Opinie o Jagoda Sam w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagoda Sam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jagoda Sam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagoda Sam w Gniezno

Administrator Nowy wpis

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Kierowca c w firmie Jagoda Sam?

Iza Nowy wpis

Hejka. ;) oglądam właśnie sklepy w okolicy za pracą. co możecie mi powiedzieć o aktualnych zarobkach sprzedawców? Myślałam, że dowiem się tego z ofert ale te tutaj nie są na kasę z tego co widzę. opinii też dość dawno nie było. nie ma żadnej rotacji?

Klientka Nowy wpis

Bardzo nie miła młoda pani na kasie w kolorowych włosach (nie wiem co to na glowie chyba brzydki różowy) , nie umie liczyc reszty, gubi sie masakra ciągle jest na warszawskiej na kasie i ciągle jest tak samo, mój ulubiony sklep a ona psuje klimat..

Rocky Nowy wpis

Byłem ostatnio na dziale mięsnym i trafiłem na bardzo miłe panie ,doradziły i wszystko sprawnie ogólnie zadowolony

Firma Jagoda Sam w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca szuka fryzjera. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Gniezno
logo firmy Asystent / Asystentka księgowości
Gniezno
Tex Year Europe Sp. z o.o.
Dorota

opinii od lat nie widzę i zastanawiam się czemu? nic się już nie zmienia po prostu? były stwierdzenia dotyczące najniższej krajowej, a jak teraz wisi tu na forum ogłoszenie dla sprzedawcy lodów to średnie wynagrodzenie podobno wynosi 4800 - 7200 pln. za jaką konkretnie pracę takie kwoty mogłyby wychodzić? i co z premiami dla wszystkich zatrudnionych, wpadają? widziałam pozytywne opinie od klientów w googlach wrzucane w ostatnim czasie

Ryszard i zuza(TARGOWISKO. PL)

Dlaczego pan, Kamil, pani Aneta i pani Paulina mają taką wolną rękę na wal.. Walków i pani dyrektor i szef tego nie widzą. Panie Krzysztofie oczy do góry bo Pana wyniosą z tej warszawskiej.

Xoxo

Składać dwuznaczne propozycję? Komu ???? jak tu żaden się nie nadaje ???? więc proszę przestać siać aferę z czegoś co nie miało nigdy miejsca. Pozdrawiam sflustrowana klientkę..

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Jagoda Sam?

Nnn

Bardzo kiepsko, najniższa krajowa, nie polecam chyba że lubisz mobbing!

Jako były pracownik wypowiem się bardzo szczerze i skrupulatnie. Zacznę może od kierownictwa :) Traktowanie pracowników jak ostatnie ścierwo przestało byc już modne ale nadal jest preferowane w tej firmie. Szczególną uwagę poświęcę Pani księgowej i jednocześnie KIEROWNIK ANECIE, która traktuje pracowników jak jej się tylko podoba. Brak szacunku, o którym już nie wspomnę jest tylko namiastką. Naliczanie "manka" pracownikom, za którymi się nie koniecznie przepada to druga sprawa. Kolejnym aspektem jest choroba, nie można iść na L4 bo jest to odbijane na pracowniku, gdy wróci do pracy :) Zero poszanowania i doceniania pracownika. Niestety klient nie widzi tego co dzieje się za "kulisami". Jedni wynoszą skrzynki piwa a drudzy są o to posądzani. Piszę to jako kilkuletni pracownik - lubiany przez klientów. Nie pozdrawiam tej firmy :)

Baca ze złomowiska

Zwracam się do kierownictwa sklepu na ul. Warszawskiej czy naprawdę już wam tak nie zależy na dobrej opinii tego sklepu! Magazynier wynosi towar do samochodu, chyba bierze go sobie jako dodatkową premie. A pani Ewa (starsza pani) z rzeźnika to jakieś nieporozumienie, jest chamska, arogancka i bezczelna w stosunku do klientów, wygląda jakby pracowała za karę,dzieki takim osobą pan Krzysztof traci klientów, może o to chodzi.

