Carrière

Opinie o Carrière

Nie polecam omijajcie szerokim łukiem! Jedni trafiają na hotel, niektórzy do przedszkola , gdzie warunki są okropne. Ludzie siedzą niekiedy i po 2 tygodnie bez pracy !! a za mieszkanie naliczają. Zawsze problemy z wypłatami, ciagle się coś nie zgadza. Nie jest to tylko moja opinia, ale rozmawiałam z tyloma ludźmi i wiem po sobie. Koordynatorka ….. tragedia . Zero organizacji , nie odbiera telefonów , dosłownie lekceważy ludzi , którzy do niej przychodzą z problemami. Nie ma godzin ! wysyłają ludzi na 2/3 dni pracy , niektórzy mieli i cały tydzień wolny , aby tylko zarobić na mieszkanie i ubezpieczenie. Później jest się tylko na minusie. Omijajcie naprawdę szerokim łukiem , w ostatnim czasie odeszło tylu polaków , tam nie da się pracować , nic się nie zarobi , ledwo na życie. Kariery w Carriere gwarantuje ci ze nie zrobisz !!

Popisałem z nimi umowę, faza A i nie ma tam stawki godzinowej, nie powiedziała mi kobieta z biua kiedy sa wypłaty, jak nazywa się firma do której mam jechać, o wszystko musiałen dzwonić i się dopytywać, zdaję sobie sprawę że mają dużo na głowie, ale w innych agencjach pracy wyglądało to bardziej profesjonalnie

Cześć. Zakładamy, że mogłeś poczuć się nie do końca zaopiekowany podczas dopełniania formalności, jednak nasi rekruterzy zawsze informują o stawce (szczególnie, że jest ona wypisana w ofercie). Dodatkowo mamy własny portal pracowniczy, w którym są podane najważniejsze informacje oraz wygodny kontakt do naszych konsultantów. Jednakże dziękujemy za Twój feedback. Przekazaliśmy go już do naszych pracowników. Mamy nadzieję i trzymamy kciuki, że Twoje dalsze doświadczenia (a szczególnie praca) z Carrière zapewni same pozytywne wrażenia.

o

czy wymagane jest orzeczenie o niekaralnosci ?

@o

Cześć. :) My nie wymagamy, jednak czasami proszą o to nasi klienci. Nasi rekruterzy i rekruterki jednak zawsze informują podczas rozmowy, czego oczekuje od przyszłego pracownika nasz klient. :) Pozdrawiamy!

@o

Przez Holland pracowałam 6 lat, w carierze kariery nie zrobiłam po 3 tygodniach odpuściłam. Teraz to jest porażka nie agencja. Nie chciejcie się przekonać na własnej skórze jakie mają mieszkania.

@Anna 44

Z tego co mi wiadomo nie mają mieszkań na papryce Rainbow....

@Kinga

Ja nie pracowałam na rainbow, ale ci co pracują na rainbow mieszkają na hotelu nie to co kiedyś na citta romana.

@Anna 44

A ten hotel jest w miarę? Normalne warunki ? Czy jak ?

@Kinga

Hotel w miarę, pokoje dwuosobowe z łazienką i ubikacją, lodówka w pokoju. Kuchnia wspólna dla wszystkich, tyle wiem. Pozdrawiam

Dziękuję pozdrawiam

Dzień dobry moje pytanie jest następujące czy żeby wyjechać do pracy na papryke Rainbow bo jestem zainteresowana wyjazdem to biuro oferuje mieszkanie? I kiedy można wyjechać jak to wygląda? za odpowiedź z góry dziękuję pozdrawiam

@Karolina

Cześć, oczywiście, że oferujemy zakwaterowanie za ustaloną z góry opłatą. Sezon się zaczyna, więc zachęcamy do składania swoich aplikacji przez stronę WWW lub bezpośrednio przez formularz w ogłoszeniu. https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=154 Pozdrawiamy!

Olka

Też słyszałam że nie ma wogole mieszkań jak chce się pracować na Rainbow

Ona

Witam a kiedy można wyjechać na papryke Rainbow? Czy są już jakieś oferty?

@Ona

Cześć! Oferty już się pojawiają, a nasza koleżanka z rekrutacji zaczyna powoli weryfikować kandydatów. Zachęcamy do wypełnienia formularza pod poniższym adresem: https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=154 Pozdrawiamy!

nvtsu

Witam, opisze ktoś warunki mieszkalne w nederweert?

@nvtsu

Cześć! Obecnie nie mamy tam żadnych lokalizacji. Najbliżej mamy lokalizacje w Oirlo i Maasbree. Są to hotele i domki. Miłego!

MosQuito

Nie polecam pracy na firmie Rainbow. Przy papryce. Doświadczonych i pracowitych ludzi na tej firmie zwalniają a przyjmują spowrotem leserów , którzy tam pracowali i dalej do niech wracają. Wstyd.Hańba.Żenada. Właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zwolnili gościa, który ogarniał wszystko na jednym dziale ale widocznie nie miał pleców, co nie którzy. Kto dziobał ten wydziobał a ten co nie chciał tylko robił swoje to ma za to wszystko podziękowanie. RAINBOW, NIE MACIE SZACUNKU DO PRACOWNIKA ‼️‼️‼️ NIE SZANUJECIE SERCA JAKIE ZOSTAŁO WŁOŻONE PRZEZ TEGO CZŁOWIEKA W PRACĘ ‼️ Pracowałem tam przez jakieś czas i widziałem jak chłopak stawał na głowie aby wszystko szło w jak najlepszym kierunku ‼️ Nie pozdrawiam Apeluje do wszystkich - omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo nic dobrego Was tam nie spotka!!! ????

@MosQuito

Cześć! Rainbow jest bardzo wymagającym klientem. Z uwagi na niemiłe sytuacje z przeszłości bardzo przykłada uwagę do pracowników - szczególnie zaangażowania i kultury osobistej. W połączeniu z dużą ilością chętnych na pracę tam, pracodawca wymaga nienagannego zachowania. Więc rotacje mogą się zdarzać, ale często są one spowodowane jakimiś problemami z pracownikiem. Sytuacja kolegi, którą opisujesz jest zgoła inna i ciężko nam wyobrazić sobie, żeby z takiego powodu został zwolniony. Pozdrawiamy!

engel

czesc.czy jest szansa na prace w firmach w Niderlandach jako operator wózka widłowego?.termin obojętny.

@engel

Cześć, Niestety nie mamy ofert na widlaki. Tylko na wózki EPT. :( https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=202 https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=205 https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=234 https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=235 Jeśli wózki EPT również Cię interesują, to zapraszamy do aplikowania. :)

Kaji

Kiedy można spodziewać się telefonu od rekrutera ?

@Kaji

Cześć, jeśli bardzo Ci zależy, to możesz skorzystać z tej infolinii 32 332 16 90. Po drugiej stronie są nasi sympatyczni rekruterzy, którzy z pewnością Ci pomogą. Dzwoń śmiało!

Kaiji

Witam, jakie oferty prac dla par, od tego poniedziałku 6-7 marca

@Kaiji

Hej! Mam dwie oferty - Jumbo i Albert Heijn jako Orderpickerzy. Poniżej podrzucam linki do ofert. Na etapie wypełniania formularza zaznacza się, z kim się jedzie. https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=170 https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=171 Trzymamy kciuki! :)

M......D

Jakie macie oferty na Order Picker ??? Bez języka . Interesuje mnie tylko to , mogę wyjechać na 5 miesięcy .

@M......D

Hej! W takim razie mamy dla Ciebie ofertę Jumbo. Szczegóły znajdziesz w poniższym linku. :) https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=171 Trzymamy kciuki!

M.....D
@Carrière

W jakiej kwocie są mniej więcej solarisy na Jumbo ? Da się 350 euro zarobić ? Jak z lokacjami na Jumbo czy daleko jest zakwaterowanie od miejsca pracy ? Lokacje to Hotel ? Domy ? czy Bungale ? Czy wypłaty są na czas i w jakie dni ?

@M.....D

Cześć, kwoty netto na solarisach niestety mogą się bardzo różnić od siebie. W grę wchodzi lokalizacja, koszty ET, dodatki wakacyjne, godziny rezerwowe, dodatki zmianowe i dopłaty za pracę na chłodnej hali. Zdajemy sobie, że wszystko, co napiszemy może być użyte przeciwko nam, dlatego odpowiadamy: 350 Euro tygodniowo jest możliwe, aczkolwiek dużo zależy od ww. czynników. Lokalizacje mamy od 1,5 kilometra do 20 kilometrów. W Rotterdamie są to bloki, w Den Bosh domy jednorodzinne. Wypłaty pojawiają się od środy do piątku - możesz to sprawdzić na dedykowanym profilu pracownika, który zakładamy każdemu, kto zaczyna u nas pracę. :)

Sylwia
@M.....D

Odradzam nie zarobisz nawet 310 euro. Wypłaty za 5 dni na popołudnie sięgają 280 euro więc bez szału. I ludzie w biurze nie przyjemni. Domki zależy jak trafisz możesz mieć spoko a możesz mieć (usunięte przez administratora) i wszystko poniszczone po kimś poprzednim.

Młodziutki

Witam. Chętnie wybiorę się do pracy przez waszą agencje bo koledzy mówili mi że agencja jest okej. Będę się starał dostać do Albert Heijn w Bleiswijk z dziewczyną. Czy macie lokacje dla par? Hotel pracowniczy? Gdzie mielibyśmy kilka metrów dla siebie.

@Młodziutki

Hej! Mamy dla Was super wiadomość. Zapewniamy parom wspólny wyjazd, co więcej planujemy im wspólne zmiany, by mieli czas dla siebie po pracy. :) Jeśli jesteście zdecydowani to zapraszamy do wypełnienia formularza. https://www.hollandcontracting.pl/szczeg%C3%B3%C5%82y-oferty?id=170 Do zobaczenia w Holandii!

KARINO

Wybieram się w połowie lutego do pracy na 3 miesiące. Czy opłaca się z tą agencją, pytam bo pracowałam już jako order picker i mi ta praca odpowiadała

@KARINO

Cześć! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszą agencją. :) Jeśli chcesz poznać szczegóły ofert, to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony z ofertami: https://www.hollandcontracting.pl/oferty-pracy Jeśli masz dodatkowe pytania, to pod poniższym numerem dodzwonisz się do naszego zespołu, który z chęcią opowie Ci więcej o warunkach pracy. 32 332 16 90 Trzymamy kciuki!

early

Czy ktoś z was był/jest może w pracy w Albert Heijn i może powiedzieć, czy warto? To mój pierwszy wyjazd z tą agencją, nie wiem czego się spodziewać. Jak wygląda zakwaterowanie, zarobki, relacje z agencją? Nie wiem też, które miejsce najlepsze, bo są trzy do wyboru. Będę wdzięczna za odpowiedź: earlylove34@gmail.com

Witajcie. Jak jest teraz w AH Bleijswik i jak na zakwaterowaniu to wygląda?

Nano77

Czesc. Zamierza ktos z Was jechac przez ta agencje na jakis picking do Jumbo albo cos innego? Ja bylbym gotowy na wyjazd w pierwszy weekend stycznia czyli 8.01 Ja mam 28 lat. To bylby moj 3 wyjazd do Holandii, ale nigdy nie bylem przez ich agencje. Chcialbym jechac przez nich wlasnie do JUMBO czy cos innego, ale nie chce mi sie juz samemu wyjezdzac. We 2 czy wiecej to zawsze razniej. Jakby cos to odezwij sie na maila : nanopawel5@gmail.com

@Nano77

Hej! Trzymamy kciuki, żebyś znalazł odpowiednią ekipę! :)

Szamol

Orientuje sie ktos może skad wyciągnąć papiery do emerytury z tej firmy?

