Opinie o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. w Piastów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. w Piastów

Cześć. W internecie trafiałam na ich ogłoszenie sprzed lat i było to stanowisko dla pracownika działu technicznego ds. wspólnot mieszkaniowych. Wiecie, czym taka osoba się zajmuje? Jakie ma codzienne obowiązki, z kim współpracuje? W sieci nie ma już detali z ogłoszenia, wiec pytam tutaj. Ktoś pracował i wie, jak to wygląda?

Natalia
@Super

Ja też chętnie bym się tu zatrudniła, bo moi znajomi tu pracowali. W tym dziale administracji to jest obecnie jakiś wakat? Dla mnie może być praca nawet asystentki lub sekretarki.

Rek

Nie ma pracownikq działu technicznego w tej firmie. Jest dział administracyjny i księgowy.

@Rek

Stanowisko zostało zlikwidowane? Czy nigdy takiego nie było (może autorka wątku znalazła ofertę firmy o podobnej nazwie)? Swoją drogą, czy z braku pracownika technicznego wszelkie ewentualne naprawy są kierowane do firm zewnętrznych?

Super Nowy wpis

Tym zajmuje się dział administracji.

Natalia Nowy wpis
@Super

Czy w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. występują paczki/bony świąteczne?

Super Nowy wpis

Tak

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pr

Dwa etapy

Bartek

@Pola Cóż takiego żenującego jest w opinii @PiotrR? To, że firma zdobyła uznanie wśród lokatorów?

@Bartek

Uznanie w oczach lokatorów którym odpowiada brak zainteresowania problemami innych lokatorów skoro bezpośrednio ich to nie dotyczy. Eddom i jego pracownicy działają na szkodę mieszkańców do perfekcji opanował sztukę obietnic i wymówek robią wszystko żeby nic nie robić.

Klient
@Marcin

Potwierdzam. Jest ok jak się z nimi rozmawia. Później czuje się człowiek pełen nadziei, a potem wszystko wraca do normalności, czyli nic nie jest zrobione, nie pilnowane i w ogóle szkoda gadać. Jedynie co terminowo robią i dobrze to wystawiają faktury za swoją usługę.

Mati
@Klient

PODOBNE ODCZUCIA Z OBSERWACJI TEJ FIRMY.

Aneta
@Mati

To w takim razie w Twoim przypadku, co zostało na początku obiecywane, a finalnie co zostało zrobione?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Sławek

Witajcie! Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Piastowa. Proszę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Sławek

Izabela
@Sławek

I co, dowiedziałeś się czegoś na ten temat z innego źródła może? Jak z tymi posiłkami? Podjąłeś się pracy czy się rozmyśliłeś?

Mieszkaniec

Zlecają wykonanie prac remontowych tylko jednym firmom a to najdroższe i nie kompetentne firmy.

Borys
@Mieszkaniec

Nigdy nasz administrator nie wniósł sprzeciwu gdy nasza wspólnota chciała zlecić remont innej firmie od zaproponowanych przez eddom.

Tak zalezne od stanowisk.

Odradzam współpracę z firmą EDDOM. Pan Krzysztof Ryciuk jest niekompetentny i działa na niekorzyść wspólnoty.

Fredy
@Anonim

Może jakieś konkrety a nie tanie banały ?

Pp
@Anonim

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego

W jakich godzinach pracujecie ?

Karol

Jak często zmieniają się pracownicy w tej firmie?

PiotrR

A ja tam mieszkam na nieruchomości gdzie opiekunem jest Pani Monika i ani ona naćpana ani pijana. Wszystkie sprawy jak do tej pory (plany i wydatki) uzgadniane są na zebraniu i nie widzę w sprawozdaniu wydatków wykraczających poza nasze plany. Wiem, że wszystkie zlecenia, umowy wydatki zawsze są konsultowane z Zarządem, który akceptuje i negocjuje ich warunki. Wiele umów po wcześniejszym zarządcy wynegocjowała i wydatki Wspólnoty spadły. Dużą uwagę przykłada do firmy sprzątającej zatrudnionej jeszcze przez poprzedniego zarządcę - nie wiem czy mógłbym coś zarzucić.

Pola
@PiotrR

Żenujące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daniel

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Edyta

@Marcin, na forum Gowork.pl rozmawiamy o obecnych rekrutacjach i warunkach pracy w poszczególnych firmach. Nie wolno na nim nikogo obrażać i trzeba wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu : https://www. gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z jego postanowieniami mogą być usuwane.

@Edyta

Eddom. Zakład pracy chronionej. Krzysio chroni Marcinka i wzajemnie przed jaką kolwiek pracą. Myślenie nie jest mocną stroną pracowników tej firmy. Wykonywanie prostych prac stwarza wielki problem. Jedno co dobrze robią to zbierają czynsz

Krystyna
@Marcin

Myślę, że myślenie nie jest również Pana dobrą stroną. Po pierwsze: jaką kolwiek piszemy razem. Po drugie: Trzeba być mało inteligentnym aby podawać publicznie nawet imiona wraz z oszczerstwami - na szczęście jest na to paragraf. Po trzecie: jak mało wiedzy trzeba posiadać aby nie wiedzieć, że czynsz pobiera Wspólnota, a nie Eddom. A po czwarte: proszę zapoznać się z regulaminem tego serwisu. Dołożę wszelkich starań jako osoba współpracująca z firmą aby poniósł Pan konsekwencje prawne swoich wyczynów.

@Krystyna

Oczekuję na sprawę sądową na której porozmawiamy o tych oszczerstwach

Edyta

@Marcin, dlaczego masz taką opinię o firmie? Jesteś pracownikiem i mógłbyś napisać więcej o warunkach zatrudnienia? Są obecnie prowadzone rekrutacje i firma poszukuje pracowników? Można liczyć na benefity takie jak premie lub pakiet socjalny? Pracodawca daje solidne zatrudnienie i gwarantuje umowy długoterminowe? Zachęcam Cię do dodania opinii.

I jak IDJOCI T jak TUMANY i D jak DEBILE co nam daje ITD

Edyta

Współpracują z wieloma wspólnotami w województwie mazowieckim więc skoro mają się czym chwalić czemu tego nie wykorzystywać? Warto byłoby tylko wiedzieć jak wygląda to u nich od strony pracownika, bo przecież wiele osób wchodzi na to forum po takie informacje. Ktoś się orientuje, jak wygląda sytuacja aktualnie?

brwinów

są najlepsi na mazowszu w polsce i w unii europejskiej. kto to przelicytuje ?

szukający

Ja to widziałem właśnie ogłoszenie na pracownika biurowego, wiecie czy wciąż aktualne? Wymagane doświadczenie posiadam

brwinów

znowu parę farmazonów o eddomie od eddomu jacy to geniusze administracji,po prostu jakieś jaja

adam

To najlepsza aministracja na mazowszu polecam wszystkim zainteresowanym.

Zostaw merytoryczną opinię o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. - Piastów

• Jak się pracuje w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.?

Zobacz opinie na temat firmy EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 26 lok. 21
    05-820 Piastów
  • NIP: 9251219605 REGON: 015776418

EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.