Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

ekonom

I co dalej jak barany wypisujecie urlop bezpłatny ?!

100 zl
@ekonom

I tak nie będzie stówki. Niestety factory jest w rozbiórce.

inny
@100 zl

Ja dostałem obiecane pieniadze

tez
@inny

tez dostałem

lolo
@ekonom

Dla informacji kto posiada gospodarstwo czyli 1ha pola ,ma obowiązek zapłacić KRUS za okres urlopu bezpłatnego, i gdzie ta stówka?

Tajniak
@inny

Ja dostałem obiecane 400 stufki

Lo
@Tajniak

To musisz być wielce zasłużony :)

Informacja

Dla waszej wiadomości powiem tyle że to wszystko jest dlatego że ludzie im na to pozwalają. Oczywiście jeżeli postawi się jedna dwie dziesięć osób to wiadomo że guzik z tego będzie ale jeżeli wszyscy się postawicie to już ma znaczenie. Każdy z was ma rodziny. Każdy z was doskonale wie co to oznacza w takim okresie. Oczywiście jestem wstanie rozumieć że ludzie się boją ale nie oszukujmy się za bardzo bo firmie nigdy na nas nie zależało. Wychodzą z kryzysu tylko naszym kosztem. Naszym kosztem są pokrywane straty. Średnio na montażu wyplaty spadły o 1000zl to już są dużo do przodu. Większość dostała najnizsza krajowa. Takie pieniądze można zarobić wszedzie i wbrew pozora roboty nie brakuje. Teraz kiedy firma chce was wysłać 700km od Sanoka, chcą was wysłać do innego miasta i to w takim okresie gdzie człowiek chce spędzić czas z rodziną w spokoju ale niestety firma funduje nam kolejna szopkę. Porównywanie wyjazdu do innego miasta do pracy z ADR jest moim zdaniem bardzo nie na miejscu bo te osoby nie są zmuszone wybierać co należy zrobić. Oni wypracują 8 godzin i wracają do domu a wy ? Nie wiecie nawet na jakich warunkach będzie ta delegacja. Gdzie będziecie spać. Co będziecie robić. Nie wiemy nic prócz tego ze firma stawia nas przed faktem dokonanym i albo zbierzemy się wszyscy i zawalczymy o lepsze traktowanie albo nadal będziemy pozwalać robić z nami co chcą. (usunięte przez administratora) Pamiętajcie że jedna osoba może niewiele ale 1000 już wszystko

Mynda
@Informacja

Nikt nikogo na siłę nigdzie nie wysyła, nie tragizuj. Na grudzień firma co roku sugeruje od wielu lat że potrzebne będzie około 5 dni urlopu na święta...w tym roku będzie w grudniu 7 dni wolnego stąd też dopłata 200zł jeżeli nie masz więcej jak te 5 dni i musisz skorzystać z bezpłatnego. Kto nie ma tych 5 dni urlopu to niestety albo bierze to na klatę i będzie stratny albo niech jedzie na (usunięte przez administratora) "dorobić". A co do wypłaty To fakt poszły w dół bo i roboty nie ma..to za co mają Ci dopłacać jeżeli akord robi się na 0? Tyle co na umowie tj. najniższa krajowa plus dodatki stażowe, frekwencję i cześć. Uważam że za taką lajtową robotę plus wolne piątki a na niektórych wydziałach również czwartki to i tak dobrze. Chciałbyś strajku ? No to proszę powiedz o co chcesz walczyć skoro to co Ci się należy z umowy dostajesz? Chyba że chcesz sobie tylko pokrzyczeć, to dzisiaj miałeś szansę poszaleć w Warszawie z racą w (usunięte przez administratora)

sdf
@Mynda

Siedzisz w biurze? To siedź, i nie zabieraj głosu.

@Mynda

Wlasnie o takich ludziach mowie jak ty. Nie widzisz tego albo udajesz ze nie widzisz ale mogę Ci zagwarantować jedno ze firma nigdy nie zadba o ciebie. Musisz to zrobić sam. Chcesz żeby twój wyplat za styczeń wynosił 1500zl ? To wypisz urlop bezpłatny. Jesteś wstanie się za tyle utrzymać i zapłacić rachunki ?. Gratuluje twojej gospodarności ale widzisz większość osób ma dzieci na utrzymaniu i tak naprawdę w tej chwili osoby które zarobiły 2100 zastanawiaja się z czego maja zrezygnować. Z opłat czy jedzenia. Chcesz żeby firma toba poniewierała ? Twoja sprawa. Nikt ciebie do niczego nie zmusza. Moja informacja ma na celu pokazanie ze firmę tworzycie wy a nie zarzad. Bez was zamówienia nie pojadą a jak wy nie będziecie realizować zamowien to firma nie zrobi. Nie jesteś (usunięte przez administratora) ale myśl logicznie i adekwatnie jak to obecnie wygląda. Chcesz być traktowany jak śmiec proszę bardzo. Marsze jak widać są dla takich jak ty bo ja wiem o co chce walczyć. O lepsze traktowanie i lepsze warunki pracy

