Opinie o Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami w Łódź

oburzony

Osoby prowadzące działalność gospodarczą pod tytułem "zarządzanie i administrowanie nieruchomościami" jak pan Niewiadomski powinni dawno stanąć przed sądem i odpowiadać za dewastację powierzonego mu majątku.Ponieważ "ręka rękę myje" sąd nic z tym nie robi i broni takich niszczycieli kamienic.Ten Pan przez 9 lat administrowania prywatną !!! kamienicą przy ul. Wólczańskiej pobierał wynagrodzenie a resztę miał gdzieś. Głupio się tłumaczy w TV UWAGA i myśli że widzowie są idiotami.Dlaczego nie zorganizował kredytu, dlaczego nie oddał swojej pensji za lenistwo i nieróbstwo a przyjmując średnio 1000 zł miesięcznego wynagrodzenia ( było wyższe) to jest 108 tys.zł za 9 lat administrowania.Dlaczego nie podwyższył stawki czynszu jaka powinna obowiązywać w tej PRYWATNEJ kamienicy na potrzeby remontu i gada w TV, że stawka była na poziomie stawki miejskiej nie z jego winy. Wszyscy lokatorzy na bieżąco płacą czynsz to gdzie są pieniądze. To banał, oszustwo,kłamstwo i brak odpowiedzialności za losy lokatorów i nieruchomość.Właściciele oddali kamienicę w zarządzanie i do czego doprowadził? To nie jest odosobniony przypadek.Właściciele, wspólnoty i administratorzy oddają z niewiedzy w zarząd swoje kamienice takim osobom jak pan Niewiadomski, bo niby posiada licencję.To co na papierze a jasna rzeczywistość to dwie odrębne sprawy.To osoba wyrafinowana, zero kultury, niedouczona, kompletnie pozbawiona odruchu przestrzegania w najmniejszym stopniu zasad etyki zawodowej i do tego kłamczuch. Brak ogłady i poszanowania dla właścicieli i lokatorów.

obserwator
@oburzony

To nie jest merytoryczna opinia, lecz jedynie wylewanie emocji, może dla poprawy nastroju bo to przecież anonimowe... W rzeczywistości żaden zarządca nie jest i nie może przyjmować odpowiedzialności za żadną osobę, której mieniem zarządza. Ostateczna decyzja należy zawsze do właściciela! i to on ponosi pełną odpowiedzialność za swoje wybory!

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat firmy Madar i Pana Macieja Niewiadomskiego. To profesjonalna firma, a jej Pracownicy angażują się w sprawy mieszkańców. Wybory wykonawców następują przy udziale mieszkańców i nie ma mowy o nadużyciach.

obserwator
@QWERTY

Efekt działania zarządcy nieruchomości zawsze zależy także od dobrej woli współ/właścicieli z nim współpracujących - Właściciele - uważajcie, kogo wybieracie do Zarządu!

Czy w Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

oburzony

Emilia
@oburzony

Madar nadal zarządza opisywaną przez Pana kamienicą? Wie Pan co teraz dzieje się z tą firmą? Zawiesili swoją działalność?

Jarek Lodz
@oburzony

Chyba myli Pan zarzad z administracja. Firma Madar zarzadza i administruje budybkiem ale nie jest zarzadem tego budynku - yen tworzy wraz z przedstawicielami wspolnoty mieszkaniowej. Dodatkowo wynagrodzenie za zarzad i administracje to oplaty za czynnosci 'zwyklego zarzadu', czynnosci codziennych, nie sa to platy ktore maja pokryc jakakolwiek eksploatacje czy remonty!

DM
@Jarek Lodz

Co Ty człowieku chrzanisz, jest zarządcą. Nie rozumiesz podstaw, które obowiązują przy oddaniu budynku w zarząd. Ta firma przejmuje obowiązki a potem ma gdzieś co się dzieje z lokatorami i nieruchomością.Dla Niewiadomskiego liczy się wyłącznie jaki procent udziału dostanie od firmy za zlecony remont na nieruchomości. Myślisz, że poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności? Ta firma to totalne zero.Niewiadomski nic nie tworzy a jedynie kombinuje jak tu nic nie robić a zarobić kasę na cudzych kamienicach.Pomyśl trochę za nim coś napiszesz. Nie znasz tego człowieka to się nie wypowiadaj.

