Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Cukierek

Ta firemka stale rekrutuje na stanowisko pracownik działu zakupów. Jeśli nie uda się wam wynegocjować podstawy powyżej 3,2k i zakresu obowiązków na papierze to odpuście sobie.

fiołek
@Cukierek

Hej zakres obowiązków fajnie ale w teorii. Po krótkim czasie dostaniesz nowe i kolejne, których nie masz na umowie. Co zrobisz?Zapytaj w dziale ile osób odeszło przez ostatni rok. Ja odpuściłam

qqq123

Dziwią mnie komentarze widma. Negatywne opinie są pomocne dla nowych pracowników bo wskazują czego unikać, na co się nie godzić wymagać oraz żądać. Nie rozumiem dlaczego wpisy są usuwane. Zamiast odnieść się do nich wolicie żeby zniknęły z internetu. To nie jest normalne i pokazuje, że zatrudnieni mają problemy z Ravi i jak widać po wpisach dzieje się to często.

Paulina
@qqq123

Wiesz, co, wydaje mi się, że wpisy z "brzydkimi" słowami są po prostu niezgodne z regulaminem, i je kasują :/ Masz rację z tymi opiniami w 100%, sama waham się, czy aplikować, wolałabym wiedzieć, na co się pisze. Co jest nie tak w takim razie w pracy tutaj, jakie negatywne kwestie masz na myśli?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ravi Sp z o.o odbywa się również w języku angielskim?

@Anula

5 tysięcy to tam zarabiają koledzy kierownika, którym daje najlepsze punkty i rezerwuje towar, żeby mieli czym handlować

Mery Nowy wpis

Hejka. w zeszłym roku pisaliście, że handlowcy maja raczej realne plany. Czy to do dziś się utrzymuje? jest kilka ofert dla przedstawicieli w tym jedna na mój region, którą rozważam. czy cokolwiek na przełomie roku wzrosło / zmieniło się? na przykład stawki?

Kiedyś przytaczane były zarobki na poziomie 5 000 zł z samej prowizji plus podstawa. zastanawiam się czy do dziś to aktualne czy może jednak coś więcej będzie? myślę o aplikowaniu na Merchandisera. Nie mam jeszcze doświadczenia a jak wiadomo nie jest ono wymagane. to dobre miejsce na start?

byłyPH

Handlowcy ledwo tam mówią po polsku. Nie ma co się angażować w te firmę

@byłyPH

Czemu ledwo mówią? Ja jakoś sobie z obydwoma wyżej wspomnianymi językami daje rade to może bym się sprawdził? Jesteś już były, a po jakim stażu współpracy? interesuje mnie średni roczny zarobek. Zespół jaki jest teraz na dziale? ile osób liczy tak na oko?

najniższa krajowa, pracowałem około 3 lat

Anula Nowy wpis
@byłyPH

Słuchaj a co z prowizja w końcu? Po trzech latach już lepiej udawało Ci się je ogarniać może? kiedyś podali zarobki 5,000 zł z tym ze to chyba włącznie z prowizja? Ona 1500 zł maksymalnie? I to brutto czy cos mi się pomieszało?

byłyPH Nowy wpis
@Anula

No dobra, sarkazm widać nawet bez okularów. A teraz może napisz bardziej serio, ile u was magazynier pakowacz zarabia. Wiem, że nie szukają do pracy, bo widać tak źle macie, że nikt nie szykuje się do odejścia:) Widać naprawdę się bogacicie?

Lana

Najniższa podstawa, za nadpozycje płacone jest parę groszy, jeśli w miesiącu wyrobisz określony próg pozycji to jest dodatkowa premia. Spoko socjal.

@Lana

I te progi to jak zmienne w czasie macie? Są w miarę stale czy może zależą od sezonu i tym podobnych? Podacie je i oceniacie jak się je wyrabia? każdy jak będzie po prostu chciał to da rade?

Lana

Progi do premii są stałe. Da się je zrobić, żeby trochę więcej zarobić, ale muszą być odpowiednie zamówienia. Są takie dni gdzie ciężko normę wyrobić i trzeba zasuwać

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ola

Jak wygląda praca na magazynie przy kompletacji towaru i czy aktualnie przyjmują do pracy?

