MFO S.A.

Opinie o MFO S.A.

zygadlewicz

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie mfo. przyslowie mówi dobrze jest tam gdzie nas nie ma! Każdy może mówić o dobrej pracy w tym zakładzie lub innym. Jesli chcesz wiedzieć jak naprawde jest to podejmij starania aby przekonać się sam. Chcesz zarabiać pieiądze? chcesz mieć pewną pracę ? Chcesz nie martwić się , że zostaniesz zwolniony bo redukcja etatów? To podejmij starania abyś mógł pracować w/w Firmie. Warunek jest jeden: musisz być pracowity, sumienny, zdecydowany w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Powinieneś mieć otwarty umysł i działać w tym kierunku. Jak ja słyszę, że mało płacą, że ciężko, że każdy się boi, że kamery itd, itd, itd to powiedzcie dlaczego ta własnie Firma rozwija się w sposób bardzo szybki? To po Marsie jest druga Firma w której pracę może podjąć każdy mieszkaniec Sochaczewa i okolic. Różnica jest taka, że w Marsie pracujesz przez Agencję a w MFO możesz podjąć praće bezpośredników, którzy biorą więcej a tobie dają mniej. Jeśli chodzi o pracowników. To czy onie są niewolnikami? Może to są masochiści lubiący być nękanymi? Wiecie jaka jest tajemnica????? Oni poprostu chcą pracować i zarabiać dobre pieniądze jak na warunki sochaczewskie. Wszyscy, którzy narzekają chcieli by pracować, zarabiać ale na swoich warunkach a nie na warunkach pracodawcy. Dlatego zachęcam wszystkich a szczególnie młodych ze zdolnością myśenia i rozwoju technicznego , którzy chcą miec pewną pracę i w przyszłości zarabiać dobre jak na Sochaczew pieniądze aby nie słuchali opinii ludzi, którzy chcieliby zarabiać mało robiąc a dużo mówią. Przyjdź daj sobie szansę rozwoju technicznego i należenia do grona ludzi, którzy będą mieć swój udzia w dalszym rozwoju Firmy MFO.

dfbgh
@zygadlewicz

Ja nie chcę zarabiać jak na warunki sochaczewskie, a czym różni się mieszkaniec Sochaczewa od mieszkańca Warszawy. Wszyscy mamy takie same żołądki

Anja
@zygadlewicz

Daj sobie Pan spokój z tą Pisowską propagandą. Sam Pan przyznał że płacicie mało i bazujecie na bezrobociu mieszkańców Sochaczewa :) Czasy się zmieniły Panie Zygadlewicz konkurencja lepiej płaci a wy się rozwijacie bo dorabiacie się na plecach ludzi ciężko pracujących wykorzystując ich sytuację płacąc grosze ! Nie polecam kołchoz sami widzicie.

@zygadlewicz

Jak tak czytam, to mi się wydaje że niektórzy to chcieliby zarabiać krocie a nie myśleć i pocić się przy robocie. Ludzie w każdej firmie musisz się przyłożyć do pracy jeśli ją olewasz to żadna nie będzie dobra i każda mało płatna. MFO jak każda inna, jak pracujesz tak zarabiasz - zasada jest prosta. Ja pracuję i od samego początku jest Ok. Nie ma mowy o oszukaniu pracownika. Jeśli ktoś tak pisze, to chyba ma w tym własny interes. Takich podjudzaczy to powinny firmy jednego z drugim do sądu zaprowadzić to może by się nauczyli kultury i nikogo nie opluwali. Bo to juz tak jest, Ze ci co nie mieli do czynienia z tym zakładem wiedzą więcej niż ci co tu lata pracują. Na to to już lekarstwa nie ma.

Wild
@Piter

Hehhe z tym sądem to ja bym bardzo uważał na twoim miejscu może odbić się czkawką. Może by pracodawca zoabczył jak wygląda kultura pracy w innych firmach a później wprowadził ją u siebie. Mniej rozczarowań i mniej problemów kadrowych. Owszem ludzie chcieliby zarabiać krocie ale myślenie jest w przypadku tej firmy nie wskazane - jest sprzeczne z procedurami.

