Opinie o TVN S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TVN S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TVN S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVN S.A w Warszawa

inżynier

ogólnie fajnie miło, ładne kolorki, wysokiej klasy obraz też jest w HD ale gdy przychodzi godzina 19.00 i włączam przynajmniej fakty to....(usunięte przez administratora) nic nie mogę się dowiedzieć co się dzieje? ani w PL, ani po za ? Musze dodatkowo gdzieś w innych miejscach się dowiadywać, lub sobie doczywtywać i potwierdzać, co w rzeczywistości miał narrator na myśli? Takie pourywane Hit? wybucha afera, a w cale tak nie jest? w ogóle jaki jest komunikat rządu ? co mówi prezydent albo premier teraz? czy są tego samego zdania? a co na to zachód i usa? same wycinki albo przecinki w sentencji zdań, zwłaszcza między wypowiedziami strony rządzącej lub strony USA pochwalającej obecny rząd? miedzy nimi dubbing lektora lub jakiegoś innego narratora przykrywjaacy słowa Premiera, Prezydenta, Mardzła i to w ironizacyjny wymierzony w stronę rządu? Urywyane ich wypowiedzi, zdania. Albo Rzecznik rządu coś powiedział, a stacja urywa zaś lektor dopowiada swoje kilka słów dalej, takie ale sorrry kopiuj wklej z innego opisu...:( o co kaman? moja ocena: słaBBBo, cienizna, bo... ogólnie strata czasu, chciałbym się coś dowiedzieć co się dzieje w PL albo świecie, no bo taka nazwa "Fakty", ale nic się nie dowiem, muszę samemu sobie sam szukać i poczytać ustawy (w faktach nie powiedzą gdzie szukać) rozporządzenia któe teraz uchwalono albo wejść na stronę legislacja.gov.pl i przeanalziowacproces i kto rzeczywiście za kim kiedy głosował lub wjakiej komisji lub wejsc na stronę sejmową i w tym samym czasie rzeczywistym sprawdzić czy w TV nie odgrzewane są kotlety z ubiegłego tygodnia? A jak są odgrzane i czasem przetrminowane (bo rząd się wycofał poprzedniego dnia) to co na to stacja? W mojej ocenie, ta stacja tylko w zakresie "Fakty" przedstawia w języku polskim stanowisko państwa (lub rządu albo innej jakieś partii) najbliżej z polityką z Niemiec., bo nie mówią co jest w Naszym interesie Narodowym (przyp. red. w polskim interesie w Polsce) kraju, lecz co powinno byc dobre w ujęciu globalnym - międzynarodowym, tylko ze z Polski nie ma zbyt wielu (o ile w ogóle ma) firm o znaczeniu globalnym. Np., przy nord stream powinni wręcz..wiemy jaka jest reaz sytuacja, ale jak głosiły Fakty wtedy? Mówią Mi w języku polskim i w tym momencie muszę się wstrzymać i uświadomić sobie tą narrację, że to nie jest retoryka lub polemika mieszkańca Polski. Retoryka i polemika dl amieskzoańca Plski winna brzmieć co ma zrobić rząd aby Polacy sie wzbogacili (ni w ujęciu gliablnym lub tylko Nimeiec). tylko tak się mi wmawia teraz w tym programie tylko za pomocą tego programu "Fakty", bo po za tym program, reszta, np. filmy itp. jest spoko, pozdrawiam. jakaś ogólnie cenzura nastąpiła od kilku lat na obecną partie rządząca i prezydenta w przeciwieństwie do opozycji, która stanowi mniejszość w sejmie ale w tej stacji wydaje się jakby był większością bezwzględną? Czy tą mniejszość mam utożsamiać sobie z Państwa stacją? przepraszam, z programem Fakty i tylko w tym zakresie? Obecnie w mojej oecnie Fakty przedstawiają tylko swój skrajnie subiektywny punkt widzenia. Moja rada: Być może potrzeba więcej asertywności i powoływania się przy tym na minimum na podstawy prawne (ustawy, rozporządzenia) w czasie rzeczywistym, i z lewej i z prawej (np. sejm), zparaszac do studia i przeporwadzac wywiady w posłami sejmu i senatu w takiej samej proporcji jakiej wygrali wybory. przy większym zróżnicowaniu zdań (bez subiektywnych uprzedzeń lub opinii), to będzie tylko serdecznie i pozytywnie. A tak po za tymi faktami jest tutaj ok, tylko....mniej reklam w godzinach oglądalności ;)