Ryszard i zuza(TARGOWISKO. PL)

Od jakiegoś czasu zaobserwowałem że magazynier z jagody warszawska kończąc pracę wychodzi z podwórka od magazynu z pełną skrzynką piw, nie zdziwiło by mnie to gdyby nie fakt iż w ciągu miesiąca spotkałem go 2 razy przy kasie i nigdy nie kasował się za (usunięte przez administratora) i za wodę cisowianke którą też ma zawsze wychodząc z bramy wystarczy posiedzieć na targowisku,zawsze jest tak gdy on jest chyba do 18. Pan Kula powinien sobie posiedzieć na targowisku z chęcią dotrzymam Panu towarzystwa, i popatrzeć jak i z czym jego pracownicy wychodzą z pracy, a potem obejrzeć kamery! I tak dla jasności panie Krzysztofie niech Pan pamięta że nie niektórzy nie muszą wyjść za bramę żeby być w domu!

Marian

Ile mozna zmieniac towar na tych półkach nic u was nie idzie znależć ,żadnych promocji nie macie na Mickiewicza , nie polecam

taxi

Byłem w sobotę w jagodzie na dziale mięsnym pytam się pani bo bardzo mi chodziło o świeżą szyneczkę dla małego dziecka , pani mi poleciła ale przyszedłem do domu i byłem rozczarowany dosyć że same malutkie końcówki to jeszcze wieczorem się kleiła czyli nie była pierwszej świeżości , zawsze kupowałem w jagodzie ale niestety od otwarcia jagody dział mięsny nie jest takim jak był . Może pani kierownik stoiska za dużo zamawia albo się pomyliła zawodem .

klientka

Ostatnio po otwarciu jagody na Mickiewicza zauważyłam zmiany w tym sklepie , zawsze zaopatrywałam się na dziale mięsnym ale teraz nawet się nie da , atmosfera jest nie miła do klientów , panie obsługują z musu, mało uśmiechnięte , są pomyłki cenowe kupowałam ostatnio szynkę białą a była cena innej wędliny zero przepraszam , gdzie są te miłe panie co były przed zamknięciem aż miło się szło a nowa pani kierownik to aż strach się o coś zapytać , czas zmienić sklep i to wiele osób już to zrobiło

EagleEye

Wartością JAGODA SAM pana właściciela jest SPRZEDAC jak najwięcej produktów kiepskiej jakości w jak najwyższej cenie a do tego każdy klient to "potencjalny (usunięte przez administratora) NIE POLECAM ANI PRACY ANI ZAKUPÓW W TYCH SKLEPACH. Ekspedientki ciągle w minorowych nastrojachz ciągłym zapierdzielem

Gregor

Zawsze można zmienić firmę nikt na siłę nie trzyma. Firma ma dobre opinie jako pracodawca ,czego nie można powiedzieć o niektórych pracownikach.

Mikołaj

Co to się dzieje w Jagodach pan Kula nie widzi zwalniają się kierowniczki bardzo normalne co nie można powiedzieć o niby pani Dyrektor oszczec waść wstydu i niech nie wychodzi z biura bo klientów straszy u Szeszyckiego się cieszyli jak odchodzila Może pan przemysli to....

AlterEgo
@Mikołaj

Jeszcze trzeba by było wspomnieć o głównej kierowniczce, która ma rozdwojoną osobowość! Brak szacunku dla pracowników na porządku dziennym, a jak coś potrzebuje to wtedy potrafi być miła. Mobbing na porządku dziennym! Nie polecam. Szkoda mi kierowniczek, które odeszły z pozdrowieniami dla Pani Karoliny i Sylwii ????

Olek

Cała Pani dyrektor z właściciela sklepów Jagoda robi śmiecia wyśmiewanie się z (usunięte przez administratora)jest nie na miejscu ....proszę spojrzeć na siebie Pani dyrektor .........druga sprawa traktowanie personelu hm.pozostawia wiele do życzenia.......Pani kierownik na rzezniku prowadzi mobing wobec pracowników szkoda ,że nikt nie zareaguje w odpowiedni sposób a skargi są zamiatanie pod dywan...jako sklep mega jest spory wybór towarów a cała reszta brygady rządzącej jeden wielki (usunięte przez administratora)

On.....

Dno,dno,dno......gorszego syfu nie widziałem i w dodatku te pseudo ekspedientka.....

marcjanna

Mam inne zdanie ale może dlatego, że staram się dobrze robić swoje?

Zostaw merytoryczną opinię o Jagoda Sam - Gniezno

• Jak się pracuje w Jagoda Sam?

Zobacz opinie na temat firmy Jagoda Sam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagoda Sam?

Jagoda Sam
2.9/5 Na podstawie 193 ocen.
  • Warszawska 15
    62-200 Gniezno