Opinie o Lear Corporation Poland II w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Tychy

Alicja

@Tom, dziękuję za szczegółowe opisanie swoich wspomnień związanych z pracą w firmie Lear Corporation Poland II. Rozumiem, że pracodawca oferuje nowym pracownikom umowę na czas określony, czy z biegiem czasu są szansę na otrzymanie umowy na czas nieokreślony? Czy firma prowadzi jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Są z czasem szanse na awans? Napisz, jak to wygląda z Twoich doświadczeń. @anonymous, dziękuję za odpowiedź. Czy z czasem są szansę na podwyżkę stawek, które przedstawiłeś w swoim komentarzu?

Alicja ja moge spracyzowac wypowiedz Kajetana. Na magazynie 2700 brutto, praca od pon do pt czasami sobota platna 100% Premia miesieczna 400 zl brutto ale z takim kierownikiem to moze tej premii nie byc Stawka miesieczna. Na przeciwko Lear w Bieruniu jest Sanhua tam na dzien dobry daja 3200zl brutto plus premie 400 zl brutto na start. W miesiacu z jedna sobota na reke wyjdziesz 2600 na reke bez soboty 2300 na reke.

Tom

Pracowalem w oddziele w Bieruniu w logistyce. Potraktowano mnie tam naprawde nie milo. Wykonywalem swoja prace sumiennie, angazowalem sie do pracy. Nie chorowalem , pracowalem nadgodziny, soboty itd. Bylem w zakladzie mozna powiedziec od poczatku, bo Lear w Bieruniu zostala uruchomiona produkcja w zasadzie pare miesiecy temu. Ale niestety mialem swoje zdanie i to sie nie podobalo kierowniczce i jej Liderce. Zwlaszcza liderka zostala ulubienica kierowniczki i ta wszystko spiewala z kazda (usunięte przez administratora) leciala do kierowniczki i robila pod gorke. W zasadzie Liderka nie miala swojego zdania, za kazdym razem przytakiwala i zgapywala od kierowniczki rozne gesty i traktowania ludzi ( pewnie ja szkolila sama kierowniczka logistyki jakie podejscie ma miec do ludzi ) Mam doswiadczenie w tej branzy i dawalem sugestie, pomysly, tak jak mowiono na zebraniach, ze mamy pisac pomysly i rozmawiac jak bysmy chcieli cos zmienic. ( takie tylko gadanie ale naprawde nie masz prawa glosu ) ktos czul zagrozenie z mojej strony, bylem niewygodny i mi umowy nie przedluzyla kierowniczka. Sama praca jest fajna, zarobki srednie jak na taki zaklad. Ale jak to mowi Kierowniczka to jest Automotive i ludzie sie tu beda zmieniac. Jezeli ona tak juz mowi tzn, ze w taki sposob zespolu nie zbuduje. Podsumowujac chcesz tam pracowac? to musisz sie zgodzic na tamtejsza polityka kobiet, nie odzywac sie, dawac sie gnoic, nie chorowac. Jezeli nie dostosujesz sie do tego to masz pewnosc, ze ci umowy nie przedluza co swiadczy o niestabilnosci w zakladzie Naprawde pracowalem w wielu firmach i zawsze bylem doceniony, to co zrobila kierowniczka w Lear Bierun, to moze to zaliczyc do tego, ze mnie ponizyla. Ogolnie rzecz biorac, jedna wielka dyskryminacja mezczyzn przez kierowniczke i liderke. Wspomniane kobiety nie maja pojecia o prowadzeniu, kierowaniu magazynem, bo problem sie pojawi jak ludzie beda sie zmienac a produkcja bedzie szla pelna para a tu ludzi trzeba bedzie szkolic itd. Fizyczni ludzie w pracy sa mili ale atmosfere psuje kierowniczka i jej ulubienice. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze jak sie przyjmowalem do pracy, opowiadala brednie, ze to jest maly zaklad i chca tu ludzi na stale i budowac mila atmosfere. Szkoda, ze tylko tak mowia a nie robia tego, bo potem uslyszalem , ze to automotive i ludzie beda sie zmieniac. Glupie tlumaczenie. Jezeli jestes uwazasz sie za dobrego pracownika i lubisz zbierac pochwaly to Lear Bierun nie jest miejscem gdzie powinienes pracowac. Sam Lear nie jest winien za to co sie dzieje w tej firmie, ludzie po prostu sa rozni a ona kazdego traktuje tak samo ( fizyczny to zapie.....j )

Alicja

@Kajetan, poza podstawową stawką wynagrodzenia, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu osoby zatrudnione na stanowisku operatora wózków widłowych w firmie Lear Corporation Poland II mogą liczyć na dodatkowe benefity bądź premie? Czy stawka, którą podałeś jest już ostateczna? Sprecyzuj swój wcześniejszy komentarz.

Technik utrzymania ruchu

Standardowy (pytania o kwalifikacje, podanie powodów do zmiany pracy, przedstawienie oferty socjalnej). Problemem okazały się wymagania finansowe (3400zł netto podstawy to nie stawka dla Technika Utrzymania Ruchu, najchetniej zatrudniliby mnie za 2850 zł netto). Kpina i marnowanie czasu dla osób z kwalifikacjami

Znajomość urzadzeń produkcji, pytania o certyfikaty szkolenia, etykę pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Tychy
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Ryszard

Na jakie zarobki mogą liczyć operatorzy wózków widłowych?