Weronika

Czy ktoś planuje wyjazd pod koniec września? Chce wyjechać pierwszy raz i trochę się obawiam, jeżeli ktoś jest chętny na wspólny wyjazd, proszę pisać sucha1801@gmail.com, szukam uczciwych osób :)

Czesc.A praca na produkcji w ochten jak wygląda?

@Marek

Jajka... Najgorsza z najgorszych prac, jakie maja. Jedz, sprawdz, a nastepnie napisz, ze mialam racje

@Karolina

Czyli pracowałaś na produkcji..możesz coś więcej mi przekazać..nawet w wiadomości priv.. proszę.Pozdrawiam

@Marek

Hej.. Karolino..Podaj jakieś szczegóły...Bo też mam ofertę na produkcję jaj..

@Marek

Jest tam wiele dzialow, zaczynajac od pracy na dwoch "bandach", bo tam sie pracuje za dwoch, konczac na kurniku (chodzisz i zbierasz padline). Ogromny nacisk na tempo pracy, nieprzyjemny zapach ktorym smierdzi wszystko razem z domkiem, oraz wyplaty na poziomie "jak bedzie 200€ tyhodniowki to jest bardzo dobrze". Jedz, sprawdz i napisz wlasna opinie :)

Jacek
@Karolina

Nie jest lekko i tempo też robi swoje straszyli mnie wszyscy a ja miałem godziny ale jesteś nowy to masz trudniej. Poznałem chłopaków co są tam długo oczy wyjdą wam nad ich tygodniówkom. Jak chłopaki mają po na okrągło 350-450 euro to myślisz posiedzę tu trochę to będzie lepiej. Na kurniku nie robiłem ale dwóch się tam zwykle trzyma i o dziwo nikt tej roboty nie chce puścić bo mają dużo godzin i fajny hajs. No i po robocie idą na miejscu pod prysznic do łazienki i o smrodzie zapominają jak wyjdą z prysznica do domu jadą czyściej niż ze szklarni. Zamkniete trochę jest tam towarzystwo i jak już ktoś ma lepiej to się za głośno nie chwali bo po co? ktoś może go zastąpić. Nie jest to dla każdego i zależy co jest dla was ważne. Teraz są tam oferty ale ciekawe co będzie w kwietniu. A i nie poradzą sobie tacy co codziennie walą browara do upadłego bo ruchy tam trzeba mieć a nie wieczny kac. Może pojadę znowu chyba ze dostanę inną ofertę bo wrócić wróce ale mają tam też lepsze prace nie oszukujmy się zwłaszcza na początek.

@Jacek

Czyli Karolina coś kręci..Wszystko wie,ale jest ale :) ...,że słabe info posiada..Jacek dziękuję

Jedz i sprawdz, nastepnie napisz ze Karolina miala racje :) Pozdrawiam

Mm

O nie

Łukasz
@Karolina

Praca na kurniku akurat jest dobra i dobrze płatną :) do mniej przyjemnych należy zbieranie zdechlakow ale to kwestia przyzwyczajenia :) mialbymmomazje wrócić tam to bym poszedł bez zastanowienia :)

Danuta
@Łukasz

Czyli Twoim zdaniem praca na kurniku w Holland Contracting jest ok - dobrze to wiedzieć. Teraz to tym bardziej muszę dopytać o pozostałe kwestie, które są związane z oferowanymi tam warunkami pracy. Co z dostępem do prywatnej opieki medycznej - czy pracownicy firmy mają to zapewnione?

Mm
@Karolina

Nie jedz tam to (usunięte przez administratora) psychol Mustafa chyba już tam nie robi przez niego dużo Polaków zjechało do Polski polaczki starzy pracownicy (usunięte przez administratora) nie wiem czy tam jeszcze robią np Grzesiu na kartonach (usunięte przez administratora) nr jeden poprostu jak tam pojedziesz uważaj na ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière