Opinie o Kaja Alfred Olszewski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kaja Alfred Olszewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaja Alfred Olszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Alfred Olszewski w Białystok

Ok czy to fakt, że nikt nie chce tu pracować? tak przynajmniej napisano a mnie pokazała się oferta dla magazyniera sprzed dwóch dni. Miałem aplikować ale postanowiłem najpierw jeszcze tutaj zerknąć. Powiedzcie mi jeszcze czy serio tak jest, że za bardzo nie chcą umowy przedłużać? To jakie są wymagania stawiane przed magazynierami, żeby z kogoś nie zrezygnowali? Doświadczenie już mam, w prowadzeniu busa też się odnajduje

A dlaczego? Ktoś wspominał o problemach finansowych firmy. Rzeczywiście firma ma jakieś problemy? To one wpływają na ' ucieczki' pracowników?

Czy w Kaja Alfred Olszewski występują paczki/bony świąteczne?

Adam Nowy wpis

Owszem, występuja. I to całkiem pokaźne. Pracownicy dostają ok. 8 kg wędlin przeróżnej jakości, wiaderko śledzi , kawa, herbata , słodycze na Święta.

Akurat widziałem teraz ofertę pracy na stanowisko kierownicze i chciałem się zorientować co do ewentualnych warunków. ktoś tu jednak pisze, że po próbnym nie przedłużyli mu umowy? Mieliście tak? podali wam powody? Jak mimo wszystko praca kierownika na próbnym właśnie wygląda? jak pozostali pracownicy przyjmują taka osobę?

Nieobecny juź pracownik

Odradzam pracę w tej firmie. Pod koniec okresu próbnego dają ustną nadzieję na przedłużenie umowy. A ostatniego dnia kończą współpracę, bez merytorycznej rozmowy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaja Alfred Olszewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Czyli tak już podsumowując kasa wpływa na konto w terminie, tak? nie wiem jak interceptować niektóre z opinii, wiec fajnie byłoby moc otrzymać dosadne potwierdzenie. Proszę o nie, ponieważ właśnie dostępna jest oferta dla specjalisty od handlu. Z opisu wynika, że to praca stacjonarna, wiec opiszecie najpierw atmosferę jaka występuje na dziale? do tego czy istnieje szansa na odniesienie się do zarobków? może widełki?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kaja Alfred Olszewski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Xxx

Czekają do 10 ,żeby mieć czas pomyśleć za co by jeszcze można było uciąć część wypłaty

Kucharz

Nie polecam. Firma ma problemy finansowe.

Rudy

Stabilne firmy ich nie mają. Płaca w terminie faktury i zobowiązania wobec swoich klientów.

Dorota

Zgadzam się z przedmowcami. Praca w firmie Kaja nic nie wniosła do mego życia zawodowego. Brak rozwoju i stagnacja. Czasem wręcz machanie nogami pod biurkiem. Zgadzam się z opiniami poniżej i je potwierdzam : 1. W frmie ciężkie warunki do pracy zimą na magazynie i Salonie temperatura spadała poniżej 10° . 2. Warto by zainteresować PIP. 3.. Do czajnika trzeba wlewać wody tyle ile na jedną szklanke , wiem to śmieszne.. 4. Wszędzie wiszą kartki żeby nie daj Boże kaloryfer odkręcić na więcej niż 2-3 5. Niektórzy ludzie tam się naprawdę marnują, pracy wokół mnóstwo ... 6. Zarobki takie , że ciężko za to wyżyć 7. Ludzie się zwalniają lub są zwalniani z dnia na dzień. 8.Socjalu brak. 9? Bieda, bieda, bieda.... 10. Pani Prezes duuuuzo się jeszcze musi nauczyć w kontaktach międzyludzkich Pozdrawiam wszystkich pracownikow. Dorota R.

