Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Kki

Wrzucam stawkę dla zainteresowanych aplikowaniem, bo w ogłoszeniu nie łaska napisać. Zwykły magazynier ma 4700 brutto i 250 zł netto premii frekwencyjnej. Normy do wyrobienia z kosmosu

3 x nie :)
@Kki

Tzn byłem tam dwukrotnie przez 15 lat na rozmowach , moje stwierdzenie totalna kpina jeśli chodzi o finanse … kto tam w ogóle pracuje za tyle ???

Bez kategorii umysłowej
@Kki

Hej, konkretnie chodzi ci o magazyn w gadkach? Jeśli tak to na jakim dziale są tak kosmiczne normy nie do wyrobienia ? To ładnie pojechali z stawka. Tzn niektórzy nowi mają więcej niż starsi stażem

Lara
@Kki

Ponad 80% załogi to Panie a to niestety jest wykorzystywane do niższych płac. HMu ze Szwecji nigdy tu nie uświadczymy. Tak czy siak moim zdaniem i tak się poprawiło jeśli chodzi o magazyn w Gądkach.

Izi

Zdecydowana większość pracowników to U. - zarówno magazynierzy, jak też liderzy i pracownicy biurowi. Na magazynie większość jest spoko, ale są też tacy, co nic po polsku nie umieją i gapią się spode łba. Jak dla mnie tylko Outbound jest dobrym działem, ale to dla osób, które lubią chodzić. Reszta działów stoi i ryje w brudnych szmatach przez cały dzień. Większość tych rzeczy jest w tragicznym stanie. Normy do wyrobienia to po 100 szt./h XD bolą nogi od stania i mdli od smrodu większości z tych ubrań. Odradzam. Stawka 4700 brutto

Rozbawiony

Na rekrutację przychodzą dwie nawiedzone panie , jedna pyta o wszystko co robiłeś a jednocześnie totalnie nic nie mówi nowym miejscu pracy . Druga pani za to obserwuje Ciebie jak w domu dla obłąkanych :) :) :) Pytania jak na managera działu , a przecież to prosta praca … przez naście lat tam się nic nie zmieniło , na koniec najlepsze, po godzinnej płukance mózgu sam musisz zapytać ile za te idiotyzmy płacą :) I dowiadujesz się , że nieco ponad najniższą krajową w 3 zmianach plus jakieś kpiny za frekwencję . Najgorsze jest to , że te rozmowy przeprowadzają typowi żołnierze systemu a więc, można sobie tylko wyobrazić co jest w środku , po jakże wyczerpującej dyskusji ( na robotnicze stanowisko ) oznajmiają , że jest 7 dni na odp . Ha ha co za kpina omijać ten lumpen proletariat :)

Kamil
@Rozbawiony

Bardzo sprawnie opisałeś tą firmę.... Miło poczytać i fajnie, że są jeszcze ludzie którzy mają IQ powyżej 70..........

Fizyczna praca

Ta firma zwroty i całe skanowanie ciuchow pracownice myśla ze awans na skalę swiatowa

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Jak to jest mozliwe ze firma przyjmuje z agencji najwiekszych nierobow a Ci co sie widac ze staraja dalej chodza w agencji? Porazka. Szanuje tych ktorym sie jeszcze chce pracowac na takich zasadach.

Pracujacy

Bo może im lepiej przez agencję. Bo może nie aplikawoli do firmy. Nic się samo nie (usunięte przez administratora).

Nanana

Kiedyś było tak, ze bardziej opłaciło się, ze przez agencje pracować, były tez umowy o prace ale większa elastyczność jeśli chodzi o grafiki i urlopy. Ale nie wiem jak jest teraz.. każdy ma inne priorytety, jedni wola dużo dni pracujących dlatego zostają na zleceniowkach, inni wola umowę o prace. Kwestia nastawienia i oczekiwań

Ktos
@Pracujacy

Aplikowalam, mam 2 letnie doswiadczenie, non stop robie, a i tak mi napisali, że nie mam doświadczenia. Widocznie nieroby sa bardziej oplacalni

@Ktos

Dwuletnie doświadczenie na jakim stanowisku?

Xxxx
@Nanana

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zadnych umow zlecenie nie ma od kwietnia 2023. Agencja ma umowe o pracę i umowa niby na 2/5 etatu ale umowe podpisujesz z dopelnieniem jesli jest potrzeba, czyli robisz nominal normalnie jak H&M. Jak są nadgodziny to wychodzisz lepiej niz H&M.

@Pracodawca A wiec czas zaczac moja opinie, niedługo odchodzę wiec już czas. Zatrudniłem się całkiem niedawno bo jak jeszcze było ciepło. Na magazynie jest zimno. Poganiacze, którzy rozdają notatki służbowe (liderzy)- chodza i dbają o to żebyś na pewno nie miał żadnej radości z wykonywanej pracy. Rozmowy są zakazane. Relacje międzyludzkie zakazane. Bo jesteś za nie karany. Jeśli nie masz trzech notatek służbowych to czy ty naprawdę jesteś pracownikiem?- nie. Jak robisz normę i robisz swoje to nie wystarcza. Dlatego hm traci tak dużo pracowników. Baby w kadrach nie wiedza co tam w ogóle robią. Jedzenie okej. Transport okej. Nie płaca na czas albo płaca za mało. Karetka nie może dojechać jak akurat potrzeba. Narkomani na klefedronie w każdym kiblu wiec ty jako osoba trzezwa będziesz się czuł jak jedyny trzeźwy w klubie- tego liderzy nie widza. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie. Zero podejścia pro pracownik. Zero socjalu. Niby korpo ale jednak nie. Wszyscy mówią po rosyjsku- a jesli jesteś Polakiem to naplują ci do kawy. Ogólnie. Nie polecam. Niektórzy liderzy mili- to ci co planują złożyć wypowiedzenie albo ci którzy starają się być ludźmi i nie karać cię za Np chodzenie do toalety.

Pracujacy

Raz jeszcze , forum to dotyczy magazynu w gadkach, nie w robakowie .

XxXx

Ludzie to forum jest dla osób z magazynu Gądki a nie Gadki2 czy Robakowo. Nas nie interesuje co tam się dzieje.

m

Ludzie w moim mieście mówią tam bardzo cięzko lepiej poszukam innej składanie cięzkie czy w tym zakładzie coś sie zmieni?

Klki

Hej, nie znalazłam strony poświęconej H&M w Robakowie, więc zapytam tutaj: Czy mniejszość pracowników tam to Polacy? Slyszałam, że większością są Ukraińcy, więc atmosfera nie jest przyjemna, bo nie można porozumieć się z nimi ani po polsku, ani po angielsku

outb

Nieprawda, jest już pół na pół Polaków i Ukraińców. Jeżeli Cię zwalniają to musiałaś być wyjątkowo słaba, bo do tej pracy specjalnych kwalifikacji nie potrzeba. Pozdrawiam

Kiki

@Nicole Bardzo dziękuję za pomocną odpowiedź! ^^ Wiadomo ludzie są różni i nie miałam na myśli konkretnie czegoś złego. Po prostu ciężko pracuje się w środowisku, w którym współpracownicy nie rozumieją się z powodu bariery językowej. Powstają wtedy dziwne podziały w zespole. Czekajac na rozmowę kwalifikacyjną trochę zniechęciła mnie duża grupa pracowników z agencji, która w ten dzień miała szkolenie. Nie było wśród nich ani jednej Polki i czułam, że „odstawałam” od tej grupki.

@Klki

Jest dokładnie tak jak piszesz. Ukraincy to około 90 procent pracowników. Uzyskanie jakiejkolwiek odpowiedzi w języku polskim jest praktycznie niemożliwe. W angielskim da się porozumieć z paroma osobami z pomocy technicznej i to w sumie tyle. Powiedzieć że jest to frustrujące to nic nie powiedzieć. Najlepsze jest to ze np szkolenie na dany dział dla Polaków przeprowadzają Ukrainki które nie potrafią zrozumieć pytań które im się zadaje i same tez niewiele mowia bo nie znają polskiego. Absurd goni absurd.

pracownica

my zatreudnieni od stycznia na 6 mcy nie mamy napisane w umowie do kiedy wyplata.ustnie nam powiedzieli ze do konca mca.

Pracownica

Tak dowiedziałam się, tylko w tym problem, że jak Tobie nie odpowiada ta praca to wypad...chyba, że jesteś tak zdesperowany/na ,że nic innego nie pozostaje w Twoim życiu jak siedzenie w tej firmie, skoro masz najniższą krajową to poszukaj sobie pracy gdzie więcej płacą a napewno jest takiej pracy dużo a po drugie obrażać możesz samą/ go siebie więc nie życzę sobie obrażać mojej osoby inteligentny człowieku.

