Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

pełna racja

Zgadzam się w 100%. Pracowałem tam parę lat i takich roszczeniowych, wiecznie niezadowolonych raszpli nigdzie indziej nie spotkałem.

Ciekwy

Witam mam pytanie podczas rozmowy o prace w Bonito .pl obiecywano premie 300 zl co miesiac jak sie nie choruje plus premia uznaniowa, plus podwyzka po okresie probnym. Chce sie zatrudnic ale mam watpliwpsci poniewarz pracownicy mi mowili ze to sciema itp Jaka jest prawda??? Czy to prawda ze nie można rozmawiac?? Albo czy to prawda ze godziny pracy na pako.sa tragiczne!!! Ze jest problem.z urlopem, itp ze prosby grafikowe to mit???

Bonitowiec
@Ciekwy

Witaj, nie ma czegoś takiego jak premia. Jak już uda się jakoś ją otrzymać to jest to marne 100 zł, za które musisz zrobić niewiadomo co. Premia uznaniowa jest jedynie dwa razy w roku jak dobrze pójdzie, za wrzesień i grudzień. Podwyżki po okresie próbnym też nie ma, chyba, że akurat minimalna krajowa się zmienia.

Prawda

Pandemia korono wirusa nie jest efektem działań wirusa, tylko świata, który jej potrzebował. Ludzkość uwierzyła w istnienie straszliwej zarazy, ponieważ była bombardowana propagandą w każdym miejscu i na wszelkie możliwe sposoby. Nastąpił tu efekt komnaty luster, czyli długotrwałego przebywania w przestrzeni, w której spoglądanie w dowolnym kierunku generuje niemal identyczny obraz. A skoro wszyscy mówią tak samo, to musi być prawda. Nie ma i nigdy nie było żadnej pandemii wirusa 2019-nCoV. Wirus jest po prostu kolejnym patogenem w puli. Jednak intencją jego twórców nie było mordowanie milionów, tylko wywołanie chaosu na świecie. A najlepszym narzędziem do takiego zadania jest stosunkowo niegroźne zagrożenie biologiczne dające nieswoiste symptomy. SARS-CoV2 nie wywołuje objawów, z jakimi wcześniej nie mieliśmy do czynienia, a jego śmiertelność mieści się w granicach śmiertelności grypy sezonowej. Jesteśmy świadkami ogólnoświatowego zamachu stanu. Ziemia jest przejmowana przez korporacje i banki centralne, a narzędziem terroru został wirus. Z kilkuset chorób wybrano jedną i zbudowano wokół niej nową religię. Świat został podporządkowany tylko i wyłącznie mniemanej pandemii. Nie ma już innych chorób, nie ma innych problemów trawiących ludzkość, jest tylko korono wirus król jest jeden i dobrze się kamufluje. Ludzkości będzie bardzo trudno wygrzebać się z tej sytuacji, gdyż nie bardzo wiadomo, z kim walczyć i jak walczyć .....Mamy 3 wojnę światową niewidoczną nie potrzeba samolotów czołgów itp. Mamy zdalną wojnę psychotroniczną. O ile w czasie wojny i komunizmu wróg był jawny i namacalny, tak teraz jest rozmyty, niejasny, zupełnie niesprecyzowany. Na kogo skierować celownik? Na rząd, banki, media, firmy farmaceutyczne czy Google? I przede wszystkim jak walczyć - w internecie? Na ulicy? W sklepie? Jak to zrobić? Okoliczności są wyjątkowo niesprzyjające, bo nasza cywilizacja się z takim typem zniewolenia wcześniej nie mierzyła, a najpotężniejsze siły zrobią wszystko, by trzymać nas w strachu i iluzji najdłużej jak się da. Tymczasem ludzie wokół stale popełniają ten sam błąd, pytając się, ile to szaleństwo jeszcze potrwa, kiedy to wszystko się skończy. Niczym zrozpaczeni marynarze wypatrują lądu na rozkołysanej łodzi. Takie stawianie sprawy nie ma sensu. Dawny świat już nie wróci, nie ma na to żadnych szans, transformacja jest w toku. Za daleko to zaszło, maszyna ruszyła, by dało się jeszcze z tej ścieżki zawrócić. Teraz można już tylko gdybać, jaką formę ostatecznie to wszystko przybierze, jak wielki będzie stopień zniewolenia. Przebieg linii granicznej zależy od nas samych, bo oni posuną się tak daleko, jak im pozwolimy. Niestety na razie, po pierwszych miesiącach testowania, wiedzą, że mogą zrobić praktycznie wszystko - oddaliśmy Warszawę bez jednego wystrzału. Rodzący się na naszych oczach totalitaryzm będzie trwał przynajmniej kilka lat, a według moich estymacji potrwa dekadę, czyli do 2030 roku, gdyż ta data pojawia się dosłownie wszędzie - w dokumentach ONZ, WHO, na stronach rządów, fundacji i innych globalistycznych agend ...jak w skrócie NWO. To jest operacja nastawiona na maraton, nie sprint. Zmiany będą przeprowadzane powoli, małymi kroczkami, stopniowo i sukcesywnie. Będą nam dokręcać śrubę, a potem troszkę ją odkręcać, zrobią dwa kroki w przód i jeden w tył. Zmiany muszą zachodzić na tyle powoli, by społeczeństwo zdążyło się do każdej nich przyzwyczaić. Tak jak pies, któremu stopniowo skraca się smycz, i po jakimś czasie już nawet nie zdaje sobie sprawy, że chodzi posłusznie przy samej nodze swego pana. Obecnie wszystko wygląda jak rozstawianie figur na szachownicy przed zmasowanym atakiem. Najpierw zatkali ludziom usta i zabronili się gromadzić. Potem zamknęli przychodnie, zrujnowali przedsiębiorców, zniszczyli gospodarkę. Doprowadzili do tragicznej śmierci tysięcy ludzi, którzy nie otrzymali pomocy medycznej na czas - zabili ich dosłownie, fizycznie. Teraz głośno mówi się o konieczności przeprowadzenia przymusowych testów i szczepień. W międzyczasie budują izolatoria i nowelizują prawo szczepionkowe tak, by w razie czego móc zaszczepić wszystkich bez ich zgody a potem zaczipować. Na naszych oczach przed Nami -trwa 3 wojna światowa - powstaje wykreowany Nowy Porządek - Świata.......We mgle jak ślepcy - Dążąc do czegoś - Bez celu błądzimy - Nie widząc sensu - Mgły I swojego istnienia.

