Opinie o Sices Polska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sices Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sices Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sices Polska w Kielce

bbb

a można?

buru

do spawacz: nie wiem o co ci chodzi,czy masz coś przeciwko,czy tak faktycznie jest?Przecież wiadomo,że żona nie musi wiedzieć.Dlaczego życzysz mi powodzenia,nie bardzo rozumiem,możesz jaśniej

@buru

No widzę że poruszyłem drażliwy temat Nikt się nie odzywa?Mam rozumieć że fo prawda?i wszyscy milcżą nie ma odważnych by się przyznać?

ddd
@buru

ludzie zamiast o warunkach pracy i płacach,gadacie o tym czy wBułgarii mozna pociupciać.... Macie już całkiem mózgi zryte...

buru

Hej koledzy jak tam praca w Bułgarii,moj kolega,który tam jest jest zadowolony,głownie z życia nocnego,mówi,że można się zabawić.Namawia mnie na wyjazd.Czy to prawda,że cały hotel tętni życiem nocnym,czy można skorzystać z uroków życia poza.napiszcie byliście gdzieś,kto głównie chodzi,jak to wygląda.Bo się zastanawiam.

Spawacz
@buru

Pochwal się tą wiadomością żonie. Powodzenia w wyjeżdzie

ble

ale nie którzy są b.zadowoleni z tej bułgarii,mój kolega mówi że nic nie robi a kasę weźmie,napije się za wszystkie czasy no i twierdzi,że życie nocne w hotelu tętni.Tylko nie wiem ile w tym prawdy?

budyn

tak jak kolega pisze daruj sobie w polsce zero ubezpieczenia za lekarzy płacisz nic nie masz złamiesz noge czy szpital zero ubezpieczenia w polsce a kłamią ze na karte europejską w polsce cię przyjmną nie prawda ta karta tyko w bułgari można działać jedzenie tak jak pisałem porażka i hotel po tym jedzeniu mozesz miec problemy z żoładkiem stawki dawają 7 euro teraz smiech taki kawał drogi

budyn

umowa bułgarska na rok na hotelu zero internetu robota nie taka zła niedziela wolne jedzenie porażka zjazdy co trzy miechy a chyba ze do domu na wolne na swój koszt za zgodą włocha porażka

@budyn

Do budyń a te zjazdy to na ile?czego kolega pisze że wszyscy pojechali tam na zimę?a soboty ile godzin sie pracuje?w tym holelu jest jakiś bar,kluub nocny żeby się pobawić?

uczciwy

witam o bugari trzeba napisac jedno lipa wiekszosc przyjechala na okres zimowy i czekaja na cos lepszego (usunięte przez administratora)

@uczciwy

do uczciwego co to znaczy lipa napisz jakieś konkrety,wszyscy wyjeżdżający byli tacy napaleni bo to bułgaria złote piaski itp.Czego piszesz że na okres zimowy a co dalej,czyli umowy są na trzy miesiące/

pinokio

Witam czcigodne towarzystwo chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie ma się szanse na awans czy rozwój zawodowy? Kim jest kadra menadzerska i co sobą reprezentuje? Czy firmie udało się wykonać jakieś ciekawe projekty,patenty wdrożenia zainwestować w nowe technologie? Jakie są warunki socjalne i umowy? Czy żeby zatrudnić się na adekwatne co do umiejętności i wykształcenia stanowisko trzeba być znajomym prezesa i całej świty. Czy człowiek z ulicy ma jakieś tam szanse czy może szukać pracy w innym mieście.

