj ludzi to ci powiedzą

buba

no w koncu zrobi porządek z niektorymi osobami bo są tam takie dwie panny które terroryzują wszystkie pracownice a trzymają dobrze z kierowniczką nie trzeba wymieniac imion ale elka do boju zrób z nimi porzadek i zdegraduj je na takie stanowiska gdzie ich miejsce he he he

zgadnij

Porzadek!!!

Zgadnij

siema 987654 Czyzby Ela powraca??? Jak tak to macie super bedzie porzadek ponownie

zinteresowany

DO KOSZYK NA ZAKUPY. wypłaty są różne od 1300 do nawet 1700 bez nadgodzin. możesz za to przeżyć, ale czy żyć...myślę że tak czy inaczej w gnieźnie w podrzędnym sklepiku zarobisz jeszcze mniej.

Powrót byłej pracownicy(usunięte przez administratora) jest!!!!!!!! Będzie w koncu porządek w sklepie??? TAK!!!! Brakuje jej tylko (usunięte przez administratora) wracaj na sklep

Zostaw merytoryczną opinię o Jagoda Sam - Gniezno

• Jak się pracuje w Jagoda Sam?

Zobacz opinie na temat firmy Jagoda Sam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagoda Sam?

Jagoda Sam
2.9/5 Na podstawie 193 ocen.
  • Warszawska 15
    62-200 Gniezno