MFO S.A.

Opinie o MFO S.A.

Administrator Nowy wpis

MFO S.A. właśnie rekrutuje w mieście Kożuszki-Parcel gm. Sochaczew. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Do pracy

Czy to prawda, ze w ostatnim czasie dużo osób się zwalnia? Czym to jest spowodowane?

@Do pracy

Nie. Odejścia są w każdej firmie. Tak jak pisaliśmy wcześniej, nasza rotacja jest na poziomie 1,5% - więc jest całkiem dobrze.

@MFO S.A.

Pracodawca odpisuje szkóda, ze pisze nieprawdę. W ostatnim czasie bardzo dużo osób z firmy odchodzi i to pracownicy robiący bardzo długo. Mówili tez o podwyżkach ale chyba już zrezygnowali. (usunięte przez administratora)

@Do pracy

Hej będą podwyżki ale kiedy kto to wie prezes mówi że sprawa jest w toku i będą to "rewizje" wynagrodzenia.

Biuro Nowy wpis
@Biała rdza

Ciekawe również dla kogo będzie ta rewizja wynagrodzeń.. mam nadzieję , że nie tylko u pracowników produkcyjnych ..

Przewija się tutaj dosyć często temat rotacji, czy rzeczywiście jest tak duża? Pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Jaka w ogóle stawka na start, a jaka w późniejszym okresie pracy?

Witam, mamy bardzo niewielką rotację w firmie. Mierzymy ją co miesiąc, więc wiemy, ze jest nawet lepsza niż w innych firmach:). Średnia długość zatrudnienia naszych Pracowników to ponad 6 lat. W tym roku możemy pochwalić sie 20-letnimi jubileuszami kilku pracowników.

rykec
@MFO S.A.

Chyba w Waszych wyobrażeniach. Rotacja jest tak duża że niedługo SAM prezes będzie stał na maszynie bo nie będzie komu robić

Biała rdza Nowy wpis
@MFO S.A.

Hej @Pracodawca powiedz nam jak to jest z czasem pracy wózkowych załadunkowych jak patrzę na drugiej zmianie załadunki trwają do 20 później wózkowi chowają się po kątach bądź na legalu siedzą na stołówce i debatują

Pomocny Nowy wpis
@Biała rdza

Praca wozkowych załadunkowych jak po wpisie domyślam się,że sądzisz nie kończy się na samych zaladunkach. Otóż mają jeszcze szereg innych zadań a mianowicie zastępują kolegów na wywożeniu z hal podczas absencji a także suwnicowych. Dodatkowo podwożą towar na przecinarki,zgrzewarki i laser oraz rozładowują profile z cynkowni czy też towar powracający z reklamacji . Każdy z nich ma także swój obszar magazynu począwszy od hal z towarem kończąc na placu gdzie muszą utrzymywać porządek i ustawiać profile. Jeśli zachodzi potrzeba mają także zadania z przepakowaniem profili pod klienta. A ich obecność na stołówce myślę,że nie wiąże się z niczym innym jak przerwa na posiłek.

Biała rdza

Jak by to powiedzieć by było dobrze hmmm.... jaką płacą taka praca. A tak serio są ludzie i ludziska gdzie wykorzystujemy się na wzajem. Ocena roczna od początku jak tylko powstała wisi na tablicy informacyjnej i się kurzy. Miała być rozmowa indywidualna z pracownikiem i cisza. Podwyżka była ale nie w podstawie wynagrodzenia tylko w premii frekwencyjnej co jest nie uczciwym zagraniem że strony firmy. I świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy nie ma w tej firmie. ZFŚS też nie ma i nie będzie bo szkoda kasy. Ps. Młodzi nie chcą się rozwijać bo nie ma różnicy między operator A pomocnik. Kobiety teraz pracują na najlepszych stanowiskach gdzie opowiadają że praca lekka i przyjemna zapraszamy do prawdziwej pracy gdzie przerzuca się tony a nie kilogramy.