Gustp
@Informacja

Odwiedziliście stronę (usunięte przez administratora) Za polecenie pracownika, który przepracuje 12 tyg osoba polecająca otrzyma 3000zł. Warunek jest jeden frekwencja musi wynosić min 90% a przy stawce 24zl + 4zl gratis/h na pewno znajdą się takie osoby co będą tam pracowały przez te 3 miesiące. Firma Pass jeszcze na tym zarobi.

Gustp
@Gustp

Do tego 4 dniowy tydzień pracy tzn. 4 x 10h i weekend 3 dni.

@Gustp

Proszę bardzo możecie jechać droga wolna. Nikt was nie będzie zatrzymywał. Ja się z Sanoka nie ruszę

Lipa
@Informacja

Wystarczy żeby ludzie na początek przestali pisać papiery o urlop bezpłatny nie wiem czego się boją. Powiedzieli im że czas do wtorku i latają z papierami. Ja mam czas wziąć urlop 21 grudnia, a nie na miesiąc przed, a jeśli chodzi o bezpłatny to jakaś kpina

@Lipa

O to właśnie chodzi. Więcej takich ludzi jak ty nam potrzeba. Jesteśmy pracownikami a nie (usunięte przez administratora)

Gupek
@Lipa

Nie wiesz po co wypisują bezpłatny bo głupi jesteś ,dla każdego myślącego jasne jest że wejście w taki bezpośredni spór z pracodawcą skończy sie tym że w najlepszym wypadku za miesiąc czy dwa trafisz na "montaż" na samo rebro i sam sie bedziesz musiał zwolnić bo Cię to wykończy. Załatwieniem postojowego w sposób pokojowy dla pracowników powinny zająć sie ZZ. Obecne warunki płacowe w passie mimo kryzysu w branży są i tak dużo lepsze niż proponują inne pobliskie firmy/fabryki, dlatego nie dziw sie że nie każdy za te same lub mniejsze pieniądze bedzie sie pakował w to samo lub gorsze (usunięte przez administratora) Nie każdy ma komfort wyjechać gdzieś dalej.

La
@Gupek

Załogę reprezentują związki. Co mają do powiedzenia?

Mądra
@Gupek

Nie umiesz tego STWOERDZIC !!! Czekam na rekomende :( od jednej osoby co mogła by to zrobić :)

Prawda
@Gupek

Widzę, że osoby piszące tu niezbyt są poinformowane o obecnej sytuacji, a wystarczy wejść na facebook związkowy i tam są wszystkie informacje.

No tak

Dlaczego nikt z zarządu nie wyjdzie do ludzi ? Czy tylko umysłowi beż szkół się liczą weźcie ich na delegacje

Prac.

Dokładnie.

@No tak

Proponuje, zebysmy wszyscy poszli do zarzadu, ile to roboty sie umowic i pojsc do biurowca.

fff
@No tak

Odkąd zmieniła się władza, nikt z pracownikami nie rozmawia. Wszystko jest na zasadzie plotek z ust do ust, coś gdzieś coś usłyszał. A na wydziałach, tylko lakonicznie przekazuje się informacje i najlepiej "niech nikt mnie o nic nie pyta". A jak zapyta, to odpowiedź, czasami brzmi, że "mogą być konsekwencje". Tak to wygląda. Kiedyś Prezes szedł przez halę, powiedział "dzień dobry", przywitał się z pracownikami, popatrzył jak ludzie pracują. Dziś, prawdopodobnie, znaczna część pracowników nie wie jak wygląda prezes firmy, o dyrektorze nie mówiąc... takie czasy nastały. To się nie zmieni.

@fff

Więc wyjdźmy do nich. Co mamy do stracenia ?