Roman

@Piter, dziękuję za Twoją opinię. Sprawa szkoleń i kursów dokształcających dla pracowników jest bardzo ważna. Firma, która inwestuje w pracownika, inwestuje też we własny rozwój. Jak często są organizowane takie kursy? Są w całości płatne przez firmę? @KatKat, sugerujesz że nie trafiłeś na oferty szkoleń organizowanych przez pracodawcę? Może dotyczy to tylko niektórych działów?

Roman

Szukam opinii na temat firmy MFO Kożuszki Parcel. Jak wam się pracuje, czy polecilibyście pracę i dalszy rozwój w tej firmie, czy raczej osoby zainteresowane powinny szukać czegoś innego? Ważną kwestią jest również sprawa warunków pracy. @Piter, piszesz, że jesteś zadowolony. Dodaj jeszcze czy firma inwestuje w pracownika, gwarantuje szkolenia? I jak wyglądają pozapłacowe aspekty pracy?

@Roman

Pracuję krótko , ale zdążyłem zauważyć, że firma kładzie bardzo duży nacisk na szkolenie pracowników. Organizowane są szkolenia wewnątrz firmy ale i zewnętrzne kursy i szkolenia. Jeśli ktoś jest ambitny to polecam bo tu można podnosić swoje kwalifikacje. Jest potencjał w tej firmie. Ja jestem bardzo zadowolony. Dla mnie ważne jest też to, że mogę więcej czasu spędzać z rodziną i zarabiać normalnie, bez pracy po 12 czy 14 godzin. No, ale każdy ma inne priorytety.

KatKat
@Piter

Że co że jak ? Na jakich szkoleniach byłeś ?

Bartek

Jak się wam pracuje, warto aplikować?

@Bartek

Pracuję od niedawna - jest ok. Widać, że firma się rozwija i to bardzo. Po za tym fajna atmosfera i co bardzo ważne blisko. Nie trzeba szukać daleko. Wypłata zawsze jest w terminie , dodatkowo są też wypłacane premie. W moim przypadku liczy się stabilizacja i rozwój , a tu mogę na to liczyć.

Specjalista Ds. Zakupów

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

Był zadawane pytania o moje doświadczenie, cele zawodowe, zainteresowania, powód chęci zmiany dotychczasowej pracy

Kazik

Ahahah Robert Ty już więcej nie pijesz. Ludzi ogarniętych to tam nie potrzebują lepiej tam nie mieć własnego zdania bo szybko Cię wyślą na zieloną trawkę. Znaczy się że trzeba się cieszyć że nie jest gorzej niż jest i można liczyć na awans jako kto ? Zostanę dyrektorem z magazyniera ? :) Podwyżki ? Dla kogo ? Może lepiej niech zaczną płacić premię. Ta firma to jedno wielkie sprawdzanie Antek sprawdza Jurka, Jurek Antka a wszystko nadzoruje Karol. I tak mija cały dzień a bałagan jak był jest.

