Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

tobiasz

ktoś ma może jakieś informacje na temat stanowiska Specjalista ds. Kontroli Dostaw? Jakich warunków i zarobków można się spodziewać?

Jak można poważnie traktować firmę która wczoraj zwolniła wszystkich pracowników z umową zatrudnienia do końca września? Ale były i bedą zwolnienia ludzi z dłuższa umowa . I zaznaczmy ze ciagle chcą zatrudniać .

ty

Nigdy się tu poważnie niczego nie traktuję, trzeba mieć dystans do wszystkiego i brać wszystko co mówią przełożeni itp z przymrużeniem oka gdyż tak to mógłby człowiek zwariować gdyż nic tu nie jest pewne, w jednym tygodniu trąbią że tworzą trzecią zmianę i szybko trzeba przyjmować ludzi gdyż tyle roboty a na następny już to jest nieaktualne, ale już duża ilość ludzi się zraziła do tej firmy i coraz mniej osób chce tutaj przyjść, mało kto wraca drugi raz, nawet na zebraniach proszą żeby kogoś przyprowadzać ze znajomych lub rodziny

tgyk
@ty

Podobnie jak w Uchu Prezesa :)

Bob

Ponoć panuje świńska grypa i zwalniają

Dobry Człowiek

Nie, nie wszystkich. Trochę jeszcze nas zostało. Podobno od poniedziałku czyli jutro kolejna tura...

Obserwator

Za komuny było że ludzie rodzinami byli związani z firmą , dziś jest tylko kasa i dodatek do CV .Ale jak firma traktuje ludzi , tak ludzie ją

njikhhjk
@Obserwator

Do dzisiaj jak jeżdżę do Zabierzowa to omijam tą firmę szerokim łukiem, szkoda się denerwować.

@njikhhjk

Napisz coś więcej , co Cię spotkało?

njikhhjk
@Obserwator

Takiego braku szacunku i pomiatania pracownikami to nigdzie nie spotkałem.. już nawet z Gellwe ludzie nie chcą tu przychodzić..

Lidia

Bulli widziałeś orła cień. Na giełdzie zobaczysz jak Policja Cię zgarnie za piractwo. Pamiętaj że trzeba być uczciwym

@Lidia

Bulli uczciwości się nigdy nie na uczy. W pracy jest debilem. Robi z siebie damskiej łajzy. Oliwa będzie sprawiedliwa.

wref

To ci bałwan jeden.

@Lidia

A teraz trzeba zarabiać na alimenty dla Agnieszki

@pracownik

A żeby tylko dla niej, Buli więcej dzieci ma.

Sok

Ma dobrą opinie pracodawcy sezonowego.

rg
@Sok

To nie jest praca sezonowa tylko wymieniają po prostu na inny model.

puchała
@rg

Może zaczna wymieniać brygadierów, przydałoby się...

opinie dobrego pracodawcy to miało DTW za czasów p. Stefana..

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
noji?

Jak się jest uzależnionym tylko od SMA to niestety tak to wygląda. Trzeba było szukać odbiorców przez ostatnie lata a nie spijać śmietankę. Za niedługo umowa z SMA kończy się i papa. Nie będzie żadnych przenosin, nowych hal itp. itd. Chiny już czekają. Już robią rekonesans po zakładzie, robią foto, xiaomi nagrywają, robią wywiady. Już czekają i zacierają ręce. A wszystkim myślącym radzę szukać nowej pracy. Nie znacie dnia ani godziny. Potencjalnym nowym pracownikom radzę trzymać się od tego chlewu z daleka. No chyba że macie nóż na gardle to zapraszamy do tego grajdołu. Długo tutaj nie popracujecie. Potrzebni jesteście tylko po to żeby zastąpić ludzi, którym kończy się umowa tymczasowa. Was zastąpią następni tymczasowi i tak w kółko. Tak to sobie wymyślili. Głupie prawo wprowadzili. Oj ten PIS, chciał dla ludzi „dobrze” a wyszło jak zwykle. Tutaj traktuję się ludzi jak śmieci. Produkcja to tylko słupki w excelu a nie ludzie. Słupki w excelu pracują za DARMO w soboty ! Mimo że nie ma potrzeby. Plan układa się np. tak: 2 tygodnie sobota pracująca i co? Wolny poniedziałek i wtorek bo niby święto WNMP we środę(zrobimy ludziom długi weekend), a następna sobota po święcie pracująca. I co? Pracownicy mają 8h nadgodzin. Hmmm no to piątek we wrześniu wolny bo kończy się kwartalny okres rozliczeniowy i wtedy bilans się zgadza. Jest na 0. Za nadgodziny nie płacimy i jest super. A pracownikom produkcji pokazaliśmy kim dla nas są - NIKIM. Upodlić, poniżyć, to tylko potrafi kadra zarządzająca. Nawet z brygadzistów zrobili Gebelsów jak w obozie koncentracyjnym. A tej propagandy już nie da się słuchać na tych zebraniach VPM. Jesteście gorsi niż paski na TVP Info i tyle na temat.

oświecony
@noji?