Mustafa Mond

Ale kim są ci "oni"? Reptilianie? I co to ma wspólnego z Bonito? Że niby nie jaszczurki tylko ludzie-ryby?? Proponuję znaleźć dużą ścianę i się rozpędzić...

Reptilian na Płaskiej ziemi
@Mustafa Mond

Kolego sympatyczny trochę zbłądziłes :D i zapedziłeś sie z tymi jaszczurkami :D z planety Alpha Draconis ;)

@Prawda

To nie jest pierwsza Pandemia w historii swiata !!! Byly gorsze i ta Pandemia sie skonczy!!! Nie Mozna zyc w swiecie tworii spiskowych

Xxx

Ciężko pracuję się w takiej firmie gdzie kierownik Łukasz stosuje mobbing wobec pracowników. Dziwne jest to, że fory u niego mają tylko wybrane osoby, w dodatku same dziewczyny, z którymi łączą go bliższe relacje (BTW czy osoba na takim stanowisku nie ma zakazu spoufalania się z pracownikami?) Czy taka ilość kamer zainstalowana w firmie jest tylko po to by szykanować waszych parobków, czy przydadzą się też w końcu do weryfikacji co tak naprawdę p. Łukasz wyprawia z podwładnymi? Może w końcu Zarząd zauważy brak kompetencji tej osoby. Kiedy spadną Wam klapki z oczu i zaczniecie liczyć się z opinią zwykłych pracowników?!