@Biała rdza

Witam, proces oceny okresowej, właśnie się zaczyna, będziemy oceniać cały rok, więc startujemy dopiero w listopadzie. Zaczynamy samooceną, rozmowy z przełożonym planowane są na styczeń. Nie wiem dlaczego pisze Pan, że w naszej firmie nie ma świąt. Co roku organizujemy spotkania świąteczne i doceniamy Pracowników prezentami. W ostatnim roku na Mikołajki rozdawaliśmy koperty, - m.in. z zaproszeniem na Wigilię firmową. Szkoda, że Pan nie pamięta, jak całą firmą spotkaliśmy się na uroczystej kolacji w hotelu Chopin. W tym roku też planujemy różne atrakcje. Będziemy informować - tak jak do tej pory w Newsletterze. Mam nadzieję, że będzie Pan celebrował uroczyście razem z nami zakończenie tego bardzo trudnego roku.

@Biała rdza

Te rozmowy indywidualne wiążą się wtedy z podwyżką pensji podstawowej? Bo mówisz, że ich nie było i tylko premia wzrosła. O ile w sumie, były to znaczne kwoty? Mówisz, że nie ma różnicy między stanowiskami, masz na myśli wysokość pensji? Bo jeśli tak to jak inaczej motywują pracowników?

Biała rdza

Firma stosuje zasady pozytywnej motywacji. Zabierają premie, zwalniają, lub wlepiają nagany. Czasem również w nagrodę pracownik dostanie czekoladę ale to już Ci pracownicy wyróżniający się najbardziej.

@Biała rdza

Jeżeli jest tak źle... To dlaczego nie zmienisz pracy i nie poszukasz czegoś innego, lepszego. Z tego co mi wiadomo, to kobiety nie mówią że jest lekko i przyjemnie. Każda praca bez względu na stanowisko jest na swój sposób ciężka i każdy będzie odczuwał to w inny sposób bo nie jesteśmy wszyscy tacy sami. Owszem ze względu na słabszą płeć są przyjęte do pracy jak piszesz na najlepszych stanowiskach ale i ta płeć ma inne warunki pracy i zasady BHP określające ile mogą dźwigać kobiety a ile mężczyźni.

Specjalista Ds. Zakupów

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

Był zadawane pytania o moje doświadczenie, cele zawodowe, zainteresowania, powód chęci zmiany dotychczasowej pracy

Zanim w ogóle zaaplikuję, to jednak wolałbym wiedzieć, jaki budżet przeznaczacie Państwo dla specjalisty ds. BHP, zwłaszcza takiego z doświadczeniem w prowadzeniu postępowań powypadkowych :3

Dzień dobry, tak jak pisaliśmy wcześniej, o budgecie rozmawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego, po tym jak zaprezentujemy nasze środowisko pracy i poznamy Pani/Pana kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe. Oferta zatrudnienia jest zawsze na końcu - wypadkową tych tych wszystkich czynników. pozdrawiam, i zachęcam do aplikowania

EZ
@MFO S.A.

Coraz więcej firm w Polsce bierze przykład z innych krajów i już na początku rekrutacji informują kandydata o budżecie jaki jest przewidziany. Po co mam tracić czas na rozmowy skoro nie wiem czy jesteście wstanie dać mi odpowiednie wynagrodzenie? Powodzenia w szukaniu

@EZ

Proszę się nie martwić, w trosce o Pani/Pana czas, w formularzu aplikacyjnym jest pozycja dot. oczekiwań finansowych kandydatów. Zanim zaprosimy wybrane osoby na spotkanie, porównujemy te oczekiwania - z kwalifikacjami, doświadczeniem kandydatów oraz naszymi widełkami, przeznaczonymi na dane stanowisko. Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na tę korespondencję:) i życzymy powodzenia w znalezieniu nowego i odpowiedniego miejsca dla Pani/Pana. zespół HR

Cześć, Słyszałem, że zabierają premię za L4 czy ktoś może potwierdzić, że to prawda ?