Dużo osób przejrzało na oczy i inni to robią bo widzą z roku na rok że jest coraz gorzej, najlepiej więcej i szybciej pracować, przychodzić w soboty do pracy i kiwać główką za każdym razem na wszystko tak tak jak ten piesek samochodowy z prl, a wypłata stoi jak stała rok , dwa czy parę lat wcześniej, szkoda tylko tych co mają kilkoro dzieci czy uwikłani są w kredyt hipoteczny na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat... pracując tu i brać kredyt to jak samemu strzelić sobie w kolano...

gtjk
@oświecony

Coś za coś praca czysta na głowę się nie leje zawsze można się zwolnić i np. budować linię kolejową w brudzie i błocie ale z większymi zarobkami :)

an
@noji?

Myślisz że w takie branży, w czasach gdy wszystko robią chińczycy jest łatwo znaleźć odbiorcę? Ostatnie lata to i tak nieźle to szukanie wygląda, bo robimy wyroby także dla Trumpha i Danfossa.

dolar
@an

No jasne, ważne że osobie za to odpowiedzialnej hajs co miesiąc się zgadza... to jest najważniejsze...

okopcona
@gtjk

Na głowę się nie leje, do kieszeni tez za dużo się nie leje :-)

Max

To co się w kontroli dzieje to cyrk , Grzyw... tylko chce by mu donosić , kto nie donosi najlepiej e-mail to wypad

nanan
@Max

Tam rządzi wladimir d. I Jaruzelski zastraszają od lat argumenty im się kończą, i już sami nie wiedzą co robić i tylko będą wyciągnięte konsekwencje służbowe

@nanan

Łukasz bardzo się zmienił ,np powywalał w styczniu ludzi za zmyślone rzeczy

dfgf
@nanan

Jaruzelski szaleje bo mu emeryturę odebrali.

Artek
@dfgf

A który to "jaruzelski" Łukasz?

Lucky
@Max

To jest właśnie błąd Łukasza , brak samodzielnej oceny swoich pracowników , a kierowanie się tylko tym co mu "życzliwi"podpowiedzą

Tram
@Lucky

No właśnie dlaczego w kontroli nie można dobrze , spokojnie pracować nie patrząc nawet na pieniądze , tylko ciągle się obawiać że będziesz wzywany bo ktoś dla swoich "punktów" wymyślił jakąś historyjke o tobie

jurko
@Tram

Dokładnie ja pracowałem w kontroli pare miesięcy bardzo mi się podobało , zarobki podwyżki kompletnie mnie nie interesowały. Chciałem spokojnej stabilnej pracy , wszystko było OK ,może to komuś przeszkadzało ? wymyślili jakąś nie prawdziwą bajeczke , a Łukasz uwierzył , roztaliśmy się. Ale Łukaszku dziś pracy nie brakuje , tylko troche szkoda bo zapowiadało się fajnie

juchu
@jurko

Tam panuje permanentny stan wojenny towarzysze i towarzyszki.

Sep

Bo Marcin Dura to jest gość , a Łukasz to porażka

DTW

Witam Jestem zainteresowany pracą jako logistyk logistyki wewnętrznej. Powiedzcie coś jakie zarobki, zmiany, atmosfera w pracy, na czym polega praca??

Balbi
@DTW

Witaj, jeśli odpowiada Ci praca w tej firmie to przemysł to dobrze, praca dwu zmianowa, czasami praca również w soboty(nie mylić sobót jako dodatek finansowy), soboty pracujące oddają w okresie rozliczeniowym kiedy firmie pasuje, zarobki netto to ok 2200zl z premią oraz praca max na 18miesiecy bo tyle można pracować pod pośrednictwem a sma nie chce przejmować ludzi z pod agencji, więc praca dobra na chwilę jeśli nie ma się nic innego na oku to można się tutaj przyjąć raczej na każde stanowisko ponieważ obecnie więcej ludzi się zwalnia niż przychodzi nowych a przyjdzie wrzesień to połowa ludzi pewnie odejdzie z powodu nie przedłużenia umowy