Kkk
@fff

Masz słuszną rację. Kiedyś prezes (p.C.....)miał klasę, kulturę i interesował się ludźmi. Każdy mógł do niego przyjść z problemem,A teraz brak dostępu zresztą i tak nie ma po co iść. Kierownicy(gówniarze) nieudolnie zarządzają halami a zarząd nawet nie potrafi się przedstawić konkretów co do swoich decyzji chociażby wyjazd do (usunięte przez administratora)czy przejście na Stomil. Brak informacji na jakich warunkach ma to się odbywać. Brak słów.

Jade nie wiem gdzie
@Kkk

U nas nawet nie wiedział jak ta firma się nazywa ile kasy nic .i jak to jest powiedziane jaki pass dobry zapewnią robote w innej firmie

Lo

Gugu
@Lo

W salonach taki brakuje aut, że wszystko wyprzedane, nawet elektryki. Podrożały auta używane. Za Porsche 911 turbo S dwuletnie, z przebiegiem kilka tysięcy kilometrów trzeba dać więcej niż za nowe.

Jazim

Jest dobrze

Franek don Pedro

Zaczęło się wielkie manewry zakładowe, lista jak zawsze u związkowców,proszę dzwonić o każdej porze

RRR
@Franek don Pedro

Lista osób do zwolnienia?

Zwolnienie
@RRR

Jeżeli pojawi sie taka lista z miłą chęcią skorzystam u ucieknę z tego zakładu (usunięte przez administratora) a wy mało co im w tyl nie wejdziecie. Co mają zrobić żebyście zaczęli myśleć?????

@Zwolnienie

Oni myślą, że poza passem już życia nie ma, dosyć tego (usunięte przez administratora)

Byle bylo
@RRR

A potem będzie żeby kogos polecić bo nie ma kto robic albo w kościele będą ogłaszać ze pass czeka

11 listopada

Mam pytanie czy w tym roku też jest przymus tak jak w tamtym roku żeby wyjść do pracy 11.11 ? ???????? Czy w tym roku już mają pracowników w (usunięte przez administratora) xd i nikt nie wychodzi do ludzi w przeciwieństwie do tamtego roku że kilka dni przed co drugi dzień zebrania żeby znaleźć osłów ????????????

@11 listopada

O co ci chodzi? W tamtym roku było full zamówień a w tym roku największy kryzys. Inne firmy z branży są w takiej samej sytuacji

O to

O to że ta firma jest porażka! W tamtym roku kierownik, dyrektor i inne łachy wychodziły do ludzi co drugi dzień a teraz ciężko wyjść spojrzeć ludziom w twarz! ???????????? A ty dalej bądź zaślepiony i zakochany passem

No
@11 listopada

Masz Gościu rację. Pamiętajcie że tutaj nie ma szacunku dla ludzi za ich wkład i zaangażowanie. Za jakiś czas się zwalniam i z czasem trochę opowiem o różnych różnościach w fabryce. Będzie bardzo ciekawie, śmiesznie, zabawnie. I jak to jeden z wyższej półki ma pomysły produkcyjne i tzw. HR. Jak wygląda ochrona środowiska i takie tam różne ciekawostki... Yhym

Dawny znajomy

Baniok czy jest szansa u ciebie się zatrudnić przy sprzedaży fajerwerków na okres przestoju w Pasie ???

Beret Mariana
@Dawny znajomy

Będzie wiśtol stał pod Biedronką jak co roku.

Prac

Będą talony na święta?

Juri

Jaka jest ogólna sytuacja firmy? Czy tylko Sanok schodzi w dół? A może PASS też źle sobie radzi w Niemczech?

Amazon

Prawda to, że Pass organizuje wyjazd do (usunięte przez administratora)O co tu chodzi?

Związkowiec
@Amazon

Tak i to pod patronatem związków zawodowych pod przykrywką biura podróży, a na czele tego barwnego korowodu będzie człek z barzanewki i dziadek mróz. Teraz widać jak orzel walczy o swoich krewnych,a załogę ma tam gdzie ma.Zwykly (usunięte przez administratora)

Lop
@Amazon

A coś tam na sprzedaż będzie z logo firmy?

lolo
@Amazon

Tak.....wycieczka ma być oglądać pomnik Jezusa przed świętami i prosić o opamiętanie...

Atak Spawacza
@Związkowiec

Zamiast dać ludzią postojowe i w spokoju poczekać na ruch w branży to będą ludzi ciągać po Polsce . Nic innego nie można powiedzieć tylko DZIEKUJEMY ROBERT ZA TAKIE ZZ BRAWO .