@Kandydat

Może słyszał Pan o naszej PREMII FREKWENCYJNEJ - która jest dokładnie za obecność w pracy:), co oznacza, że jeśli ktoś jest nieobecny, to tej premii nie dostaje, lub ma ją pomniejszoną zgodnie z regulaminem. Mamy jednak tez inne premie - m.in. za osiągane wyniki pracy.

@MFO S.A.

Zabierają tez inne premie niż frekwencyjna lub uniemożliwiają zdobycie premii. A te inne premie to chyba mowa o czekoladach za wyjątkowe osiągnięcia?

Do każdej premii są regulaminy, więc wiadomo z czego co wynika. Dlaczego ktoś miałby coś uniemożliwiać? Kierownikom i liderom jeszcze bardziej zależy na wynikach swoich zespołów - też są z tych wyników rozliczani.

Ph
@Kandydat

W sprzedaży jest na l4 bo no zachorowałeś i nie ważne że masz zrobiony wynik. Jesteś na L4 nie masz premii.

Ciekawa
@MFO S.A.

To ile dni maksymalnie można być na L4, aby móc dostać jakąkolwiek premię frekwencyjną? Poza tą i premią za osiągane wyniki w pracy są jeszcze jakieś inne? Dajcie znać, bo zastanawiam się nad złożeniem CV.

@Ph

Witam, może jest Pani PH, ale raczej pracuje Pani u/dla konkurencji. Będąc naszym Pracownikiem wiedziałaby Pani, że nasze regulaminy premiowania dla działu sprzedaży opierają się na wynikach KPI (co oznacza, ze premia NIE jest pomniejszana o zwolnienia lekarskie). Bardzo proszę nie pisać pomówień i nie odstraszać naszych kandydatów do pracy. pozdrawiam.

Elektryk jakie ma pieniądze u nich? Interesuje mnie to jakie są warunki finansowe, zwłaszcza że ogłoszenie nic na ten temat nie mówi niestety. Zajrzałem tutaj z nadzieją, że otrzymam jakieś informacje

Zachęcamy do przesłania CV, umówimy się na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego dowie się Pan więcej o stanowisku i warunkach pracy. Zapraszamy serdecznie.

@Pracodawca będą w tym roku bony świąteczne ?

@Pracodawca czy w tym roku pracownicy dostaną bony na święta?

przyszły pracownik

Chciałabym zaaplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Jaka panuje atmosfera w firmie, jakie benefity można otrzymać. Jest wynagrodzenie podstawowe i premia? Jak to wygląda?

@przyszły pracownik

atmosfera zależy od tego, do którego działu trafisz. Rotacja pracowników jest tu spora. Jeżeli chodzi o wynagordzenie to nie jest one super zadowalające. Patrząc na to, że będziesz osobą, która reprezentuje firmę i zbiera zamówienia, które dają kasę do firmowego budżetu można rzec, że wynagrodzenie wraz z premią jest marne.. Ale idź na rozmowę może uda ugrać Ci się coś lepszego :)

Grażyna
@przyszły pracownik

Mnie się tutaj bardzo podoba. Pracuję już prawie dwa lata i z czystym sumieniem mogę polecić te firmę. Mamy tutaj bardzo fajnych ludzi. Otwartych, przyjaznych i wspierających. W innych działach z tego co wiem, jest podobnie. Mamy jasno określony zakres działań, więc wiem po co przychodzę do pracy – czego ode mnie wymagają, jakie są zasady, za co jestem wynagradzana, a za co mam premię. Wszystko jest jasne i klarowne. Z benefitów to głównie pakiet LuxMed – ale bardzo bogaty. Nie ma Multisportu, tylko ja akurat tego nie potrzebuję. W okolicy to jedna z najlepszych firm. Przyjdź na rozmowę. Myślę, ze warto.

@pracownik

Wystraszyłeś mnie trochę tą rotacją. Sami się zwalniają czy firma zwalnia ? Ciężko osiągnąć miesięczny plan żeby uzyskać premie czy raczej jest to łatwe ?

Premie są do wyrobienia ale trzeba się starać. Samo się nie zrobi. Jeżeli chodzi o rotację to pracownicy sami odchodzą ze względów finansowych i braku rozwoju.

