Opinie o GRUPA GUMUŁKA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GRUPA GUMUŁKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRUPA GUMUŁKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA GUMUŁKA w Katowice

Joasia

Aktualnie praktyki na cały etat to 200 (dwieście) złotych brutto.

Basia

Co znaczy, że za staż pieniądze nie są duże? Wie ktoś ile konkretnie?

perzynka

na pewno sie dostal. w PWC wszystkivh przyjmuja, bo jest meeega duzo nadgodzin a do tego maja problem z brakiem pracowników. pracowałam w PWC zanim przyszlam do Gumułki i w sumie w gumułce jest lepiej, przede wszystkim atmosfera - nie ma takiego wyścigu szczurów

fąfela

"myślę"? a co mi po twoim "myśleniu"? czy ktoś, wie, czy oferty pracy na facbooku grupy gumułka są aktualne? konkretnie chodzi mi o praktyki. Wiem od znajomej, że audytorzy zarabiają tam marne grosze, więc na stałe bym nie chciała iść, ale musze gdzieś zrobić miesięczne praktyki, a tam mam blisko.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
korfanty

rozmowa kawalifikacyjna w Gumułce była o wiele lepsza niż w PWC. W Gumułce przedstawili mi na początku wymagania, byli bardziej konkretni, widać było, ze wiedzą, kogo szukają. A w pwc jakas masakra. Ludzie, z którymi miełem rozmowe, wchodzi mi w tyłek, a koniec konców nie dowiedziałem sie nic konkretnego - ani jaka to praca, ani na czym polega.

fredryk
@korfanty

PWC to w ogóle jest masakra. a dostałeś sie do nich?

drepyk

zalezy do którego działu, na ogół nie ma problemu, chyba najczęściej przyjmują do audytu. Rozmowa kwalifikacyjna jest ok, zadają pytania fachowe i związane z branżą, ale nie jakieś mega trudno. W sumie z tego co pamietam to rozmowa była bardzo konkretna. W GG jest dużo pracy, ale warto iść tam na początek i zdobyć doświadczenie.

fąfer

czy łatwo się dostać do Grupy Gumułka do pracy? wiem, że w branży są dość znani, a nie chciałabym iść do korpo.

psolsz

Tak, płacą, masz wszystko opisane wyżej.

kremczyk

Szukam aktualnie praktyk związanych z audytem finansowym i znalazłem kilka ogłoszeń z Grupy Gumułka. Ktoś może mi napisać coś więcej? Słyszałem, że można się tam sporo nauczyć i płacą za praktyki...

julka

Orientujecie się moze ile obecnie płacą na stanowisku stażysty ze statusem studenta?

sloneczko

A jak z podwyżkami i premiami dls stałych pracowników? Sa jakieś?

whatsapp

Pensje są wyższe niż minimalna krajowa, ale niewysokie. Obowiązków było czasem nie do nadążenia. W całej firmie jest bardzo koleżeńsko, szczególnie w Grupie Euroedukacja i u informatyków. Praktykantów jest dużo i robią to samo, co wieloletni pracownicy. Pod względem merytorycznym warto było tam pójść.

ex

Można tę firmę polecić tylko komuś młodemu, komu zależy na szybkim nabyciu doświadczenia. Praktykanci są potrzebni w każdym dziale do połowy obowiązków i przyjmują ich bez większego problemu. Robi się pod presją czasu i szefostwa. Po praktyce ma się mnóstwo zadań do wpisania w cv i łatwiej jest dostać się do innej pracy. Kto pracuje tam kilka lat, to albo z przyzwyczajenia, albo z konieczności, albo cudem dostał etat i normalną pensję. Firma płaci grosze za praktyki, potem zatrudnia cię na śmieciówkę żeby obciąć koszty twojej pracy, a ty musisz zasuwac tak samo jak etatowy. Na niektórych stanowiskach jest szansa na umowę o pracę, ale są one w mniejszości. Zdecydowanie istnieją firmy w Katowicach, które zatrudniają na lepszych warunkach.

opir

pieniadze penie dla studenta sa odpoweidnie ale najwazniejsze jest zdobyc jakies doswiadczenie . Ale w sumie dla studenta ważny jest staż, a jeżeli nie utrzymuje się sam to pieniądze stanowią drugoplanową potrzebę. Dobrze, że jest możliwość bycia stażystą. super cv potem mozna miec po tym wszystkim czy jak? pozdrawiam i czekam na informacje od was.

Bardzo fajnie, można się wiele nauczyć. Świetna praktyka, bez parzenia kawy i stania przy kserze.

do moe

440zł netto się dostaje za cały miesiąc, a nie za tydzień. Zakładając 160godzin pracy w miesiącu wychodzi 2,75zł netto za godzinę. Ze statusem studenta jest parę groszy więcej

ag

Praktyki w tej firmie to dobry wybór jeśli nie masz w danym momencie innej oferty pracy. Praca ok 40 godzin tygodniowo za 440 zł netto.

Absolwent

Jako jedna z niewielu firm, placa za praktyki (niewiele, kilkaset zlotych, ale jednak...)

bsk

to jaki będzie Twój szef zalezy od tego, do jakiego działu trafisz. Z panem prezesem i jego vice raczej bezpośrednio nie masz do czynienia, bo manager działu zarządza działem i pracownikami w nim się znajdującymi.

gfbgfgfhf

nie dzieje się w tej firmie dobrze to fakt, ale dobrze że są jeszcze firmy które przyjmują ludzi co prawda bez doświadczenia, ale pragnących się czegoś więcej nauczyć. Oczywiście ze strony pracodawcy to jest wykorzystanie taniej siły roboczej,ale są i plusy i minusy takiego postępowania. Szkoda tylko ze w tej firmie nie ma zadnyxch szkoleń i nie ma osób które poświęciłyby nowym pracownikom więcej uwagi

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA GUMUŁKA - Katowice

• Jak się pracuje w GRUPA GUMUŁKA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA GUMUŁKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA GUMUŁKA?

Kandydaci do pracy w GRUPA GUMUŁKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA GUMUŁKA