Jam ci Daniel

Pozwolę sobie na dodanie kilku słów w tej gównoburzy, która z merytoryką nie ma wiele wspólnego. Jak to mówią - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Skoro tak wielu osobom przeszkadzają warunki zatrudnienia, zarobki, dojazdy czy też dziasiątki innych wydumanych kwestii "na nie" - co jeszcze tu robią? Czy nie przyszło wam do głowy, że to wy sami z siebie robicie (usunięte przez administratora) Nikt nikogo tu przykutego łańcuchem nie trzyma. Owszem praca nie jest łatwa, nie jest też dla każdego, bywa, że jest jej cholernie dużo i trudno ze wszystkim zdążyć. Tak, chciałoby się zarabić więcej, bo kto by nie chciał? Ale jeśli nadal jesteś częścią zespołu, to świadomie akceptujesz warunki, w jakich przyszło ci funkcjonować. A jeśli nie akceptujesz, to pierwsze kroki powinieneś skierować do biura i porozmawiać z właścicielami. A prawda jest taka, że prócz wielkiego oburzenia gdzieś w kącie, praktycznie nikt osobiście we własnej sprawie nie poszedł, więc w głównej mierze powinien mieć pretensje wyłącznie do siebie. Nie żyjemy w czasach, gdzie rynek pracy jest martwy, odrobinę naruszył go może cały covidowski rozgardiasz, ale nadal praca jest i jest jej dużo. Więc w czym problem? Pracowałem w wielu miejscach i nie było żadnego, w którym wszystko byłoby idealnie, takie miejsce istnieje w bajkach Braci Grimm, polecam. Rzeczywistość kształtujemy my, pracodawca, pracownik, ZESPÓŁ. I nie ma niczego dziwnego w tym, że ktoś trzyma się z kimś lepiej, a z kimś rozumie się mniej. To coś zupełnie normalnego, nie da się lubić wszystkich. Dla mnie akurat ludzie są wartością dodaną tej pracy, a przynajmniej większość z nich. Trzymamy się razem i to jest fajne. A jeśli ktoś komuś tyłek obrobi za plecami, to tylko o nim świadczy. Wiele możnany zrobić więcej, lepiej, sprawniej. Na pewno przydałyby się inwestycje i nowe rozwiązania, ale nie nam o modelu prowadzenia firmy decydować. Szukajcie zatem swojego miejsca, jeśli nie jest nim Kaja, Białystok jest duży. I może warto się tylko zastanowić, czy w tym innym miejscu nadam się bardziej. Bo żeby zarobić więcej, trzeba przede wszystkim chcieć więcej. Z fartem. :)

@Jam ci Daniel

Nie ma to jak opinie pisze właściciel

Iza
@Adam

Czemu tak myslisz? W firmie nie ejst tak pozytywnie jak osoba wyżej mówi? :P To co się nie zgadza? Bo chyba masz bardziej negatywne zdanie

@Iza

zimno jest to raz, zakrecaja ogrzewanie ,nie da sie tak pracowac pensje nędzne to dwa dlugo by wymieniac to trzy

@Adam

czemu zakręcają? w sensie chodzi mi o to w jakich sytuacjach mieliby je wyłączać jeśli sugerujesz, że wcześniej normalnie było na chodzie? temp to jaka by wtedy była, macie tu termometry? ciekawa jestem też rozmów na ten temat, bo pewnie zgłaszane już było, więc jak to się rozwijało?

@Marta

Skąd wiesz że było zgłaszane ? W skrajnych przypadkach jest 8 stopni, a 12 to już standardowo codziennie

@Jam ci Daniel

Stara opinia, nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją

A ile podnieśli po wzroście średniej krajowej? 50 zł

@Adam

A to jak są jakieś niezgodności to się nie zgłasza tego? Tutaj w firmie tak nie robią? jeśli tak to można spytać dlaczego? nie ma za bardzo do kogo pójść czy już inne tego typu problemy nie występują?

Big

Zgadza się. Zespół w Kai został właśnie rozwalony.

@Marta

Oszczędność i wyzysk. Pozostało iść na zwolnienie.

@Marta

zgłasza się,zgłasza . Kiedyś wody nie było w upaly to się zgłosiło. Teraz trzeba zgłosić, że w ch ... zimno jest

@Big

No to skoro się zgłasza to jaki jest taki ostateczny odzew na sprawę? Tu ktoś wyżej wspomniał o zwolnieniu się. Jaka jest reakcja na złożenie wypowiedzenia i jaki okres czasu na nim widnieje?

Czy w Kaja Alfred Olszewski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gusto

Nie ma czegos takiego

@Gusto

Czyli na nic więcej niż sama podstawa nie można tu liczyć? Żadne premie w ciągu roku też nie wpadają na przykład na święta?

Pracownik :)
@Marcin

Jeśli jest gorący sezon lub ktoś sobie super radzi to szefostwo to docenia i można liczyć na premie. Dodatkowo na święta są naprawdę fajne i duże paczki :)

@Pracownik :)

Co te paczki zawierają? Jeśli mogę wiedzieć oczywiście :D

@Pracownik :)

Premie za to ze ktoś sobie dobrze radzi? To chyba jakiś żart…

@pracownik

To za mało? w takim razie za co innego je tu przyznają?

Gil

Nie

Rollex

Omijać szerokim łukiem! Na przelomie roku zwolniło się chyba z 10 osób. Na umowie najniższa krajowa a reszta dorzucana jako jałmużna chyba. Ludzie stamtąd uciekają lub są zwalniani.Non stop rotacja. Firma podupada, ciekawe ile jeszcze pociągnie. Poza tym tam PIP potrzebny od zaraz. Dużo nieprawidłowości.

Kamil

Jak tam szafeczki nie dało sie przeszukać bezemnie ?? !! xd

@Kamil

O co chodzi? Przeszukują Wam szafki? Czego niby szukają?

XD

Nie wiem, wódy? XD

Urszula
@XD

czemu by mieli, chyba nie można pić w pracy? Często macie takie kontrole? Ciekawe, czy to w całej firmie, czy jakiś jeden dział w sumie.

mamy cie

tam frajerek taki na policje dzwoni z byle powodu.

