Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Bulwers

Kiedy agencje wroca do normalnej pracy?! Ukraina chodzi na shippingu glupa udaje ze robi a my co Polska agencja w domu. Kto to wymysla w ogole ze we wlasnym kraju jak czlowiek chce pracowac to nie moze! Na HM tez nie mozna przejsc, bo nie chca agencji pracownikow podbierac. A prawda jest taka ze ukrainskie obywatelstwo jest potrzebne.

Robotnik

Czy weekendy są dodatkowo płatne 100% czy bez żadnego dodatku?

Hfkgy
@Robotnik

Dzień wolny w tygodniu.

Criss

Jak się komuś nie podoba praca zawsze może odejść. Ja pracowałem i było całkiem sympatycznie.Fajni koledzy i koleżanki na dziale.Normę trzeba było zrobić ale dla chcącego nic trudnego. Pracować trzeba wszędzie drodzy państwo. Za darmo nikt kasy nie da. Pracowałem na wysyłce, split poncie, picku. Najgorsze weekendy ale można było przywyknąć. Transport do pracy i z powrotem za darmo. Miło wspominam pracę w H&M. Z liderami zawsze można było się dogadać.

Rychu
@Criss

Ogólnie się zgadzam, ale co do liderów to z nimi zawsze to się mogli dogadać tylko ich pupilki. Tak więc....wychodzi na to że musiałeś być jednym z nich.

Mefistofeles

Ciekawe kiedy przełożeni zajmą się poważnymi tematami jakie są na hali czyli (usunięte przez administratora). Pracownicy żyją cudzym życiem. Czas zająć się poważnymi problemami a nie siedzieć, słuchać i udawać,że nic nie wiemy. Macie w pracy sadystów, damskich bokserów, ludzi którzy poniewierają kobiety. Dodatkowo znajdą się kłamcy którzy udają wspaniałych idealnych facetów a w domu znęcają się nad zwierzętami. Ale o nich odpowiednie służby wiedza. H&M zajmijcie się i dbajcie o dobrych ludzi. Bo zmierzyć się z depresją nie polecam nikomu. Trudny temat...

Szatan
@Mefistofeles

A może raczej(usunięte przez administratora) niech zajmie się tymi co moją pseudo przedrozwodowa depresję tak głęboką że moją l4 a w tym czasie zamieszczają zabawowe filmiki w necie - jest co oglądać niezły ubaw - wyznania miłosne buziaczki słodziaczki - i gdzie ta falszywa zaklamana depresja. Faktycznie lecz się na głowę ale napewno nie na depresję.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kamil

Firma światowy gigant, zarabia gruby hajs, Persony i inne takie wykupili pół Londynu... Ale co tam.........pracownicy na umowie śmieciowej, pensyjka najmniejsza jak tylko się da i podatki mniejsze płacą niż Pani Barbara z warzywniaka. BRAWO...!!!!!!!!.........TU JEST POLSKA.......TU SIĘ ŻYJE CORAZ LEPIEJ..........korporacjom i politykom

Czarna
@Kamil

Dziś rozmawiałam z rekruterką i twierdziła, że zatrudniają na umowę o pracę.

Miniu
@Czarna

Oferują wynagrodzenie na poziomie oczekiwanym dwa lata temu. Stąd uciekają nawet do DHL Zalando w Żernikach, bo tam jest lepszy katering za złotówkę :)

Ama

Uwaga ta firma sama nie wie czego chce a raczej "rekruterzy", którzy skończyli studia a tak naprawdę nie mają pojęcia o rekrutacji. Złożyłam CV z doświadczeniem na magazynie, a właściwie ze wszystkimi warunkami, które stawiali a oni odpisali, że szukają pracownika z doświadczeniem, pomijając fakt, że na innych portalach nawet nie wymagają CV, więc w sumie nawet osoba z ulicy może przyjść. Złożyłam tam CV wyłącznie dlatego żeby mieć blisko do pracy, ale jeśli tam pracują w kadrach takie niekompetentne osoby to ja dziękuję i wolę dojeżdżać do Poznania. Nigdy nie spotkałam się z taką firmą, która odrzuca CV z niewiadomych przyczyn. Słyszałam wiele złego o tej firmie ale tego się nie spodziewałam. Tragikomedia.

Czarna

H&M zaprosił mnie na rozmowę do Gądek. Czy ktoś może przybliżyć, jak ona przebiega? Podobno są dziwne pytania... Nie odpowiedziano też na pytanie o płacę, mam dowiedzieć się dopiero na miejscu, ale niby od 4 tys. wzwyż. Brutto, czy netto - nie wiem. Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę jest korzystniejsze niż przez agencję, czy niekoniecznie?

Ogłoszenie

Czy pracowałaś przez agencję pracy tymczasowej w h&m? To prawdopodobnie masz blokadę, dogadanie się z agencją by hm nie podbierak pracowników. Prawdopodobnie musiałabyś się zwolnić z agencji.l, odczekać pół roku i składać CV do h&m bezpośrednio, takie chodzą słuchy po magazynie,

Luluś
@Ogłoszenie

Tak pracowałem przez Biznes Partner. Ale już dawno rozwiązali z nami umowę. Chyba że rzeczywiscie trzeba odczekać te pół roku.