Kajetan
@Ryszard

2700 brutto

Dzień dobry :) chciałem zapytać o pracę w Lear ale oddział w Bieruniu. Jak wygląda tam praca? Wcześniej pracowałem 7 lat w Lear na serdecznej i było super :) pozdrawiam

Immortal
@Tomek

Na jakie stanowisko chcesz isc kolego?

Alicja

@Ryszard, aplikowałeś do pracy w firmie Lear Corporation Poland II na stanowisko operatora wózków widłowych? Jesteś przed rozmową rekrutacyjną, do której chciałbyś się lepiej przygotować? Napisz, dlaczego akurat zainteresowała Cię praca w tej firmie? Podziel się z nami swoją sytuacją w tym temacie.

Alicja

@Tomek, czemu chcesz zmienić odział pracy w firmie Lear Corporation Poland II? Z tego, co napisałeś posiadasz duże doświadczenie odnośnie pracy w tej firmie. Możesz podzielić się z nami informacją, jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Dobrze Ci się pracuje w tym miejscu? Zachęcam do wyrażenia opinii.

Alicja

@:), to znaczy? Trudno mi zrozumieć co chciałeś przekazać swoim komentarzu w wątku opinii o pracy w firmie Lear Corporation Poland. Napisz proszę swój komentarz bardziej zrozumiale tak, aby każdy czytający wątek mógł bez problemu zrozumieć jego przesłanie.

Alicja

@Kajra, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać coś jeszcze na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Czy firma Lear Corporation Poland II dba o rozwój kadry pracowniczej i organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia podnoszące kwalifikacje swoich pracowników? Napisz, proszę, coś na ten temat.

@Alicja

zobaczysz taki rozwój ze ci kregosłup strzeli:)

Kajra

Karta sportowa jest finansowana przez pracownika ,nie przez zakład a bezpłatna opieka medyczna polega tylko na tym ze diagnozę masz za free a resztę płacisz i terminy tez nie są jakies super bo do pediatry musisz czekać 2-3 dni do specjalistów tez terminy ... jak kto woli ale ja właśnie zrezygnowałam z Tej opieki

Alicja

@Ulka, jesteś pracownikiem w Lear Corporation? Jeśli tak proszę Cię, abyś wyraziła opinię na temat pracy w tym miejscu. @Kaira, a czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy? Jak oceniasz atmosferę pracy?

Arek
@Alicja

Alicja pracujesz tam juz ?

Kajra
@Alicja

O jakie benefity konkretnie ? Atmosfera coraz gorsza , także niepolecam , mam nadzieje ze już niedługo i pożegnam się z tym zakładem ???????? @ula nie nie zawsze Lear ma inna strategie i nowi pracownicy są przyjmowani na grupach takich naj pracownik z2 letnim stażem ????

Karol montarz

Unikajcie tego zakładu Ludzie ze staźem 10 letnim maja tyle co swiezaki. Ja zuciłem i robię płot dalej i 500 brutto więcej....i premie. Byłem pod Dorotka...dramat kierownik z niej, zero wiedzy....pianki unikajcie rakotworczy (usunięte przez administratora)

Ulka

Nowi pracownicy przychodzą zawsze na najniższą pensję. Więc nie rozumiem o co chodzi ?

Alicja

@Mandy, zdecydowałaś się pracować w Lear Corporation Poland II? Jeśli tak to jakie są Twoje wrażenia dotyczące pracy w tym miejscu? @mandy, jesteś pracownikiem w tej firmie? Zechciałabyś wyrazić opinię o pracy w Lear Corporation Poland II?

Mandy

Witajcie jest ktos kto pracuje na larze na lini pianek Mam tam isc do pracy co sadzicie Drugi zaklad ktory moge wybrac to Dayco . Może cos doradzicie bede wdzięczna

mandy
@Mandy

Raczej wybierz drugą firmę.Pianki to szkodliwy dział,jeszcze jak trafisz na naprawy to krzyż Ci na drogę..;D

Alicja

@anonymous, na pewno jest to praca w warunkach szkodliwych, ważne, żeby jak najwięcej przeciwdziałać takim sytuacjom. Piszesz, że nie chcieli Cię przenieść, może jest to związane z mniejszą ilością godzin dla pracowników, o którą pytałam wcześniej?

Ajronmen

Witam czy moze sie ktos wypowiedziec na temat działu gdzie są pianki i prace manualne, jaka tam jest praca? Chodzi o zakład na tychach

hehe
@Ajronmen

dramat

@Ajronmen

pracuję już tam 7lat i się zwalniam z powodu zdrowotnego bo mnie nie chcieli przenieść na inny dział... co do pianek zapylenie chemia od której dostaje się różne uczulenia więc nie polecam...

Krzysztof

witam, pytanko czy ktoś dojeżdża z Pszczyny lub okolic. interesuje mnie 1 maj na zmianę ,,C"(14:00) kontakt: 600588093

pracownik LEAR
@Krzysztof

dramat....

Witam jakie stawki mają operatorzy wózków widłowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Tychy

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 3 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II