Brak rozwoju równa się też brak jakichkolwiek szkoleń? Na awans też nie ma co liczyć? Jak jest lepsze stanowisko to biorą z zewnętrznej rekrutacji zamiast dać możliwość osobie która już pracuje?

Mamy różne szkolenia: wdrożeniowe, produktowe, miękkie, jest platforma e-Learningowa, tak więc jeśli chcesz się rozwijać i szkolić - są możliwości. Dodatkowo podczas procesu oceny okresowej, omawiamy plan rozwoju z pracownikami. Warto rozmawiać otwarcie z przełożonym o różnych chęciach i możliwościach.

Oficjalnie na żadnym szkoleniu ani razu nie byłam. Jest jakaś platforma ale wiadomo, że więcej nauczysz się bezpośrednio od kogoś niż przez komputer.. (usunięte przez administratora)

Zachęcamy do rozmowy z przełożonym o możliwościach rozwoju/szkoleniach. Nie musisz czekać do rozmowy rocznej. Najważniejsze, ze chcesz się rozwijać.

Kryśka
@MFO S.A.

Fajnie wiedzieć, że są takie opcje. A tak w ogóle to jak to działa, czy każdy pracownik ma określony jakiś budżet szkoleniowy? Albo jakiś limit szkoleń, które może mieć w ciągu roku?

W 2023 roku pensja minimalna została podniesiona dwukrotnie. Konkurencja wraz z takim krokiem dwukrotnie podwyższyła wynagrodzenia swoich pracowników. W mfo nastąpiło to tylko raz i to w maju. Nie ma też żadnych przesłanek aby mogło się to zmienić. Szkoda bo firma cieszy się naprawdę dobrą renomą jeżeli chodzi o jakość produktów ale ciężko jest im kogoś dłużej potrzymać chociażby ze względów finansowych.

witam, proces rewizji wynagrodzeń mamy raz w roku, po ocenie okresowej.

@MFO S.A.

Rozumiem, że nie ma możliwości negocjowania warunków finansowych, ponieważ wynagrodzenie podlega rewizji tylko raz w roku?

zachęcam do bezpośredniej rozmowy z przełożonym, który wytłumaczy Panu dokładnie jak wyglądają procesy w naszej firmie i ew. jakie są możliwości.

Albi
@MFO S.A.

Jeśli chodzi o podniesienie wypłaty po okresowej ocenie to zwykle ile procent jest podwyższana? Im ocena wyższa tym pensja bardziej idzie w górę? Na takie zasadzie jest to przyznawane?

@Albi

Nie ma żadnych zasad co ,, do wyższych wynagrodzeń " bez względu na to czy pracujesz w biurze czy na produkcji. Podążają za ,, wzrostem płać minimalnych". Nie biorą pod uwagę tego jak ktoś wykonuje swoją pracę i ile z siebie daje.. tak naprawdę jak na początku nie wynegocjujesz sobie dobrej podstawy to potem to jest to przeciągane itd. Duża rotacja jest ze względu na właśnie wynagrodzenia.. niby duża firma ale żeby zatrzymać pracownika u siebie to ma ciężko. To już nie te czasy ze jest rynek pracodawcy. Teraz mamy rynek pracownika. Konkurencja chętnie podnosi wynagrodzenia swym pracownikom a w mfo lepiej zwolnic i zatrudnić kogoś nowego ,,tanszego".

Tak jak informowaliśmy wcześniej, mamy coroczny proces rewizji wynagrodzeń, poprzedzony badaniami rynku. W maju 2023 r. podnieśliśmy wynagrodzenia Pracowników średnio o 10%. Biorąc pod uwagę trudną sytuację gospodarczą, było to tyle, na ile mogliśmy podnieść wynagrodzenia. Proszę mi wierzyć, zarówno Pan jak i my, mamy nadzieję, że ta sytuacja wkrótce się zmieni i że wrócimy do trzech zmian i będziemy mogli planować dalszy rozwój zarówno Pana jak i firmy. Mam nadzieję, ze Pan to zrozumie.

Firma sięga dna… Nie szanują ludzi, nowi pracownicy (pomocnicy) mają tyle co operatorzy z wieloletnim stażem, wszystkie okoliczne firmy rozdały swoim pracownikom lipcowe podwyżki, a u nas jak zwykle nic….

Alex

U konkurencji były podwyżki a tu nic? A coś obiecywali, chodziły słuchy że będą a tu nic z tego? Myślisz że przez to będą odejścia?

@Prcodawca

Bardzo mi przykro, ze tak piszesz. Jeżeli widzisz, ze ktoś zachował się niepoprawnie - porozmawiaj proszę ze swoim przełożonym. W firmie nie ma przyzwolenia na takie zachowania. przypomnę też, ze pomimo bardzo trudnej sytuacji na rynku - podwyżki mieliśmy w maju.

@Alex

Mamy nadzieję, że nikogo nie stracimy - i że nadal będziemy dużym, silnym i zgranym zespołem.

Norbik
@@Prcodawca

Jak w maju to całkiem niedawno. A jak duże to były podwyżki? To znaczy ile procent? Można się dowiedzieć?

@Norbik

całkiem niedawno:) Średnio na poziomie 10%

@@Pracodawca

Czy zdradzicie kiedy planujecie uruchomienie nowej hali?

@Zainteresowany

Obecnie jesteśmy na etapie domykania projektów budowlanych. O wszelkich postępach prac będziemy informowali na naszej stronie www.mfo.pl oraz na kanałach społecznościowych do obserwowania których już dzisiaj serdecznie zachęcamy.

@MFO S.A.

Jestem zainteresowany pracą w MFO na Boryszewie, będę śledził na bieżąco stronę. Na jakie stanowiska będzie poszukiwać na Boryszewie?

@Nowy

Zapraszamy do aplikowania już teraz. Stanowiska będą takie same jakie aktualnie mamy w fabryce w Kożuszkach. Zanim zbudujemy zespół w Boryszewie, będziemy wszystkich szkolić w centrali. Każda osoba z chęciami i potencjałem, będzie mogła wziąć udział w Akademii Operatora - co wiąże się z promocją wew. i wyższymi zarobkami. Zachęcamy i zapraszamy. Więcej informacji na naszej stronie www.mfo.pl oraz pod numerem tel. 663 553 999

Zenek

zgaduję, ze nie napracowałeś się w tym miesiącu i dostałeś GOLASA. w MFO są bardzo wysokie premie ABSENCYJNE. wystarczy tylko nie uciekać na L4.

Zbigniew
@Zenek

Jak są takie wysokie te premie, to zdradzisz, ile wynoszą? Każdy pracownik ma takie same, czy jest to uzależnione od doświadczenia? Ogólnie moją motywacją w pracy są zarobki, dlatego tak bezpośrednio o to zapytałem. Wolę wiedzieć, na co ewentualnie się nastawiać :D

@Zbigniew

na produkcji sama premia ABSENCYJNA to ponad tysiąc złotych, natomiast jeśli chodzi o szczegóły - naprawdę zapraszamy na spotkanie indywidualne w naszej fabryce. Powiemy dokładnie jak wygląda system wynagrodzeń, ponieważ na każdym stanowisku jest inaczej, a wynagrodzenia nie są jawne. Podczas spotkania - jest możliwość zapoznania się ze środowiskiem produkcyjnym. Mamy nadzieję, DO ZOBACZENIA:)

Popieram kolegę, nowe Panie mają tyle, co operatorzy z wielkoletnim stażem, a starzy pracownicy nie dostają nic w zamian no chyba, że mówimy o podwyższę absencji, co była w maju, bo innej to nikt na oczy nie widział…

@Paweł

Przypominam, ze zarobki w MFO nie są jawne:) Od sierpnia do zespołu produkcyjnego MFO dołączyły panie, których wynagrodzenie jest zgodne z zasadami obowiązującymi w MFO na ich stanowiskach (nie dyskryminujemy nikogo ze względu na płeć). W maju, tak jak piszesz - podwyżki mocno podniosły wartość dodatku FREKWENCYJNEGO, którego jedynym kryterium jest to - że jesteś w pracy:)

Olcia
@MFO S.A.

