Opinie o CISCO Systems w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CISCO Systems. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CISCO Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CISCO Systems w Warszawa

aaa

rotacja jest - owszem. Co do HR to nikt chyba im nie posłodzi, dziewczyna po socjologii czy psychologii bez wiedzy podstawowej z zakresu do którego szuka ludzi. Ja zawsze opowiadam im po angielsku o swoim doswiadczeniu , otwieraja szeroko oczy i sie denerwuja bo nie wiedzą o czym mowa :) .Odrzucają kogos jesli widza ze nie spełnia listy wymagan w 100% - bo jak maja ocenic tak naprawde kandydata, jego doswiadczenie i to co wniesie do firmy. Pomyłki musza byc .

Widze co tu robicie

Co za festiwal słodzenia HRowcóœ firmie w tych komentarzach. xD

aaa

Rozmowy rekrytacyjne 2 lub 3 , ja miałam tylko 2 , bo zależało im na czasie. Jedna z kims z HR , a potem z Hiring managerem (+ ewentualnie inne osoby wybrane przez tego managera na to spotkanie) , 2 rozmowa to spotkanie w formie telekonferencji - widzą cie bardzo dobrze. Zalezy to oczywiscie od managera ktory zatrudnia i działu do którego aplikujesz ile tych rozmów bedzie .Cisco Kraków robi sie dużą firmą - ale jest to shared service jesli chodzi o finanse , payroll , administracje . Dużo umów dla kontraktorów, bez bezposredniej umowy z firmą.

Bogdan

Rozmowa przez telefon a potem dwa etapy w firmie z Hr i Managerem.. podobno nastepny etap juz z kims z Usa chyba w formie.video rozmowy.. i dopiero wtedy decyduja sie na wybranie kandydata..

OADM
@Bogdan

Witam, moja rekrutacja się przyciągnęła, ponieważ byłem chory. Ide na rozmowę z HR Coordynatorem i bezposrednim przełożonym - będę z nimi rozmawiał. Powiedzcie ile proponują na Customer Operations Managera ?? Pozdrawiam

Data Analyst

Firma Cisco zatrudnia podwykonawcę do przeprowadzenia pierwszej rozmowy telefonicznej z potencjalnym pracownikiem - obcokrajowca z bardzo słabym angielskim, który dzwoni z tostera (jakość połączenia jak spod dna oceanu), który czyta z kartki i zachowuje się, jakby to była jego pierwsza rozmowa telefoniczna w życiu. Brzmiało to w ogóle bardzo nieprofesjonalnie i nieformalnie, m.in. rekruter mówił do mnie zdrobniale. Nigdy nie byłem tak zrażony pierwszym kontaktem rekrutacyjnym jak dziś. A stanowisko wydawało się fajne...

- czy mogę nie mówić po polsku? - czy dzisiaj też jest u mnie mgła? - czy wiem, gdzie jest ulica Krakowska? - czy wolę B2B czy umowę o pracę? - czy wyślę im CV? - ile chcę na rękę?? - ile ta kwota na rękę to brutto? - czy dodam rekrutera na linkedin? OGÓLNIE: ŻENADA + TRAGICZNY ANGIELSKI REKRUTERA

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
OADM

Witajcie wiecie może ile w Krakowie w Cisco zarobi Customer Operations Manager ?? Zostałem Zaproszony na rozmowę. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Bogdan
@OADM

Hej.. i jak proces rekrutacji? Ja tez w nim uczestnicze, ale na razie jestem na trzecim etapie..

wiesmak

Witajcie. Orientuje sie ktos moze jakie srednie zarobki sa w CISCO na stanowisku INCIDENT MANAGER, praca w systemie 12 godzinnym na wlasna dzialalnosc gospodarcza. Oferta wyglada interesujaco, oraz z tego co widac po kontakcie z przedstawicielem firmy, ktory bardzo ciekawie przedstawil to stanowisko. DZieki za odpowiedz.

Gosc

Firma dla doświadczonych, przedsiębiorczych i samodzielnych.

elon

@rumak: akurat ja znajduje w tym plusy ekonomiczne, ale o tym innym razem. Chodzi mi bardziej jak to wychodzi w praktyce. Osobiście wolałbym nawet tydzień w miesiącu spędzać w firmie by poznać współpracowników niż znać ich wyłącznie z chata.

elon

Czy ktoś z Was pracuje na działalność dla Cisco? Czy podzielicie się wrażeniami? Czy jest to dobry wybór i czy po roku oferują przejście na inną umowę?

kasia95

Hej wszystkim :) Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja w Cisco? Dużo jest etapów - na czym polegają? Chcę spróbować na jakąś junior manager projektów. Całuski za każdą wskazówkę :)

Tolcia
@kasia95

Tak, 3 razy 5 etapowa rozmowa to moje doświadczenie. Za każdym razem do końca, z super oceną ale bez propozycji :-). Spróbuj swoich sił może będziesz mieć więcej szczęścia.