Lider
@Balbi

Warto również dodać tak jak w ogłoszeniu tej firmy że w wymaganiach jest dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian gdyż nie jest to stabilna firma jeśli chodzi o pracę, nieraz jest dużo pracy że koniecznie trzeba stworzyć trzecia zmianę a pózniej za dużo ludzi jest dla dwóch zmian jak spadną zamówienia, najśmieszniejsze jest to że na głównej stronie SMA Poland piszę "Będąc światowym liderem w zakresie technologii fotowoltaicznych i produkcji energii elektrycznej ze słońca" natomiast zarobki na start nie są wcale atrakcyjne jak przystało na "lidera światowego".

szymon
@Lider

A myślisz że pózniej z upływem czasu są o wiele lepsze?

zarobiony w dtw :)
@szymon

w skrócie: zarobki na start = zarobki przez cały okres pracy w sma :) ew. możliwa podwyżka inflacyjna 1%, czyli max 20 zł =)

Lidia

Proponuję zakończenie tej nic nie wnoszącej dyskusji na rzecz powrotu to tematu, którego dotyczy ten wątek forum. Przypominam, że jest nim poznanie opinii dotyczących pracy w firmie DTW oraz tego jakim firma jest pracodawcą. Jakie są warunki pracy? Jaka panuje atmosfera? Może ktoś zna odpowiedzi na pytania zadane przez użytkownika @DTW? Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi. Sprawmy, aby ten wątek mógł być użyteczny dla innych osób.

Bady

Witam Możecie powiedzieć coś o brygadzistach są Spoko czy nie

Wolf
@Bady

Jak ktoś jest "spoko" to nie zostaje brygadzistą

Relio
@Bady

Witam Bady, brygadzista rzadko który jest człowiekiem, to takie francuskie pieski tylko z batem

Tedi

To kiedy i gdzie SMA ma być przeniesione ?

A.
@Tedi

Do końca roku ma zapaść decyzja o ew. przeniesieniu firmy, jeśli taka zostanie podjęta to najpewniej wtedy okaże się gdzie, do tego czasu można gdybać, a SMA z obecną właścicielką hal ma umowę jeszcze na dwa lata.

Gargamel

Sma niechce płacić za wynajem , woli gdzie indziej za mniejsze pieniądze

ciekawy
@Gargamel

I kto im będzie do Niepołomic jeździł?

polewka

@Gargmel - że przenoszą to już pewne , ale podobno do Skawiny

karol
@ciekawy

Jakie jezdził na pontonie będziemy płynąć, podobno w firmie jest jeden duży...

Tlen
@karol

A w pontonie tylko powietrze

ge

Plac zamiatają i koszą trawę.

Kolba

Pracuje tutaj od niedawna ale kto to jest ten co chodzi codzień w tym samym?

Lód

Ciapata czyli A.T jest wyrachowaną s.u.k.ą a buli to alfons. A tak w ogóle to jest wielkie ku...two.

Sma

Pan M.Majko to człowiek honoru.

ruchała
@Sma

Czy to dowcip? Pod jakim względem?

happy

Nasz nożownik ma teraz dużo za dużo wolnego czasu i wylewa swe żale na tutejszym forum. O jak musi boleć to że go wykopali. O kilka lat i akcji za późno. Tchórz i pajac.

cywicki

Zgadzam się !

Tak było..
@happy

A ćpa tyle co cpał? Pamiętam nocki z jego udzialem 22:00 start pełny ogień dzida dzida , a o 4 rano człowiek cień ledwo stojący na nogach. Amfetamina to jego dziewczyna ????

Sds
@happy

Już tu nie pracuje i ma was w d.u.p.i.e Buli powinien zrobić badania dna czy jest prawdziwymi ojcem czy to jest chudy zwany szybą

b
@Sds

A gdzie pracujesz, w militariach? noże testujesz?

Ciapaty

Ciapaty buli. Ciapata się wa.li.ła z szybą na nocach.

Wąski

No tez tak coś slyszalem

Gargamel

Podobno przenoszą firmę do niepolomic

@Gargamel

A w Zabierzowie będzie dom spokojnej starości dla byłych pracowników.

@anonymous

I bardzo dobrze. Będą musieli dać aneksy, a jeśli ktoś się nie zgodzi to będzie musiał być zwolniony :) więc wreszcie szansa na odprawę i pożegnanie się z tym syfem :) wymarzona sytuacja :)

wefw
@Gargamel

W Niepołomicach jest specjalna strefa ekonomiczna a więc mniejsze koszty.

szkło

Kto to Szyba? Jakaś podpowiedz?

xyz

Czy administratorzy widzą w jaką pyskówkę ten serwis się zamienia? Jak to się ma do funkcji jaką powinien spełniać?

zxy
@xyz

Jaka firma taki serwis z opiniami :-)

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.