Bułka Herszt
@Xxx

Dokładnie, a co dotego spouchwalania z pracownikami to nie tak dawno Pan Janusz wyleciał bo sie za bardzo z nami spouchwalał bo rpzeciez z nami rozmawiał podkreślam r o z m a w i a ł. Robił rzecz która według Rybaka jest surowo zakazana no bo jak to tak? Ale jak to mówia co wolno rybie to nie tobie smordzie.

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik salonu
Modlniczka
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Ochrona linia kas i obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
Pracownica zlecenia

Jako Pracownica.ze zlecenia zauwarzylam ze dzuewczyny z hurtow kabluja na chlopakow z pako......masakra ze Ci rozmawiaja ze sie smieja. Laski same to.robicie a na innych kablujecie....podlizujecie sie kordynatorom.

Aga
@Pracownica zlecenia

Serio? Nie wydaje mi sie zebysmy mialy o cos problem z chopakami ???? Zalatwiamy to jak ludzie i ROZMAWIAMY ???? ale jesli masz jakies sugestie to zachecam sie odwazyc i powiedziec w prost a nie wywalac zale tutaj. Lub poprostu sie podpisac ???? kozak w necie..... Aga ????

Świnka pepa i ślub

Mam pytanie ale boje sie zapytać w prost. Czy do dziewczyny wiadomo kogo powinniśmy zwracać sie Pani Kierownik z racji obejmowanego stanowiska przez jej chłoptasia? Dziękuje za informacje, Pozdrawiam.

SOS
@Świnka pepa i ślub

Powiem jak zwracać się. Zależy od tego, którego kierownika macie uwzględniając.

Gifli
@Świnka pepa i ślub

tam jest już totalna przesada, ta dziewczyna ma takie chody... żal na to patrzeć . Pracownice ze zwrotów płaczą po kątach bo ciągle sa szykanowane przez Łukasza za błędy tej kobiety. Ze nie nauczyły jak trzeba. O co tam chodzi, ciągle jej błędy tłumaczy niedoszkoleniem przez nie . Jedna już się zwolniła bo nie wytrzymała tego Reszta pewnie też tak zrobi bo ile można słuchać obwiniania za czyjąś nieudacznosc. Ile on jeszcze będzie ja chronil? Ktoś to widzi z właścicieli albo może chociaz Andrzej.??!? Bo na magazynie każdy , kierownik kochaś i jego kochanica próbują zawładnąć magazynem!!!!!!!! Potrzebna jest interwencja sił wyższych

stara bluza ryby
@Gifli

Niestety ale do góry dochodza tylko te informacje kto przy pracy rozmawia, no bo kto by to widział żeby pracować i rozmawiać?!!? A informacje co wyprawia Ryba niestety nie, ludzie narzekali na Pana Andrzeja ze nic nie robi ze to ze tamto a z dwojga "złego" to Pan Andrzej przy odrobinie zaufania i troche szkolenia w zarzadzaniu magazynem byłby znacznie lepszy. Panie Andrzeju może to jet ten czas? Na pewno ma Pan coś na niego :) Pozbądźmy sie ryby, kto jak nie Pan! A jeśli ktoś sie zastanawiał czy może być coś gorszego niz Ryba, to tak Ryba z babą która myśli ze zawłanełą światem a tak na prawde jest potrzeba do wiadomo jakich celów :)

Stary polar
@Gifli

Rybka jak masz troszkę honoru to sam złóż wypowiedzenie aaa zapomniałem Ty nie masz honoru

Ona

Pakowalnia sie trzyma dzielnie bo Tam Panowie zyja Tylko Piłka Nożna:) Zeby Wisła mecze wygrywała:) Fanatycy:)Choć pracują dobrze , wydajnie w pracy ale po za pracą to tylko Piłka....Wspolczuje Ich Zonom

