MFO S.A.

Opinie o MFO S.A.

Adrianooooo

Wie ktoś może jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele handlowi? Zaaplikowałem ale niestety nie zapytałem.

Przemysław
@Adrianooooo

A dawno aplikowałeś? Kiedy masz mieć rozmowę?

Adrianooooo
@Przemysław

Za 2 tygodnie

Przemysław
@Adrianooooo

To daj znać czego wymagali i jak Ci poszło ogólnie :D Dopytaj też o te samochody :)

Operator
@Adrianooooo

Pracuje tu od paru lat na linii produkcyjnej. Co mogę powiedzieć: Firma jest mało wiarygodna pod kątem zarządzania np. produkcją, rekrutacji itp. Jakość elementów: OK.

Od kilku miesięcy pracuje na stanowisku handlowca, wszyscy są bardzo pomocni i z chęcią wyciągną rękę jeśli oczywiście widza jakąkolwiek chęć do pracy. Koordynatorzy zawsze są czujni i nie zostawiają pracowników samych z problemem. Często ludzie przychodzą nie zdając sobie sprawy z odpowiedzialności i myślą ze będą podróżować na delegacjach a praca będzie łatwa. Jest to praca z klientem także do najłatwiejszych nie należy, nie można się tez przestraszyć jak na początku się czegoś nie będzie rozumieć bo każdy z kim rozmawiałam dopiero po miesiącu/ półtorej zaczął coś rozumieć.

Janusz
@:)

To jak w takim razie wygląda ten pierwszy miesiąc pracy? Pracodawca zapewnia pracownikowi profesjonalne szkolenia czy cała nauka polega na pomocy i tłumaczeniu kolegów z zespołu?

@Janusz

Program wdrożenia obejmuje zarówno szkolenia jak i wsparcie bardziej doświadczonych pracowników.

Czy jest możliwość zdalnej pracy z miejsca oddalonego od siedziby ?

@Zainteresowany

Większość stanowisk, na które prowadzimy rekrutacje jest związana z codzienną obecnością w siedzibie firmy.

Szukająca

Dzień dobry. Jak jest z pracą handlowca. Widziałam ogłoszenie na stanowisko Młodszy Kierownik ds kluczowych klientów. Czy targety są do ogarnięcia? Czy są częste delegacje? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

@Szukająca

Dzień dobry. Każdy z osób z działu handlowego ma przydzielony region, za który odpowiada i jeździ w delegacje 3 razy w tygodniu. Każdy ma indywidualne cele kwartalne, jak najbardziej realne do osiągnięcia. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników danej osoby. Zapraszamy do aplikowania i/lub bezpośredniego kontaktu.

Szukająca
@MFO S.A.

Czy są częste delegacje? Czy samochód jest również do użytku prywatnego? Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy?

Czlowiek z branzy
@Szukająca

Teraz nigdzie w budowlance noe zrobisz targetu

@Szukająca

Młodsi Kierownicy ds. kluczowych klientów spędzają w delegacjach 3 dni w tygodniu. Jest możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych. Zapraszam do aplikowania, podczas rozmowy kwalifikacyjnej opowiemy o szczegółach pracy w MFO.

Specjalista Ds. Zakupów

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

Był zadawane pytania o moje doświadczenie, cele zawodowe, zainteresowania, powód chęci zmiany dotychczasowej pracy

Czy pracownicy w MFO S.A. dogadują się między sobą?

W dziale sprzedaż dogadują się tylko starzy pracownicy. Każda nowa osoba jest postrzegana jak intruz. Nowi pracują po kilka kilkanaście dni i rezygnują. Tam się nie da pracować.

FM

Zgadzam się, firma ma bardzo wysoką rotację przez brak kompetentnych managerów, dlatego ciagle maja rekrutacje na te same stanowiska. (usunięte przez administratora)nic dobrego tam nie ma.

Paulina

Witam, jak jest z awansem w MFO? Widziałam ofertę pracy na młodszego specjalistę ds. HR i zastanawiam się jak wygląda ścieżka kariery w firmie. Po jakim czasie można ubiegać się o wyższe stanowisko? Co jest brane pod uwagę przy przyznawaniu awansu?

Czy w firmie MFO S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Biała Rdza

Witam a co to są szkolenia?

Dr

Jak wygląda praca na stanowisku elektryka

HR
@Dr

Zapraszam do kontaktu z działem HR pod nr 663 553 999 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Justyna
@Dr

Cześć @Dr, na stronie internetowej MFO w zakładce Oferty pracy, możesz znaleźć informacje na temat zakresu obowiązków na stanowisku elektryka : https://www.mfo.pl/pl/praca. Zamierzasz aplikować? Powiedz, jak dowiedziałeś się o firmie, może z polecenia jakiegoś z pracowników?