Marcin Krawczyk

Albo ten serial na Player o Adwokat I ten serial co teraz Player reklamuje ze to hit to ten pisarz to też CIOTA PADAŁ ludzie nie oglądajcie tego bo możecie się zarazić tym padalizmem.

Sylwia

TVN super ale co do dzień dobry tvn te dwie panie które prowadzą dzień dobry tvn Ewa i Agnieszka nie pasują do programu są smutne poważne i głupio że dwie kobiety razem fee one ten program zniechęcają do oglądania

Najgorsza telewizja . Kłamią , zmieniają informację są nierzetelni. Podają informacje jakie chcą. (usunięte przez administratora)

AntyFakty
@Monika

Bo to prawda, Lex TVN to nic innego jak zmiana zasad działania mediów z udziałem z poza UE gdzie tylko 49% pakietu większościowego mogą one posiadać. A w TVN przekręcają i mówią, że (usunięte przez administratora) chce ich zamknąć. Taka bzdura TVN. Dziś oglądałem KawaNaŁawę gdzie mówiono o LexTVN i wyglądało to jak kółko wzajemnej adoracji, wszyscy goście prowadzącego to jego kolędy że stacji TVN. To gdzie tam szukać obiektywizmu?!

@Monika

Popieram

Polak

Obiektywizm nie istnieje dla dziennikarzy tej stacji. Informacje są przedstawiane w jednostronny sposób tj. taki aby dyskredytować wszelkie (nawet obiektywnie dobre) działania demokratycznie wybranego (usunięte przez administratora) władzy - czasem jest to wręcz niesmaczne - Warto oglądać wszystkie stacje. Mam nadzieję, że podjęta przez TVN próba prania mózgów Polaków się nie powiedzie.

Miro
@Polak

TVN nie różni się niczym oprócz tego że TVP popiera (usunięte przez administratora) a TVN popiera platformę. TVN jest tak samo obiektywne jak TVP. Jesteście siebie warci i tyle. Obie stacje to żenada

Były
@Polak

Nie polecam pracy. (usunięte przez administratora) Brak obiektywności . Szukanie haków i fake news na przeciwników politycznych. Wszystko dalekie od prawdziwego rzetelnego dziennikarstwa. Psychicznie trudno to znieść. Wiesz ,że przygotowujesz kłamstwo. Co z tego. Brak szacunku dla swojego widza. Jednostronne przedstawianie faktów. Atak i hejt na władzę nawet jeśli zrobi coś pozytywnego co służy Polakom. TO JUŻ NIE FAKTY A TABLOID ''FAKT'' W WERSJI TV. Panie Prezesie żeby tak sięgnąć brukowca z tak szanowanej audycji informacyjnej. .......

Ala
@Miro

Niestety taka jest prawda , TVN to obłuda

Kuba

TVN to prawdziwa stacja (usunięte przez administratora) Program milionerzy od początku nikomu nie wypłacono miliona Jak wygrasz program okazuje się że TVN to (usunięte przez administratora)

Krzysztof 1968

Dlaczego skomlicie o koncesje ? Dlaczego niestoicie w obronie słabszej Ukrainy , Silniejszy zawsze powinien stać po stronie Słabszego !!!!!!!! Chodzi o kase ? POLITYKE ! Wasze informacje są do (usunięte przez administratora) y TVN 24 a wiadomosci z informacja " powtórka" to co to jest ? Dla wyjaśnienia niejestem zwolennikiem PiŚ ale chore jest stwierdzenie że jesteście.24 h może w.TV tak, ale nie z wiadomościami na bierząco . Ludzie pójda za.Wami ale.potrzeba Serca do tego , a nie wyrachowania na potrzeby USA

