Opinie o Jagoda Sam w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagoda Sam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jagoda Sam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagoda Sam w Gniezno

Klient

Co sie dzieje Panie Krzysztofie w Jagodzie na Warszawskiej?? Co chwile inne twarze na sklepie chodzi o pracowników czy Kierowniczka sklepu zmienia sobie ludzi jak rękawiczki??!! Lepiej zwolnić pracownika a później szukac wywieszac Kartki z ogloszeniem POSZUKUJEMY DO PRACY?? Opinia nie idzie w dobra strone. POZDRAWIAM

Karol

czy ktoś z pracowników mógłby napisać kilka słów jak się pracuje i warto aplikować do firmy?

Gnieźnianin
@Karol

Masakra. To już nie ten sklep co kiedyś. Oszukują na cenach ...nadal są bardzo często inne ceny na regale a inne na kasie. Co z tego ,że są czytniki? Można iść do innego uczciwego sklepu gdzie nie trzeba wszystkiego sprawdzać bo klient nie powinien wychodzić z założenia ,że sprzedawca chce nas zrobić w .....

Jestem zawiedziony brakiem wódek dębowa w beczce.W niedziele 5.11.2017 była 1,5l dzisiaj tj.9.11.2017 brak została tylko 2l.Na regale z alkoholami stoją puste kartony( nie wiem po co)może zastąpić je pełnymi.

Bogdan

...zakłamane wartości cen na regałach... Jestem waszym klientem od samego początku jak tylko powstał sklep (Jagoda) Dzisiejszy plan, zrobienia zakupów w waszym sklepie, spowodował to, iż nie sposób aby pominąć to milczeniem, mianowicie. Kiedy kierownictwo ww. sklepu.....zrobi wreszcie porządek z cenami? Ceny na regałach nie odpowiadają cenom, jakie przychodzi płacić nam klientom przy kasie. Tak trudno jest wyegzekwować od pracowników, rzetelności w podawanych cenach zalegających na półkach ? Kiedy wreszcie zostanie to uporządkowane? To po pierwsze. Po drugie,dział warzywniczy ,też pozostawia wiele do życzenia.Dzisiaj chciałem kupić kiszonych ogórków, niestety.- ale się rozmyśliłem - powodem były już dawno nie świeże ogórki a ponadto, pełno nad nimi jak i nad kapustą muszek. Czy to ma być waszą wizytówką,oszustwo co do cen,oraz nie świeży towar który tak zachwalacie w swoich naciąganych reklamach?

Firma Jagoda Sam w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca szuka fryzjera. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Aneta

Pracujesz w Jagoda Sam? Chętnie dowiemy się o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

mam_was_na_oku.
@Aneta

O ile mam być szczery, to raczej z tymi plusami bym się powstrzymał. Ceny w regałach są inne i zakłamywane, to uważam za bardzo gruby i długi minus. Kierownictwo tegoż marketu nie chce, albo nie dostrzega że jest to stosowanie z nie zgodnych z zasadami handlu pod względem uczciwie traktowanego klienta.

Kizior

Od wielu lat robię zakupy w waszym sklepie, zawsze zwracam uwagę na ceny na regałach, jak i osobiście w czytniku. Bardzo często jest tak, że ceny z regałów nie są takie same jak w czytniku elektronicznym - dlaczego ?

Kizior

karma

a waszym zdaniem,z perspektywy pracownika, opłaca się wchodzić w ten program lojalnościowy "grosz do grosza"? zastanawiam się czy w nim nie zacząć zbierać i ciekawe czy jestem w stanie na coś konkretnego odłożyć

bebe

Zaczęli kasować za reklamówki które nie są ekologiczne tak nie powinno być... A nie które ekspedientki w sklepie na Mickiewicza to takie damy zgrywaja jak by były krolewnami a nie ekspadientkami... Jedyna pani w tym sklepie która jest miła to taka w ciemnych lokowanych włosach i ładnych paznokciach

