Opinie o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. w Piastów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. w Piastów

g434

Około 100 budynków,

rfw

Administrator = PRACA DLA TWARDZIELI.

lokator

Widzę że przestali kłamać jacy to z nich fachowcy i nic już nie piszą.Te "cudowne opinie"po prostu powalały głupotą

MODERATOR FORUM

Arkadiusz green, rozliczeniowcy i Karolina to ta sama osoba. IP usługodawcy zgodne.

rozliczeniowiec
@MODERATOR FORUM

Pudło rozliczeniowiec to nie jest ta sama osoba sprawdzać IP dokładnie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Nie mylą się tylko Ci, którzy nic nie robią :)

rozliczeniowscy

W czwartek 05 02 2015 na ul Piotra Skargi 1 odbędzie się coroczne zebranie rozliczeniowe wszystkich chętnych zapraszamy na pokaz jaki się odbędzie jak to firma EDDOM obiecuje co zrobi i jacy to są fachowcy i co zrobili dla mieszkańców Proponuje pracownikom firmy o załatwienie sobie ochrony bo będzie ostro

zapraszam na ul Kościuszki 2b

zapraszam na ul Kościuszki 2b

Lokator sportowa
@zapraszam na ul Kościuszki 2b

Zgadzam się w zupełności a negatywne wpisy usuwają po dwóch dniach.

lokatorka

Jedyne co robią to pilnie obserwują opinie w internecie i natychmiast po fatalnych dla firmy wpisach ukazuje się seria takich pochlebnych bredni,że wiadomo kto to pisze.Poza tym tragedia

spiderman

sądząc po tych wpisach to raczej wygląda, że konkurencja mocno dołek kopie :)

sąsiad

Witam, my jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni firmą, wcześniej mieliśmy nieustanie problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą od momentu współpracy wszystko jest ok. ale to dlatego że wprowadzili bardzo dobrą firmę konserwującą. Nie rozumiem komentarza wyżej gdyż za zieleń odpowiada firma sprzątająca.

@sąsiad

Płace firmie EDDOM i nie interesuje mnie kogo oni wynajmują do dbania o zieleń jak oni nie potrafią przypilnować podwykonawcy to jest ich problem i to oni są rozliczani a jak coś im się nie podoba to mogą zrezygnować ze współpracy nikt po mich nie będzie płakał

zadowolony

W jaki sposób pracownicy firmy EDDOM dbają o zieleń Co roku wiosną spryskują trawę środkiem na chwasty i trawka usycha na całe lato i po kłopocie nie trzeba podlewać nie trzeba kosić zapraszam na ul Kościuszki 2b tam można zobaczyć piękną trawę przed garażami i na placu zabaw

spiderman
@zadowolony

Chodzi o Kościuszki 2b w Mielnie czy Wągrowcu ???

zadowolony
@spiderman

Tak spiderman chodzi o Kościuszki 2b w pajęczynowie wielkim Firma jest z Piastowa pod Warszawą i działa na tym terenie i normalny myślący człowiek nie zadawałby tak głupich pytań ale widocznie jesteś spokrewniony z właścicielami firmy i to wszystko wyjaśnia

wspolnota

Z przyjemnością wystawiam pozytywne referencje. Polecam Eddom ze względu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość w prowadzonych sprawach dla naszej wspólnoty.

stefano

Kiedyś mieliśmy 2 inne firmy po nich fundusz remontowy - 100% przez 10 lat i do remontu cieknący garaż i elewacja, Firma Eddom po 3 latach fundusz remontowy ok. 200 tyś. i wyremontowana posadzka w garażu. Wartość mieszkań do góry. Wnioski proszę wyciągnąć we własnym zakresie.

mieszkaniec

Co by nie mowic to nasz administrator często jest na budynku i wszystko mamy pozalatwiane na czas.

Dobry

Jest ok, ja tam nie narzekam, sytuacja finansowa mojej wspólnoty jest spoko, nie kradną a to najważniejsze, spotkałem się już z dwoma firmami które nas po po prostu okradały a ta jest fer.

Lokator

Firma dobra, administrator z którym współpracujemy w Ursusie profesjonalny, księgowość mogliby ustawić ale ogólna opinia dobra. Patrząc na rynek polecam!

mieszkaniec

Firma bardzo fajna, zawsze mili i pomocni, niestety nie każdy ma taką opinię ale jak się nie płaci czynszu ...

janek

doszło do tego że sami sobie super opinie piszą bo jacy są to FACHOWCY wszyscy wiedzą

Jan

Polecam z całego serca tego zarządcę, na naszym osiedlu wszystko jest w jak najlepszym stanie a czas reakcji firmy na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości jest świetny.

lokator zadowolony

Ile trwa w firmie EDDOM wymiana żarówki w sygnalizacji pracy bramy wjazdowej tylko UWAGA 2 LATA SŁOWNIE DWA LATA

@lokator zadowolony

to samo zdanie mam o tej firmie, nic nie robią!

Zostaw merytoryczną opinię o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. - Piastów

• Jak się pracuje w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.?

Zobacz opinie na temat firmy EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 26 lok. 21
    05-820 Piastów
  • NIP: 9251219605 REGON: 015776418

EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.