Gusto
@mamy cie

Bądźmy poważni. Ten człowiek już nie pracuje. Wlasciciel jednak doszedł do wniosku że policją i dyscyplinarkami koszenie kadry która pracowała na sukces firmy od 15-20 lat jest nie właściwym posunięciem. Człowiek stwierdził że jest ograniczamy bo zablokowali mu firmowy telefon z wyjściem na 112 i stwierdził że odchodzi. Jak już nie było kogo zwalniać.

No name
@Gusto

Policja, dyscyplinarki, nic nie rozumiem.. poza tym, że niezły cyrk tam macie.

SzefNieTakiZły
@Gusto

No w końcu doszedł do racjonalnych wnosków....

anonim akronim

Widzę, że w wątku znikają posty, szkoda że cenzura dobrze się trzyma ale jak widać kogoś mocno boli prawda ;) Każdemu poszukującemu pracy raczej odradzam wysyłania CV do tej firmy. Kaja ma potencjał; duża powierzchnia wystawowa czy resztki ludzi, którzy znają się na swoim fachu, natomiast lata zaniedbań robią swoje. Wystawa z każdym tygodniem wygląda coraz gorzej, większość towaru trzeba zdejmować z krat lub ekspozytorów bo na magazynie musi być pustka. Ludzie, którzy mają ambicje, chęć i zapał do pracy dość szybko rezygnują z jakichś indywidualnych pomysłów na usprawnienie firmy, bo nie ma kasy albo zasobów. Dział internetowy firmy to porażka, większość to dzieciaczki, które boją się konfrontacji z klientem. Nie raz, nie dwa zdarzało się, że nie były odbierane telefony, bo klient niewygodny...to raczej nie powinno tak działać. No ale cóż, tak jak pisał kolega od narkotyków dla kierownictwa e-commerce najważniejsze jest wybór jedzonka do zamówienia :) Reszta firmy orze jak może, niestety każdy lepszy pomysł na jakiekolwiek usprawnienie jest blokowany. Także każdemu kto zastanawia się czy zacząć cudowną przygodę z tą firmą, odradzam :)

ZnamTo
@anonim akronim

Śpieszmy się czytać posty- tak szybko odchodzą...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kaja Alfred Olszewski?

Ooooo

To chyba zależy od stanowiska...

@Beta no pewnie przyszłych pracowników?

Jak jest z pakietem medycznym w Kaja Alfred Olszewski? Można dołączyć rodzinę?

Beta

a kogo to obchodzi

???

Zgadzam się z tą opinią. Klika i tyle .

Arni

dla kierownictwa też raczej szkoleń brakuje bo z mojej perspektywy to oni nawet nie są świadomi w jaki sposób się zachowują i podchodzą do ludzi i co w ten sposób robią. także o czym ty mówisz że szkolenia dla nowych (usunięte przez administratora)tylko zwykłych ludzi ( normalnych ludzi ) szkoda poprostu.

TrawaUSąsiadaJestZawszeZielona

Jako były pracownik twierdzę, że firma jest w porządku tylko ludzie teraz tacy niedorobieni i roszczeniowi. Popracujcie w kilku firmach, porównajcie i wtedy komentujcie.

Agnieszka
@TrawaUSąsiadaJestZawszeZielona

Ale bardzo proszę, żebyś postarał się tu następnym razem nikogo nie obrażać. Fajnie, że akurat Tobie praca w tej firmie odpowiadała i dobrze ją wspominasz. No a zdradzisz, dlaczego już nie jesteś jej pracownikiem? Ciekawi mnie to.

ZmianaNapędzaŚwiat
@Agnieszka

Skoro chcesz wiedzieć, IMHO firma się zwijała zamiast rozwijać

Niepodniesetwegoklucza

tam prawie każdy każdemu obrabia mimo że sie z nim kuma dam na tace nawet żeby tam jak w Czelabińsku było.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaja Alfred Olszewski?

really

niekompetente widać że nie mieli żadnych szkoleń ta tego typu stanowisko ;p

venom

i pare kopi zrób i trzymaj je w innych miejscach ;p

Wrrr...
@venom

w razie W

prawnik

Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i (usunięte przez administratora) wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie ...

opadakopara

alegorja losu tak się robi z takimi jak co to na bary.

samefakty

normalnie mordko chumorek mi podkrciłeś to sie czuje gdy tam sie pracuje a zawsze można jak źle to wale lote

Worker

transmitują swoją własną rzeczywistość sprzeczną z faktami jak dane na bieżąco, tam ktoś podsyci ktoś dorzuci od siebie coś i tak kreują sobie coś w główce

Gerwazy

Oni tam sie śmieją potem normalnie w pokoju zwierzeń,

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Alfred Olszewski - Białystok

• Jak się pracuje w Kaja Alfred Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kaja Alfred Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaja Alfred Olszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaja Alfred Olszewski