To ile konkretnie wynosi teraz ten dodatek, można powiedzieć? Czemu właściwie zarobki są jawne?

Biała rdza

Pani Marto B. Firmie nie ma takiego przyzwolenia!!! Firmie jest taka praktyka. Biuro się bawi a produkcja się patrzy i przeciera oczy na to co się dzieje. Jak dbacie o nasze zarobki. I dziwicie się że ludzie odchodzą

@@Prcodawca

Podwyżka a gdzie aneks do umowy? Pytam bo nie mam tego aneksu, ale jest ciche zagranie poprzez dołączenie premii absencyjnej do zarobków głównych. I tak mamy ok 10% podwyżki. To co było osobno zostało połączone i sprawa rozwiązana a że pójdziesz na l4 to wracasz do podstawowych zarobków i ta podwyżka to około 5dni l4. Takie mydlenie oczu.

@Biała rdza

Witam, jeśli dzieje się coś niepokojącego, proszę z nami porozmawiać. Naprawdę nie ma zgody na niepoprawne zachowania. Nic nie wiemy też o złych praktykach, o których Pan pisze - jeśli takowe są, bardzo proszę do nas podejść, porozmawiamy o szczegółach, albo napisać list. Mamy skrzynkę pomysłów - więc anonimowo można skontaktować się z działem HR. Wszystko wyjaśnimy. ZABAWA podczas DNI BHP - skierowana jest właśnie do każdego Pracownika! Zapraszamy zawsze wszystkich PRACOWNIKÓW. Te akcje, właśnie po to są: aby nam się pracowało lepiej:)

@Biała rdza

Podwyżki tak jak Pan pisze, weszły w dodatek FREKWENCYJNY. Mamy nadzieję, że dzięki temu, nie będzie tylu nieobecności.

@MFO S.A.

Jak z inwestycją na Boryszewie?

@MFO S.A.

Kiedy będą prowadzone rekrutacje do nowego zakładu w Boryszewie? W tej chwili to praktycznie ich nie ma.

@Nowy

Na ten moment nie prowadzimy jeszcze rekrutacji do nowej fabryki. Tak jak informowaliśmy wcześniej, wszyscy Pracownicy zanim staną przy liniach w Boryszewie, będą przeszkoleni w Kożuszkach. O wszystkim będziemy informować na naszej stronie www.mfo.pl

@@Pracodawca

O kurczę, tysiąc złotych to całkiem sporo. Ale z tego co Państwo piszą to jest to jeden rodzaj premii, rozumiem, że jest ich kilka w takim razie, więc pula pieniężna jest większa? A czy ta premia absencyjna jest co miesiąc?

@MFO S.A.

Kiedy rusza budowa nowego zakładu w Boryszewie? Kiedy nowy zakład ruszy z produkcja? Na razie to wszystko stoi... .

Daniel

Witam mam pytanie czy ktoś może dojeżdża z Warszawy do tej firmy ? Proszę o odpowiedź!

@Daniel

Mamy kilka osób, które dojeżdżają do Sochaczewa samochodami. Mamy też biuro w warszawie - więc jeśli rodzaj pracy pozwala - można pracować z Warszawy.

Klient

Firma ok., zarobi słabe. Firma posiada ISO sygnowane przez SGS. SGS to słaba jednostka. Proponuję zmienić na TUV. Wdrożyli ZKP (Zakładowa Kontrola Produkcji), było wdrożyć w PCA, a nie w takim gdzie macie teraz. Ktoś podjął słaba decyzję, co skutkować może m.in. brakiem klientów. Słabo....

Arni
@Klient

To pod jakim względem firma jest ok? Co tam takiego na plus? Zarobki piszesz, że słabe to jestem ciekaw też, ile dokładnie dają. Podasz konkretne kwoty? Będę wdzięczny, bo sam szukam pracy.

@Arni

W ofertach podają grube miliony a w rzeczywistości Ok 3000 netto

@Arni

wyślij CV: praca@mfo.pl Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Podczas rozmowy opowiemy jak wygląda praca, czego wymagamy i co oferujemy. Po spotkaniu z kierownikiem, jest możliwość wejścia do fabryki. Polecam:)

Jak długo trwa proces awansu w MFO S.A.?

Proces awansu ???????????? trwa całe życie i możesz się nie doczekac???? w tej firmie awans to raczej marne szanse. Tzn z pomocnika na operatora możesz awansować ale nic poza tym

Jolanta

A co jest nie tak z tym szacunkiem? Ciężka komunikacja z przełożonymi czy masz na myśli brak szacunku, bo słabo płacą?

Kiedy firma planuje ruszyć z produkcją w nowej lokalizacji. Od kiedy będzie prowadzona rekrutacja?

@Zainteresowany

Powiesz co to za nowa lokalizacja? Blisko pierwszej? Wiadomo ilu nowych pracowników będą potrzebować? Jak byś coś wiedział to napisz bo też byłbym chętny.

@Paweł

W Boryszewie, na terenie zakładów chemicznych.

@Zainteresowany

Nie polecam tej firmy a raczej (usunięte przez administratora) Każą tłumaczyć się ze wszystkiego. Chcesz wziąść urlop robią ci łachę i wypytują po co ci idziesz na zwolnienie musisz później opowiadać dlaczego byłeś chory. Robota ciężka piniadze marne. Lepiej isc na magazyn

Maria
@Marek

Może to po prostu troska o pracownika, a nie działania zwiadowcze ;) a ten urlop to ciężko wziąć zawsze, czy po prostu w sezonie? Skoro wspomniałeś o zarobkach, to napisz proszę, jakie są widełki na Twoim stanowisku.

@Zainteresowany

Dzięki za info. Przed wakacjami będą już otwierać i rekrutować czy dopiero na jesieni? Wiesz jakie stanowiska będą do obsadzenia?

@Maria

Nie to nie troska to już wchodzenie z buciorami w czyjeś prywatne życie. Z urlopami jest problem cały rok bo mało ludzi i nikt tu już normalny nie przychodzi do pracy. Ostatni wyszedłeś pani od hr i znowu jakieś kłamstwa opowiadała. Ludzie czekali na podwyżki a dali premie za obecność w pracy ale żeby nie było ze wszystkim byli tacy co po cichu dostali podwyżkę.

Ile zarabia u was lider obszaru ?

Marchewka

Nie polecam pracy w tej firmie. Na początku firma robi dobre wrażenie ale jak już się chwile pracuje to wychodzą wszystkie brudy. Słabe wynagrodzenia i jeśli na początku nie uda ci się wynegocjować dobrej podstawy to później już nie masz szans na podniesienie. Nie szanują pracowników. Lepiej trzymać się z daleka.

Marzena
@Marchewka

To na co firma patrzy w takim razie podczas negocjowania podstawy na samym początku? Biorą pod uwagę doświadczenie, wykształcenie? Czy raczej nie ma to znaczenia, tylko jak ktoś potrafi negocjować, to sobie dobrą pensję ustali? Orientujesz się, jaką realną kwotę idzie dostać na sam początek?

Adrianooooo

Wie ktoś może jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele handlowi? Zaaplikowałem ale niestety nie zapytałem.

Przemysław
@Adrianooooo

A dawno aplikowałeś? Kiedy masz mieć rozmowę?

Adrianooooo
@Przemysław

Za 2 tygodnie

Przemysław
@Adrianooooo

To daj znać czego wymagali i jak Ci poszło ogólnie :D Dopytaj też o te samochody :)

Operator
@Adrianooooo

Pracuje tu od paru lat na linii produkcyjnej. Co mogę powiedzieć: Firma jest mało wiarygodna pod kątem zarządzania np. produkcją, rekrutacji itp. Jakość elementów: OK.

Zostaw merytoryczną opinię o MFO S.A. - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w MFO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MFO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MFO S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MFO S.A.?

Kandydaci do pracy w MFO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MFO S.A.