QWERTY
@ja

W (usunięte przez administratora) profesjonalna. Mieszkałam kiedyś, kiedyś w kamienicy właśnie zarządzanej przez Madar przy Abramowskiego. Jedna wielka tragedia.

@ja

Po kilkuletnich poszukiwaniach wybrałem tę firmę do administrowania nieruchomością Wspólnoty, której częścią jest moje mieszkanie i po kilku latach współpracy z nią mogę w pełni potwierdzić słuszność tej decyzji. Cechują ją: pełna transparentność rozliczeń, dbałość (przy pełnym udziale właścicieli) o majątek wspólny, czyli gospodarność i profesjonalizm, co rzecz jasna, musi się nie podobać tym, którzy chcieliby czerpać jakieś nienależne korzyści...lub po prostu zazdroszczą profesjonalizmu. Szczególnie polecam Firmę jako bardzo pomocną do profesjonalnego obniżania kosztów zarządu wspólnoty mieszkaniowej i przeprowadzania (kompleksowej) termomodernizacji budynku przy pełnym udziale Zarządu wspólnoty i całkowicie zgodnie z prawem polskim (UWL i KC)..

@QWERTY

zdesperowani właściciele

Brak zainteresowania nieruchomością ,zatrzymanie na czasie (usunięte przez administratora) nieruchomości i otoczenia .Nieprzyjemny kontakt na każdym kroku z właścicielem Madaru jak i zarządcami nieruchomości z ramienia Madaru ! Zero zainteresowania potrzebami i rzetelnym wykonaniem zleconych robót , jedyne zainteresowanie sprowadza się do podwyżek zarządzania i administrowania . Nie polecam ,właściciel p Niewiadomski "uciekł" na rzekomą emeryturę ( nie spełnia wieku ) , pozostawiając nie rozliczone i nie dokończone sprawy wspólnot mieszkaniowych .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Właściciel budynku

Radzę omijać wielkim łukiem firmę"Madar"p.Niewiadomskiego.Powinna zainteresować się działalnością tego pana Prokuratura.Nie powierzyłbym tej firmie budy dla psa,bo kocham zwierzaki.

Martyna

@JJ ale firmie nie grozi upadek?

JJ

Wszystkie negatywne opinie to niepodważalna prawda.

Zadowolona

Profesjonalna obsługa. Nie boją się trudnych remontów. Przeprowadzili remont i uzyskali dla mojej wspólnoty dofinansowanie :)

Magda

Pensja miesięczna czy tygodniówki?

zniesmaczona

Brak kultury ze strony "Pana Prezesa". Atmosfera nie sprzyjająca pracy. Niskie wynagrodzenie i wyśrubowane wymagania. W okresie tzw "dyżuru" byłam zobligowana do 24 godzinnego ( w tym nocnego) obsługiwania telefonu od mieszkańców zarządzanych nieruchomości. Nie dziwi mnie ostatnie zdarzenie przy nieruchomości Wólczańska - pilna ewakuacja lokatorów w nieruchomości zarządzanej przez tą firmę. Podobne wcześniejsze (tj. zawalenie się dachu) poskutkowało wypowiedzeniem przez Zarządce w trybie natychmiastowym umowy o zarządzanie nieruchomością i pozostawieniem lokatorów " bez dachu ". Odradzam

Zadowolona

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą administrującą moim budynkiem. Działają szybko i sprawnie.

kb

Brak transparentności , czytelności dokumentów,ogłoszeń remontowych ,zadufanie,brak kultury,zainteresowania nieruchomością , otwarcia na właścicieli lokali ,właściciel to zło konieczne ....odradzam !

Toja

Brak kultury , tragedia, mysla ze człowiek nie ma wlasnego zycia. Chca dyspozycyjnosci na wylacznosc za grosze, atmosfera grobu to malo powiedziane. Omijać

A.W
@Toja

potwierdzam . działają jak chcą , jak im zarząd "zagra" tak tańczą , nie szanują ludzi . Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami - Łódź

Maciej Niewiadomski Madar -Zarządzanie I Administrowanie Nieruchomościami
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Kościuszki Tadeusza Al. 93
    90-436 Łódź