„Urlich” Sp. z o.o.

Opinie o „Urlich” Sp. z o.o.

oszukany 2013-06-14 18:19:24
Przestrzegam przed ta firma.Jedna wielka sciema.Zapraszaja na rozmowe na stanowisko PH a na miejscu dowiadujesz sie ze masz prowadzic dzialalnosc gosp.wszystkie koszty po twojej stronie zarobek to 8% od obrotu minus koszty instalacji.Totalna porazka ,brak poszanowania czasu i pieniedzy kandydata do pracy.
Gas 2014-03-22 10:10:02
witam mnie interesuje praca w serwisie Urlich, może ktoś coś napiszę o warunkach pracy ,zarobkach ,czasie pracy.
xxc 2014-03-22 10:48:00
Nie zachęcam korzystania z usług tej firmy zatrudniają ludzi nie mających pojęcia o serwisowaniu kotłowni i urządzeń gazowych mnie (usunięte przez administratora) dokładnie urządzenia na obiekcie i powiedzieli,że to moja wina-) (usunięte przez administratora)
xxx 2014-03-31 09:43:29
Marka ULRICH jest odzwierciedleniem ambicji eksportowych. Krótka,
twardo brzmiąca, obcojęzyczna nazwa jest nieodzownym elementem strategii
istnienia na rynku polskim. Jest to produkcja TERMET że Świebodzic.
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam serwisantów z Urlicha
Serwisant 2014-04-12 08:52:37
Tak szybko nie padnie, Buderus Viessmann i Wolf wykończy zresztą kiepskiego Urlicha i zrobi się dno i z dna metr śmierdzącego mułu??)
Elektroda 2014-04-25 18:35:12

Firma uwaza sie za liderana rynku, co niestety nie jest prawda. Top managment zapatrzony w siebie, bez wiedzy technicznej. Regionalni koordynatorzy serwisowi pomimo dobrych checi nie maja nic wspolnego z praca w terenie... Serwisanci pozostawiaja wiele do życzenia Głowy serwisant kołodziej nie zna podstaw chłodnictwa i ogrzewania z reszta jak managment...). Stawiaja bardziej na informatykow i swoje biuro niżeli na ludzi, którzy przynosza realny zysk. Moglbym napisac wiele na temat tej Firmy ale szkoda mi marnowac moj czas i klawiature. Potwierdzam w/w. Osobiscie Firmy nie polecam. Pozdrawiam żonę kołodzieja-))
Iza 2014-05-17 09:22:04
A nadal na rozmowach obiecują "gruszki na wierzbie??" Jak się słucha co to u nich jest, jak jest i co mają, a jaka atmosfera, a i że rozwinąć się będzie można(jak ten papier toaletowy)to normalnie super firma, tylko w takiej pracować. Tylko jak sie popracuje, to po tygodniu mozna się zorientować, że zostało się nabitym w butelkę i trzeba szukac pracy bo inaczej to można zwariować tą"super atmosferą"...
NIE POLECAM !!!
Elektroda 2014-05-25 20:14:33
Większość ludzi piszących posty na tym portalu już zapewne nie pracuje w tej kiepskiej firmie.-)) Wyciągnęli wnioski i odeszli do lepszych firm grzewczych, mających jakąś pozycję na tym rynku...
Marian 2014-06-18 10:22:55
Jeżdziłem w Niemczech jako kierowca tira poznałem tą firmę i przestrzegam wszystkich aby nie dali się nabrać. Nieuczciwa i złodziejska firma pomimo że prowadzi ją niemiecka rodzinka. Traktują Polaka jak osobę wartą mniej niż zero.Zarazem przestrzegam że urywają zapisane zarobki tłumacząc się koniecznymi wymyślonymi obciążeniami a bywa i tak że nie dokonują przelewów. Naprawdę PRZESTRZEGAM szkoda czasu i nerwów.
Elektroda 2014-06-27 21:46:48
Pani Asiu w Sokołowie pracuje mało pracowników. Chyba Pani nie wie,że założycielami firmy „Urlich” Sp. z o.o. byli bracia Kuliczkowscy no i co padli.
grucha 2015-01-28 22:12:54
Cokolwiek firma nie obieca uważam, że trzeba znać własną wartość jako przacownika, wszystkie atuty i wiedza pozwalają łatwo nawiązać kontakt i w sposób odpowiedni ukształtować formę współpracy. Nie ma nic gorszego niż pracownik roszczeniowy, któy chciałby przysłowiowe gruszki na wierzbie za pierdzenie w stołek. To nie fair. Jeśli płacą na czas, uwzględniają prawa pracownika to czy jest sens się rzucać ?
Rado 2015-03-31 05:29:22
pracownik to jedna z wizytowek firmy - jesli nie jest zadowolony to warto cos z tym zrobic. -urlich jako firma z doswiadczeniem juz paru ladnych lat wydaje sie mi ze o to dba. jesteście w stanie wykrzesić od siebie jescze pare słów na temat pracy w tej chwili w urlich? zależy mi na takich informacjach.
eryk 2016-05-13 16:09:04
umowa o prace to dobra rzecz, @slower, nie w każdej firmie ja dostaniesz
Zostaw swoją opinię o „Urlich” Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Urlich” Sp. z o.o.