Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Uprent Sp. z o.o. kryspinów

Wynagrodzenie 4500zł brutto Magazynier Miejsce pracy: Kraków - Kryspinów Opis stanowiska: Przygotowywanie sprzętu do wydania oraz dokonywanie załadunków wózkiem widłowym Przyjmowanie zwrotów oraz dokonywanie rozładunków wynajętego sprzętu Nadzór nad prawidłowym stanem ilościowym oraz rozmieszczeniem towaru w magazynie Udział w okresowych inwentaryzacjach Dokonywanie podstawowych czynności serwisowych Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Prawo jazdy kat. B Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (warunek konieczny) Doświadczenie w pracy na magazynie Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (dodatkowy atut) Znajomość obsługi komputera (programy magazynowe - dodatkowy atut) Dyspozycyjność, odpowiedzialność i obowiązkowość Oferujemy: Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku Prywatną opiekę medyczną

eurocash

Aktualnie do nowo otwartego Centrum Dystrybucyjnego, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko: MAGAZYNIER miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa wynagrodzenie 4000zł brutto miesiecznie Kluczowe zadania: Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie udział w procesach przyjmowania, rozlokowania i ekspedycji towarów. Na tym stanowisku zapewniamy: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. • Wynagrodzenie zasadnicze + premia. • Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: dofinansowana opieka medyczna, karta multisport. • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie, różnego rodzaju akcje socjalne i inne. • Realne szanse awansu. • Pracę w systemie 2 zmianowym (popołudnia i noce).

lidl

Pracownik Sklepu – pełny etat Wynagrodzenie 3750zł brutto Miejsce pracy: Kraków ul. Pachońskiego 5b Nasza oferta: Cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewnimy szerokim pakietem świadczeń socjalnych: prywatną opieką medyczną, ubezpieczeniem na życie dla Ciebie i Twojej rodziny oraz kartą MultiSport. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne, a Twoje dzieci paczki na święta, oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wydarzeniom sportowym i spotkaniom informacyjno-motywacyjnym dla wszystkich Pracowników. Ponadto w Lidlu zapewniamy ciągły rozwój zawodowy oraz dajemy szansę na awans.

bolo
@lidl

A teraz przejdź się do Lidla i zobacz jak tam praca wygląda.

umarty
@bolo

w sma napierdzielasz czytnikiem co 2 minuty więc się niczym nie różni

chemik

I to jest właśnie chore.. porównując pracę w SMA - fizyczna praca, na hali gdzie temperatura wynosi powyżej 30 stopni, pod ciągłą presją czasu, w wielu przypadkach pracuje się przy ciężkim asortymencie, więc i nadźwigać się trzeba, a brygadziści i kierownicy tylko patrzą żeby się do kogoś przyczepić, że za długo lub za często wodę pije.. Do tego ciągła niewiadoma czy Cię nie zwolnią itp.. nooo i wszystkie soboty pracujące do 22 okresie letnim, żeby pracownicy nie mieli za dużo czasu na zastanowienie się gdzie pracują (usunięte przez administratora) i nagle okazuje się, że w lidlu zarobisz więcej.. za bynajmniej nie cięższą pracę, mając wszystkie dodatkowe profity.. i mimo wszystko ludzie przychodzą i do SMA.. to jest hit :D

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
lollllll

jak wygląda typowy dzień pracy na produkcji? dużo studentów tam pracuje? i co konkretnie trzeba robić?

sraczka
@lollllll

Na każdą czynność wykonywaną na produkcji masz czas policzony w sekundach w której powinieneś ją wykonać, pózniej czytnikiem jak kasjer w biedronce raportujesz to do komputera parę razy na zmiane. Po tym na koniec komendant w mistrzówce widzi czy masz 100 % normy czy mniej bo np. miałeś biegunkę i kilka razy byłeś w wc wtedy cie upomina czemu masz tyle a nie tyle.

opalony
@lollllll

studentów mało co pracuje,a robota jak robota to zależy,nie trzeba nic robić wystarczy przyjsc

Były
@opalony

Kto sie ustawił., dobrze wszedł w .... nie robi nic, poza donoszeniem i plotkowaniem, reszta (usunięte przez administratora) , a brygadziście i tak nie dogodzi

sezonowiec
@opalony

Wystarczy wyjść z domu i przyjść pomóc w nadrobieniu jak co rok wielkiego planu wakacyjnego. Stracić większość najpogodniejszych sobót pracując tutaj zamiast spędzić czas nad wodą, grillu itp. itd. No a pózniej we wrześniu lub w pazdzierniku dowiedzieć się że cię już nie potrzebują i wrócić do domu.

Nic te zarobki. Krążą plotki że ten cały SMA to niezły (usunięte przez administratora) Po toaletach ciupciają się jak młode króliczki. Więc przyjemne z pożytecznym :P

ujgh
@Gość

Jeszcze powinny być automaty z prezerwatywami.

uki

Podobno w tej firmie często graja w piłkę albo piłką czy to prawda.

takiobraztejfirmy

Wieszają już bannery po płotach o przyjęciach na produkcje bo nikt nie chce już tu nawet z Worka przychodzić. Smieszne jest to że nie ma praktycznie w ogole pracy, a będą zatrudniać kolejne XXX osób żeby je potem wywalić. Ta firma to upadek, w tamtym roku strata, w tym roku lepiej nie będzie.

prorok
@takiobraztejfirmy

Jaja sobie robią z ludzi, tyle osób w tamtym roku i w styczniu zwolnili, a teraz myślą że jeszcze się znajda osoby żeby tam pójść. Ta firma latami sobie wypracowała taką opinię jaką ma, większość znajomych z różnych miejscowości jak zeszliśmy na temat tej firmy każdy o niej słyszał bądz ma znajomego co tam pracował i wszyscy się śmieją, odradzają i mówią ze jeszcze nie słyszeli o podobnej firmie żeby takie coś się wyprawiało jak tam. Każdy chce iść do pracy, zrobić swoje i nara bo najważniejsza jest rodzina i dom a nie że dziś przyjmują a jutro zwalniają, codziennie zebrania że to jest zle a tamto niedobrze, upominanie przez brygadzistów czemu dzisiaj ma się 99,8 % normy i że następnym razem wyciągnie się konsekwencje. Czemu dzisiaj częściej się chodzi do toalety lub że się poszło 15 sekund za wcześnie na przerwę. Pociesza mnie fakt że w tym naszym świecie istnieje równowaga i karma wcześniej czy pozniej wróci do tych brygadzistów /-stek co teraz z racji pełnionej funkcji czują się ważni ale pamiętajcie, nic nie trwa wiecznie.

standart
@prorok

Nie jesteś nauczony pracy. Za granicą jest to samo, głównie w Holandii. ZACHÓD, panie, to jest ZACHÓD!

@prorok

A co ma brygadzista do tej sytuacji. Zaraz ich wyrzucą bo jest ich zanad to jaka jest potrzeba. Na ten moment do konca roku ma byc 32 miliony zysku jak dobrze pojdzie. Czyli ma firma wyjść na zero. To sobie sami ogarnijcie czy tu w 2020 bedzie coś lepiej i czy warto tracić tu czas

asd
@:)

Ale co ma zysk firmy do nas lub naszych zarobków? czy byłby ujemny czy dodatni w naszych wypłatach nic to nie zmieni !!!

ona
@takiobraztejfirmy

Na ile znowu przyjmują? Przed świętami nas zwolnili z dnia na dzień a teraz nagle szukają ludzi i to wszelakimi sposobami... za niedługo listonosz z emeryturą dla starej babci będzie dawał ulotkę i namawiał żeby babcia przyszła dorobić do emerytury bo nima kto... żenada...

ha

ha ha

:-P

hahaha prawda

plastuś

Witam chciałbym się zapytać jaka to sprawiedliwość jeśli facet na tym samym stanowisku robiąc to samo co ja, zarabia prawie tysiąc złotych więcej niż ja tylko przez staż, gdzie jest ta sprawiedliwość?

