Opinie o Panalpina Polska Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panalpina Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Panalpina Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panalpina Polska Sp. z o. o. w Wrocław

Me

A ja z kolei polecam! Przynajmniej, jeżeli chodzi o pracę w biurze :) Przyznaję, że w firmie się bardzo dużo dzieje i non stop są jakieś zmiany (pewnie nie wszyscy to lubią), ale gołym okiem widać rozwój i poczucie, że wszystko idzie w dobrą stronę. Może i fajnie gdyby pracy nie było tak dużo, ale czy są jeszcze takie firmy...

nikt

to firma. która obiecuje.. i tylko. BHP wolne jaja. Kask osobisty będziesz miał po, kolejnym pracowniku. Sprawdza się tu przysłowie obiecanki cacanki a głu...... radość. Ocena roczna pracownika to kolejny nie takt zwany motywacją. nic nie daje. Na podwyzki nie licz o ile nie jesteś z timu. Układ po układzie i jak tu starać sie w tej firmie jak nie ma przebicia.Panie prezesie pomysł fajny z tym biznesem, ale więcej kontroli.

qqk

dno dna. kierownicy wyżsi, czy niżsi szczeblem, jak się dorwali do żłoba, to im ta korpo-breja oczy zalała. najważniejszym jest, aby nachapać jak najwięcej dla siebie i tak zrobić, aby ich Pan i Władca poklepał z aprobatą po pupci i dał nagrodę do pyszczka. kuriozum wszystkiego są dwie Panienki na na przodzie uprzęży - szefowa biura we Wrocławiu i jej koleżaneczka - szefowa sprzedaży. absurdy jakimi karmią pracowników, mobbing, zastraszanie, kłamstwa oraz ich wszechogarniająca bezczelność i głupota jest nie do pobicia. ich pieskami na posyłki, są teamliderzy - im głupszy, z mniejszą wiedzą, bardziej układny i bez kręgosłupa moralnego, tym lepiej. w końcu - dobierają sobie najbliższych współpracowników wedle podobieństwa. co do magazynu - zgadzam się całkowicie. Sodomia i Gomora zakrapiana procentami. zepsucie moralne. WSTYD !

stefan

Firma bardzo fajna ale ludzie pracujący to dramat. Począwszy od pseudo spedytorów, przez niby kierowników po nieudolną kadrę zarządzającą, która jest poprostu bandą tłuków bez wyobraźni. Szkoda, firma z potencjałem a ludzie na stołkach wszystko popsuli. Były pracownik.

Magazynier

kwal kierownik nie umie rozmawiać z ludźmi

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Rysiek

Ładne i prawdziwe, znam, podpisuje się, w PA jak się nie zakrztusisz genitaliami przełożonego nic 'pobożnie' nie osiągniesz, naturalna pokorna sylwetka i grobowa mina są jedynymi cenionymi cechami jakie pracownik powinien reprezentować. No..! oczytanym trzeba być żeby się zapisać na kartach historii. Uśmiech oznacza że coś knujesz albo kogoś lubisz co najgorsze. Mobbing, wykorzystywane i wiele innych rzeczy o których pisali przedmówcy i nie ma co się powtarzać i na końcu kilka cudownych dni, tak na pożegnanie, żeby tak człowieka podnieść na duchu, docenić, wielu wie o czym mówię, no i wycisnąć, jak cytrynkę ale to chyba jednak taka nasza polska cecha.

fgh

Jedna z takich firm w których ludzi mianuje się na stanowiska wg tego jak bardzo są wygodni dla przełożonego, jedna z firm, w których jedyną opcją na awans jest odejście z pracy. W dziale przy ulicy Granicznej dzieją się niedorzeczności, ludzi traktuje się jak śmieci, tu zwolnienie pracownika jest wielką chlubą, przełożeni nie mają zielonego pojęcia jak kierować personelem, motywacja pracownika? pochwała? podziękowanie za wysiłek włożony w pracę? nigdy! tam ma być jak w wojsku albo się podporządkujesz albo wskażą Ci drzwi, nie masz prawa się sprzeciwić. Tak naprawdę wielką niewiadomą jest, za co zwalnia są pracowników, bo Ci bliżej kierownika, mogą wydać zgodę na otwarcie okradzionego auta celnego bez konsekwencji, a ci nieco dalsi za nieznalezienie i niewysłanie przesyłki do klienta zostają zwolnieni - przełożeni nie biorą na siebie części odpowiedzialności za popełniony błąd winny zawsze jest pracownik bez względu na to w jakich warunkach przychodzi mu pracować- zawsze później mogą umyć ręce słowami "osoba za to odpowiedzialna już tu nie pracuje". dział bez zasad, kompetencja i lojalność nie znalazły tam swojego miejsca.

Magazynier

Też pracowałem w tej firmie i komentarz powyżej jest dokładnym obrazem co się w tej firmie dzieje , pełne frajerstwo , donosicielstwo . Pewna grupa frajerów co się trzyma razem bo są z TIMU z Siechnic , donosi na wszystkich podlizują się kierownikowi. To są ludzie bez ambicji i szacunku do innych. Kierownik sam mówił o szacunku a potem jak przestał szanować ludzi tylko potrafił przyjść i bluzgać do ludzi to o szacunku mowy nie było. Ale co można się spodziewać po człowieku którego rodzice zapomnieli wychować i nauczyć prostych zasad. Kierownik mówi że oferuję najwyższe zarobki w branży magazynowej, to niech lepiej się zorientuje na rynku bo farmazony wali. Nie polecam pracy w tej firmie przynajmniej na magazynie bo zapomnijcie wtedy o życiu prywatnym , znajomych i rodzinie, a praca wasza będzie do oporu aż krew z nosa nie pójdzie.

@Magazynier

ale Panalpina, magazyn, jest bardzo rodzinną firmą, chyba przede wszystkim, no i wychowuje twardą ręką

Nostradamus

Śmieszni ludzie trudne sprawy marny zarobek mega układy ... Zaczynamy odliczanie

GOSC

trzeba dodać ze kierownik jak przychodzi do pracy to gasi światło na magazynie i trzeba pracować w półmroku!!! Przychodzisz do pracy i nie wiesz kiedy wyjdziesz. Planowanie pracy w taj firmie nie istnieje w jeden dzień praca jest przez 12 godzin w następnym 4 i jesteś wyrzucany do domu.!!!

qwerty

Unikajcie pracy na magazynie w tej firmie chyba, że chcecie spędzać po pół doby przez cały tydzień w pracy. Bardzo częsta praca w sobotę. Nadgodziny rozliczane co 3 miesiące i nigdy nie odbierze się tego co się realnie wypracowało. Często brygadzistom "zapomni się" ich wpisać i nie da rady później do tego dojść. Na samym magazynie przepełnienie towarem co uniemożliwia normalną pracę, a czasami nawet przejście w inne miejsce. Premie zabierane są często bez wiedzy pracownika i uzasadnienia dlaczego. Kierownik wprowadził zasadę "jeden tydzień na L4- miesiąc bez premii, dwa tygodnie na L4- dwa kolejne miesiące". Kryterium zwolnienia pracownika to nie jego praca, a to czy komentuje w.w. sytuacje i czy "dyskutuje". Co bardziej "wprowadzający ferment" wylatują bez ostrzeżenia z godziny na godzinę, a następnie na zebraniu pada informacja, że każdy może podzielić ich losy "jak się nie podoba". Kierownik jednostkowo uspakaja ludzi biorąc ich do biura i obiecując podwyżki, awanse itp. Nie ma to żadnego pokrycia. Cała firma opiera się o dbającej o siebie grupie ludzi, która razem z kierownikiem przyszła z innej firmy i osobom im podporządkowanym. Jeśli się w nią nie wkupi to nie masz prawa głosu. Co do nadgodzin i urlopów to jako pracownik nie masz nic do powiedzenia odnośnie terminów ich odbioru. Oczywiście nadgodziny odbiera się 1:1. Ogólnie bardzo niszczące fizycznie i psychicznie miejsce. Chcesz być magazynierem w Panalpinie? Pogódź się ze stratą życia prywatnego i ciągłym chodzeniem jak Zombie.

paja

klika z timu tam rzadzi.

stachu
@paja

ciekawe co się stanie, jak się pogniewają z kiero magazynu :) wtedy będą szukać pilnie na gwałt (usunięte przez administratora) całej ekipy do magazynu hehe osły

thronstahl

odradzam wszystkim normalnym i przyzwoitym ludziom kontakty z tą firmą

ktosik
@thronstahl

Spedytor nie znający topografii, wymaga rzeczy niemożliwych od kierowców

stachu

Angielskiego na co dzień nie używasz, topografii Polski i Europy nie potrzebujesz, doświadczenia też nie, przepisów transportowych znać nie musisz. Najważniejsze jest by się szeroko uśmiechać i dawać się klepać po ramieniu, zrobisz dodatkowo kilkadziesiąt nadgodzin, to zostaniesz czyimś pupilem i będzie dobrze.

uczestnik cyrku

rozmowa kwal. polega na rozwiązaniu testów bardzo prosty test znajomości języka ang plus geografii. Przy czym kierownicy wielu działów niestety zajmujący się spedycja nie wiedza podstawowych portów morskich. Jeden kierownik zna angielski drugi znowu kompletnie nie. Najważniejsze jest aby się nie wychylać robić swoje i zostawać za darmo po godzinach to może po 3 latach się awansuje. Oddział liczący ok 60 osób jednak jest to firma typowo rodzinna mąż zona siostra brat, dziewczyna, chłopak itd, także trzeba uważać w jakie koligacje sie wchodzi. Ogólnie ludzie niektórzy i atmosfera bardzo fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o Panalpina Polska Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panalpina Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Panalpina Polska Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panalpina Polska Sp. z o. o.