Paula

Hallo czy ktoś może ogarnąć Team leaderów z repleniszmentu. Ciągle czegoś nie wiedzą, ciągle muszą zapytać. Kogo oni tak ciągle pytają chyba też kogoś nie ogarniętego nie przekazują informacji.ide na pack i słyszę na meetingu było to i to. Kurde pytam swoich oni nie wiedzą. Albo oni nie ogarniają albo mają przełożonego który ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Dagmara

Chcę aplikować do HM czy warto ? Proszę o szczera odp

Wokulski
@Dagmara

(usunięte przez administratora)Co do samej pracy wygląda to jak na każdym większym magazynie. Dużo zależy od działu. Na jednym się więcej nachodzisz na drugim nastoisz. Ludzie też są różni, jak to w życiu. Zarobki trochę powyżej minimalnej. Weekend najczęściej jeden pracujący w miesiącu.

Molly

Ja mam takie pytanie do zarządu h&m robakowie Dlaczego ukraina robi sobie co chce oni mogą wszystko Rezerwować sobie miejsca pracy a ty polaczku sobie szukaj gdzie możesz stanąć i pracować wybierają sobie towar który chcą robić a niewygodne zostawiają nam biegają po magazynie co jest niebezpieczne Liderzy nie reagują na to co się do nich mówi w sumie to Liderzy są z ukrainy więc bronią swoich nie wspomnę o zgromadzeniach w toaletach szczególnie damskich my mamy pracować i jesteśmy rozliczeni z każdych cyferek a oni siedzą w kiblu za przeproszeniem i se (usunięte przez administratora) farmazony to jest po prostu żenada że mają więcej praw niż my w swoim kraju

Witam, do którego dnia miesiąca jest wypłacana wypłata?

Kasik
@Kasia

Podstawowe do 30, dodatek do 10 następnego miesiąca

Majka

Witam, Druga zmiana o, której godzinie się zaczyna, a o której się kończy.

Kasik
@Majka

14:15 - 22-30

Zainteresowany1234

Cześć, wiecie czy nadal są wolne wakaty na Kierownika Zmianyw Robakowie? Wiem, ze to forum o magazynie w Gadkach ale nie mogłem znaleźć nic o Robakowie. Jak wam się tu pracuje? Ale tak szczerze? Serio jest aż tak zle? Słyszałem, ze firma ma fajna politykę, Lean, 5S itd. Jak to się ma do rzeczywistości?

@Zainteresowany1234

O wakatachbnic nie wiemy, najlepiej sprawdzić na stronie głównej hm. H&m praca lub Carrier taka. Zakładka . Jak są aktualne oferty pracy to się tam wyświetla . Najpierw jest komunikat byś wpisał lokalizację w jakiej chcesz pracować . Co to za polityka lean i 5s ?

@Pracujacy

Koncepcja Lean ma na celu ulepszanie procesów, eliminowanie marnotractw, skutkuje lepszymi efektami jakościowymi i wydajnosciowymi. Natomiast 5S jest jednym z narzędzi które stosuje się w Lean

Zainteresowany1234

Nie to miałem na myśli.. z tego co słyszałem to ludzie tam pracuja po kilkanaście lat to chyba aż tak zle nie może być?

Muda
@Zainteresowany1234

Nie ma lean, są zalążki czegoś tam- każdy coś wnosi z poprzednich prac, jakieś pomysły itd. ale kompleksowo, odgórnie nic nie jest wprowadzone.

Matka Polka

Czemu wszystkie busy musza parkowac gdzie autobusy ? Komu to przeszkadzalo? Ktos nieuwazny szedl srodkiem drogi albo kierowca zbyt gwaltownie wyjechal z parkingu? Takie zachowania indywidualnie powinny byc rozpatrywane a nie isc na latwizne i wystosowac odpowiedzialnosc zbiorcza. Te 10-15min wczesniejszego wyjazdu na prawde duzo dawaly. Moglam odebrac szybciej dziecko ze swietlicy szkolnej. Zalatwic bank ktory jest do 15:30 itd. a tak z nerwow papierosy pale przed zakladem. Tez nie rozumiem czemu jest tyle aut z przodu. Idea taka była kto jezdzi autem do pracy ma szatnie z tylu.