Dziewczyna nowa

Widzę dziwną atmosferę na magazynie.....wszyscy smutni, zli , depresyjnii masakra!!! Wiem ze atmosfera jest fatalana, nie wolno sie śmiać, rozmawiać masakra. Tam jedynie chyba pakowalnia sie trzyma dzielnie:)

Adolf

No i stało sie :D nakład Mein Kampf juz wyczerpany :D schodzil szybciej niz ciepłe bułeczki w piekarni :D

Ggg

Dużo ładnych chlopaczkow się kręci po magazynie, i pakowni chętnie zrobię im loda, poliże jaja. Piszcie na davidoof2@wp.pl pozdro. Były pracownik. Gwarantuje anonimowość.

Ggg

Ładne chłopaki na pakowaniu . Chętnie bym im zrobił z polykiem. Piszcie na davidoof2@wp.pl

mmm
@Ggg

któryś szczególnie Ci się spodobał?

@mmm

Jeden krotko ostrzyzony, pali elektryka i ma dresy w białe paski. Ale większość tam mnie kręci. Piszcie na e-mail. Niecwydam nikogo bo już tam nie pracuję. davidoof2@wp.pl

informatyk

sie porobiło, strona Bonito nie działa!!!!!!!!!!

Terminator

Praca jak każda, można się odstresować. Ale prawda jest taka, że polacy to swołocz. Jesteście tylko schabem do zmielenia, a UE to maszynka. Już się szykują żeby na was przetestować szczepionkę żeby cywilizowane narody świata mogły zobaczyć czy warto podawać to ludziom czy może jednak prowadzić badania dalej. Celebryci na zasiłkach już niedługo zaczną reklamować wam cudowne specyfiki. Na stadionie już montują bramki z pobliskich hodowli krów i będą was pędzić. ''Pfizer'', ''AstraZeneca'', ''Johnson & Johnson'', zapamiętajcie te nazwy. To kolejne korpo pokroju Microsoftu, których majątek będzie rósł z miesiąca na miesiąc jak oszalały. Miliardy, tryliardy, kwadryliardy będą płynąć z waszych kieszeni do korpo, a wy będziecie tylko stać i beczeć jak owce. Pamiętajcie żeby co wieczór oglądać telewizor bo tam dostaniecie instrukcje co macie robić.

ilu_minat
@Terminator

Ejmen bracie ejmen

Byly pracownik pako

Na Pako robia 2 gruptly ludzi!!!! Mezczyzn!!!!! Pierwsza grupa to mlodzi faceci co albo zaczeli prace albo studiuja zaocznie itp taki przedział 19-27. Druga grupa do faceci po 30 .....maja.rodziny zony, nie ktorzy dzieci. Jest ich ok 7 wyglada tak jak by sie juz wczesniej znali. Co ciekawe ci starsi faceci zarabiaja 2100 mlodsi po.26 roku zycia 2200:) starszym to nie.przesskadza:) pracuja wydajnie itp Atmosfera dobra ogolnie. Goscie spoko pomocni itp natomiast Ci po 30 to nie wiem co tam robia.... Za te pieniadze czy Oni utrzymuja z tego rodziny???za 2100 Nie mi to.oceniac ale dziwne

zgred
@Byly pracownik pako

Młody jesteś to wafla wiesz o życiu. Podstawa to dobrze zarabiająca zona i najlepiej bogata z domu, a wówczas twoje obowiązki to: bonito i mecze przy piwku z kolegami. Pozdro dla dziwjących się singli.

żona zasmucona
@Byly pracownik pako

Przecież to o firmie świadczy źle a nie o pracowniku. Skoro firma ma solidnego, odpowiedzialnego, pracowitego człowieka to powinna o niego dbać i odpowiednio płacić za jego pracę.