@Kazik

Kazik jeśli piszesz takie opinie to może chociaż jakieś przykłady. Łatwo pisać anonimowo puste słowa. Nie przypominam sobie żeby w ostatnim czasie kogokolwiek firma zwolniła. Piszesz, że lepiej nie mieć tam swojego zdania. A czy kiedykolwiek wyszedłeś z propozycją rozwiązania jakiegoś problemu usprawnienia swojej pracy? Pewnie nie. Przypuszczam, że jesteś jedną z wielu osób, która lubi sobie w kącie ponarzekać ale jak jest problem to mówisz o nim tylko kolegom zamiast zgłosić się z tym do np. przełożonego. Firma może nie jest wzorem do naśladowania ale ma potencjał cały czas się rozwija. Jeśli pracujesz już dłuższy czas to powinieneś chociażby słyszeć, że np. kierownik produkcji również na samym początku był zatrudniony jako pomocnik operatora. Tak samo brygadziści, operatorzy. Wiesz Kazik, żeby awansować trzeba czymś się wykazać, mieć pomysły. Nie wystarczy wykonywać tylko swoje obowiązki bo to jest minimum za co pracodawca Ci płaci. Natomiast jeśli chcesz cos więcej musisz też więcej robić. Nie chcę tu nikogo zachęcać do pracy w firmie bo to nie mój problem ale wkurza mnie to, że wypisują ludzie głupoty i zniechęcają innych, którzy może zdecydowaliby się przyjść do pracy i coś do niej wnieść nowego. Jeśli chodzi o nadzór to wyobraź sobie, że w każdej firmie prawie każdy pracownik ma przełożonego, który nadzoruje jego pracę.

Pulka
@Robert

Zgadzam się z Panem. Pracuje tam mój mąż, podwyżki są co chwilę, premie kwartalne i to nie małe pieniądze. Szybko ktoś może awansować z pomocnika na operatora. Wystarczą chęci pracownika a ta firma potrafi to docenić..

Basia
@Pulka

Ojej jaki Pani jest troskliwa. Mężowi tak dobrze się powodzi że tą radością postanowiła się Pani podzielić na forum. Szkoda że ja jako osoba związana z firmą twierdzę że to bzdury :) Czyżby nikt już nie chciał w tym dobrobycie pracować że uskuteczniacie taką propagandę hahahah

Kanownik
@Basia

Robert czy Ty z Ch.. spadłeś ? Wielokrotnie wiele osób wychodzi z propozycjami różnych rozwiązań ułatwiających pracę lecz żeby sobie ją ułatwić trzeba wydać pieniądze a to nie już takie hop :) Po co wydawać pieniądze skoro za 5 może robić 1. Co ma robić więcej 1 robiący za 5 ? Ma robić za 10 ? Czy Ty człowieku jesteś normalny ? Znasz realia tej firmy ? Jeżeli tak nie pisz bzdet jakby było to oczywiste.

@Kanownik

Kanownik jakie propozycje?

@Robert

Nie potrzeba zwolnień, rotacja jest duża ponieważ sami ludzie uciekają z tej firmy.

Baks
@anonymous

W moim mieście oddalonym o 50km od Sochaczewa na klatkach pojawiły się ulotki że do MFO szukają do pracy. Buahahaha aż mnie brzuch ze śmiechu rozbolał.

@Kazik

Kazik jak najbardziej jest to możliwe. Kierownik produkcji zaczynał od pomocnika operatora. Kto wie jeśli firma będzie rozwijać się dalej w takim tempie możliwe, że zostanie dyrektorem. Podwyżki pracownicy otrzymali w zeszłym roku dwa razy a premie otrzymują pracownicy, którzy choć trochę się angażują.

Witek

Ja wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w MFO Kożuszki Parcel o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tam nie potrzeba ludzi z kompetencjami, tylko takich co zgadzają się tyrać za 3 i nędzne zarobki.

Gutek

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się gorszy czas.

Olga K.

W tej chwili szukają pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży – język rosyjski Miejsce pracy: Warszawa Czy firma ma biuro w Warszawie? Na stronie nie znalazłam wzmianki o tym. Proszę o opinie pracy w tym biurze Dziękuję za każdą szczerą opinię, czy warto tam pracować czy są jakieś perspektywy rozwoju i finansowe?

ex pracownik
@Olga K.

W warszawie jest tylko biuro exportu w wynajętym pokoju w bloku.

Filip

Podpowiedzcie czy warto starac sie o pracę w firmie? Pytam i zastanawiam się dlaczego tak różne są opinie.

Rrr

Perspektywy rozwoju - brak. Napewno nie w działach sprzedażowych.