Były

Nie dziwię się byłem tam. Myślałem ,że to poważna stacja. A tu okazało się ,że jako dziennikarz muszę manipulować faktami a nie je przedstawiać.Nie tak mnie uczono na studiach dziennikarskich. Żenada, pracuję teraz w lokalnym dzienniku i jest w nim więcej prawdziwego , rzetelnego dziennikarstwa niż w FAKTACH. FAKTY to dziennikarski bankrut......

tusio

Jak słyszę tvn to daję na polsat - bo nie da się słuchać tych kłamstw o Polakach-powinni to zlikwidować

Dobrze by było by zniknął tvn,są przeciwko polakom

Obserwator

Na litość boską, zróbcie coś z tymi prezenterkami. Kto je ubiera i czesze? Czy ta pani w programie ,,Dzień dobry,, 6.02. 2022 nie widzi się w lustrze? Jak można tak wyjść na wizję. :((((

Stefania

Podpisałam się pod petycją,bo liczyłam,że TVN.24 będzie dostępny w telewizji naziemnej. Niestety,przez jakiś czas udostępniliście Wstajesz i wiesz przez jakiś czas,chyba 2 lub 3 miesiące.Od 1 lutego znowu nie możemy oglądać waszego programu informacyjnego w telewizji naziemnej w godzinach porannych.Jak chcecie dotrzeć do ludzi z informacjami,skoro tak ograniczacie dostęp? Przecież większość osób korzysta tylko z telewizji naziemnej. Szkoda,bo Was oglądałam codziennie rano.Teraz został tylko Polsat i TVP info. Następnej petycji raczej nie podpiszę i kilku moich znajomych również. Zawiodłam się.

Emi

Czy ktoś pracował w dziale prawnym tvn i podzieliłby się opinią?

Kwaśniewska

Plusy? Praca dzięki której zapłacicie za rachunki, może nawet spotkacie interesujących, czasem sławnych ludzi. Jeśli będziecie walczyć wystarczająco mocno może nawet pozwoli Wam się na nauczenie się czegoś ciekawego od innych zespołów. Ogromnym plusem są także ludzie w zespole w którym pracowałam. Minusy? Słyszeliście kiedyś o mobbingu? Wydaje mi się, że TVN ten proceder wynalazł i stworzył z niego pewnego rodzaju formę sztuki. Nie mogę mówić w imieniu całej firmy, wiem tylko jak było tam gdzie ja pracowałam - Ośrodek Informacji i Dokumentacji ARCHEO - Kraków. To dział w którym nikomu nie polecam pracować. Nigdy. Przez cztery lata byłam poniżana i werbalnie atakowana. Doprowadzono mnie do sytuacji, w której uwierzyłam, że jestem nic nie wartą idiotką, pozbawioną jakichkolwiek umiejętności, osobą której nie należy się nic lepszego. Mikroagresje, agresywny i nieprofesjonalny język, żarty z mojej edukacji itp. Masz umowę zlecenie. I nie masz co liczyć nawet na umowę o pracę, mimo, że siedzisz przy biurku minimum 8 godzin dziennie. Nie masz opieki medycznej i innych bonusów, chyba że sobie za nie sam zapłacisz. Nie licz na podwyżkę, szefowa pokiwa głową, stwierdzi, że nie ma na to wpływu i tyle. Jedyne na co możesz tu liczyć to to że nikt tu nie jest traktowany fair, chyba, że jesteś w dobrej komitywie z szefowymi. A jest ich aż cztery. Cztery szefowe na prawie 20 osobowy zespół. Żadna z nich nie ma żadnego wykształcenia managerskiego, wszystkie mają za to historię związaną z mobbingiem. Nie są absolutnie przygotowane do pracy z ludźmi. Nie ma tu także co liczyć na jasny zakres obowiązków. Może się nagle okazać, że w zakresie Twoich obowiązków według szefowych jest zrobienie kopii podręcznika do języka angielskiego dla ich córki, zrobienie im kawy albo uczęszczanie w spotkaniach z nimi jako asystentka lub asystent. Znalazłam nową pracę i wyleczenie się z tego stanu zaszczucia zajęło mi bardzo długi czas. Do tego leki i terapia. NIE WARTO tracić zdrowia bo nikt w tej firmie nie przejmuje się pracownikami na zleceniu. Nikt. Nie ma co szukać pomocy w HR, zwłaszcza w Krakowie, gdzie wszyscy się zbyt dobrze znają. Jeśli czyta to ktoś kto ma jakikolwiek wpływ na sytuację w firmie, pomóżcie pracownikom tego działu. To niesamowity zespół profesjonalistów, ambitnych ludzi z kapitalnym zestawem umiejętności. Zasługują na lepsze traktowanie.

Stary

W IT to samo.

@Kwaśniewska

jeśli będziesz przeciwko polaczkom to będzie OK

@anonymous

Nie jestem pewna czy rozumiem kontekst tej wypowiedzi. W sumie, nie jestem pewna, czy chcę rozumieć.

@Kwaśniewska

Dziękuję za twoją obszerną opinię. Takie wpisy na forum GoWork mają duże znaczenie i są wartościowe dla osób, które jeszcze zastanawiają się nad podjęciem pracy w TVN. Wiem jednak, że ilu ludzi pracujących w danej firmie, tyle też opinii. Sytuacja, którą opisałaś, jest przykra, jednak z tego można wywnioskować, iż nie jest to praca dla osób o słabszej psychice. Czy osoby, które pracują w TVN i są z tej pracy zadowolone - spełniają się, mogą się w jakiś sposób odnieść do komentarza @Kwaśniewska?

Stowarzyszenie People First
@Kwaśniewska

Hej. Jesteśmy People First . Pomagamy wszystkim poszkodowanym w TVN. Prosimy cię o kontakt . www.peoplefirst.org.pl

Ren
@Lidia

Tak Lidia - pracowałam w TVN w innym dziale (redakcja programu). Praca doprowadziła mnie do myśli samobójczych, najdłużej pracowałam 16 godzin bez przerwy. Było to najgorsze doświadczenie mojego życia - w tym momencie pracuję w dużej polskiej firmie na specjalistycznym stanowisku i widzę że się da, że szacunek do pracownika jeszcze istnieje. W redakcji szefowa obrażała mnie, ubliżała, ludzie byli perfidni i cyniczni, a poza kasą i tak było g*wno bo ani L4, ani benefitów. Powinni zamknac cala ta firme, to co sie tam dzieje jest CHORE. Durczok to przy tym pikuś...

@Ren

Mimo bardzo złych doświadczeń związanych z pracą w TVN zdecydowałeś się zabrać głos na forum. Bardzo to doceniamy. Treść Twojego posta jednak nas niepokoi. Tym bardziej, że właśnie ruszyła kampania #Pracujebolubie - pozytywna akcja społeczna, stworzona przez Employer Branding Institute, która pokazuje Polakom, jak cieszyć się z pracy. TVN jako pracodawca został w niej wyróżniony, dlatego też można byłoby przypuszczać, iż praca tam sprawia pracownikom przyjemność. A jak długo tam pracowałeś?

@Lidia

Cześć Lidio. W jakiej jednostce miary mierzy się psychikę i od jakiego poziomu poleca się pracę w firmie TVN? Biorąc pod uwagę, jak usilnie bronisz tej firmy, domyślam się, że mamy doczynienia z reprezentantem TVN. Będę więc wdzięczna za informację jak silna powinnam być, żeby doceniać bycie poniżaną. Zatrudniając się w firmie TVN, nikt nie ostrzega, że jest to praca podwyższonego ryzyka albo dla ludzi o "silniejszej psychice". Nie jest to także funkcjonujący albo właściwy termin - radzę skonsultować się w tej sprawie z każdym szanującym się psychologiem. Obwinianie mnie, albo innych osób będących ofiarami tej firmy nie jest tu na miejscu. Nie ma tu znaczenia "siła" mojej psychiki, a sposób w jaki traktowani są ludzie w tej firmie. Znam ludzi którym to miejsce pasuje. Znam takich, którzy są tam nadal, bo wydaje im się, że nie mają innego wyjścia. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że coś się wreszcie zmieni.

eMkACafe
@Kwaśniewska

O w mordę... A niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do tego właśnie działu i mi było szkoda, że się nie dostałam. A teraz wychodzi, że Opatrzność czuwa nad półgłówkami i powinnam się cieszyć. Dzięki za ten wpis.

On
@Stary

Czy możesz napisać coś więcej? Mam propozycję pracy z ich IT

@On

@Stary wypowiadał się tu ostatnio w tamtym roku, ale może nadal czasami tu bywa i dostaniesz od niego odpowiedź. Trzeba Ci pogratulować propozycji pracy od TVN. Jako że całkiem niedawno uczestniczyłeś w procesie rekrutacji, to może zechciałbyś w szczegółach na o nim opowiedzieć? Z jak wielu etapów się składa?

Nela
@Lidia

Myślę, że oczernianie w każdym środowisku pracy boli niezależnie od siły psychicznej.

Zaorany
@On

Szukaj pracy w każdym innym IT, tylko nie w TVN.

Kaka
@anonymous

Dla mnie telewizja TVN to stek bzdur, nastawiają buntują przeciwko siebie ludzi.(usunięte przez administratora) .Żenada róbcie tak dalej

Mariola

Od kilkunastu lat kibicuję naszym sportowcom a w szczególności naszym skoczkom. Jeżdżę na zawody , ale jestem zdegustowana jak słucham w waszej telewizji biadolenia waszych prowadzących. Mam wrażenie że Panowie nie mają pojęcia o tym temacie. Radzę pojechać na skocznię usiąść na belce i może z tamtej perspektywy zrozumieją co to znaczy skakać. Panowie powinni mobilizować naszych zawodników i nas również kibicowania. Ton waszych wypowiedzi nie mobilizuje a wręcz obraża naszych zawodników i nas kibiców. Przykro słuchać waszych opinii nam kibicom. Radzę przemyśleć kogo powinniście wspierać, może podsłuchać konkurencję i czegoś się od nich nauczyć. Oczekuję zmian w tej kwestii. Pozdrowienia dla Dyrekcji TVN Jestem sercem z wami w tych trudnych czasach. .

Wolne media

Wykonujecie świetną pracę murem za Wami(usunięte przez administratora)

Jacek

Czy macie jakąś wiadomość o osobie płynącej 6dni przy granicy Chętnie zatrudniamy ja na kopalni na dole Tacy są potrzebni Będzie zjeżdżać w poniedziałek a wyjeżdżać w piątek

Grzegorz13

Przestańcie robić nagonkę na niezaszczepionych! (usunięte przez administratora) To nie jest szczepionka tylko preparat warunkowo dopuszczony do użycia i nie można nikogo zmusić do przyjmowania nieprzebadanego (usunięte przez administratora) Na szczęście moja umowa przeszła na czas nieokreślony i jutro idę złożyć rezygnację. Poes was (usunięte przez administratora) szmatławce!!!

Ola

Kochani bardzo lubię Wasz program Dzień Dobry TVN, kiedy tylko mogę ogladam go w tygodniu a w weekend to już obowiązkowo. Jest praktyczny, pożyteczny i prowadzony w miłej atmosferze. Proszę tylko o dwie rzeczy. Aby prowadzący nie przerywali zaproszonym gościom w pół zdania, bo to ani nie kulturalnie ani niezbyt uprzejmie. I jeszcze jedno bardzo proszę nie używajcie zwrotu "te" np. te dziecko, te radio itp. To strasznie razi w trakcie wypowiedzi i wywiadów. Poza tym wszystko w Waszym programie jest EXTRA. Pozdrawiam.

Dzisiaj 14.11.2o21 Debata o 20

znowu nudy , powinniście znależć inną formułę, tego się nie da oglądać, przy całej sympatii dla waszej stacji. Już nie mam siły, dopominać się o Kawę i Lożę , poddaję się.

Zostaw merytoryczną opinię o TVN S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w TVN S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TVN S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVN S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVN S.A?

Kandydaci do pracy w TVN S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVN S.A