Media Evolutions Sp. z o. o.

Opinie o Media Evolutions Sp. z o. o.

Artemis 2010-09-24 22:37:42
Najgorsza firma z jaką miałem okazje pracować. Nikt mi nie wynagrodzi straconego czasu dla nich,[usunięte przez admina]. Race omijać zarówno promotora jak i szanowanym firmą.
Polaczek 2010-09-24 22:39:50
W moim notesie przy nich widnieja takie przymiotniki jak: [usunięte przez admina] Przestrzegam!
Promotor 2010-10-11 10:45:22
Nie podejmować wspólpracy z firmą. Promotorzy za przepracowane godziny przy prezentacji Wagner nie zobaczyli ani grosza od paru miesięcy!!! [usunięte przez admina]
dzidek 2011-04-08 08:36:32
Prosze o kontakt w sprawie niewyplaconych pieniedzy przez firme Media Evolutions
pracownik 2011-04-12 14:36:01
Osobiście to nie mam większych zastrzeżeń co do samej firmy, pracowałem dla nich przez pół roku i kasę dostałem (choć z małym poślizgiem). Niestety, z firmą nie ma kontaktu. Numer telefonu jaki widnieje na ich pieczątce czy w internecie jest nieaktualny a ich strona to w sumie jakiś obrazek i tyle
enka 2016-05-20 12:34:29
czy ich siedziba nadak mieści się na ul. Emilii Plater 53?
Zostaw swoją opinię o Media Evolutions Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Evolutions Sp. z o. o.