@Matka Polka

Tak przeszkadzało to bodajże jednej czy dwóm pracownikom. Bo coś tam się stało i z racji na ociąganie się z wyjściem z pracy ledwo się jedno z tych osób załapała na autobus. Tak miało być ci z autem mieli mieć szatnie z tyłu. Bo każdy myśli o swoich literach jednej osobie cis nie pasuje to narobię pod górkę całej reszcie. Taka polska mentalność

Krzysztof
@Matka Polka

Zastanów się co robisz Dziwię się, że jesteś matką i jednocześnie tak nieodpowiedzialną osobą. Od parkowania jest parking, a od przemieszczania się autem jest droga. Wsiadanie gdzieś na środku szosy do autobusu jest wysoce nieodpowiedzialnym zachowaniem. Nie ma żadnego znaczenia twoje 15 min. szybciej. Gdyby któryś z pasażerów uległ wypadkowi wskakując na szybko z pobocza do autobusu to nikt by mu nie wypłacił odszkodowania za coś takiego. A konsekwencje mogłyby być znacznie poważniejsze. Kierowca autobusu też by poniósł zasłużoną odpowiedzialność karną bo nie przewozi pyrów tylko ludzi do pracy. Swoim komentarzem tylko udowodniłaś, że to ty dbasz tylko o swoje cztery litery.....a nawet nie do końca.... ........bo sama dla siebie stwarzałaś zagrożenie życia. Więcej wyobraźni na przyszłość.....a dopiero potem wypisuj komentarze obwiniające innych.

@Krzysztof

Ty wiesz że busy mają oddzielona część parkingu , na tym samym parkingu co osobówki, naprzeciw autobusów. Ta samą drogą dojście do auta , buusa czy autobusu jest tak samo niebezpieczna. Mało tego miejsca dla busów są oznakowane gdzie się zaczyna i kończy. Jeśli mówimy o magazynie w gadkach którego dotyczy to forum. Może w robakowie jest inaczej tak jak piszesz ale my z gadek tego nie wiemy.

Krzysztof

Przez takich jak wy opłaty za mandaty ciągle rosną Cały czas słucham tych samych tłumaczeń Cały czas się kompromitujecie przez swoje niedorzeczne komentarze. Może i z twojej linii nie stawały autobusy na poboczu, ale ja mówię tutaj ogólnie jak się zachowują kierowcy i pracownicy. A ich zachowanie jest czasami wysoce nieodpowiedzialne tylko dlatego bo myślą tylko o swoich czterech literach i chcą koniecznie nadrobić 15 min. drogi. To nie dotyczy tylko wyjazdu z firmy, ale także odjazdów do pracy, z przystanków i tak dalej.... Czasami kierowcy zatrzymują się w miejscach niebezpiecznych tylko dlatego, że nie chcę im się wjechać na zatoczkę dla autobusów. Nie obchodzi mnie w ogóle twoje 15 min. bo dla mnie osobiście jest ważniejsze moje zdrowie i życie. Jeżeli ci nie pasuje bezpieczny dojazd do pracy autobusem jak cywilizowany człowiek to sobie dojeżdżaj swoim samochodem. A jeżeli chcesz jeździć autobusem to musisz się liczyć z tym, że pasażerowie tego autobusu nie będą się dostosowywać do twoich kaprysów.

Agnieszka

Chcę aplikować do HM w Robakowie . Czy ktoś może napisać jak tam wyglada praca ? Czy jest akord ? Czy trudna praca przy komputerze ?

Tatuaż na szyji
@Agnieszka

Szukaj gdzie indziej obiektywnie w robakowie brak premii święta , brak wczasy pod grusza , brak Multisport , liderzy nie wiedzą o premiach podwyżkach co się pyta to zdziwieni , kasa malutka nie warto obecnie opinia mogą i ludzi z działów co gadalismy , połowy już nie ma

jeszczepracownik
@Tatuaż na szyji

@Pracodawca rzeczywiście taka jest prawda. Nie warto, szkoda czasu. Wynagrodzenie rzeczywiście na poziomie najniższego wynagrodzenia, które będzie obowiązywało od stycznia plus drobna premia za obecność. Chory system wchodzenia do i wychodzenia z pracy - konieczność podpisywania dwóch list plus wylogowywanie się na tablecie. Sama praca jest prosta. Niestety normy są wyżyłowane a. Niestety juży wynagrodzenie jest jakie jest. Osobiście jestem rozczarowany tą pracą i niestety nie zamierzam w tej firmie pracować zbyt długo. Jeśli się nic nie zmieni to ta firma będzie mieć bardzo duży problem z pracownikami w przyszłości.

