Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Jaa

Czy Agencja Gi to teraz Work ?

Sis

Wyrabiacie budżety w ostatnim czasie? Wszedzie też taki słaby ruch ?

Sis

@Romek Czy w marcu macie spadek klientów , kupują mniej i nie realizujecie planów sprzedażowych . Czy teraz jest pytanie dla ciebie zrozumiałe?

Romek
@Sis

Spadek klientów jest czymś zupełnie normalnym przy wysokich stopach procentowych i zbliżającej się recesji. To zupełnie zwyczajne, że kiedy gospodarka zwalnia to zwalnia konsumpcja i ilość klientów spada. Czego wy się spodziewaliście ??....że niby ludzie będą mieli mniej pieniędzy a będą wydawać więcej ?? Prawa rynku nie przeskoczysz. Plany sprzedaży są oparte o wcześniejsze statystyki, które były o wiele wyższe niż wynik, który możesz osiągnąć na chwilę obecną, a pamiętaj o tym, że konsumpcja jeszcze spadnie.

Hajsownik

Kiedy wypłata ?

Ciekawosc

Witajcie, Ile trzeba czekac na odpowiedz o prace? CV wyslane 2 tygodnie temu i zero reakcji, aby mail z automatu ze maja opoznienia bo tyyyle maja chetnych. Ciakwe, ogloszenie ktore stracilo waznosc ponowili.. to co nikt z tych ludzi nie nadaje sie do roboty?

Nicko
@Ciekawosc

Po prostu nie ma roboty i nie potrzebują nowych ludzi. Pracownicy dostają urlopy albo są odwoływani.

żałosne
@Nicko

To po jakiego kija odświeżają ogłoszenia o prace i ludzi robią w ciula. Niech chociaż zadzwonią że nie potrzebują.

@Ciekawosc

Bardzo niepoważne podejście rekrutera do kandydata. Pomijam fakt, że rekruter jest kierownikiem zespołu, którego buduje. Tyle się mówi o feedbacku, jak bardzo jest on ważny w procesie rekrutacji. Jak widać wciąż mamy ten sam problem wśród HRowców. Czekam za odpowiedzią ponad miesiąc. Odbyły się dwa etapy. Rekruterka powiedziała ze w ciągu 2 tygodni da odpowiedź. Do dzisiaj żadnej informacji a ogłoszenie ponownie udostępnione.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Marget

W dniu dzisiejszym 01.03.2023 r. odebrałam zamówione produkty z HM Home - nr zamówienia 43421806355. Zakupione artykuły były pełnowartościowe, nieprzecenione w I jakości. Narzuta którą odebrałam została wysłana do mnie klienta !!!! -używana, brudna i rozdarta, bez metek papierowych. Natomiast stan metek materiałowych przy produkcie wyraźnie wskazuje na używany produkt !!!!! Nigdy w żadnej innej sieci nie spotkała mnie sytuacja w której w tak perfidny sposób próbuje się oszukać klienta wysyłając do niego produkt zniszczony i używany wcześniej!!!! Zadzwoniłam natychmiast do biura obsługi klienta i zgłosiłam powyższe. Do chwili obecnej a upłynęło już kilka godzin od wielokrotnego zgłoszenia sprawy firma HM nie podjęła żadnych stosownych działań w sytuacji która ma miejsce i za którą ponosi odpowiedzialność. To jest skandal, to jest (usunięte przez administratora) i na takie praktyki nie wyrażam zgody !!!!! Oczekuję podjęcia błyskawicznych decyzji i ukarania winnych za sytuację która miała miejsce, położenia kresu stosowanych nieuczciwych praktyk przez HM Home. Uważam, że to nie była pomyłka ani nie był to incydentalny przypadek!!! Taka sytuacja podważa wiarygodność firmy HM i stawia firmę w złym świetle, a nieuczciwe praktyki stosowane w firmie HM zmuszają do podjęcia stosownych działań. klient

Kamil
@Marget

H&M to lumpeks, wysyłanie używanych rzeczy to normalne w tej firmie. Jak kupujesz to powinnaś to wiedzieć. Nowe rzeczy masz tylko w sklepie realnym a zdalnie to ci wysyłają używane bo jesteś wtedy naiwniakiem.

Romek

Kiedyś fajnie było w H&M ale to dlatego że ludzie fajni byli i atmosferę tworzyli dobrą. Chciałbym znowu pracować z taką fajną ekipą jak kiedyś ale sami widzicie jak to teraz wygląda.

Wyplata

Kiedy wypłata ?

Bank

No właśnie kiedy ?

Hela

W poniedziałek

Dyrektor Fajzera
@Wyplata

Wypłata się nie liczy... Pieniądze się nie liczą Dbajcie o siebie i innych

Dżersej

Hejo! Wiecie może coś na temat zmian w marcu ? Gdzieś odbiło mi się o uszy że jakieś duże zmiany mają nastąpić ale każdy ma szczątki informacji, a może do kogoś z Was dotarł większy przekaz. Siedzę teraz na kantynie i tak sobie myślę co nas czeka w marcu ...

Anty
@Dżersej

Idź do związków zawodowych ,tam wyjaśnia tobie co cię czeka w marcu.Otoz (usunięte przez administratora)i to ostro .Bo oni mają na was (usunięte przez administratora)po całości. Stołek stołka pilnuje (usunięte przez administratora)

Gjal
@Dżersej

Bardzo dobre pytanie co będzie w marcu ponieważ luty ze tak ujmę jest do (usunięte przez administratora) Jakby ktoś miał jakiekolwiek informacje to proszę o odpowiedz ;)

Dyrektor Fajzera
@Gjal

W marcu będą bankructwa firm i masowe zwolnieni takich jak wy.... Dbajcie o siebie i innych....

Martita
@Gjal

W marcu lipa z praca ale od kwietnia ma być lepiej i umowa o prace

Szymon

Mam dla was zagadkę... Co to jest ? Robi w dzień i w nocy, w soboty, Niedziele i święta, zarabia żałosne grosze, w robocie spędza tyle czasu, że w domu jest gościem, jego przełożony to nierzadko niekompetentny koleś, który w innej firmie zamiatałby magazyn a tutaj zarabia dwa razy tyle co jego podwładni, żeby cokolwiek zyskać musi lizać ''cztery litery'' swojego KRÓLA i wciąż ''uprzejmie donosić na kolegów'', firma przeprowadza u niego regularne pranie mózgu, żeby mu wmówić że jest ''wspaniałym miejscem pracy'' jest pozbawiony możliwości rozwoju(raczej zachodzi u niego regres), przed kolegami wstydzi się tego gdzie pracuje, żyje plotkami wygenerowanymi przez tych, którzy chcą tylko wprowadzić dezorientację wśród innych, tkwi w marazmie i monotonni z których nie jest zdolny się wydostać, w okresie zimowym prowadzi życie nietoperza, nie widzi światła słonecznego ponieważ kiedy wychodzi na zewnątrz jest wciąż ciemno. Czy znacie odpowiedź co to za dziwna istota...??

Karol

A czy tylko jeden taki jest ??? W tej firmie pełno takich (usunięte przez administratora)co nie mają pojęcia jak wygląda realne życie. Raz jeden mi powiedział że on może w H&M robić nawet za 700 zł żeby tylko mu na opłacenie szkoły starczyło i do rodziców ze 200zł a reszta na słuchawki i gry no i w pełni zadowolony będzie. (usunięte przez administratora)

Śmieszne
@Karol

No nie tylko on jeden. Powiem tak ze w tej firmie nie jest tak zle jak tu na forum piszą. Jednak co niektóre jednostki tam pracujące to porażka. Są tam jeszcze 20 , 30 lub 40 letnie dzieci które ciągle mieszkają z rodzicami i życia nie znają a mają się za niewiadomo jak inteligentnych i światowych ekspertow od wszystkiego

java

nie dotyczy pracy w HM i jest obraźliwa

Karol

(usunięte przez administratora) nikt normalny tam nie przyjdzie robić za te grosze co tam pacą i z tymi liderami co tam są. Zostać w tej firmie to tak jakby się cofać w rozwoju Pozdro z normalnego świata dla normalnych co jeszcze się tam ostali

Przejściowy

Byłem w różnych zakładach pracy, ale tutaj to jest (usunięte przez administratora). Brak szacunku do drugiego człowieka. Podziwiam tych ludzi, którzy pracują w takich warunkach złych, za tak małe pieniądze. Aktualnie: tylko umowa zlecenie. Dlaczego dajecie kary za nie przyjście do (usunięte przez administratora) ale jak wy już odmówicie pracy, to dla was kary nie ma? Zatrudnia kobieta z agencji, z którą rozmawia się jak z maszyną. - brak szacunku - umowa zlecenie - niska płaca - kary pieniężne - plus, że jest autobus i chyba tylko tyle z plusów, niektóre Polki mile, żal ich, że tam pracują PŁACĄ DOPIERO PO WEJŚCIU na magazyn, lidereczku, prowadź w takim razie szybciej te Twoje szkolenia, 3 godziny za darmo się siedzi. Podsumowanie: SZANUJ SIEBIE, jeśli masz możliwość innej pracy, zmień ją, jeśli nie masz, bardzo współczuję. BAZUJĄ na tym, że ludzie z wiosek nie mają gdzie iść, że jest pełno Ukraińców i ciężej znaleźć pracę, ale życzę Wam, aby ten magazyn był tylko okresem przejściowym. Z jednej strony, dobrze, że tu przyszedłem, zawsze jakieś nowe doświadczenie i wiem jak traktuje firma H&M. Już nic u Was nie kupię.

@Przejściowy

Codziennie jak widzę Mariolę lydera który ściemnia i tylko wysługuje się swoją sługuzką to aż guziki otwierają się z ubrań, jakim trzeba być człowiekiem żeby nie ogarniać i pracownik pupil musiał przekazywać to co ona powinna przekazać, czasy (usunięte przez administratora) Come back?

java

Cześć, przez jaką agencję jesteście zatrudnieni?

Przedstawiciel klasy robotnicz

Patryk
@Kamil

To znaczy?

@Patryk

Czego nie rozumiesz ??? O wiele za dużo zarabia pajac co nic nie robi oprócz przewijania fejsbuka

@Przedstawiciel klasy robotnicz

Powinni liderom też dawać umowy śmieciowe i byśmy wtedy się przekonali jak długo by tak sobie siedzieli na stołeczku ??

Mariola

Prywatne niepowodzenia? Hmmm żadnych nie pamiętam. Jestem szczęśliwym człowiekiem pełnym życiowych sukcesów :) Życzę miłego dnia. PS następnym razem proszę pisać całość tzn Team Lider mgr inż. Mariola (to też mój prywatny sukces ;)

@Mariola

Magister inżynier i w H&M robisz jako poganiacz ?? H&M to robota dla ludzi z nieskończoną podstawówką i wychowanków penitencjarnych bo ci po zawodówce to mają swoje firmy. Gdzie są te sukcesy ? PS.... Następnym razem jak chcesz się pochwalić to napisz chociaż z czego masz te magistry i inżyniery ?

Cidas83
@raffaello

Jeśli sukces to jedynie praca i stanowisko to jesteś ale zgorzkniałym typem

@Cidas83

Czyli podsumowując tą dysputę... Zgadzasz się że tak zwany mgr inż lider w H&M Gądki w pracy nie zdobył żadnych sukcesów. Napiszcie proszę chociaż z czego macie te mgr i inż ? Bo ciągle słyszę jak się przechwalacie tymi tytułami. I zastanawiam się po co wam to ? Do składania ciuchów wystarczą 4 pierwsze klasy szkoły podstawowej.

Enrico Pallazzo
@Mariola

magister inżynier tim lider #xD

Pracownik bookingu
@raffaello

W ten sposób obrażasz wiele osób pracujących w tej firmie. Nie wiem ile klas ty skończyłeś ale kultury w żadnej szkole cie nie nauczyli.

@Pracownik bookingu

Ośmieszacie się z każdym komentarzem Przecież wy sami się obrażacie swoimi wypowiedziami w tej firmie. Gdybyście byli faktycznie tak wartościowi z tymi magistrami po studiach to byście założyli własne biznesy, produkowali bycie coś dla gospodarki i stworzyli nowe miejsca pracy. A jedyne na co was stać po tych studiach to przechwalanie się na magazynie w korporacji, że macie 3 fakultety, a stanowisko lidera w H&M Corporation to wasze ciche marzenie. Zmarnowaliście tylko pieniądze podatników, którzy sfinansowali waszą naukę.

Pracownik bookingu

przyganiał kocioł garnkowi

@raffaello

Popieram Rafaello, może mieć i piec tytułów magistra, jak jej matka swiniami i kurami popchnęła studia. Wykształcenie to jedno a kompetencje i umiejętności to drugie, co w przypadku Marioli nie idzie jedno z drugim w parze.

@raffaello

Powiem tak, gdyby ci pseudoliderzy po studiach byli tak ambitni to nie siedzieli by po kilkanaście lat tylko na jednym stanowisku. Praca w hm od 14lat jako lider, poganiacz, popychacz i co to wszystko na co ich stać? Żadnej kariery wyżej,nic? Może i mają te studia ale po co im to w hm? Do naganiania ludzi im się to nie przydaje bo prawdę mówiąc musieliby skończyć przynajmniej pedagogikę, albo chociaż zarządzanie, bo w praktyce to wygląda tak że sami nie pójdą do pracownika przekazać info że jest gdzieś potrzebny tylko wysyłają swoich pupili i to oni odwalają brudną robotę. Taka liderka musiałaby się nieźle namęczyć przejść te 20 metrów w dwie strony, lepiej grzać (usunięte przez administratora) na fotelu, zadowolona ze papier z uniwerku leży w domu a tyle lat na jednym stanowisku jak cięć,potocznie mówiąc.

@Antonina

raz jeden gościu HM-owiec chwalił mi się że ma studia W-F to niezła beka z typa była ....no to się nie dziwię że tylko tutaj może robić z takim fachem w ręku

doktor szok

Witam, Pisze z Norwegii żyje jak król pozdrawiam białych (usunięte przez administratora) z "bukingu" gdzie robiłem. To najgorsza praca jaką miałem serio, cała masa donosicieli i (usunięte przez administratora) Pozdrawiam tego grubasa z kartonów który na mnie doniósł tak wiem że to ty!

Piotruś
@doktor szok

To fakt....donosicieli więcej na metr kwadratowy niż kurzu na podłodze Szok że tyle tego qurestwa tam jest Ale liderzy sobie takich specjalnie hodują

PIP
@Piotruś

(usunięte przez administratora) to powinno być premiowane !!!! Wówczas okazuje się że już nie masz znajomych bo każdy cię (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)o tym szczyci się ta firma. Ludzie no nie ....nie przesadzajmy to tylko roboty które napitalaja za (usunięte przez administratora) pieniądze.Usmiech lidera i klepnięcie w plecy warte jest milion dolarów hahahahhaah .Reasumując - H&M to stado nieudaczników .

Denis
@doktor szok

Robotnicy wynoszący w kieszeni cukier z kantyny bo nie stać ich na posłodzenie herbaty - to jest właśnie obraz tej firmy. To jest właśnie firma 21 wieku (usunięte przez administratora)

Lider zespołu

Hej niedługo zaczną się zwolnienia to zaraz z wami zrobimy porządek będziecie błagać na kolanach żebyście mogli tu robić już nie moge sie doczekać... pozdrawiam z wyrazami szacunku gruop Leader

Dd
@Lider zespołu

To chyba biorą się za nierobów czyli za liderów tylko siedzą i stołki pierdz..

kiss
@Lider zespołu

Zostaną tylko ci liderzy którzy mają głębokie gardła

Dobra rada
@Lider zespołu

A my z toba. Obys sie w kartony nie qpiertolil.

