Opinie o Forbis Group Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Forbis Group Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Forbis Group Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forbis Group Sp. z o.o w Warszawa

Tajwan

Pracuję w Forbis jako kierownik projektów. Rekrutacji jest dużo, ponieważ wchodzą nieustannie nowe projekty do realizacji. Firma rozwija się bardzo szybko i dlatego stale potrzebuje pracowników. A warunki finansowe raczej nie są słabe...

hubi1100
@Tajwan

Co to znaczy nie są słabe? Czy np Project Manager może liczyć na zarobki 5-7 tys zł netto ?

ph

Przedstawiciel klasycznie zarabia podstawę + premię od sprzedaży, plus jest taki, że Forbis ma na swoim koncie projekty dla dużych, rozpoznawalnych marek dzięki czemu sprzedaż nie jest trudna

Koliberek

z satysfakcją stwierdzam, że mamy mega kreatywny, młody zespól :) wynagrodzenie jak najbardziej satysfakcjonujące, a praca w takich warunkach to nie praca...

Telii
@Koliberek

z małymi wyjątkami, ale zgadzam się

Ewelina B.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Efekt końcowy ich pracy przeszedł moje oczekiwania. Całe zlecenie wykonane w umówionym terminie. Polecam serdecznie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Forbis Group Sp. z o.o? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji
Bartłomiej

Forbis zaprojektował biuro dla mojej spółki i każdy kto do niego wchodzi jest po wrażeniem. Zdecydowanie wpłynęło to pozytywnie na nasz brand jako pracodawcy oraz odbiór naszej firmy przez klientów jako bardziej profesjonalnej także serdecznie polecam, bo zajmują się wszystkim od A do Z :))))

Milano

@Tiv nie jest źle, ale idź i się przekonaj samemu, moim zdaniem warto chociażby dla tych projektów żeby zdobyć doświadczenie i wzbogacić cv ;p

Tiv

Zastanawiam się czy aplikować do nich, bo marki z którymi współpracowali robią wrażenie, ale czy warunki są okej?????

WItkacy

Na jaką umowę zatrudniają??

Łukasz
@WItkacy

różnie, mogą zaoferować Ci zarówno umowę o pracę jak i zlecenie, ale na działalności też możesz pracować.. w sumie to od Ciebie zależy jak się z nimi umówisz

K&J

Bardzo dobry kontakt. Świetna współpraca.

Ola

Byłam w tej firmie jakiś czas temu na rekrutacji. Generalnie było ok.. Normalnie, milo i z uśmiechem. Pełna profeska, osoba rekrutująca przygotowana do rozmowy. Praca wydaje się wymagająca i chyba nie dla mnie, ale dla bardziej kreatywnych jak najbardziej :)

Niko

Ja pracując tam przez kilka miesięcy miałem okazję tworzyć projekty dla naprawdę dużych marek, dzięki czemu po przeprowadzce nie miałem najmniejszego problemu ze znalezieniem nowej pracy :)

Ravi

Nie zawsze jest łatwo, szczególnie jeśli ktoś podchodzi bardzo ambitnie do swojej pracy. Jest dużo interesujących projektów, współpraca zarówno z dużymi jaki i całkiem nowymi markami. Każda czegoś uczy. Atmosfera w pracy przyjazna, nie ma co narzekać...

Krzysztof

Współpraca z firmą na najwyższym poziomie. Wiedzą jak zadbać o interes klienta i wpłynąć na wizerunek jego marki. Kiedy wykonywali dla mnie zlecenie czułem się ważny jako klient, świetny kontakt z menadżerem projektu, efekty widoczne gołym okiem. Dodatkowo dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie zadań jednej firmie, która potrafi wszystko zgrać niż zlecenie każdego etapu innemu wykonawcy, gdzie za efekt końcowy nikt nie bierze odpowiedzialności :)

MA

Pracowałam w Forbis. Bardzo fajna, luźna atmosfera. Dobre zarobki, zawsze na czas. Praca jest wymagająca ale można się bardzo dużo nauczyć.

Filip

jak sie przychodzi do pracy po okresie próbnym kim sie jest? i ile sie zarabia na start?

@Filip

Zarobki zależą od stanowiska i posiadanych kompetencji... Po okresie próbnym (zazwyczaj 3 miesiące) masz przedłużaną umowę na czas nieokreślony i dostajesz podwyżkę

Czasami rzeczywiście trzeba siedzieć po godzinach, ale wynika to trochę ze specyfiki branży. Inaczej wygląda praca dla indywidualnego klienta przy projekcie mieszkania i inaczej dla np sieci sklepów, która ma swoje terminy narzucone przez galerię handlową. Jeżeli chcesz projektować wnętrza komercyjne, musisz się z tym liczyć. Ale nadgodziny są płatne, a i podstawa jest wyższa niż wielu kolegów po fachu. Praca wymagająca, ale satysfakcjonująca. Można tu zbudować sobie całkiem imponujące portfolio. Nigdy nie dostałam wypłaty z opóźnieniem. Odpowiadając na Twoje pytanie - PMowie mają premie od zrealizowanych tematów, nie wiem jak dokładnie jest wyliczana, ale generalnie można dobrze zarobić.

Pracowałam w Forbisie. Czytając powyższe komentarze to w sumie większość to prawda. Pracując jako PM można zarobić tam bardzo dobrze, chociaż i tak większość pracy za nich robią architekci, Nie zgodzę się że panuje tu bardzo pozytywna atmosfera, no chyba że pracownicy sami się ingerują i dobrze dogadują również w pracy. Luźne godziny pracy:od 9:00- do 17:00 ja niestety musiałam zostawać do 20:00 kilka razy a niektórzy siedzą po 12 godzin w pracy. Co do rozwoju, jako architekt w sumie mogę powiedzieć że zależy pod czyją opiekę trafisz. Większość osób jak przyjdziesz do pracy mają Cię gdzieś ale jest jedna Architektka (pozdrawiam I.), od której można się bardzo dużo nauczyć. Reszta uczy się nadal od niej. Co do rozwijania, zależy to do którego pokoju trafisz. Projekty różnie, czasem ciekawe czasem mniej, zależy od klientów. Bardzo często są to bardzo ciężkie przypadki, których nikt poza Forbisem nie chce. Wypłata prawie zawsze w terminie, chyba że po terminie to też się często zdarza. Brak korporacyjnego reżimu owszem ale ogólnie często w sumie zawsze brak komunikacji, "Góra", pracownicy, "Dyrektorzy".

Ile jest w stanie zarobić junior project manager? Czy zeczywiscie płacą dobrze? A jakies premie to sa? Wiadomo ze motywacja musi jesli pracownik ma dobrze i z chęcią pracowac.

Większość opinii na Go Worku pochodzi od osób, którym coś nie pasuje. Osoby zadowolone rzadko wpisują tu komentarze, zgodnie z jedną z teorii w marketingu, że pozytywną oceną człowiek dzieli się z trzema osobami, a negatywną z jedenastoma... Prawda zazwyczaj leży gdzieś po środku, ale generalnie praca w Forbis ma dużo plusów. Przede wszystkim bardzo pozytywna atmosfera wśród samych pracowników, dobre zarobki i naprawdę można się tu rozwijać i uczestniczyć w dużych, ciekawych projektach. Wypłata zawsze w terminie, brak korporacyjnego reżimu

pm-jarek

jako PM można zarobić tam bardzo dobrze. Pracy jest od groma, stresu dużo, ale na koniec miesiaca czlowiek sie usmiecha :)

Zostaw merytoryczną opinię o Forbis Group Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Forbis Group Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Forbis Group Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Forbis Group Sp. z o.o
3.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Alojzego Felińskiego 25
    01-555 Warszawa