Opinie o Kupiec Spedycja&Transport w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kupiec Spedycja&Transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kupiec Spedycja&Transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kupiec Spedycja&Transport w Tarnów

miszek

firma porządku a płatności sie dużo poprawiły, roboty maja od pierona

Edyta

@Mikołaj Mra@Pawelrozumiem, że Wam odpowiada praca w firmie. Możecie powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia? Co sprawa, że warto polecić to miejsce pracy? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV do kupiec spedycja&transport.

Pawel

jak dla mnie spoko , jazda non stop bez postojów dużo mi pomogli jak miałem problemy finansowe z poprzedniej spedycji idzie sie z nimi dogadać w każdej sprawie i nie zostawiaj sami sobie człowieka stawke nadrabiam kilometrami , termin mam ze skontem czasem musze zadzwonić.

Mikołaj Mra

heheh ciekawe ile tu wpisów przewoźników a ile znudzonych życiem sprawdzam ich od następnego tygodnia moim zdaniem są ok .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kupiec Spedycja&Transport? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
ZUzu

maja gorsze i lepsze chwile kase mam zawsze czasem w terminie a czasem z 3 dni po terminie , robota elegancko wszystko dograne , stawka zawsze dotrzymana a nie jak inne spedycje jedno mówią drugie robią. Km dużo wiec ja nie narzekam.

ADA

Hiszpania stawka 0,85e/km, km puste dojazdowe do 100 za darmo. Przecież to oferta dla niewolnika a nie przewoźnika. Proszę Was koledzy nie współpracujcie z takimi pseudospedycjami bo tylko psujecie rynek. Pracujemy za kółkiem żeby zarabiać a nie po to aby ktoś na Was zarabiał!!

Rekin

wszystko dobrze dużo km ja za granica jeżdżę co dwa tygodnie w domu wiec spokojnie robota dograna , płatności ok ja mam karty paliwowe u nich

pulchny

jeżdżę od niedawna i jest ok to co miałem w ofercie to jest zrobione . Z terminem płatności czasem lepiej czasem gorzej ale kasa zawsze jest jak zadzwonię to szybciej.

Mirkotruck

zgodzę sie z poprzednikiem , praca poukładana , bardzo dobra praca spedytorów w każdym razie tych z Tarnowa bo tam jeżdżę na Włochy i czasem Hiszpanie, do roboty się nie przyczepie bo super poukładana .Płatności u mnie 2-3 dni po terminie ale to i tak nie tragedia czasem puszcza w terminie , kasa zawsze jest to najważniejsze.

efler

Spedycja fajna, robota w miarę poukładana. Pieniądze słabe, termin płatności DNO WODOROSTY. Jak nie zadzwonisz to jego ekscelencji p.Zdzisława (a raczej do jego sekretarki) to kasy nie zobaczysz.

Edyta

@stanisław rozumiem, że informacje które zostały przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej nie są zgodne z rzeczywistością po rozpoczęciu pracy. Kilku innych użytkowników również o tym wspomniało. Mógłbyś powiedzieć na ten temat coś więcej. Co takiego się nie zgadzało?

stanisław

Drogi przewożniku jeżeli chcesz uniknąć dużych problmów ,czyli proszenia się o swoje zarobione uczciwie pieniądze,o kilometry,o stawkę która jest bardzo marna,to daj sobie spokój a firmą,, KUPIEC'' z Tarnowa. podczas rozmowy pani Marta Kaminska która obiecuje dużo, a realia są całkiem inne,szkoda czasu i pieniędzy na telefon

były kierowca Krzysiek

Czytam te opinie i zgadzam sie z tymi wypowiedziami a od siebie dodam jak wam ktoś powie o spedycji Kupiec , weż kolego kubeł zimnej wody i wylej mu na głowe. uciekajcje z daleka chyba że macie za dużo kasy , bo tam jej niezarobicie a co do reszty chamstwo,chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

kierowca

Kupiec powinna raczej nazywać się Głupiec ponieważ tak traktują kierowców (przewożników) myslą i tak robią . Brak jakiej kolwiek współpracy na lini spedytor-kierowca ,tną km.jak mogą a naliczane z Gogle najkrótszą trasą jaka jest możliwa różnica między km. przejechanymi a zapłaconymi w skali m-ca może wynieść nawet 800.przebieg m-ny to 6.500-7.500km. stawka na kraj około 2.60 zagranica 0.72 centa . Lepszym rozwiązaniem jest wstawić po jednym aucie dokilku spedycji i po pewnym czasie wybrać w miare tą najlepszą (warunek że sie ma kilka aut) a tu szkoda waszego czasu , zdrowia i nerwów opisałem to z własnego doswiadczenia

były przewożnik

Panowie przewożnicy ta spedycja jest godna pożałowania spedytorzy to dzieciaki wzięte od DUDY żadnego wychowania ani kultury ,traktóją kierowce jak osobę podrzędną żadnej współpracy z ich strony km.obcinane bardzo ostawce lepiej nie mówić .Pani Marta K. dużo obiecuje na początku i na tym się konczy jej rola ,wiec drogi kolego potraktój to ostrzeżenie poważnie i znajdz inną spedycje

adam

Spedycja bardzo fatalna nie radzę do nich iść spedytorzy bardzo nie kulturalni przesli chyba od Dudy fatalna współpraca na km. nie ma co liczyć max 6000 stawka zagranica 0.50 kraj 2.50 dużo urywaja km i stawki. UCIEKADĆ od nich z daleka

przewożnik

panowie powiem tak spedycja godna pozalowania ani dobra stawka kraj około2.55zagranica 0.70e przebieg max. 7000km. obcinają dużo km mają Gogle przełajowe tak więc szkoda waszego czasu i samochodu lepiej poszukać innej spedycji

kierowca

ja tez jezdze w Dabrowie i musze powiedziec ze macie troche racji co do ukladania pracy przez nich dziewczyna uczy sie od kierowcow jak powinno wygladac podawanie danych do zaladunku ale sa wyjaki jak P.Damian Kniaz ktory umie wspolpracowac z kierowca a sama jazda przebieg okolo 6500-7500 km. i jezeli chca utrzymac przewoznikow u siebie to musza sie postarac konkurencja jest duza

otello

spedycja nic nie warta nie kompetentni spetytorzy zwlaszcza Magda z Dabrowy Gorniczej kompletne zero przebiegi 8000 na m-c marzenie kierowca traktowany jak slugus

milo

a tak w ogóle to gdzie ja mogę na bieżaco znajdować i śledzić ich oferty pracy i pojawiające się rekrutacje? napiszcie proszę bo sobie nie radzę sama z tematem

Zostaw merytoryczną opinię o Kupiec Spedycja&Transport - Tarnów

• Jak się pracuje w Kupiec Spedycja&Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Kupiec Spedycja&Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kupiec Spedycja&Transport?

Kupiec Spedycja&Transport
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Rolnicza 41A
    33-100 Tarnów