Darek

HRy to dno totalne w cisko- I polskie ( to wiadomo- zaściankowe panie z wsiowym angielskim i manierami ) i londyńśkie damy podobnie zero profesjonalizmu. Dzwonią spóźnione z fochem.

Kiko

W cisco jest jak w kazdej innej krako korpo. Zalezy gdzie trafisz. Masz dobrego menago. jest dobrze. Masz zlego, nie bedzie podwyzki, szkolenia beda tylko takei ajkei chce twoj menadzer albo wcale. Podwyzek raczej nie ma, nawet inflacyjnej. chyba ze dostajesz awans. Dlatego warto negocjowac od poczatku. Place kiedys jak na Krakow byly bardz dobre, ale juz tak nie jest. rownaja w dol bo sie inne korpo w Krakowie wsciekly, ze podbieraja pracownikow.To jednak male miasto jest i site liderzy spotykaja sie raz w miesiacu. Plusy to mozliwosc pracy z domu, ale tez nie w kazdym dziale. @ spiderman - nie ma sensu aplikowac na zadne stanowisko jesli nie masz doswiadczenia w danym kierunku. Co z tego ze sa oferty? Jak masz doswiadczenie w logistyce to myslisz, ze dostaniesz prace w tax? Poza tym chyba nikt nie mysli, ze w jakimkolwiek korpo dostanie prace bez angielskiego. Conajmniej poziom CAE.

Artek
@Kiko

Uważasz, że drugie co do wielkości miasto w Polsce jest 'małe'?

zz

Jakiś mazak z HR (gareo) pisał ten post

Dżony

Tylko że marzenia się zmieniają i te sprzed 10 lat są troche już wypłowiałe nie? Na rozmowie z panami w Cisco zapytałem o najnowsze technologie jakie są na rynku i o szanse na zobaczenie ich w Krakowie...przekaz był jasny że Cisco Kraków to shared service a nie hi-tech.

Dżony

Moje wrażenia po rozmowie z cisco....Z cienkiego narzędzia na oraclu robią wielkie halo. Technologie oraclowe by cisco w Krakowie były modne 10 lat temu. Po pracy przy pzy takich toolkach można potem grabać liście w parku.

Z

Firma ciekawa, ale HRy mogłyby być bardziej profesjonalne.

Zbyszek

Szukają głównie sierotek do klepania raportów po nocach. 12 godzin w pracy jest mile widziane. Masa ruskich z miernym doświadczeniem zatrudniona na operations managerów. Dla managerów proponują umowę na swoją działalność gospodarczą.Nie wiem skąd macie takie dobre wrażenia z rekrutacji skoro rekruterki to odpryski z GE i Alexander, które to firmy nie grzeszą mądrością hrową w Krakowie.Widzę czasem ludzi z cisco w tramwaju z tandetnymi plecakami jak hindusi z ibu. Masa jakiś przybyszów z krajów z końcówki rankingu forbsa.

Pi

Pracyje w Cisco i jest jak w kazdej korporacji, trafisz na dobrego managera i drzwi sie przed Toba otwieraja, masz slabego- szukasz pracy w innym dziale albo poza firma. Pieniadze sa bardzo przyzwoite, pakiety i bonusy rowniez. Polecam dla osob szybko adoptujacych sie do zmian, inaczej- bedziecie sie meczyc. Cisco szuka osob z doswiadczeniem miedzynarodowym - jednak znajomosc wielu jezykow obcych w niewielkim stopni jest atutem (angielski jest standardem).

Kazar

Finance Business Analyst Niestety pomimo pozytywnych wrazen po rozmowie z managerami z UK, oferta nie zostala przedstawiona. Wytlumaczono to brakiem doswiadczenia w stricte analizie finansowej. Podobno duzo osob z zagranicy i innych miast przyciagnietych zarobkami.

Zostaw merytoryczną opinię o CISCO Systems - Warszawa

• Jak się pracuje w CISCO Systems?

Zobacz opinie na temat firmy CISCO Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CISCO Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CISCO Systems?

Kandydaci do pracy w CISCO Systems napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CISCO Systems
3.1/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Domaniewska 39B
    02-672 Warszawa