Justyna

Cześć, powiedzcie jakie doświadczenie w pracy na tym stanowisku wymagane jest od kandydata na kierownika zmiany w MFO? Właśnie szukają kogoś takiego: https://www.mfo.pl/pl/praca. Będę wdzięczna za informacje.

Fredzis

Czy przyjmują do pracy kobiety na produkcji i jakie są zarobki

Fredzis

Czy są zatrudniane kobiety na produkcję, jakie zarobki

Slawomir

Nie polecam pracy w mfo. Jedyna firma w okolicy, która nie dała pracownikom nic na święta, nawet życzeń nie złożyli. A kierownik jeszcze opi......l pracowników ze złe pracują chociaż kilka dni temu zrobiliśmy rekord.

APoCo
@Slawomir

Super że się tym dzielisz ale i tak za chwilę zrobią Ci bana i zdejmą komentarz... :(

Paulina
@APoCo

Wpisy na forum nie są usuwane przez administratora jeśli są zgodne z jego regulaminem. Nie ma znaczenia czy są pozytywne czy negatywne, jeśli go naruszają istnieje ryzyko usunięcia. Jednym z takich naruszeń jest np. używanie wulgaryzmów w swoich wpisach. Zostawiam link by można było się zapoznać z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

BialaRdza

W 2020 roku panowie Wy jesteście najważniejsi słowa prezesa na spotkaniu wigilijnym z pracownikami brawo Ty dojechałeś nas równo :/ biuro się cieszy a my biedę klepiemy brawo Ty

Czy firma MFO S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Biała Rdza

Szkolenie odbywają się na terenie firmy przez osoby które nie mają pojęcia o tum co mówią i robią. Prawdziwe historie zaczynają się już przy operatorze indywidualnie. Każdy ma inne doświadczenie w tej pracy. Tak by to wyglądało

Jakie narzędzia pracy zapewnia MFO S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

BialaRdza

Jako pracownicy fizyczni pracujący na produkcji nie mamy prawa myśleć o takich narzędziach pracy jak auto służbowe. Widzimy za to jak pracownicy biurowi kierowniczego i wyżej szczebla są wyposażeni w auta firmowe gdzie średnio co 24mc zmieniają się na lepsze. My robotnicy nie mam prawa myśleć nawet o ZFŚS bo to już by było za dużo dla NAS. (usunięte przez administratora)Tak tam jesteśmy równi i równiejsi....

@BialaRdza

Czy to znaczy, że pracownicy fizycznie nie mają żadnych benefitów? Ubezpieczenie na życie chociaż oferują?

Www

@Pytanie Jeżeli charakter pracy wymaga wyjazdów w delegacje, jak najbardziej oferowane jest auto służbowe. Nie słyszałem też o ograniczeniach w korzystaniu poza godzinami pracy jeżeli masz je przyznane na wyłączność.

Www
@Paweł

Ubezpieczenie na życie jest oferowane ale jest płatne. Bezpłatnie oferowana jest opieka medyczna pakietu LUX Med

Jenny
@BialaRdza

To czemu nie startujecie na wyższe stanowiska? MFO nie daje szans na rozwój?

Czy firna zatrudnia również pracowników na umowę zlecenie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ksbrbxkb

Jest ok

Stara baba

Nie jest tak zle ;)

eX

Teoretycznie w niektórych działach jest premia. Uznaniowa oczywiscie. Ale ze teraz jest koronowirus - jest to świetna okazja żeby premii nie dawać. Handlowy ma premie obwarowane tak, żeby jej przypadkiem nie otrzymać. A! I oczywiście jeśli rezygnujesz albo oni z Ciebie to mimo że premie wypracowałes przez caly kwartał to jej nie dostaniesz.

Furia
@eX

Absolutnie nie zgadzam się jeśli chodzi o premie w dziale handlowym, są jasno określone warunki, które należy spełnić aby otrzymać premię. Jeśli ktoś wie po co przychodzi do pracy i chce pracować, to nie powinien mieć problemu aby realizować plany i dostawać premie. Dodatkowo plany są konsultowane i nie jest tak, że nie wiadomo skąd ich wielkość się bierze.

eX

Jeszcze mam okazję obserwować, pytanie jak długo. Zwalniają, prawie codziennie ktoś leci, czasem nawet bez kierownika tej osoby. Zamiast dziękuję jest stos zarzutów na temat niby złej pracy ktora przez wiele miesięcy byla dobra. I zaprzeczenie jakoby byłyby to zwolnienia na wieksza skalę. Zbieg okoliczności po prostu ze codziennie ktoś z ŕróżnych działów okazuje się niewystarczająco dobry. Nie szanują ludzi w ogole. Pytanie gdzie będą jak karra sie odwróci

Zostaw merytoryczną opinię o MFO S.A. - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w MFO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MFO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MFO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MFO S.A.?

Kandydaci do pracy w MFO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MFO S.A.