Ptyś

Mamy tu różnych liderow i lepszych i gorszych. Natomiast faktycznie akurat TA liderka ewidentnie nie powinna być na tym stanowisku. Brak obycia, kultury, nawet takich najprostszych ogólnoludzkich zachowań. Nawet jej strój czasmi pozostawia wiele wątpliwości jest liderem i przychodzi do pracy a nie na dyskotekę Niestety wiek pokazuje brak dojrzałości

@Ptyś

Największym problemem jest fakt że do pracy potrzebne jest doświadczenie. (usunięte przez administratora)

Pozytyw
@Rychu

Ciekawe kto inny by pasował na to stanowiska zamiast niej? Może ty co zake na forum wylewasz, owszem zgodzę się lata temu by dostać się na talenta trzeba było mieć promotora , jednak ta edycja w której osoba która tu obgadujesz zasłużyła sobie w pełni , przeszła rekrutację i ukończyła program od a do z więc jak najbardziej się nadaje a że masz zale i frustrację to nic nie zmieni i z, startuj w kolejnej edycji życzę powodzenia.

Angela
@Rychu

Ja to bym chciała mieć takiego ładnego lidera jakim jest chłopak tam z wysyłki ojojoj :* Ale to podobno bardzo niedostępna osóbka :(

@Pozytyw

W mojej subiektywnej ocenie to miejsce oraz stanowiska dla lidera są zarezerwowane tylko i wyłącznie o dobre poparcie pseudomanagerow, jak siw z kimś kumasz to masz a jak nie to dostajesz resztki, no i oczywiście lider tam to osoba z wiochy co w życiu prywatnym nie radzi sobie i trafią tam gdzie może swoje frustrację przelewać na podwładnych, w godzinach pracy Facebook, stronki z ciuchami,umawianie na paznokcie , tak wygląda praca lidera przy komputerze, oczywiście telefon przykryty śmiesznym kalendarzem i do dzieła, monitoring powinien być skierowany na lidera i część osób za nie wykonywanie swoich obowiązków powinna opuścić dom wielkiego brata.dzielenie się poufnymi informacjami z ulubionymi pracownikami, i wiele innych. Przecież to ludzie beż kompetencji miękkich oraz interpersonanych.

@Antonina

Powiedz im pare słów prawdy a są gotowi cię rozszarpać żywcem Widzę że ktoś jeszcze używa tu mózgu Lider po ogarnięciu spraw organizacyjnych powinien normalnie się zabrać za pracę zamiast za facebooka. Przecież niektórzy liderzy to sobie spacerują po innych działach w celu posłuchania nowych plotek a były czasy że pokemonów szukali. W innej firmie to by ich wykopali już po okresie próbnym. Oni sami sobie opinie wystawiają. Szacunek nie wynika z zajmowanego stołka. Tak samo jak patriotyzm nie wynika z tego jaką koszulkę założyłeś.

@Rychu

Prawda jedt taka ze do innej firmy by się nie dostali tak łatwo a po drugie gdzie oni pójdą? Tu mają wygrzane (usunięte przez administratora) na krzesełkach, najlepsze jest to : nie obrażając otyłych , jak taka nowa liderka dostanie stołek to po roku widać po niej że nic nie robi, fałdy tłuszczu bokiem wychodzą a nie mówiąc już o skrzywionych nadmiarem wagi nogach....

Robiłem tam i odniosłem takie dziwne wrażenie, że spora część męskiej załogi to spermiarze, które nie zatrudniły się tam żeby pracować, tylko napalać się na dziewczyny, by potem brandzlować się w kiblu. Pamiętam jak raz leję, a obok w kabinie gość tak trzaskał bydlaka, że te odgłosy fapania niosły się po całym kiblu, nie wspominając, że tym głośnym sapaniem to chyba chciał te klapanie pyty zagłuszyć. Ogólnie, gdyby nie leniwe spermiarze, tylko ludzie, którzy chcą pracować, to może byłoby tam nieco lepiej, a tak na ten festiwal spermiarstwa to aż mdłości brały:-)

@Andrzej

A na co się tam napalać ???? Jak te tak zwane laski spasione i niezadbane na frytkach z kantyny z papierosem w kieszeni. Mdło to się robi od takich lasek.