Bo są bezpieczni oni będą zamykać drzwi ipan Robert będzie im klucze podawał(usunięte przez administratora)jeden

Biuro podróży
@Związkowiec

Dokładnie w tym roku biuro podróży dało zarobić czlekowi Nowe auto spłacone a dziadek mróz też se wymienił na nowe a głupcy mu jeszcze bimber polewają

Pozdrawiamy

Jak tam już wiecie jak sobie wykorzystacie czas wolny od 22.12 do 10.01 Moze jakieś kursy doszkalające bo siedzenie przed telewizorem nic wam nie da i myślenie że to już ruszy Pozdowienia z ADR

L6

Byle do wiosny

SztukiZAsztuki
@L6

Byle do wypowiedzenia... Lepiej nie będzie...

Piedro
@L6

A co do wiosny?

Zx

Czy wie ktoś czy będą tego roku talony na święta?

Tru

Będzie talon na PB95

Talon
@Zx

Słyszałam że będą ale tylko dla osób pracujących w biurowcach.

lili
@Zx

Tylko dla związkowców !!!

Gierek

A w biurowcu panie pracują cały tydzień?!!

Tom
@Gierek

Tak samo jak w biurowcu na A10 Proponuje więcej się nie zgadzać na czwartki wolne bo chcą zrobic do końca roku wszystkie wolne.

Hgl
@Gierek

Oj tam pracują....troche się pokręcą....przecież plotki też są czasochłonne....

Xxx
@Gierek

Pracują ponieważ w piątki mają najwięcej roboty są bardzo ważne to lepszy sort podobnie jak elektrycy mechanicy i pseudo wynalazcy

Pan

A panowie też pracują ?

Nikodem
@Gierek

A Wy co myśleliście, że pójdą i wykorzystają swoje urlopy? Nie bądźcie śmieszni. Kruk krukowi oka nie wydziobie! Biuro podróży, dalej chce podwyżek?

@Tom

Panie w biurowcu pracują, ponieważ przygotowują wypowiedzenia dla zwykłych pracowników produkcji.

No i
@Gierek

Co cie to obchodzi trzeba było się uczyć

@No i

No nie wiem czy tam tacy po studiach ...

PaniZEwsi
@No i

tu nie czeba nic umić, tu czeba dobrze rękę podawać i mydlić łoczy. Wtedy nauka niepoczebna! Wiem co muwiem.

Mbc
@PaniZEwsi

Dobrze godosz haha

R

Po studiach to na produkcji.

Były minister

Studia. Hahahah... Zawodówka it's my life

@Gierek

Weźcie tego nowego dyrektora wsadzcie w rurę. Kryzys kryzysem ale to co teraz pass robi jest jakimś chorym żartem. Trzymanie ludzi w niepewności. Nie ma roboty to zawalniajcie ludzi przynajmniej każdy będzie widzial ja czym stoi a nie takie zabawy. Albo jest robota i robimy albo nie ma roboty i zwalniamy.

Dfg
@Były minister

Managerowie bez matury.....haha takie cuda to tylko w pass company, i jak tu mówić poważnie o tej firmie

Prac.
@Dfg

Tak tak.... Większość w kontroli to też ludzie po zawodówce.

koles
@Biurowiec

A tobie się coś w główce poprzewracało !? chyba tak skoro takie bzdury piszesz, coś ci nie pasuje to się zwolnij, a nie domagasz się żeby ludzi zwalniali. Ale pewnie twój poziom inteligencji nie ogarnia nawet tego jak to zrobić.

O nie
@koles

Pewnie nasz biurowiec jest cwany bo ma plecy i wielki kozak pt mnie nie rusza. Ostatnio mnie też taki (usunięte przez administratora) straszył ze mnie przeniosą i co jego przenieśli wiec do wszystkich cwanych nie życzcie innym co wam nie mile .

@koles

Nie biurowiec a montaz. Najnizsza zarobisz wszędzie. Cos ci nie pasuje to się zwolnij ? Wiesz czyje to hasełko? Ludzi z mistrzowek. W taki sposób uciszaja cos co im się nie podoba. Niech mnie zwolnią. Będę dużo bardziej szczęśliwsza na bezrobociu a w razie czego Niemcy czy Holandia są otwarte i w porównaniu do ukraincow ja nie boję się roboty

Mistrz
@Biurowiec

Kupić Ci bilet na busa

@Mistrz

No naprawdę szaleństwo z twojej strony. Biorąc pod uwagę twoje zarobki to nie wiem czy ciebie będzie stać na chleb a co dopiero na bilet na busa ale jeżeli masz ochotę to śmiało możesz kupić przynajmniej swoje zaoszczędzę. A tak na marginesie twoja odpowiedź pokazuje że jesteś osobą nie wiedzą co się dzieje w firmie. Żył złudzeniami

Mini

Czy to prawda ze 700osob pa pa

Idę

12godzin po 2zm u nas

Razem razem
@Prac.

Razem z kiero na czele haha

Pw

Skąd takie wieści

Dave
@Pw

W biurowcu jest lista

bolo lolo
@Mini

zwalniają 1500 ...to najnowsze sprawdzone wiesci .....

Drink
@bolo lolo

Ciekawe kto będzie robił. Pewnie zostaną same pijaki

Nikelodion
@Drink

Jeden kiero już dowodzi dwiema halami. Także i jedno praca nie ominie. Skoro swoim karze pracować obsługując po 3-4 maszyny, to niby dlaczego nie obskoczy więcej jak nawet dwóch hal... O to chodzi. Może wreszcie zobaczy co to znaczy więcej jak "jedno miejsce" pracy w ciągu 8 h.

Duży rumcajs

jak tam się podoba praca w adr czy stomilu ? będziecie wracać czy zostajecie ?

Beret Mariana
@Duży rumcajs

Przenieś się że swoimi fagasami to się dowiesz.

Hgw
@Duży rumcajs

Ja zostaję w Zagórzu. Spokój, nikt nikogo nie stresuje, nie patrzy na ręce i przede wszystkim NIKT NIE POGANIA pracowników!!! I nie ma. Donosicielstwa. Nie mam zamiaru wracać do tej "fabryki"!

Chory

Czy w naszej firmie jeżdżą na kontrolę pracowników którzy są na chorobowym ???

@Chory

Tak, nawet jesli w kodzie l4 masz zapisana mozliwosc wychodzenia z domu. Za to po godzinie 15tej mozesz juz wychodzic z domu bo (usunięte przez administratora) konczy prace.

podsłuchane

W październiku chcieli zwolnić 8 osób z umowami na czas nieokreślony (panie z A8 z tunelu i ATQ) 6 z nich należy do związków i podobno tych pań nie zwolnią bo związki zablokowały te wypowiedzenia i firma wycofała te wypowiedzenia. Pisze to bo słyszałam jak mówił o tym kierownik Damian CH.

Dt
@podsłuchane

Znajomosci były i będą za 10 zł można duzo i ktoś powie to się zapisz ale nie każdy ma taką potrzebę co innego jak by zz były poza firma to można się zapisać

@podsłuchane

To jest jakiś nieporozumienie, czyli ktoś inny poleci za nie, bo liczba wypowiedzen musi się zgadzać, znowu hasło BRAWO ROBERT, będzie popularne

robol
@Dt

A co to zmienia, że zz byłyby poza firmą - zupełnie NIC.....będąc w firmie można nawet więcej ! Władze firmy nie mają żadnego wpływu na to co i jak robi przewodniczący zz. Do związków nikt nikogo nie namawia, chcesz to jesteś nie to nie. Ja jestem od początku i przynajmniej czuje się bezpieczny.

Atak Spawacza
@robol

A kto utrzymuję zz kto im płaci pesjie jak nie pass jak by byli nie zależni to by mogli więcej zrobić tak jak w Autosanie .

Sanok
@robol

To by było że mogły by się zarządowi postawić w nie których sytuacjach i walczyć o ludzi a jak są w firmie to są oplacani przez firme i dlatego co zarząd powie to siedzą cicho.

jurekburek
@podsłuchane

i tak będą zwalniać, nie ważne kto od kogo.

babochłop
@Sanok

O pracowników powinni zadbać kierownicy. pfff tylko z nazwy...

Misiu
@Sanok

(usunięte przez administratora)Jakby zarząd passa miał jakiś wpływ na przewodniczącego to by funduszu socjalnego, jubileuszy by nie było i np. teraz na pół etatu byście pracowali !!!

Kkk
@Misiu

... czyli tak jak w tamtym roku?

Zal
@Misiu

A co piątki z twojego urlopu to niby z czyjego przyzwolenia .jesteś az tak tepy z tego co wiem to na poliamidy się już robcio wypioł

Ff
@Misiu

Piątki jak ktoś wspomina to na dogadaniu z zz. To o czym mówisz jest określone prawem odgórnie. Wszystkie ZFŚS i pozostałe to żeby nie wiem co, musi być czy się komuś to podoba czy nie. Zapytaj lepiej tych władczych z ZZ jaka była propozycja odnośnie finansowania czwartków i kto się nie zgodził. Pamiętajcie że działalnośc szefuncia zz jest też w rubberze. No... Nie miejcie złudzeń, zwolnienia idą wielkimi krokami. A tak zapytam: jak tam wniosek o podwyżki jakich chciał jeszcze kilka tygodni temu zz? Będzie spór zbiorowy? To teraz macie spory, że sobie pan "przełęcz" wywozi produkcję na Bałkany...

Misiu
@Ff

Jak coś piszesz o prawie to wpierw sprawdz bo bzdury piszesz ! W ustawie o ZFŚS wyraźnie jest napisane, że pracodawca może zlikwidować fundusz socjalny za zgodą Związków zawodowych. W większości firm prywatnych takich jak Pass ZFŚS nie ma ! np w Ciarko. A co do urlopów w piątki to ja zgody zz nie widziałem. Jest za to skarga do inspekcji pracy w Rzeszowie, potwierdzenie wisi na tablicy ogłoszeń na wydziale A-3.

Nic
@Misiu

Juz nic się nie da zrobić jesteśmy na łasce pana

Kryzys

Cięcia kosztów, redukcja etatów, nie przedłużanie umów, na produkcji. A dlaczego osobom z poza produkcji umowy są przedłużane???

@Kryzys

Bo to lepszy sort jest nie to co zwykle robole

SilnoRękiBAR
@Kryzys

Cza mieć znajomości i codziennie mówić "dzień dobry panie dyrehtorze" :)

Dzejson
@Kryzys

Też nie są przedłużane. Więc nie siej plot.

Giri
@Dzejson

Żadne ploty, kto ma mieć przedłużone ten ma

PierwszyKomentarz

Spokojnie. Firma nie będzie zwalniać, są teraz chude lata ale trzeba pamiętać, że zamówionych jest ok 10mln aut które nie wyjechały z fabryki bo nie ma półprzewodników. Pass o tym wie, zarząd o tym wie - nie chcą stracić ludzi. Gorzej jeśli osoby, których przerzucili do innych firm nie wrócą. Zamiast się przygotować w piątki jakieś malowania, sprawdzenie narzędzi, spis zapotrzebowania, zgłoszenie awarii, zrobienia rzeczy takich na które nie na czasu w czasie produkcji to robią wolne piątki. Samo posprzątane w magazynach z formami, posprawdzania i zgłoszenia niekompletnych form albo uszkodzonych to wola wysłać pracownika do domu. Mając tyłu pracowników w czasie braku pracy firma powinna się przygotować na produkcję, która ruszy na pewno nie później niż za 6-9 miesięcy ale w takich tempie, że braknie chałupników i pracowników bo każda firma będzie chciała być konkurencyjna to nawet nie chodzi o Kowalskiego ale masa prezesów firm nie ma gdzie wrzucić koszta zawsze robili to na auta a teraz ?

Xcv
@PierwszyKomentarz

Żyj kolego nadzieją .... 3 dni pracy .... Ludzie sami odejdą i kurz pozostanie ... Jedno pewne że nawet w Zagórzu już nie będzie przyjęć

Forever
@PierwszyKomentarz

A tobie kto tego naopowiadal? Biuro podróży?

Były
@PierwszyKomentarz

Kolego z całym szacunkiem w tamtym roku też tak mówili a zwolnili

Biały zwiazkowiec
@Forever

Ci dwaj cwaniacy z biura podróży mają ludzi daleko w czarnej dziurze,ich interesują tylko zwolnienia i kasa dla się. Te związki zawodowe to super wakaty dla orła i tego siwego biedronia. (usunięte przez administratora) posługujące się pracownikami dla swojego interesu,ale już inspekcja pracy wie o firmie i o tych (usunięte przez administratora)

Były związkowiec
@Biały zwiazkowiec

Dokładnie trzymają ze swoimi i jeżdżą na tajne wypady a gdzie są informacje dla " też związkowców" o liście osób do delegacji czy zwolnienia teraz pusto na forum ale kasę z wypłatu to od każdego bierze i puzniej wuda się leje za nasza mamone

niośDyzma
@PierwszyKomentarz

to zapytaj się co ludzie usłyszeli na jedenastce... od przełożonego.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.