Opinie o Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o. w Wrocław

Pracowałem w administracji. Ona przez prezesa nigdy nie jest doceniania, zarobki więc marne są na tych stanowiskach. Na start na rękę jakieś 2700zl netto. Atmosfera fajna chyba, że trafi się na dinozaura. Co pracuje tu jeszcze od czasów PRL i jest oderwany od rzeczywistości. Młodym ciężko tu zostać na dłużej.

Kamila

Co wchodzi w skład benefitów ?

Kwiatek

Witam. Czy warto aplikować na stanowisko administracyjne w tej firmie? Proszę o rzetelną odpowiedź. Jaka jest atmosfera w tej firmie i czy jest szansa rozwoju?

Ed
@Kwiatek

Wyobraz sobie komunę. Firme w ktorej pracowali Twoi rodzice. Dodaj do tego 10 kg ponizania przez starych wyjadaczy i sfrustrowanych niespełnionych kobiet i mamy klimat tej firmy. W czasach gdy w pozostalych firmach panuje przyjazna atmosfera tam odczulem terror strachu - nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz liścia. Robiłem wiele rzeczy a wolałbym być juz bezrobotnym

@Ed

Masz rację, bo zdążyłam się o tym przekonać na marnej rozmowie. Nie polecam składania dokumentów aplikacyjnych do tej firmy. Sami nie wiedzą czego chcą. Poza tym na zadane pytania sobie sami odpowiadają. Faktycznie struktura organizacyjna spółki strasznie rozbudowana i siedzi tam starsza kadra pracownicza. Dobrze, że wybrali kogoś innego i nie dałam się wmanewrować w ten PRL.

@Ed

Dziękuję Ed za opinię. Myślę, że ona posłuży wielu osobom. Pozdrawiam ;)

a.on.nim
@Kwiatek

Zgadzam się co do zdania, ze na zadane pytania odpowiadają sami sobie. Pani która przeprowadzał ze mną jakiś czas temu rozmowę po zadaniu pytania nie dała mi dojść do głosu bo sama sobie odpowiadała. Generalnie „rozmowa” trwała 40 minut, a raczej jej monolog. Czas oczekiwania na odpowiedz ponad miesiąc.

Elektromonter

Czy firma płaci za nadgodziny ? Jakie jest podejście do pracownika? Warunki socjalne to wagony? Podejrzewam że nic ciekawego skoro jest w grupie PKP ale obym się mylił

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Geodeta Gliwice

Po rozmowie dostałem pracę, lecz jej nie przyjąłem. Charakter pracy: 7-15 na budowie (nie licząc dojazdu), gotowość do delegacji, czasem praca po godzinach, czasem nocki, brak samochodu służbowego. Mam wykształcenie wyższe, moje doświadczenie w geodezji wynosi ok 3 lata praktyki na wszelakich budowach. Jestem jednostką samowystarczalną - od przygotowania dokumentacji pomiarowej/tyczenia po operaty geodezyjne składane do urzędu. Oferta pracy: 3500zł brutto - nie całe 2600zł na rękę. Osoby decyzyjne powinny się wstydzić za taką ofertę. Jest ona poniżej godności osoby z wykształceniem oraz doświadczeniem. Nie polecam zdecydowanie. Mogę jedynie się domyślać, że ofertą celują w młodych geodetów po studiach, mających wypełnić braki kadrowe i nabyć tanią siłę roboczą.

Dociekliwy

(usunięte przez administratora)- Przedsiębiorstwo z dużym kapitałem czasowym, doświadczeniem i mentalnością z tamtych lat. Infrastruktura nietuzinkowa. Atmosfera zatrzymująca dech w piersiach. Wrażenia i zebrane doświadczenia gwarantują szerokie otwarcie oczu u każdego z Twoich słuchaczy. Tego nie da się opisać w prostych słowach. Jesteś młody (młoda) i potrzebujesz mocnych wrażeń - aplikuj. Twój następy pracodawca dostanie zahartowanego pracownika. Jeżeli chcesz poznać DOLKOM przed rekrutacją, przeczytaj "Nowe szaty cesarza" H.Andersena. Autor dawno temu opisał takie zjawisko.

Puru

Witam ile zarobi frezer, tokarz w dolkomie na teczowej? Bo jestem zainteresowany

KARIERA
@Puru

Zapraszam do kontaktu z firmą DOLKOM oraz przesłanie curriculum vitae na adres : kariera@dolkom.pl

dolkom
@Puru

Nie tyle ile byś sobie wyobrażał kolego, kokosów nie ma - tyle co u prywaciarza "za płotem" też nie, ale z drugiej strony jest spokój i pewna robota.. Co kto woli.

ex-dpnik-dolkom

Nie polecam pracy w tym miejscu, ciągłe przepychanki z mądralińskimi 50+ w biurach zarządu którzy mentalnie siedzą w PRL. Nie mówiąc już o niektórych naczelnikach / naczelniczkach, którzy / które nie wiem jakim cudem w ogóle takie stanowisko zajmują. Każdy kto w dolkomie pracował dobrze kojarzy naczelniczkę z końca korytarza... A władzom polecam nieco się przyjrzeć jej poczynaniom i nie być głuchym na opinie byłych jak i obecnych pracowników.

Mirosław

@Papuga, a może Wasza praca nagradzana jest pozapłacowymi benefitami? Pracodawcy często oferują dofinansowania na karty sportowe lub wyjazdy integracyjne. Czy Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom w ten sposób docenia swoich pracowników?

@Mirosław

Nie było i nie ma czegoś takiego pozdrawiam.

Robol
@Papuga

To proponuje złożyć wniosek, bo jest to od dawna z tego co wiem :)

Mirosław

@Niepracujetamijigdyniebede, rozumiem, że możesz mieć różne odczucia wobec firmy Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom, jednak obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Niezgodne z nim jest obrażanie innych. Może napiszesz coś odnośnie warunków zatrudnienia w firmie? Jakie są zagwarantowane pracownikom? Wypowiadałeś się na forum jakiś czas temu, jednak zachęcam Ciebie do dalszej aktywności. @Papuga, może uściślisz swoją wypowiedź? Czy problem z wypłatami dotyczył nadgodzin?

@Mirosław

W firmie nie płacą za nadgodziny pracujesz od rana do wieczora a wypłata goła, w dodatku notorycznie stosują praktyki wysyłki na odbiór nadgodzin niezgodnie z kodeksem pracy.

Papuga

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła za godziny nie płacą odbiórka w lipcu 36 osób złożyło wypowiedzenie specjalistów maszynistów maszyn wieloczynnościowy i trakcyjnych.A góra bierze lewizny w kieszeń od podwykonawców.Nie polecam!!!!

Mirosław

@Dolkomek, może podzielisz się informacją na jakie stanowiska Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom potrzebuje pracowników? Jakie są wymagania? W jaki sposób można złożyć swoją aplikację? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, to pomożesz wielu osobom na forum, poszukującym pracy we Wrocławiu.

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Dolkomek
@Irek

Potrzebuje i to pilnie, ale nie do biura

Mirosław

@xr, rozumiem, że jesteś osobą aktualnie zatrudnioną w Dolnośląskim Przedsiębiorstwie Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom. A jeśli tak, to czy mógłbyś napisać nieco więcej na temat warunków pracy w tej firmie? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Czy nowozatrudnieni mogą liczyć na pomoc ze strony bardziej doświadczonych pracowników? Gdybyś miał użyć jednego tylko argumentu świadczącego o atrakcyjności tego pracodawcy, to co by to było?

Mechanik/ maszynista

Sa rektutavjw jak najwbardziej ale trzeba przekac bardzo szczegolowe badania . ja akualnie tam pracuje i szczerze nie polecam w lato zarabiasz dosc dobrze ale robisz po 16 godzin nawet wiecej a w zime robisz 8 i masz bardzo mala wyplate;) pierwsza umowe dostajesz na rok czasu druga juz na stale . pozdrawiam ;)

rad
@Mechanik/ maszynista

to jak po 16h to nie oddaja godzin czy jako nadgodziny

xr
@rad

zapomnij o kasie za nadgodziny w dolkomie, tylko odbieranie.

Mirosław

Co wiecie o obecnej sytuacji w firmie Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas, a osoby zatrudnione mogą liczyć na jasne warunki współpracy? Jakie dostrzegacie wady i zalety pracy w tym przedsiębiorstwie? Zachęcam was do wystawiania prawdziwych i rzeczowych komentarzy o pracodawcy.

Pracowałem w DOLKOM-ie gdyż budownictnwo kolejowe to moja pasja niestety odszedłem z tej firmy. Dobra rada dla tych co chcą tam pracować Jako dyrektor pracuje tam (usunięte przez moderatora). wyznający zasadę"kto nie z Mieciem tego zmieciem" i generalnie on tam kręci lody. Jeżeli myślisz inaczej to Cię zgnoi. Jeżeli chodzi o opinie które czytałem to mam tylko jedną uwagę. Teraz żądzi w DOLKOM-ie "styropian" a nie postkomuna - są jeszcze gorsi.

Centralne Biuro Antykorupcyjne
@były pracownik

Dziękujemy za zgłoszenie. Zaczniemy obserwację.

ono

dolcon wziol firme glaudius patrol ochrona co niewyplaca pieniedzy za ochrone wlasciecie firmy ma wyrok i jest wpisana do krd firma nie placi podatku zusu konta komornik pozajmowa ochrona bez umow jakichkolwiek pracuje na czarno

nokin

tre, nie spodziewałbym się aby u nich dało się teraz jakąś pracę dorwać tak szczerze. Słyszałem, że ludzie standardowo zarabiają tam nie więcej jak 2 tyś zł. W moim odczuciu nie jest to za wysoka pensja.

czadoman

jak na początkującego inżyniera, w pierwszej pracy te prawie dwa tysiące na rękę nie są jeszcze taką tragedią. Zwłaszcza , że i tak i tak potrzebujesz doświadczenia , a nigdzie go nie zdobędziesz za dużo lepszą kasę. Lepiej popracować trochę za takie nie duże pieniądze ,aby jak najszybciej dojść do dobrej kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Hubska 6
    50-502 Wrocław