Pentapro Service

Wrocław

Opinie o Pentapro Service

hmmm 2009-10-26 19:45:46
mozliwosc szkolen/rozwoju 0 (w skali 0-5)
mozliowsc awansu 0
zarobki 1
premie 0
podwyzka 0
organizacja w firmie 1

pozytywy: minimalnie lepiej niz na kasie w tesco
niezadowolony pracownik 2010-04-28 12:47:12
Zgadzam się z poprzednikiem mozliwosc szkolen/rozwoju 0 (w skali 0-5)
mozliowsc awansu 0
zarobki
1 teraz jeszcze gorzej ja daje 0
premie 0 / brak
podwyzka 0 / zapomnij
organizacja w firmie
1 / 0 jeden zgania na drugiego a menadżer pan W [usunięte przez moderatora] sam nie wie o co w tym wszystkim chodzi

pozytywy: minimalnie lepiej niz na kasie w tesco /
pracownik firmy dell 2010-05-16 08:38:44
ha ha ha śmieszna firma
mmmmm 2015-02-10 21:57:04
podwyżki zero, szkolenia zero, awans zero, firma krzak nie polecam, firma prowadzona przez dzieci i ich rodziców wiadomo więc prezesi muszą za coś żyć więc na podwyżki nie starcza ostatnio nawet nam ucięli ubezpieczenie grupowe i paczki na święta
Pentamaster 2016-05-26 19:48:42
Szkolenia to tylko te co wszyscy muszą mieć np. SEP czyli raz na 5 lat :)
Podwyżek raczej nie dają to prosta i mała firma. Biznes oparty na usłudze dla jednej firmy w Łodzi (Dell Polska) i zarządzana z Wrocławia. Robota lekka ale monotonna i bez większych perspektyw. Atmosfera spoko ale tylko miedzy pracownikami... Mamy wiele do zarzucenia pracodawcy ale zmian na lepsze w podejściu nie ma od lat... Socjalnie totalne zero a ubezpieczenie we własnym zakresie...

były pracownik 2016-11-04 11:51:17
firma krzak bez żadnych perspektyw na przyszłość, miałem wątpliwą przyjemność tam pracować, zero podwyżek to co dostaniesz przy podpisaniu umowy masz przez kolejne 10 lat nie dajcie się omamić obietnicą Mrcina B, firma krzak nigdzie indziej niż w dellu nie świadczy swoich usług a co za tym idzie jak dell się zwinie z łodzi to firma wszystkich pozwalnia, żadnych szkoleń, podwyżek , żadnych perspektyw na przyszłość albo awans, nie ma bonów nie ma kart multisport nie ma nic, praca na 3 zmiany bez wolnych sobót bo jest grafik
Zostaw swoją opinię o Pentapro Service - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentapro Service