AAA
@plastuś

Właśnie sobie odpowiedziałeś, przez staż i doświadczenie tyle w temacie.

Ara
@plastuś

Są tacy którzy wiedzą gdzie i do kogo uderzyć, z kim w kanciapie przesiadywać, by na koniec miesiąca stan konta się zgadzał. Wazeliniarstwo opanowane do perfekcji.

Były niewolnik
@plastuś

Bo już sam sobie na to pytanie odpowiedziałeś, przez staż - dla stażystów są dofinansowania z Unii. W bezrobociu trzeba się dowiedzieć i dogadać z pracodawcą

fw

Ciekawe rzeczy :) (usunięte przez administratora)

patka

No właśnie nie dość że wypłata mała to premie jeszcze chcą obcinać, co to za firma, wszędzie się ogłaszają z facebookiem włącznie, po cztery te same zdublowane ogłoszenia na olx, nikt tutaj nie chce przyjść i wcale się im nie dziwię, haruj całe lato z sobotami-wybitkami a przed świętami zwolnią cię że nawet premii świątecznej nie dostaniesz.

siergiej z łagru
@patka

Zgadzam się, szkoda lata i ładnej pogody żeby ją stracić robiąc w soboty za które i tak nam nie zapłacą. Słupki u planisty już pewnie świeca na czerwono że jest multum roboty, będzie trzeba wynająć kontenery z szatniami dla nowego zasobu ludzkiego. Dobrze że jest ciepło, nie będzie trzeba dawać polarów z logiem firmy a zanim się zrobi zimno to słupki już dawno zmaleją i po kłopocie.

saturday
@siergiej z łagru

W soboty się odpoczywa w domu a nie pracuje !

wera
@patka

Witam, nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale za tą stawkę co oferuje firma trzeba jeszcze przychodzić w soboty? odp.

Źabka

Mam pytanko.Ktoś ma może na aneksie jakieś wspomnienie o 10% premii ?

karol
@wera

Tak, dokładnie :) popracujesz sobie przez całe lato w soboty na dwie zmiany, ale nic się nie martw bo na koniec września dostaniesz dni wolne do odebrania.. albo Cię zwolnią :D

kkk
@Źabka

A miałeś gdzieś wpisane 30% ? Bo ja nie.

wera
@karol

Nie chce mi się wierzyć, za tą stawkę co sobotę pracować i jeszcze pózniej dostać wolne w zamian?! Do tej pory wszędzie gdzie pracowałam to soboty były nieobowiązkowe i płacone ekstra,..., to ja podziękuję za takie coś, a na początku myślałam o aplikacji.

karol
@wera

Niestety tak to wygląda.. firma nastawiona jest na maksymalny wyzysk pracowników. Obowiązuje kwartalny okres rozliczeniowy, więc akurat lipiec i sierpień można pracować włącznie z sobotami, a na koniec września przepracowane dni zostaną wliczone w okres wypowiedzenia, a Ci którym uda się utrzymać dostaną dni wolne.. a zwolnią ich w grudniu ;)

Jak już tak po nazwiskach piszecie to śmiało przyznać się, która taka zazdrosna?

gtjk

Widocznie umie grać w jednorękiego bandytę.

Ar

O damski bokser się znalazł

heh

Jak tam po spotkaniu z prezesiątkiem? Zadowoleni ze zmian? Teraz łatwiej uciąć 10% niż 30% premii aby ludzie jakoś to przełkneli i nie uciekli.

asd
@heh

o co chodzi znowu?