@Kristofer

No właśnie sam widzisz jakie te stulejarze mają wymagania. Aż mnie to obrzydzało

@Andrzej

Polki ostatnimi czasy to się zrobiły zaniedbane i strasznie księżniczkowate. Jeszcze trochę to będą wyglądały jak amerykanki Ich życie to McDonalds, frytki, tłuszcz, papierosy i fejzbuk A potem setki wydają na jakieś kosmetyki Jedź sobie do Skandynawii i zobacz jakie tam są zdrowe foczki.

@Kristofer

Tam jeśli chodzi o dbanie osiebie jest ogólnie wyższy poziom niż u tych naszych krajowych raszpli. Szkoda, ale to już nie nasz problem:-)

Inspektor SplitPointu
@Andrzej

Wybacz kolego! Myślałem,że jestem sam w łazience. Jest pewna złotowłosa Ukrainka z niesamowitymi walorami. Gdy ją tylko widzę od razu muszę się udać do łazienki w wiadomym celu. Od dzisiaj będę chodził do szatni i problem z głowy!

@Inspektor SplitPointu

Andrzej ma rację... Wasz poziom jest na linii rzecznych wodorostów Prymitywizm poraża Łącznie z waszymi liderami od siedmiu boleści

Inspektor SplitPointu
@Kristofer

Co poradzę na to, że zatrudniają tak ładne dziewczyny. Najciekawiej jest latem. Pamiętam jakby to było wczoraj lipiec 2019, nocka. Przyszła pewna dama w szortach i body. W łazience był ogień. Niestety minus tego, że nie idzie wyrobić taktów. Lider się pytał później co się zadziało.

Gabriela

Dzień Dobry Mam pytanie czy na tym magazynie na umowie pracownika magazynu zarobię ponad 5 brutto ? Pracowałam wcześniej w podobnych magazynach jednak z racji przeprowadzki musiałam porzucić prace i jestem zainteresowana praca w firmie H&M Serdecznie pozdrawiam Gabriela

@Gabriela

Spokojnie zarobisz ponad 5 brutto.

Patryk

Po pierwsze – primo – przyszliście tu do pracy, a nie na papierocha, pogaduchy i strojenie (usunięte przez administratora) min Buhahaha ????

Adolf

Siemanko Robiłem w H&M. Co u was słychać teraz w tej firmie ? Cywilizacja w końcu dotarła do tej firmy czy nadal umowy śmieciowe i Sobota Niedziela za głodową pensje ??

@Adolf

Nic się nie zmieniło :)

Alicja

A są podstawy jakieś do zmian? Ludzi im tu nie brakuje chyba czyli sami się na takie warunki godzą?

Adolf
@Alicja

W Szwecji imigranci z Afryki są lepiej traktowani niż Polacy w Polsce. Tak sobie pozwalacie i tak macie. Skoro odpowiadają wam ruskie standardy to spoko. Ja się cieszę, że już tam nie pracuję.

@Adolf

Dałem w tym tygodniu wypowiedzenie, agencja zatrudnia na umowę zlecenie, nie ma co liczyć na dodatki za pracę w niedziele, nocki, czy święta. Nadgodziny płatne jak każda normalna godzina. Podszedłem tu tylko dlatego, bo miałem nóż na gardle. Nie da się tu wytrzymać więcej niż miesiąc. Pracownicy agencyjni płacą więcej za obiady niż pracownicy firmowi. Odchodzę z tego (usunięte przez administratora) tylko ze względu na szacunek do siebie. Podziwiam ludzi z agencji z większym stażem pracy, że godzą się na takie warunki finansowe w zamian za wygórowane normy

Uuu

Normy są śmiesznie niskie w magazynie w gądkach. Co do reszty się zgadzam nie rozumiem ludzi tkwiących po kilka miesięcy lub lat na umowie zlecenie przez agencje

Misiek
@Uuu

Śmieszne to są pieniądze w tej firmie Nawet laski już zaczynają narzekać

Johnny Doe

Ile wypowiedzenia jest tam ?

makijażu
@Johnny Doe

Zależy ile pracujesz, czy przez hm czy agencje. Np ja mam termin 3 miesięcy wypowiedzenia, ale można też się dogadać za porozumieniem stron

Johnny doe
@makijażu

A .. myślałem żeby iść ale z Gniezna jest kiepski dojazd bardzo ????