@Tatuaż na szyji

To forum dotyczy gądek nie Robakowa. Dla nie wiedzących i w Gądkach i w Robakowie jest grupa hm. Jednak oba miejsca pracy mogą się różnić z powodu bycia pod inna jurysdykcja zarzadzania a to już spora różnica może być. Tak wiedz może informacji szukać na odpowiednich forach.

Tyracz Pikpak

Wygląda na to że premie świąteczne Hm nas wychustal i nie będzie tak docenili pracowników poza tym o podwyżkach mi wudu mi słuchu brak , coś czuję że w nowym roku połowa magazynu zacznie szukać innej pracy i uciekać bo za praktycznie najniższą krajowa pracować tu to śmiechu warte już

@Tyracz Pikpak

Byl meeting o podwyżkach. Dodatek świąteczny pracownicy dostali na 10 grudnia razem z dodatkiem za obecność oraz dodatkiem za godziny nocne. Ogarniamy co dzieje sie na magazynie. Nie wypisujemy bzdur na forum. Nie wiesz czegos pytaj sie swojego lidera. Zycze powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy.

Olix
@Pracujacy

No raczej bzdury , premie świąteczne w firmach oprócz pasek sięgają kilkuset złotych np 500,600,700 zł a 10 tego przyszły przelewy tylko za dodatki nocne zmiany i frekwencję więc ktoś tu (usunięte przez administratora)rzeczywistość z hmu pewnie z góry , żarty jakieś a nie dodatek swiateczny

Olix
@Olix

Liderzy nic nie wiedzą co się ich pyta to * nie wiemy " o meetingu też nie mówią bynajmniej Ci z którymi styczność mamy i nikt nic nie wie , o premii sami mówili że jeśli nie wiedzą to nie będzie "" ale bałagan ????

@Olix

Dodatek świąteczny wynosi od 250 do 450 zł , albo maksymalnie 550, zależny jest od rozliczenia pit. Przyznanie dodatku jest podzielone na progi. Jeśli sam się rozliczasz to przeważnie łapiesz się na środkowy próg, jak masz zonę i dzieci na najwyższy. Liderzy wiedza o tym bo ten dodatek został już wypłacony. Są tablice informacyjne gdzie są wywieszone zaległe mitingi, jeśli nie to lider powinien na twoja prośbę ci to udostępnić. więc albo boisz się zapytać lidera a tu siejesz bzdury.

Bena

Cześć, czy ta firma ustosunkuje się od stycznia do wzrostu najniższej i również ją podniesie? Nikt o niczym nie mówi.

@Bena

Był meeting na ten temat. Do swojej obecnej pensji dostaniesz podwyżkę inflacyjna plus druga część podwyżki zależnie od oceny rocznej. O szczegóły pytaj się u swojego bezpośredniego przełożonego.

@Pracujacy

Co jeśli nie miałam spotkania z liderem który miał podsumować pracownika na koniec roku?

@Bena

To powinien to zrobić. Zależy też jak długo pracujesz ?

Od września.

@Bena

To sądzisz że powinnaś dostać ocenę roczną ? W poprzednich latach bywało tak że ci co nie przepracowali 12 miesięcy nie mieli rozmów o ocenę. Rozmowy są liczone od października do końca września. Napewno dostaniesz część podwyżki tak zwana inflacyjna. Warto się zapytać swojego TL.

@Pracujacy

Inne działy miały taką rozmowę a osoby które tam są pracują od października, także to mnie zastanawiało

@Bena

Różnie bywa. Raz jeszcze radzę dopytać lidera on wie jak to aktualnie wygląda w tym roku.

Lila

Witam jak wygląda praca na zwrotach ?

kULFON
@Lila

cAŁĄ ZMIANĘ wysłuchujesz biadolenia babskiego aż do zwymiotowania od kołowrota w głowie i tak masz każdego dnia. a oprócz tego to grzebiesz w tych ciuchach i przebierasz co czasem obsikane to.... aaaaaaaaa tam ide po browca narka

Lila
@kULFON

A coś konkretniej na czym polega tam praca

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.