@Ola

Cześć, czy w okresie gdy zadawałaś to pytanie (4 miesiące wstecz), były prowadzone jakieś nabory do magazynu? Upewniam się, bo jak teraz tak patrzę to jest oferta ale dla PH oraz zastępcy PH. Co z tym magazynem i jak teraz wygląda w nim sytuacja kobiet?

Cześć Wszystkim Chcę aplikować na PH -jaka podstawa netto -jaka jest max premia netto -jakie auto(gps, obklejone, czy można jeździć prywatnie) -ile wizyt dziennie -czy plany realne czy praca za samą podstawę -czy PH windykuje klienta? -czy dużo pracy po pracy(tabelki itp sprawy) Proszę o odpowiedź ludzi którzy mają wiedzę Krótko i merytorycznie, bez spiny i szamba Dziękuję

@Zainteresowany

najniższa krajowa, słabe premie, presja na pracę 8h+, windykacja, spiny z brakami towarów, jakieś chore zadania. Szkoda zachodu, są inne lepsze prace

@Zainteresowany

- 3500zl - prowizja od wyniku. Średnio 4500/5000 lacznie z podstawą - Fabie bez gps. Prywatnie mozna, byle z głową - dziennie ok.15 wizyt - plany realne, platne od wyniku - windykuje, ale wiekszosc klientow jest przelewowa - tabelki bardzo rzadko

staryPHravi
@Zainteresowany

-najniższa krajowa netto -premia za wykonane wszystkie zadania w miesiącu (w tym zrealizowanie planu) max 300zł -skoda fabia w bieda wersji (chodź zdarza się niektórym jakis rapid), brak gps, za auto do prywatnego użytku jakieś grosze potrącają, są naklejki na drzawiach i z tyłu, można jeździć prywatnie - ilość wizyt tyle ile dasz radę w ciagu 8h zrobić ok 20 (niekażdy klient zamawia) - plany realne ale zależy od trasy - pracy po pracy jak dobrze zorganizujesz jest niewiele - tak są klienci do windykacji -wizyty cotygodniowe u tych samych klinetów -ciągłe braki towaru, który się sprzedaje albo wiecznie jest na rezerwacji (dla sieci albo dużych klientów) -plan to +20% miesiąc do miesiąca z ubiegłego roku (np w styczniu 2022 miałes plan 100k, a w 2023 masz 120k do zrobienia, ale w zadaniach indywidualnych masz +5% więc musisz zrobić 125k, zrobisz taki wynik to twój plan w 2024 w styczniu będzię 125k+20%) -realna premia to 50zł-150zl -benefity karta sportowa medicover i ubezpiecznie PZU - potrącane z pencji -to ile zarobisz zależy od regionu i twojej trasy (są w regionie co robią 300k i w tym samym co robią po 120k więc przestrzał ogromny) - w zadaniach indywidualnych masz monitoringi (wiadomo ten co na trasie robi 300k zrobi monitoring, ten co 120 musi się na produkować) -atmosfera jest git jeśli nie bierzesz wszystkiego za mocno do siebie -RKS są w porządku ale karzą gonić wynik -kierownictwa nie zobaczysz na oczy -imprez firmowych brak

qqq123

Paulina
@qqq123

@były pracownik

Jak najbardziej potwierdzam, jedna z gorszych Firm,w której pracownik nic nie znaczy i traktowany jest jak przyslowiowa szmata,owszem można być lubianym i docenianym przez Zarząd, ale do tego potrzeba wazeliny i nadawania na innych

Ile można zarobić na Przedstawiciel Handlowy w mieście Brodnica?

Ali

Jak tam wygląda praca na magazynie przy kompletacji towaru? Bo widziałam ogłoszenie że szukają pracownika

@Ali

A co chcesz konkretnie wiedzieć?

Cukierek

była
@Cukierek

pełna zgoda ale do takiej kasy premia uznaniowa 500 !!na początek!! żeby ogarnąć ten bajzel

fiołek

Siwy

Witam, jak wygląda praca i jej warunki na stanowisku merchandisera mobilnego? Jakie samochody służbowe? Jakie pieniądze?