Armando gądkowy
@Johnny doe

To w Gnieźnie pracy nie macie ???? Czy w ogóle wam się opłaca jeździć do Biedy w Gądkach ????

Tadek

Firma traktuje Polaków jak robotników z trzeciego świata, a chwalą się jacy oni są postępowi W Kambodży więcej zarabiają szwaczki co im szyją te ciuchy.

@Tadek

Zbyt pociesznie tego nie ująłeś. Skąd masz takie info o ich zarobkach. To tak ostatecznie przyrównując tu i tu jakie są? Jeśli tu faktycznie są tak niskie to czemu i tak ludzie chcą pracować?

Tadek
@Alicja

A nie widzisz co się dzieje dookoła ciebie ?????? Nie widzisz że inflacja i ludzie zarabiają de fakto coraz mniej pieniędzy. Gospodarka ledwo przędzie i masa bankructw firmy mają. Rozejrzyj się dookoła siebie i sie przypatrz. A takie firmy jak ta żerują tylko na tym że ludzie nie mają wyboru dodatkowo sobie imigrantów na ściągają i leją na Polaków,. I tak ma wyglądać Polska ??????????????

Ricky

Ha ha ha ...to mnie teraz rozśmieszyłeś chłopie... Z tego co pamiętam to pracownicy tej firmy nie są zdolni do jakiegokolwiek postawienia się. Ci co mieli odwagę to już tam nie robią a zostały tylko potulne mruczusie.

@Ricky

a coś konkretnego mieli z tej odwagi? chodzi mi o to czy faktycznie kiedyś była jakaś sytuacja, że się postawili i wyszło to im na plus czy nie bardzo?

Markus
@Alicja

Kiedyś była taka babka co walczyła o ludzi .Nawet jej to wychodziło. I tyle co słyszałem to się zwolniła .

@Alicja

Skoro już w Gądkach nie robią to znaczy że wyszło im na duży plus. Wydostać się z biedy to wielki plus.

@Markus

Walczyła i co wywalczyła...??.. Cukier brązowy na kantynie...?? Śmieszni jesteście....

@Ricky

to i tak nie na plus, że cokolwiek starała się zrobić? a co jest ktoś inny kto więcej zrobił? jeśli tak to co takiego?

fajne miejsce

Nie moge wróóćic przez agencje ,poszłam do DHL Zelando ale magazyn fajny,Zalando jeden najwoczesnych magazynów

Mm
@fajne miejsce

życzę wytrwałości w zalando. Dhl noe ma nic wspólnego z nowoczesnym magazynem. Bałagan zero organizacji. Starzy pracownicy robią co chcą część nie wyrabia normy co odczuwają osoby zatrudnione. Dużą rotacja. Władzy. Zrobią wszystko by cie wyrzucić.

op
@Mm

Tylko nie ma bookingu i tj.fajne

Forklift Satan
@fajne miejsce

Podwyżki już tam jakieś mieliście? Maść na pęcherze albo nowe torebki z IKEI? Po polsku mówią co raz lepiej? Pochwal się.

@Forklift Satan

Czy będą agencje work service

Sebek

Siema a to prawda ze w nowym roku likwidujom ta linie z gniezna 13 ? prosze powiedzcie ze to nie jest prawda bede wam wdzieczny mi bardzo zalezy na tej pracy bo jest fajny a sam nie dojade

@Sebek

Powiedz im że będziesz robił za 50% stawki tylko żeby ci zostawili autobus i wtedy nie będzie problemu.

GREUP LAIDER
@Sebek

JUZ Niedługo zwolnienia we firmie i jużnie moge sie doczekać w końcu zrobimy z wami porządek

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.