@asd

(usunięte przez administratora) jak będzie trzeba to się po premiach poleci każdemu. A chyba łatwiej przełknąc robolowi 10% niz 30% z wypłaty.

konus

Cała produkcja się cieszy że zwolnili tego małego karakana :-)

Małota
@konus

Zwolnili bo wiedział za dużo. Zwolnić to powinni Kolasińskiegoo i Maciejewskiego to oni kradną naj więcej oraz Dure M.

small
@konus

O jaka szkoda, miał być jak bonaparte ,może u konkurencji znajdzie gdzieś miejsce na linii produkcyjnej, albo będzie testerem smartów :-)

Dyrektor
@konus

Mały problem i po problemie

@konus

Produkcja cieszy się, gdyż nie wie kto zwolnił małego i jeszcze paru innych. To nie prezes, tylko ten co prezesem kręci. Za niedługo to on będzie prezesem, a przynajmniej tak kombinuje i usuwa niewygodne osoby.

Stefan
@Maciek

O kim mowa?

Yukatan
@Małota

Kola i Dura są mega wykształceni. Za co Ty ich chcesz wywalić? Umiesz ich zastąpić? Nadajesz się? Masz takie szkoły i praktyki?

@Stefan

Największa rybka w akwarium na I p. sma-8

@small

No i był jak Bonaparte; właśnie miał swoje Waterloo

@Małota

Póki co zatrudnili nowe osoby do IT (podlegają Kolasińskiemu). Pracują już cztery, które umieją czytać, ale potrzebny jest ktoś, kto umie pisać.

@Małota

Podobno nie zwolnili, tylko dali taką propozycję, którą odrzucił.

Smieszek

SMa ma tyle gwiazdek jak Reiting Wenezueli:)

Janusz

Cześć, Wybieram się na rozmowę na stanowisko BUYER'a czy warto? Jak wyglądam sytuacja w SMA Magnetics? Będę wdzięczny za info.

huehuf
@Janusz

Chyba z pośród 4347 komentarzy znajdziesz odpowiedz na swoje wszystkie pytania :-P

x
@Janusz

człowieku u nas nie ma takiej firmy może chodzi Ci o bajern Ci od tabletek my tylko trafo

8g

chlopaki z 5 s dali sobie cel: by zarzrec sie na smierc ylko kakao nie pasuje to pewnosie go pozbedą no chyba ze go wykorzysaja do podnoszenia z podłogi wszystkiego co im upadnie bo TYTANI juz maja problemy na przegubie pewno he he - wiem moze byc to sposób na stres którego maja pewno po uszy i nie moga go zaglodzić

x tory
@8g

jakie to po latach prawdziwe

naleśnik z cynamonem
@x tory

Jeden to pewnie nawet śpi w kaszkiecie i pali przez sen buhahah

:-)

:-)

Michał Gro

Czy Marcin Dura pracuje dalej w SMA ?

kojot

@Michał Gro

Grzywnowicz go "wykolegował"

Yukatan
@kojot

O co chodzi z tym złomem?

Marek Kostrz

A co tu taka cisza? :)

Judasz

Jeszcze trzeba dodać tych dwóch Panów M. co z planistą siedzą. To są dopiero nieroby. Co oni w ogóle robią - do żyda z nimi!!

tede
@Judasz

Oni to w ogóle są nie potrzebni.To jest pomyłka pomyłki że tacy ludzie są zatrudnieni.A planista też nie jest potrzebny jak roboty nie ma.

zeus
@tede

Jak nie potrzebni ktoś musi dbać o atmosferę wśród brygadzistów i przychodzić do nich na ploteczki

Kuzyn rolnik
@zeus

To nie jest wiejskie koło wzajemnej adoracji tylko firma produkcyjna na skraju bankructwa. A tak poważnie to już nie ma żadnego znaczenia bo już nie ma ratunku dla tej firmy.

Hit
@Judasz

Raczej są potrzebni

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.