Ogłoszenie

Była część osób np z bp składali CV bezpośrednio do hm i udało im się zatrudnić . I osoby co np w marcu czy lutym składamy cv do tej pory czekają na odzew od hm. Jednak jest taka plotka że agencja się dogadała by nie podbierać pracowników. Tak biznesu już nie ma ale są inne agencję. Kto złożył CV w listopadzie lub grudniu zeszłego roku to się dostał chociaż na rekrutację. I wiem też od znajomych że jak składał w marcu tego roku to do tej pory nikt się nie odezwał . Bezpośrednio to znaczy przez stronę główną hm.

kowalski
@Ogłoszenie

Dlaczego nie ma już Biznes Partner? Przecież to była dobrze poukładana Agencja mająca wiele lat doświadczenia.

Pytająca Panie

Mam szkolenie na księgowanie po pracy dowiaduje się iż jestem obgadywana temat księgowanie i tu cytat Pan magazynowych nie umie sie zalogować i nic nie umie ,a tj.jets mój debiut w charakterze księgującej dziwny sposób bycia mają te Panie .Dlaczego nie powiedzą mi tego wprost tylko mówia za plecami ?Pytanie moje dlaczego nie poszłyście sie kształcic na pielęgniarkę też byście umiały w dwa dni wszystko ?

Czy była wypłata? Czy jeszcze nie Bez zbędnych komentarzy proszę.

ciekawa

Czy w H&M są zmiany na 1/2 etatu, jeśli tak, jakie są to dni?

Kristofa

Praca dobra, czekam aż uruchomią transport do Gądek dla pracowników bezpośrednio firmy nie tylko z Poznania a pozostałych kierunków, podobno naprzeciwko jakaś agencja zwolniła ludzi, a przydałaby im się fucha. Na minus trochę ukraińscy H&Mowi liderzy, da się dogadać z nimi ale obawiam się trochę nieporozumień z powodu, że uczą się jeszcze języka. Przydałby się drugi polski na danej linii. Obiady są okej, szkoda tylko że trzeba się wyrobić przed 22:00 z ich zamówieniem na stronie, na zmianie popołudniowej brakuje czasu. Za to dobrze że w tym roku wprowadzili nocki, zawsze będzie jakiś dodatek do wypłaty.

Kocmołuch
@Kristofa

Też się cieszę, że będziesz chodziła na nocki... Najlepsze nocki dla ciebie to będą takie w piątki, soboty i niedziele......no i oczywiście w święta

@cały_czas_szukam
@Kristofa

Jakie jest średnie wynagrodzenie miesięczne?

Kocmołuch
@@cały_czas_szukam

Co do wynagrodzenia... W przypadku tej firmy nieodpowiednim jest określenie ''średnie''.... Musisz się raczej posługiwać terminem ''najniższe''

Mija

Czy agencja zgadza sie na zmiane dzialu?

Luluś

Dlaczego H&M ciągle odrzuca moją aplikację na stanowisko pracownik magazynowy? Jaki może być powód?

Игорь

Dzień dobry. Chciałbym dostać pracę w H&M sellpy. Ale przedstawiciele agencji mówią, że nie zatrudniają mężczyzn. Mogę zapytać: kiedy będą zatrudniani mężczyźni?

pyt

Czy można zmienic dział w hm?

Paula

Tak tylko informacyjnie półki na packu to wina związków. Oni chcieli. Powiedzieli ze nie radzimy sobie ze stołem że nie mamy miejsca i dlatego są półki. A teraz przychodzi PIP i sprawdza czy pracujemy z półkami. Było dobrze a przez Związku jest źle. Co za podłość

Packer
@Paula

Te polki na paku to jakies nieporozumienie. Niech se leza tam te worki w razie W jak sie isc nie chce ???? ja slyszac ze dostawili polki myslalam ze na stoly.. zeby bylo wiecej miejsca np zeby polozyc k11 i nie zrzucic wszystkiego wokol. Ale nie. HM jak zwykle zaskakuje. Normy wyrob jeszcze mysl gdzie masz jakie opakowania bo nie jest tak ze masz albo p3 albo p5, paczki sa rozne!

Markus

Hahahaha ,kto wierzy jeszcze w związki? Banda (usunięte przez administratora)nie znająca pracy na działach. Dbajcie o swoje stołki i szukajcie naiwnych do płacenia składek. Uczciwe związki powinny utrzymywać się same a nie z kieszeni pracodawcy .HAAATWU

An

Dzień dobry Czy h&m przyjmuje też na same weekendy albo jakaś agencja cxy tylko cały etat?

Czy w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Piętaszek

Saszetki cukru, herbata, czasami cytrynka. Są też jabłka albo banany raz w tygodniu.

Bananek ze SplitPoint

W końcu zawitało lato do HMu. Od razu chcę się szarpać na zrzutni. W okresie letnim mogę mieć -50% wypłaty, rekompensują to widoki.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.