Pr

Takiego mobbingu jak w łódzkim oddziale nigdy nie zaznałam. Kierownik po 15 minutach pracy zaczęła obrażać.

Bon sodexo
@Pr

Zapraszamy do nas do Krakowa :) u Nas nasz kierownik nie dość że jest chamski, gburowaty to jeszcze romansuje z dziewczynami z magazynu kilkoma na raz, czy to Polka czy nie, nie ma znaczenia :) Wesołych Świąt i wybierajcie szybciej żeby wyniki dla zarządu się zgadzały, a to czy pracownicy są traktowani jak roboty nad którymi trzeba stać i mierzyć wzrokiem (usunięte przez administratora) to już mało ważne. BO liczą sie ludzie :) PS Nie nie jestem zazdrosna, nie lubie ryb.

Czeeeść, No o ja coś napiszę. W ogóle to tak, praca mogła by być, ale naprawdę jest straszne że są dużo tych kamer. Koordynatorzy są dobre. Z Andrzejem nie powiem że miałam jakieś przypadki, ale wszyscy mówili że on jest dość poważną osobą. Kochany kierownik - tu historia mogła by być długa. Ale naprawdę jest wariatem. przylega do każdej spódnicy. Bardzo lubi piękne i zadbane dziewczyny. Pomaga im w pracy, aby nie chodzili i nie zbierali tych książek. Ale w końcu po prostu znika, a następnie ignoruje. Że tak powiem, cieszy się sytuacją. Są różni ludzie, rozumiem to. Ale tak brzydko obchodzić się i nie mieć sumienia, tego już nie rozumiem. Wszyscy byli kiedyś obrażeni, ale to nie jest powód, aby zachowywać się tak nieludzko. Mam nadzieję, że wszystko wróci do niego bumerangiem

On

Cześć. Jestem pracownikiem agencji i pracuje tu już niecały miesiąc, ale na ten moment już mogę kilka słów od siebie powiedzieć. Praca byłaby w porządku gdyby nie obecność masy kamer, które są na każdym kroku, dosłownie na każdym. Pierwszy raz widzę ich taką ich ilość. Największym minusem tej pracy jest atmosfera. Przechodząc obok drugiej osoby nie możesz się do niej nawet odezwać, zwykle cześć grozi naganą u Pana Andrzeja, który jest wszędzie. Ludzie to nie roboty nie da się ich zaprogramować, i myśle że ktoś wreszcie powinien Pana Andrzej uzmysłowić.

Niki
@On

super ze w końcu ktoś to napisał :)

@On

I dziś wylecieli ludzie z dwóch agencji, przypadek? ????

BrokenMachine

Hej. Moglby mi ktos powiedzieć proszę, jak wygląda praca przy wydawaniu zamówień i sprzedaży? Zarobki, atmosfera?

pracownica
@BrokenMachine

Zależy na kogo trafisz, bo zdecydowana większość dziewczyn pracujących tam na obsłudze jest okropna i zniechęca do pracy. Praca sama w sobie dosyć stresująca.

była pracowniczka
@BrokenMachine

Ja trafiłam na super ekipę, najlepsze dziewczyny (pozdrawiam stary i nowy skład z Ruskiej 2), niestety zarobki to najniższa krajowa albo coś blisko koło tego :/

Ciekawy

Ile zmian pracy? W weekendy i nocki też pracują?

nowy

Jak mieszkałem w Warszawie to za czasów szkoły bylismy na wycieczce w mennicy Polskiej, i wiecie że tam bylo 2x mniej kamer niz w Bonito? :) To jest pierwsza firma w której tyle kamer widze :) naprawdę musza się bac o towar skoro tyle ich zamontowali. Nie wieże ze jedna osoba ogarnia te kamery, naliczyłem ich 112, na tyle kamer to musi byc z 5 pracowników aby coś zauwazyc a i tak pewnie duzo rzeczy umyka.

Denis
@nowy

Im nie chodzi o (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)tylko jak robicie i w jakim tempie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.