Pentapro Service

Wrocław

Opinie o Pentapro Service

hmmm 2009-10-26 19:45
mozliwosc szkolen/rozwoju 0 (w skali 0-5)
mozliowsc awansu 0
zarobki 1
premie 0
podwyzka 0
organizacja w firmie 1

pozytywy: minimalnie lepiej niz na kasie w tesco
niezadowolony pracownik 2010-04-28 12:47
Zgadzam się z poprzednikiem mozliwosc szkolen/rozwoju 0 (w skali 0-5)
mozliowsc awansu 0
zarobki
1 teraz jeszcze gorzej ja daje 0
premie 0 / brak
podwyzka 0 / zapomnij
organizacja w firmie
1 / 0 jeden zgania na drugiego a menadżer pan W [usunięte przez moderatora] sam nie wie o co w tym wszystkim chodzi

pozytywy: minimalnie lepiej niz na kasie w tesco /
pracownik firmy dell 2010-05-16 08:38
ha ha ha śmieszna firma
mmmmm 2015-02-10 21:57
podwyżki zero, szkolenia zero, awans zero, firma krzak nie polecam, firma prowadzona przez dzieci i ich rodziców wiadomo więc prezesi muszą za coś żyć więc na podwyżki nie starcza ostatnio nawet nam ucięli ubezpieczenie grupowe i paczki na święta
Pentamaster 2016-05-26 19:48
Szkolenia to tylko te co wszyscy muszą mieć np. SEP czyli raz na 5 lat :)
Podwyżek raczej nie dają to prosta i mała firma. Biznes oparty na usłudze dla jednej firmy w Łodzi (Dell Polska) i zarządzana z Wrocławia. Robota lekka ale monotonna i bez większych perspektyw. Atmosfera spoko ale tylko miedzy pracownikami... Mamy wiele do zarzucenia pracodawcy ale zmian na lepsze w podejściu nie ma od lat... Socjalnie totalne zero a ubezpieczenie we własnym zakresie...

były pracownik 2016-11-04 11:51
firma krzak bez żadnych perspektyw na przyszłość, miałem wątpliwą przyjemność tam pracować, zero podwyżek to co dostaniesz przy podpisaniu umowy masz przez kolejne 10 lat nie dajcie się omamić obietnicą Mrcina B, firma krzak nigdzie indziej niż w dellu nie świadczy swoich usług a co za tym idzie jak dell się zwinie z łodzi to firma wszystkich pozwalnia, żadnych szkoleń, podwyżek , żadnych perspektyw na przyszłość albo awans, nie ma bonów nie ma kart multisport nie ma nic, praca na 3 zmiany bez wolnych sobót bo jest grafik
były pracownik firmy 2017-05-10 19:15
-mała firma która świadczy usługi tylko Della więc jak zamkną fabrykę firma jest bez środków finansowych
-praca w systemie trzy zmianowym z rotacyjnym dniem wolnym więc jak ktoś ma rodzinę dzieci to jest to problem i pracodawcy się to bardzo nie podoba jak korzysta się z przywilejów bycia tatą
-firma przez to że jest podwykonawcą dla della jest traktowana inaczej niż pracownicy della-czuć to w codziennych relacjach
-koledzy w pracy ok ale cała reszta łącznie z organizacją wszystkiego na minus
-brak jakichkolwiek podwyżek nawet inflacyjnych
-brak szkoleń
-brak bonów na święta
-brak dodatku na wczasy pod gruszą
-brak karty sportowej
-brak karty medycznej
-brak dodatkowego ubezpieczenia dla ciebie i dzieci
-brak możliwości awansu-płaska struktura

ale mimo to życzę powodzenia całej ekipie
niezadowolony pracownik 2017-05-12 11:31
firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas już 2 miesiąc z rzędu
gdzie są moje pieniądze 2017-05-12 11:59
uwaga firma ma problemu z wypłatą zaległych pensji i nic sobie z tego nie robi
PEWNIAK 2017-06-19 21:07
Firma jak każda inna, jak się chce pracowac, bo jak nie to wszytko nie pasuje. A jak ktoś ma dzieci to w tygodniu może iść na zakupy, szkoły, czy po załatwić różne rzeczy .poprzednikom nie odpowiadały warunki placy to przecież nozna iść na kasę do Tesco, i szczęśliwy byc pracyjac po 12. Nikt nie jest zobowiązany z żadną firmą, można szukać miejsca gdzie lepiej. A pieniadze ponoć o nich się nie rozmawia jak się starasz to i zarabiasz a pensja jest zawsze, ja przepracowłem dużo miesięcy i może raz nie wpłynęły na cas. Dla mnie ok. Poz. Dla chłopaków bo takiego klimatu nie ma nigdzie
były pracownik 2017-06-30 10:40
u mnie 2 dni na osiem lat .... bez przesady
pozdrowienia dla chłopaków
7 lat 3 podwyżki 2017-07-03 21:30
pewnie gdzieś jest lepiej, ale marudzić każdy umie....
Kolega 2017-07-12 12:11
Ja dostałem niedawno kolejną podwyżkę. Dużo się zmieniło w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Pojawiły się karty sportowe, opcja ubezpieczenia grupowego. Premie są już od dłuższego czasu. Nigdy nie było problemu z korzystaniem z przywilejów rodzicielskich, jasne, że nie jest idealnie, ale na dzień dzisiejszy na plus! No i chłopaki są super, atmosfera nie do przebicia.
Pracownik 2017-08-18 12:30
Pani Magdo to Pani..?

P.S. Pani Magda z Wrocławia - najważniejsza osoba w firmie :)
Zostaw swoją opinię o Pentapro Service - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentapro Service