Klient57

@Dawid: Gdzie ja robię zakupy, to moja sprawa, li tylko moja, nie ? Natomiast ty, możesz nawet zaopatrywać w sklepach dla zwierząt, nic mi do tego, nie? Wracając do tych gówno wartych reklamówek, powinieneś wiedzieć, że obowiązkiem sprzedawcy..... jest posiadanie czegoś, co przypomina torbę jednorazowego użytku, do której mógłbyś, włożyć swoją karmę, nawet nie płacąc za ten wymieniony dodatek. Faktem jest, że wprowadzili opłatę za te reklamówki, dzięki takim klientom co, zamiast brać jedną czy też dwie siatki foliowe, brali ich, tyle że nawet podniosłoby to ciśnienie samemu diabłu, a co dopiero prywatnemu „handlowcowi”, jakim jest właściciel Jagoda Sam. Jagoda sam systematycznie podnosi ceny produktów, tak więc odbija sobie wszelkie darmowe reklamówki, ale jak mówi stare przysłowie, (chytremu ciągle mało).

Klient57

....łołłłłłłłł, Jagoda Sam — postanowiła kasować za jednorazowe reklamówki. Bardzo przepraszam, że się ośmielę zapytać, ale czy sprzedawca nie ma obowiązku zakupiony przeze mnie towar władować do jednorazowej reklamówki?

Tomasz

Ja ja uwielbiam zasze uśmiechniętą Panią z monopolowego, i jej kolorowe paznokcie :) Rówznież Pańie na mięsnym wydają się być zadowolone z życia. W Warszawie nie spotyka się tak uśmiechniętych sprzedawczyń. Nigdzie.

wasz_stały

Do kario: Na jaką korzyść dla mnie? To że zanim waga zdąży zważyć, to cwaniara już wbija cenę. A skąd ja wiem czy wbija odpowiednią cenę, akurat tego produktu który waży co ?

wasz_stały.

Ja miałbym pytanie dotyczące działu mięsnego i wędlin, dlaczego panie obsługujące w tym dziale, w momencie warzenia danego produktu, nie odczekają aż waga dokładnie zważy zakupiony produkt, tylko zanim jeszcze zostanie wyświetlona waga, to już wbijają cenę? Jaką ja mam mieć pewność że nie jestem oszukiwany na wadze, jak i na cenie?

kiss

wykładanie towaru odbywa się zawsze w godzinach szczytu przestawiają kilenta byle sie dopchać z kartonami nie można spokojnie zrobić zakupów non stop mieszanie układanie chodzenie potrącanie masakra a linda podpisuj sie nickiem imie masz rzadkie i zaraz wiadomo o kogo chodzi tak jak o malwine ogólnie robienie zakupów tam jest drogą przez mękę

biedronka

Prawda jest taka, że wszędzie trzeba pracować by zarobić- niektórym się wydaje, że 8h jakoś przeleci i do domu... bardzo dobrze, ze pracodawcy wymagają- wkońcu to ich firma a komu się nie podoba, to niech każdy założy swoją firmę i zobaczy jakie są podatki i zus-y i to pisał klent Jagody Sam :-)

jet lee

i gdybym poznał tych ludzi i wiedziałbym gdzie pracują to pojechałbym i zobaczył jak pracują ale jest jedno są ludzie i ludziska.Pozdrawiam załoge Jagoda Sam

jet lee

jeżeli coś nie pasi z cenami to po to wymyślili czytniki do sprawdzania cen,ale widze wielu osobom się nudzi niewiem czy to z nygustwa czy naprawde nie mają co robić,chciałbym poznać tych ludzi co cały czas mają problem że to że tamto nie pasuje i czy oni są tak idealni bo myśle że nie

Stały_KLIENT * 57

Jak długo jeszcze będzie problem z prawdziwościami cen na regałach, a cenami przy kasie ? Od taki przykład. Jogurty w cenie 1.49 stojące z jogurtami w cenie 1,59. I tak - 1,49 jest wyszczególnione, natomiast ceny za jogurt w kwocie 1,59 już nie ma trudno, by szukać czegoś, czego nie ma. I nie jest to zwykłe niedopaczenie pracownika, tylko CWANIACKIE POSUNIĘCIE KIEROWNICTWA.

wer

Czy SZEFOWA potrzebna na warszawskiej na jakis czas aby zobaczyła co tu sie wyrabia oczywiscie ze TAK

Zostaw merytoryczną opinię o Jagoda Sam - Gniezno

• Jak się pracuje w Jagoda Sam?

Zobacz opinie na temat firmy Jagoda Sam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagoda Sam?

Jagoda Sam
2.9/5 Na podstawie 193 ocen.
  • Warszawska 15
    62-200 Gniezno