Dzień dobry. Ile czeka się na rozpatrzenie CV?

Jak wyglada czas pracy ? 8h z dojazdami ?

były

Nie ma szans, o 8 (a najlepiej to o 6) masz być na pierwszym punkcie. Nieważne, czy jest on 200 metrów od Twojego domu czy 70km. To samo z powrotami do domu. Nikt za ten czas ci nie zapłaci oczywiście.

Zuzanna
@były

aha... i nikt tematu zwrotki nie podejmował czy mają na tyle kandydatów, że im wszystko jedno i negocjować się nie da? i e 8 h to jak zazwyczaj są zorganizowane i jak wyglądają?

Przygoda z RaVi

8h to najlepiej liczyć od pierwszego klienta - do ostatniego. Dojazdy są bezpłatne, bo przecież jak pracujesz w biurze to też musisz dojechać i wrócić do domu. Śmiech na sali.....

Zuzanna
@Przygoda z RaVi

i zapewne ktoś już poruszył nimi ten temat, żeby móc uwidocznić taki problem? jaka była reakcja? jakoś skomentowali?

Taki
@Przygoda z RaVi

Według prawa, czas dojazdu do klienta, jeśli tego wymaga praca, jest płatna.

Jak szefostwo w Ravi Sp z o.o traktuje ludzi?

były

ogólnie mówiąc - źle brak motywacji ciągle rosnące wymagania chcesz wolne albo jesteś chory? szkodzisz sobie bo nie zrobisz planu a nawet jak zrobisz plan z górką to zaraz znajdzie się coś przez co nie możesz dostać większych pieniędzy (usunięte przez administratora), straszenie, atmosfera wzajemnej nieufności w zespole PH

@były

To trochę dziwne w sumie, że bierzesz wolne z powodu choroby to już tracisz, bo jakiegoś planu nie zrobisz. Szukam pracy i tak rozmyślam sobie, czy warto tu CV składać. W ogóle w żaden sposób firma nie motywuje pracownika? Ta atmosfera z czego Twoim zdaniem wynika?

Do widzenia Ravi

Moim zdaniem ten zakład to (usunięte przez administratora) a nie firma. Siedziba główna wygląda jak baraki. Zarobki, system premiowania to jakiś żart. Odradzam.

wegorz
@Do widzenia Ravi

elo potwierdzam .Pierwszy raz bylem w centrali . Debica miasteczko nic ciekawego Brzeznica porazka klimat lat minionych przygnebiajacy klimat,ludzie jak by pracowali za kare. Jedyne co wiac stamtad

Kamila
@Do widzenia Ravi

zdjęcia w necie pokazują całkiem łady budynek tej firmy, po remoncie lub nowy. czy więc mówisz o jakims innym, w ostatnim roku firma go wybudowała/wynajęła i poprawiła warunki ?

Coraz bardziej mi się podoba ta firma.16% podwyżki grubo Na co teraz będziecie narzekać?

Wojciech

Od kiedy obowiązuje podwyżka? Już ją dali czy dopiero zapowiedzieli? Ile teraz wyjdzie przeciętnie na rękę?

Przedstawiciel Ravi

Z przykrością stwierdzam, ze praktycznie wszystko co jest tutaj napisane na temat firmy się zgadza. Kierownik kompletnie nie ma pojęcia na temat zarządzania zespołem sprzedażowym, nie wspomnę już nawet o jakichkolwiek działaniach motywacyjnych, nie wiem kiedy firma w końcu przejrzy na oczy, wiecznie rotacja pracowników, praca za marne 3,5 tysiąca na rękę- w sprzedaży!!! W dzisiejszych czasach! Brak perspektyw na jakiekolwiek większe pieniędzy- zarobki, o których pisze oczywiście po realizacji planów sprzedażowych. Szkoda czasu, radzę omijać firmę szerokim łukiem

Były ph

Wszystko się zgadza!!(negatywne komentarze!!) Nie polecam !

Bardzo fajna i przyjemna atmosfera duży plus za to że brygadziści pozwalają pracownika chodzić na jakie godziny chcą byle by zgadzały się godziny

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica