Opinie o Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki w Kraków

Karol Nowy wpis

Jak oceniacie sytuacje w tej księgarni? Da radę mimo pandemii?

LS Nowy wpis

Pracowałem tam kilka lat. Zaczynałem jako student na tymczasową, po czym zostałem na długo z etatem. Ekipa zgrana, wiem że już nigdy takiej nie trafię. Zarobki bardzo marne. Kiedyś sezonowo bywało koło 50 osób obecnie to raczej kilka, rządowe reformy zabiły rynek. Nie ma już całonocnej harówki, którą tak lubiłem(ze względu na atmosferę.) Wypłata zawsze była na czas. Nie podważał ilości godzin bo to kontrolują dziewczyny z biura.

kaja Nowy wpis

wiec zatrudniaja tylko studentow? a najlepiej keidy tam aplikowac powiem ci ze ja bylabym chetna szukam czegos takiego

Pracuś Nowy wpis

Niestety nie wiem czy są jakieś wolne miejsca. Musisz pytać. Dlaczego dorywcza ? Bo zatrudniają chyba tylko na sezon i raczej osoby młode, uczące się, a po sezonie zostaje stara kadra. Pozdrawiam :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pracuś

Pracuś

Jak dla mnie płacą trochę mało, ale atmosfera jest super. Kadra młoda, zgrana. Najlepsze są dziewczyny z biura, zawsze uśmiechnięte, chętne do pomocy. Pani od korekt bardzo pracowita, skrupulatnie sprawdza towar, uczynna i zawsze bardzo miła. Pani przyjmująca zamówienia zawsze uśmiechnięta i życzliwa, chętnie pomaga nowym osobom i ma świetny kontakt z klientami. Ogólnie w sezonie pracy sporo ale jest fajna pani kierownik z którą można się dogadać, płacą trochę mało, no ale cóż.... jako dorywcza praca sezonowa może być. :)

aaa

kierat ja w każbej firmie która ma sprzedaż sezonową. płacą na czas... no chyba ze system od liczenia godzin się zawiesi to wtedy zaliczki... niemiałem nigdy problemów z wypłatą. zawsze w pierwszy dzień miesiąca. jeśli chodzi o kase za godzine to zależy od dogadania sie z szefem (jak nic nie potrafisz to dostaniesz 7-8zł.:)) pozatym jeśli Ci odpowiadują warunki to pracuje jak nie to nie. a jak pracowałeś i Cię zwolnili bo coś tam to oczywiście opinia negatywna.kadra sympatyczna no moze poza jedną panią z biura która ma muchy w nosie i o wszytko ma pretensje... ale to jednostka

kriks

a ma ktoś jakieś pozytywne opinie może?

Mekebe

Potwierdzam. Kierat na maxa. A kasy mało. Ale przynajmniej płacą.

felix

Co tu dużo pisać (usunięte przez administratora)Proponują Ci 8zł za godzinę (jak dobrze pójdzie to za nadgodziny 10, ale to i tak nie wszystkim). Kierownik jest wielkim znawcą wszystkiego i nie dopuszcza innego zdania, niżeli jego. Masz jakiś argument by go przegadać - przewalone. Praca jakby zatrudniali niewolników. Od 14:00 - do upadłego. Aż skończą się zamówienia. Nie raz od 12:00 do 8:00 rano! Kiedy przychodzi do wypłaty - kłamstwa i przekręcanie wszystkiego tak, byś dostał/a jak najmniej (nadgodziny i tak nie są wypłacane!). Szef to kłamca i krętak. Praca ciężka i jak na takie zarobki - kompletnie nie opłacalna! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki - Kraków

Jacek Jaworski Mti Małopolski Dom Książki
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Owocowa 25
    30-434 Kraków