Robert

Pracuję w firmie już jakiś czas i nie jest źle. Wiadomo jak wszędzie trzeba pracować i rozliczać się z tego co się zrobiło. Praca nie jest lekka ale pracowałem w cięższych warunkach i za mniejsze pieniądze. Ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć mają tu szansę. Jeśli ktoś jest ogarnięty to może w krótkim czasie liczyć na awans. W najbliższym czasie mają być podwyżki wiec tym bardziej zachęca to do pracy w tej firmie.

Zarządca

Na każdą koncepcję mam antykoncepcję. Co by się nie mnożyło a jedynie w kółko kręciło. Dla swej próżności i przyjemności, dowodzę swej przydatności.

Molo

To jeszcze nic karzą nam wrzucać na maszyny blacho podobny wyrób, bo to chyba z jakiś 2gich gatunków idzie a później magazyn musi się tłumaczyć dlaczego taki wydali. Ogólnie robią wariata z człowieka. Najpierw karzą Ci produkować ze złomu a później udają że nie wiedzą o co chodzi. Drobne cwaniaczki i przekrętasy, mam już dość tej komuny, jestem już po rozmowach w innej firmie jak mi potwierdzą to uciekam. Nie mam zamiaru po nocach skakać po samochodach i mierzyć profili w tym bałaganie cały czas są pomyłki.

No tak musimy wprowadzić nową procedurę. Od poniedziałku sprzedajemy tylko klientom w krawatach. Ponieważ klient w krawacie jest mniej awanturującym się.

Kerownik.B

Mówię teraz i będę powtarzał, w firmie nie ma działu reklamacji dlatego ich nie uznajemy, a klientów którzy reklamują p..do..imy bo takich nam nie trzeba.

Reklamacja

Kto w tej firmie zajmuje się reklamacjami ? Sprzedano mi złom i teraz nie ma z kim rozmawiać.

Polecam wszystkim dokumentować godziny pracy najlepiej w formie opisowo zdjęciowej. Może się przydać bo zwolnienia są cały czas a pracodawca nie ma zwyczaju wypłacać za nadgodziny. Mi się już uzbierała spora ilość wygram w każdym sądzie. Co do pracy zero organizacji, pracownik jest postrzegany jako zło konieczne. Premia niby jest lecz nie dostaniecie jej na umowie. Za każdym razem trzeba się prosić i przypominać. Kierownik tylko głupio się uśmiecha jak ma kaprys to da jak nie to nie. Nie ma żadnej motywacji żeby się starać. Tak więc przyszły pracowniku przygotuj się na pracę za podstawę jaką wynegocjujesz. Szkoleń brak jak i również wprowadzenia w zagadnienie, chyba że ktoś łaskawie przekażę Ci wiedzę, ogólnie trzeba się prosić. W tej firmie nie da się mało robić ponieważ zarząd jest nastawiony tylko na to żeby się nachapać twoim kosztem. Musisz robić za 5 i to z nadgodzinami jak wychodzisz o 16 to kierownik dzwoni i pyta dlaczego byłaś tylko 8h w pracy ? Atmosfera jest bardzo specyficzna. Dawid ogłoszenia są na stronie MFO. Gdybym mogła zrezygnowałabym lecz w Sochaczewie trudno z pracą i tak się męczę w tym kieracie. Odradzam wszystkim pracę tu jeżeli chcecie żyć spokojnie bo stabilizacji nie ma żadnej. W firmie nie potrzeba ludzi myślących tylko takich którzy ślepo wykonują polecenia. Nie ma logiki w postępowaniu zarządu, człowiek czasem się wstydzi że tam pracuje fatalnie traktują swoich partnerów biznesowych.

Iza

Rotacja jest była i będzie taka firma. Zaraz się zaczną tradycyjne przymusowe urlopy bo problemy z dostępnością blachy się zaczynają.

happy

Oczywiście, pewnie wszystko zależy od działu, w którym się pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o MFO S.A. - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w MFO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MFO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MFO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MFO S.A.?

Kandydaci do pracy w MFO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MFO S.A.