babka
@pinokio

Ale z Ciebie żartowniś jak nie pracowałeś nigdy z Włochem to spróbuj

piotr
@babka

Daruj sobie tę firmę,pracowałem tam jakiś czas i była to najgorsza robota w moim życiu.... (usunięte przez administratora)

ggg
@babka

główna kadra manadżerska w zakładzie w Kielcach to głównie Włosi(z reguły niezbyt douczeni) którzy pomiataja całą resztą reszta kadry typu project manager to ludzie po WSP, ekonomii itd. niemający zbyt duzego pojęcia o technicznych aspektach.Jakby nie technolodzy, mistrzowie,część fachowców którzy zostali z dawnego Chemaru to w tym zakładzie raczej makaron nic by się nie zrobił. Wiadomo na tle bryndzy na rynku pracy w Kielcach ta firma jawi się jako w miarę dobra bo płaci, ale jak masz możliwość wyjechać gdzieś indziej to się nawet nie zastanawiaj. Podsumowując jest to praca dla tych którzy z różnych względów muszą w Kielcach zostać

ble

do kolegi "budyń" możesz coś więcej napisać o umowach w bułgarii,zjazdach na ile?Ile się pracuje,czy jest dostęp do internetu?czy musowo być tam po trzy miesiące?a co z niedzielami?

bułgaria
@ble

Nie polecam Pracy w Bułgarii.Kasa kiepska i często nie zgadza się a wyjaśnienie tego graniczy z cudem.Hotele kiepskie a jedzenie trudno nazwać jedzeniem raczej pokarm dla świń zimne stare i śmierdzące.A po tym czymś czyszczenie naturalne jelit.(usunięte przez administratora).Na budowie brakuje wszystkiego.Najbardziej popularne słowo w narzędziowni to "nie ma"Zjazdy co 3 miesiące autokarem Bułgarskim a jego stan nie jest najlepszy oczywiście ubikacja zamknięta,kierowcy wożą tam paliwo w bańkach.Wszędzie jeden wielki bałagan i brak organizacji

budyń

pracuje w tej firmie w bułgari robota nie taka zła ale warunki socjalne tragedia jedzenie beznadziejne zimne nie dobre hotel park porażka pracowniczy umowa porażka zero zwrotu tylko dopłata jeszcze będzie za zwrot na chorobowe pujdziesz nie płacą jedynie w bułgari lekarz i za dzień 15 leva zero urlopu i non stop alkomaty sprawdzają

monter

Kielczanin odpowiadam byłem na rozmowie u Salvadore zapytałem co oczekuje od montera przy scalaniu rurociągów na warsztacie hali (izometria)które to maja być montowane w Bułgarii.Odpowiedział DUŻO po dłuższej rozmowie wywnioskowałem że zna się tak na montażu rurociągów jak ja na pieczeniu chleba o pieniądze już nie pytałem bo nie było kogo.Pracuję jako monter rurociągów 20-lat.

robotnik

Taaa. Salvatore to niezły aparat, niekumaty totalnie. zresztą mistrzowie-majstry też nie lepsi. O biurowych nie wspominam - totalne dno.

spawacz

Witam broncie sie rękami i nogami od tej firmy jestes zerem a nawet mniej nisz zerem .Włoch uczy cię pisac po polsku a kierownik hali niejaki salwadore wybiera ci styki .Wole zbierac puszki niz tam pracowac dno .Najgorszy zaklad w polsce

m

slyszalam ze na kierowniczym stanowisku przy produkcji pracuje sie codzien niema wolnego

Yolo

Monter + Spawacz 141 + 111

Kielczanin

Witam słyszałem od kolegi ze są przyjęcia do Sices Polska tylko nie wiem dokładnie na jakie stanowisko...nie wiem nic więcej, jak ktoś coś wie i ma konkretne info to prosze pisac ;P

~gosc

Witam,zzy wie ktos co sie aktualnie dzieje na Sicesie?jakie sa zarobki dla lakiernikow,bo ponoc poszukuja?Jest lepiej niz w alucromie?

gosc01

No to na króćcach nie mogła się znać :-) Zastanawia mnie tylko...ktora to byla...

fff

gosc01 - 2012-09-12 15:24:25 A co to za fachowiec byl? Pan czy Pani?to była kobieta po jakiejś filologii

gosc01

A co to za fachowiec byl? Pan czy Pani?

Zostaw merytoryczną opinię o Sices Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Sices Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Sices Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sices Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sices Polska?

Kandydaci do pracy w Sices Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sices Polska
2.8/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Kielce