Opinie o ISO-solution w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ISO-solution. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ISO-solution o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-solution w Wrocław

Ala Nowy wpis

Opowiadajcie jak się tu pracuje

lado Nowy wpis

Witam użytkowników i powiązanych z tą firmą. Poszukuje informacji na temat tego jak wygląda sytuacja z umowami tutaj. Od dłuższego czasu szukam pracy, a to dla mnie najistotniejsza kwestia. Co do rozmów @holina to słyszałem że były ok, także nie ma czego się bać

ania

jakie ISO-solution ma wymagania co do swoich pracowników i o co pytają na rozmowe rekrutacyjnej? jakieś specjalne pdchwytliwe pytania psychologiczne czy raczej tak normalnie? ważne to dla mnie, bo wysłałam Cv i z racji doświadczenia mam nadzieję, że mi się uda, więc chce się dobrze przygotować, pomóżcie mi

lado Nowy wpis
@ania

myślę , że niestety nie znajdziesz aż tak konkretnych odpowiedzi na swoje pytania na tym forum @aniu. Ludzie nie chcą dzielić się takimi informacjami o Iso-solution z Wrocławia ponieważ sami wiedzą ile czasu i nerwów kosztowało ich przygotowanie do takiego spotkania. Oczywiście to dość samolubne ale taki jest rynek

pospieszna

Potrzebujesz firmy doradczo-szkoleniowej? Nie mogłeś lepiej trafić! Polecam firmę INCERT, która jest specjalistą i swoistym ewenementem we wdrażaniu systemów zarządzania według norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie zawiązanym z zarządzaniem. Główna siedziba firmy znajduje się w Szczecinie przy ulicy Koński Kierat 16/4, jednak posiadają Oddział w Warszawie oraz szereg wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin zarządzania w większości dużych miast Polski. INCERT oferuje najwyższe standardy obsługi Klientów wdrażając i stosując System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008 i uzyskując certyfikat wydany przez Global Quality. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie www.incert.pl/branze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ISO-solution spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
bolek

Ludzie pisac kto zlozyl papiery do sadu przeciw tym [usunięte przez moderatora]

Wosliwa

Proponuję nie używać epitetów, choć przynoszą ulgę. Zbieram adresy e-mailowe aby się zebrać i te mafijne towarzystwo postawić przed Sądem. Przed Sądem w Polsce, a i Sąd w Niemczech zainteresuje się przekrętami tamże. wosliwa@o2.pl

MOBI

A i jeszcze robisz z kolesiami z kosowa a [usunięte przez moderatora] jakis [usunięte przez moderatora] zero szacunku do POLAKA bo POLAK to smiec i maszyna do roboty najlepiej robic 24 h na dobe za 2000zl. I [usunięte przez moderatora] bez honoru!!!!!!!!!!!!!

Pracownicy z Kiell

Witam. Zostalismy oszukani przez [usunięte przez moderatora] i zakładamy sprawe w sadzie jest nas juz 5 osob kto chce sie dolaczyc zostawiam e-mail. Bylismy u adwokata i sprawa jest do wygrania. Im wiecej osob tym wieksze szanse. Email mlody21@op.pl

nie polecam firmy sciema niesamowita warunkow mieszkaniowych nie ma po 5/4 w pokoju jednym pracujesz za 1500 zł plus diety wliczone w wyplate i tak milo zaskoczony jestes na koniec miesiaca bo brakuje z 400/500 e normalne tlumacza sie ze w firmie ma byc jak w rodzinie jak brakuje zeby lepiej sie nie odzywac bo zaraz awantura jest praca od 7 czasem od 6 rano do 18 /19 przerwa 15 minut w sobote normalnie od 7 do 18 w niedziele od 6 do 16 nadgodzin nie ma musisz wyrobic 194 godziny zrobisz mniej awantura zrobisz 240 bardzo dobrze otrzymujesz pochwale ustna prezesa za ta sama stawke 1500 zł bardzo polecam firme jak ktos chce dostac nerwicy lub wylewu .szefostwo nie ma pojecia o pracy a wszystko wiedza najlepiej jak co zrobic, 150 metrow dzinnie na jedna osobe to minimum zrobisz mniej zostanie ucieta Ci pesja,[usunięte przez moderatora] i wylatujesz z pracy poniewaz nie potrzebuja takiego pracownika ktory nie wyrabia sie.

oszukani

przestrzegamy przed tą pseudo firmą i [usunięte przez moderatora] co rzekomo ją przedstawia (usunięte przez administratora) na maxa okradają pracowników zapłacili nam za 160 godzin 2000zł nie ma warunków mieszkaniowych jak i organizacyjnych

panowie mam jechac z tej firmy do niemiec warto jechac czy nie prosze o szybka odpowiedz.

zgadzam sie ze wszystkim firma sciema po prostu gowno nikomu nie radze w tej firmie pracowac wlasnie robilem 2 tygodnie na czarno nie wyplacil [usunięte przez moderatora]mariusz i tak sie [usunięte przez moderatora] na czarno i za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-solution - Wrocław

ISO-solution
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Legnicka 56
    54-204 Wrocław