Carrière

Opinie o Carrière

Nikos

Dajcie sobie spokój tylko tyle.

Anty

Prawda agencja. Oszust i (usunięte przez administratora) Polecam E&A

Lutek

(usunięte przez administratora) prawda co ludzie piszą pracowałem przez tych oszustów ale chwile bo nie jestem głupi są dużo lepsze agencje pracy np. Aldora. Sba. T&S. E&A. Te agencje polecam. Holand to jest gownoo jedna z najgorszych agencji w Holandii.

Dyzio

Holand ŚMIEĆ Holand ŚMIEĆ nie pracujecie dla ZŁODZIEJA Ta agencja jest śmieszna totalny rozpizdziel KARY PRZEPROWADZKI żerują na ludziach. Wypierdalacc z tą agencja

Marcys

Holandcontracting ZLODZIEJSKA agencja pracy psychopaci.

Gregor

Biuro pracy Lump dobra nazwa dla HC bo ta są lumpy. Kary przeprowadzki wymysły żeby cię z kroić z kasy.

Gg

Nie polecam HC oszusty patole.

Gg

Biuro PATOLOGIA.

D&D

Pracowałem przez HC Agecja śmieć

Sba

Pracowałem przez holandcontracting zdzierusy kary wymyślone odradzam. POLECAM SBA holand musiał by się dużo uczyć od SBA.

Kraina

Pracujecie całe życie przez jedną gowniana agencje pracy i macie nasrane ze siedzicie w holandcontracting popieram wszystkie negatywy piszą prawdę. Kary za byle co. Kierowcy to wogole mała ryska odprysk nie z twojej winy KARA sąd może karać a nie takie ścierwo jak holandcontracting AGENCJA PATPLOGIA NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ W BIURACH OPOLE I GLIWICE.

Darek

Nie polecam holandcontracting firma powinna się nazywać. KARA ZA BYLE GOWNNO. Ta nazwa pasuje idealnie do tej agenci pracy.

Marecki

Maja to chyba holendrom i turasom jaja lizesz a holandowi dupssko.

maja 0004

Witam pracuje w holandzie i naprawde jest ok , pracuje na jajkach dużo godzin cetelki po 350 euro .tygodniowo .

Nicol0000
@maja 0004

Prosze powiedz jak było na jajach. Chce jechać z narzeczonym ale waham się

Lidia30
@Nicol0000

Skoro ciągle szukają osób na jaja i jedni odchodzą a drudzy przychodzą to chyba jasne że praca, firma i zarobki nie są ciekawe. Lepiej unikać takich prac gdzie ciągle pojawia się ta sama oferta pracy.

Marecki

Alldora super biuro pracy polecam. Hc za dużo kłamie słaba agencja pracy. Pozdro

Ola

Polecam Aldore biuro pracy. Opłaty małe warunki dobre godz pewne. Holandcontracting zdecydowanie odradzam firma dno.

Marcys

Sobol Otto od dawna jest lepsza agencja pracy od Holandcontracting.Maja Lepsza warunki płacowe i mieszkalne. Mieszkanie w Otto 75eur tydz nie 90eur jak Hc. Ubezpieczenie 21eur tydz a nie jak Hc 38eur tydz. Sobota za 150%. HC 125%. NIE PORÓWNUJ OTTO DO WSIURSKIEJ AGENCJI JAKA JEST HOLANDCONTRACTING. POZDROWIENIA 600

Damian

Powiem krótko kiedyś hc było jedną z lepszych agenci pracy teraz tam jest gnoj odradzam zdecydowanie

Martyna

Mieszkania w dobrym stanie ludzie co wy piszecie pracowałam przez tą agencje mój pies ma lepszą budę na podwórku niż holandcontracting mieszkania sami pewnie mieszkacie w takich warunkach w Pl dlatego piszecie że hc ma dobre warunki na mieszkaniach oni łapią okazję na mieszkania biorą najgorszy syf za małe pieniądze wdupia tam 8 osób wezmą z każdej po 90eur tydz to mają z takich buraków 720eur oni tyle za ten syf płacą miesięcznie a polskie buraki dają się robić w hhuujjaa.Polskie buraki pracujący przez agencję ZŁODZIEJ. POZDRAWIAM BEZ MÓZGÓW

Browar

Prawda ścierwo. Za 40godz pracy w syfie budzie 210eur jak macie coś w głowie to w Polsce da się to zarobić chyba że jesteście burakami bez szkoły i bez mózgu to róbcie przez tych oszustów a oni się śmieją z was i jeszcze jak im się coś nie spodoba to karę dostaniecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière